Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 57

Θέμα: Smc 660????!!!!

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Επειδή συνειδητοποίησα ότι εδώ μέσα κυκλοφορούν ΟΔΗΓΑΡΕΣ οι οποίοι ανά πάσα στιγμή ΣΤΙΒΟΥΝ και το τελευταίο δέκατο του ίππου που βγάζει το κάθε μηχανάκι..... πάω ΠΑΣΣΟ (χωρίς τα ρέστα μου)!!!

    Υ.Γ.

    Βάλτε κάποιον που κατέβηκε από XT να καθήσει σ'αυτό το μαύρο πράγμα που είναι βαμμένος ο σκελετός στα EXC (η ΚΤΜ το λέει "σέλλα") για πάνω από 10 λεπτά (στον δρόμο - γιατί στο χώμα ΔΕΝ κάθεσαι, εκτός αν πας δικάβαλλη βόλτα με την καλή σου να πιάσετε τον Μάη)......




    Kατ'αρχήν κανείς δεν ισχυρίστηκε ότι μπορεί να εκμεταλλευτεί το 100% των δυνατοτήτων μίας σκληροπυρινικής μοτοσυκλέτας και αν ακόμα μπορούσε θα έτρεχε με μία ομάδα του παγκοσμίου. Όσοι πάντως παί ρνουν μία τέτοιου είδους μοτοσυκλέτα ο βασικός παράγοντας είναι η Κ@ΥΛ@ που τους προσφέρει και η αδρεναλίνη που εκτοξεύεται στα ύψη, γι'αυτο και δε δίνεις τόση έμφαση στη σανίδα-σέλα όση θέλεις να δίνεις εσύ.

    Το θέμα είναι να γουστάρεις τη ΜΟΤΟ σου ΚΑΙ όλα τ'άλλα παιρνούν σε δεύτερη μοίρα!!!!!!!!!!!!!!!




  2. #32
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    χθεσ.,.

    ειμουνα με ενα φιλο που εχει παρει το 660 ..εχει κανει 11000 χιλ. το εχει κανει τουμπανο με ολοσωμη ακρα..εκκεντροφορο..κτλ..

    και τα λεγαμε..
    μου ειπε λοιπον οτι ολο λεει να το πουλησει αλλα οποτε το καβαλαει..ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΝΩΜΗ!
    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΑΒΕΙ[ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΟΜΩΣ!!]..ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΚΡΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΧΤ !!

    ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

    ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΟΜΩΣ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ..

    Ε...ΓΥΡΙΣΕ..ΧΩΡΙΣ ΤΑ 2 ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ..ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΝ..ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ[ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΤΕ ΑΚΟΜΑ] ΚΑΙ ΜΕ 2 ΣΦΡΑΓΙΣΜΑΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ!

    ΑΠΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

    ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 660..ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ..!
    ΜΕ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ !!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ktm%20640.jpg 
Προβολές:	339 
Μέγεθος:	26,8 KB 
ID:	8624

  3. #33
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    Re: χθεσ.,.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ειμουνα με ενα φιλο που εχει παρει το 660 ..εχει κανει 11000 χιλ. το εχει κανει τουμπανο με ολοσωμη ακρα..εκκεντροφορο..κτλ..

    και τα λεγαμε..
    μου ειπε λοιπον οτι ολο λεει να το πουλησει αλλα οποτε το καβαλαει..ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΝΩΜΗ!
    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΑΒΕΙ[ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΟΜΩΣ!!]..ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΚΡΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΧΤ !!

    ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

    ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΟΜΩΣ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ..

    Ε...ΓΥΡΙΣΕ..ΧΩΡΙΣ ΤΑ 2 ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ..ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΝ..ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ[ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΤΕ ΑΚΟΜΑ] ΚΑΙ ΜΕ 2 ΣΦΡΑΓΙΣΜΑΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ!

    ΑΠΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

    ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 660..ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ..!
    ΜΕ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ !!



    ΡΕ ΣΠΥΡΟ ΔΕ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΦΩΤΟ ΔΙΚΙΕΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ???ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΡΕ??ΤΣΤΣΤΣΤΣ

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ 660 ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ!!ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΑΖΙ!!!ΓΙΑ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ LC4?KAI ΓΚΑΖΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  4. #34
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST

    Αλήθεια έχεις οδηγήσει 520/525?
    Ένα 520 EXC '01 για 2 χρόνια και ένα 525 EXC '03 για 3-4 μήνες...

    Το δεύτερο το έδωσα για να πάρω το 450 (το οποίο και έχω για ενάμισι χρόνο και δεν αποκλείεται να το δώσω για να πάρω το 250 4Τ - μόλις βγεί στην παράγωγή με το "ανθρώπινο" μοτέρ) ....

    Υ.Γ.

    Άτιμο πράγμα η ημερομηνία γέννησης.....

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  5. #35
    Φιλε XTMPAM, ξέρεις ότι άμα σου κολήσει ένα μηχανάκι , τελείωσε.... ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... Το μηχανάκι το έχω ερωτευτεί !! Και ειδικά που η τιμή του τώρα είναι πολύ προσιτή(7.900)....

    Ξέρω ότι χρειάζεται παραχωρήσεις, αλλά ΜΠΡΟΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΗ ΤΙ 'ΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ .!

