Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 155

Θέμα: best video

  1. #31
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Τρομακτικά εντυπωσιακό video. Το βλέπεις με κομμένη την ανάσα και λες "δεν γίνεται να πηγαίνουν έτσι!". Ταυτόχρονα, απίστευτα ανεύθυνη η συμπεριφορά των δύο αναβατών (όσο "υπολογισμένα" και αν ήταν τα ρίσκα που έπαιρναν).

    Αν αυτά τα δύο ακούγονται αντιφατικά... τι να κάνουμε... η ζωή είναι γεμάτη αντιφάσεις.

  2. #32
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal



    ...........απλα να σου πω, οτι μονο σε καποιες στροφες βγαινουν στο αντιθετο και εκμεταλευονται ολο το δρομο.................

    και ειναι ελαχιστες οι φορες που "ρισκαρουν".

    Εντάξει μεγάλε το κατάλαβα.

    Αν έρχομαι με την οικογένειά μου , δεν κινδυνεύω παρα μόνο σε "κάποιες στροφές που βγαίνουν στο αντίθετο ρεύμα " αλλα δεν πρέπει να ανησυχώ γιατί "είναι ελάχιστες οι φορές που ρισκάρουν "

    Γιατί δεν το έλεγες νωρίτερα και με άφησες να πιστεύω οτι κάναν μ@λ@κία ??????
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
    ...είναι 100% ασφαλής, φτάνει ο οδηγός να ξέρει καλά τι κάνει...
    Δεν θα μπω σε παραδείγματα (είναι πολλά και βαριέμαι..) αλλά σκέψου ότι υπάρχουν και εξωγενείς παράγοντες που οδηγούν στο μοιραίο, αλλιώς θα πέθαιναν μόνο όσοι έφταιγαν.
    Όσο για το 100% ασφαλής, θέλω να πιστεύω ότι έβαλες μια δόση υπερβολής για να στηρίξεις την άποψή σου, αλλιώς (χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, πραγατικά) δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα.
    Τελείως φιλικά, μην μπαίνεις σε τέτοιο τρόπο σκέψης καθώς κανένας δεν είναι τέλειος (ακόμα και ο Rossi πέφτει) και τέτοιου είδους υπεροψία δεν σε αφήνει να δεις το λάθος μέχρι να είναι πολύ αργά...


    Και εγώ θαυμάζω τις ικανότητές τους αλλά όχι και την επιλογή του χώρου.

  4. #34
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Καλα ε, ειστε φοβεροι

    1η σελιδα

    Πιλοταρες, φοβεροι, με κατι @@ ΝΑ!!!

    2η σελιδα

    Ενας βρεθηκε να πει πως ηταν μλκια να τους επεφημουμε και οοοολοι συμφωνησαν μαζι του σαν παρθενες!!

    3η σελιδα

    Βρεθηκε η συνταγη!
    Ειναι πιλοταρες φοβεροι με κατο @@ ΝΑ, αλλα δεν επρεπε σε τετοιο δρομο

    Μην καταντατε μυξοπαρθενες!!!
    Πειτε αυτο που πρεπει, οχι αυτο που θελουμε να ακουσουμε

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    :a31: :a31: :a31: :a31:
    φιλε menos αυτη ειναι η πρωτη αντιδραση με το που ανοιξε το thread

  6. #36
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Φιλε sotos

    Το θεμα δεν ειναι αν ειναι σωστο η λαθος

    Το θεμα ειναι πως οταν ενας λεει "μαυρο" οι υπολοιποι 10 συμφωνουν
    Οταν καποιος (επιτελους) διαφωνησει και πει "οχι ασπρο" ακολουθουν αλλοι 10 να συμφωνησουν

    Εκει κλωτσησα φιλε μου
    Η εχουμε αποψη η δεν εχουμε
    Δεν κανουμε διαγωνισμο συμπαθειας εδω μεσα

  7. #37
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    σε καμια περιπτωση δεν τους επικροτω
    αλλα επειδη εχω κανει τα παρομοια αισχη με το αμαξι (με τη μηχανη ευτυχως δεν τα κανω)
    και σεβομενος την γνωστη παροιμια δεν θα τους κραξω

    το μονο που λεω σε αυτες τις περιπτοσεις,δυστυχως,
    το ελεγα και για μενα και για ολους οσους πιγενουν
    με την ταυτοτητα στο στομα,
    ειναι:
    "τουλαχιστον να πανε μονοι... "
    χωρις συνεπιβατη,χωρις αλλο εμπλεκομενο οδηγο.








    :hypnotize :hypnotize
    καλα και που να δειτε το αλλο βιντεο στη
    διαδρομη ελευσινα-κορινθος με φουλ κινηση
    που ο τυπας πιγενει σταθερα μεταξι 240-299(και παραπανω που δεν τα γραφει)
    ειτε τερμα αριστερα (διπλα στο διαζομα) ειτε αναμεσα
    στα αμαξια ειτε σε τυφλα σημεια(με 280)

    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  8. #38
    Ρακόμελος Το avatar του/της bZrOo
    Εγγραφή
    30/06/2008
    Μηνύματα
    52
    Φίλε Menos δεν ξέρω πως το βλέπεις εσύ αλλά άποψή μου είναι πως όλοι είμαστε στον αγώνα να μην γίνουμε ποσοστό σε στατιστικές κάθε φορά που βγαίνουμε στο δρόμο με την αγαπημένη μας μηχανή, δεν νομίζω ότι πρέπει ο καθένας να λέει την άποψή του για θέματα οδήγησης μοτοσυκλέτας τόσο αβίαστα όσο για το αν είναι ο ΠΑΟ ή ο Ολυμπιακός καλύτερος στο ποδόσφαιρο.

    Από αυτά που ακούς και βλέπεις διαμορφώνεις άποψη αν είσαι νέος και ανώριμος. Και εγώ όταν ήμουν μικρός νόμιζα ότι με τα καινούργια μου παπούτσια τρέχω πιο γρήγορα , αλλά αν είχα τότε και ένα forum να διαβάσω από διάφορους τύπους που κάνουν parqur ότι με αυτά μπορώ να πηδήξω από την μια ταράτσα στην άλλη όπως βλέπεις και στο youtube τότε ,ανάλογα με το πόσο μου έκοβε ,παίζει να με μαζεύαν με το κουταλάκι από κάνα δρόμο ...
    I make good milkshake !!!

  9. #39
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stvr1
    Δεν θα μπω σε παραδείγματα (είναι πολλά και βαριέμαι..) αλλά σκέψου ότι υπάρχουν και εξωγενείς παράγοντες που οδηγούν στο μοιραίο, αλλιώς θα πέθαιναν μόνο όσοι έφταιγαν.
    Όσο για το 100% ασφαλής, θέλω να πιστεύω ότι έβαλες μια δόση υπερβολής για να στηρίξεις την άποψή σου, αλλιώς (χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, πραγατικά) δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα.
    Τελείως φιλικά, μην μπαίνεις σε τέτοιο τρόπο σκέψης καθώς κανένας δεν είναι τέλειος (ακόμα και ο Rossi πέφτει) και τέτοιου είδους υπεροψία δεν σε αφήνει να δεις το λάθος μέχρι να είναι πολύ αργά...


    Και εγώ θαυμάζω τις ικανότητές τους αλλά όχι και την επιλογή του χώρου.
    Φίλε με παρεξήγησες, δεν μπορώ να ξέρω αν οι τύποι στο βίντεο ρισκάρουν ή όχι όταν βγαίνουν αντίθετο, επειδή πολύ απλα δεν φαίνεται καθαρά. Στο βίντεο φαίνεται ο πίσω να βγαίνει άτσαλα στο αντίθετο χωρίς να βλέπει, αλλά δεν ξέρουμε αν είναι όντως έτσι, μπορεί ο οδηγός να είδε κάτι που στην κάμερα δεν φαίνεται. Διάβασε και πάλι τι έγραψα...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
    ...
    Όσο για το αντίθετο, συμφωνώ με τον devil ότι υπάρχει τέτοια τεχνική και ότι είναι 100% ασφαλής, φτάνει ο οδηγός να ξέρει καλά τι κάνει (το έχω δει με τα μάτια μου να το κάνουν, εντούτοις σπάνια το εφαρμόζω αν και πιάνει)
    Άρα δεν είπα ότι οι τύποι ήταν 100% ασφαλής (σόρυ αν έδωσα τέτοια εντύπωση) αλλα ότι υπάρχει τρόπος σε ορισμένες περιπτώσεις να βγείς αντίθετο και να είσαι 100% ασφαλείς, περισσότερο απ`ότι όταν δεν βγείς. Μπορώ να σου εξηγήσω και πως αν θέλεις, είναι θέμα γραμμής. Μόνο να συμπληρώσω ότι για να βγείς αντίθετο πρέπει να είσαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι δεν έρχεται όχημα απο το αντίθετο ρεύμα. Άρα δεν θα το κάνεις σε τυφλή στροφή. Ελπίζω να έγινα κατανοητός
    Chris