  6. #36
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.662
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
    Φιλε XTMPAM, ξέρεις ότι άμα σου κολήσει ένα μηχανάκι , τελείωσε.... ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... Το μηχανάκι το έχω ερωτευτεί !! Και ειδικά που η τιμή του τώρα είναι πολύ προσιτή(7.900)....
    Ξέρω ότι χρειάζεται παραχωρήσεις, αλλά ΜΠΡΟΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΗ ΤΙ 'ΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ .!
    Αφού είσαι κολλημένος από την αρχή, ΓΙΑΤΙ μας παιδεύεις ????



    ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ !!!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  7. #37
    Ποπο ρε παιδια πηγα και το ειδα κι εγω αυτο το μανουλι...
    Δε λε α στι κο τα το . . . .

    Αλλα μονο μανιβελα.... για καποιους που ελεγαν για to XR650 πως δεν εχει μανιβελα και βρισκεται ετη φωτος πισω και τετοια....
    660 αγριεμενα κυβικα βαζοντας τα μπρος με το αριστερο ποδι.....

    και μαμω, super, αλλα....

  8. #38
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    το χρ ειναι ετη φωτος πισω..

    και δε πιστευω τωρα να μας ΄πεις εσυ οτι συγκρινονται ετσι?
    το

    xr να το βάλεις διπλα απο ενα 640lc και οχι στο 660!!!




    ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΚΑΘΟΛΟΥ..
    ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ..ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ..


    ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΙΖΑ??




    :rotflmao: :rotflmao:

  9. #39
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: χθεσ.,.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ειμουνα με ενα φιλο που εχει παρει το 660 ..εχει κανει 11000 χιλ. το εχει κανει τουμπανο με ολοσωμη ακρα..εκκεντροφορο..κτλ..
    μαμω το παρθενο δασος του Αμαζονιου
    ρε μπιμπικο τι μας κανει ρε φουστη? γιατι ποσταρεις τετοιες φωτο και τρελενομαστε?
    εγω αμα το σηκωσω για μια-δυο αλλαγες νομιζω οτι ολοκληρωθηκα...
    μαμω τους καΝγκουρες που με κανουν να τρεχουν τα σαλια μου!!!

  10. #40
    Καλα,
    θα μουν τρελος αν υποστηριζα κατι τετοιο..... ειμαι τρελος βεβαια αλλα κατι τετοιο δε θα το λεγα... Το XR ειναι πολυ πισω, σιγουρα, απλα το ανεφερα επειδη καποιοι ειπαν πως "το κακομοιρο το XR ειναι 650cc και δεν εχει μιζα"....

    Παντως επειτα απο αρκετο ψαξιμο, το οποιο συνεχιζεται ακομα, καταληγω σε ΚΤΜ.... το SMC που εχει σε προσφορα τωρα η ΚΤΜ απλα με ανησυχει μηπως ειναι πιο πολυ racing και εχω προβλημα πολυ γρηγορα. Δινεται βεβαια εγγυηση 6μηνων, αλλα εχω καποιο δισταγμο... Επειδη ρωτησα απο περιεργεια τι διαφορες εχει το SMC απο το DUKE μου ειπαν πως το DUKE ειναι και για ταξιδι, ενω το SMC οχι.. τωρα αυτο μπορει να το ειπαν επειδη δεν ειναι ανετο αραγε...;

  11. #41
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AmIinside?
    Καλα,
    θα μουν τρελος αν υποστηριζα κατι τετοιο..... ειμαι τρελος βεβαια αλλα κατι τετοιο δε θα το λεγα... Το XR ειναι πολυ πισω, σιγουρα, απλα το ανεφερα επειδη καποιοι ειπαν πως "το κακομοιρο το XR ειναι 650cc και δεν εχει μιζα"....

    Παντως επειτα απο αρκετο ψαξιμο, το οποιο συνεχιζεται ακομα, καταληγω σε ΚΤΜ.... το SMC που εχει σε προσφορα τωρα η ΚΤΜ απλα με ανησυχει μηπως ειναι πιο πολυ racing και εχω προβλημα πολυ γρηγορα. Δινεται βεβαια εγγυηση 6μηνων, αλλα εχω καποιο δισταγμο... Επειδη ρωτησα απο περιεργεια τι διαφορες εχει το SMC απο το DUKE μου ειπαν πως το DUKE ειναι και για ταξιδι, ενω το SMC οχι.. τωρα αυτο μπορει να το ειπαν επειδη δεν ειναι ανετο αραγε...;
    πρωτον..
    ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ..[ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ-ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟ...ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ Ε?]
    ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΗ ΠΑΡΕΙΣ SMC [ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ LC TO KANEIS SMC AN ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΗΣΗ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ]

    ΓΙΑ ΤΟ SMC ΤΑ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ..ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ..!!

  12. #42
    Ναι τα ειχα διαβασει τα προηγουμενα post, αλλα τελικα ειναι και τι χρηση κανει ο καθενας, πως το πηγαινει και η συντηρηση κανει.
    Ιδεες, γνωμες και εμπειριες περνουμε... και βλεπουμε.
    (Ξενερωσα παντως γιαυτο που πες για το SMC.... και μου προτεινες LC... οτι ειχα χαρει.. :-( )