  10. #40
    Ok οδηγάρες και οι 2...γρήγοροι....άπιαστοι....................:a16: :a16:

























    αλλά too much για δρόμο......... τι κάθεστε και αναλύετε τώρα ρε μάγκες

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/10/2008
    Μηνύματα
    142
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
    Χωρίς να είμαι κανας τρομερός οδηγός, εμένα μου φαίνεται ότι ο μπροστά με το 749 πάει πολύ καλύτερα από τον πίσω, τουλάχιστο στο θέμα γραμμών και ότι ο πίσω προσπαθήσει να τον ακολουθήσει για να τον τραβήξει βίντεο...αυτό παίζει για όσους ξέρουν τα παιδιά?

    Όσο για το αντίθετο, συμφωνώ με τον devil ότι υπάρχει τέτοια τεχνική και ότι είναι 100% ασφαλής, φτάνει ο οδηγός να ξέρει καλά τι κάνει (το έχω δει με τα μάτια μου να το κάνουν, εντούτοις σπάνια το εφαρμόζω αν και πιάνει)
    Χωρίς να θέλω να το παίξω καμία οδηγική ευφυία,θα συμφωνήσω μαζί σου οσον αφορά το πρώτο.Ο τύπος με το 749 έχει και καλύτερες γραμμές και πιο σταθερός γενικά.Ο πίσω το έχασε 2-3 φορές στα φρένα και γενικά φαινόταν ότι προσπαθούσε περισσότερο.
    Δεν συμφωνώ ότι υπάρχει κάποια τεχνική που να ειναι 100% ασφαλής.............τίποτα δεν ειναι τόσο ασφαλή σε δημόσιο δρόμο,πόσο μάλλον σε τέτοιες ταχύτητες ..........:hypnotize

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2007
    Μηνύματα
    187
    Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
    Καλα ε, ειστε φοβεροι

    1η σελιδα

    Πιλοταρες, φοβεροι, με κατι @@ ΝΑ!!!

    2η σελιδα

    Ενας βρεθηκε να πει πως ηταν μλκια να τους επεφημουμε και οοοολοι συμφωνησαν μαζι του σαν παρθενες!!

    3η σελιδα

    Βρεθηκε η συνταγη!
    Ειναι πιλοταρες φοβεροι με κατο @@ ΝΑ, αλλα δεν επρεπε σε τετοιο δρομο

    Μην καταντατε μυξοπαρθενες!!!
    Πειτε αυτο που πρεπει, οχι αυτο που θελουμε να ακουσουμε
    Το ότι δεχόμαστε ότι είναι καλοί στο να κουμαντάρουν την μηχανή δεν σημαίνει ότι δεν είναι μαλακία αυτό που κάνουν. Αν το έκαναν σε πίστα ή κλειστό δρόμο θα επικροτούσα με τα χίλια για τις ικανότητές τους (θα γούσταρα να το κάνω κι εγώ άλλωστε, υπο αυτές τις συνθήκες)... Άλλο το ένα και άλλο το άλλο, δεν μπορώ να πώ ότι δεν είναι καλοί, αυτό που λέω είναι ότι δεν είναι σωστοί. Απαράδεκτοι λοιπόν αν και ικανοί...

  13. #43
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Απαράδεκτοι λοιπόν αν και ικανοί...





  14. #44
    Oriste loipon, gia olus sas,

    2 ksenus pu kanun ta idia pragmata...

    kai ola pane meli gala, mexri pu ena mikro lathos ....



    http://www.youtube.com/watch?v=QJ_GVQRRCGg


    kai tha mporuse na simvei kai stus odhgus apo to arxiko video... den nomizw pws tha diafonuse kapoios

  15. #45
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αν είναι γρήγοροι, είναι για τον εαυτό τους.
    Αν είναι γνώστες, είναι για το καλό τους.
    Αν είναι ''χεράδες'' και το ''έχουν'' με τις υγείες τους.



    Για μένα όμως, τι είναι τα παλλικαράκια?

    Επικίνδυνα πιτσιρίκια σε λάθος μέρος και λάθος χρόνο.
    Και συνήθως με ολέθριες συνέπειες...βεβαίως-βεβαίως.


Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Best Sportsbike Video Collection
    από FZR600R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 07:12
  2. Best Joke
    από yamaha στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2004, 19:13
  3. tank cam speed video
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 23:53
  4. Best Moto 2004
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2004, 20:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF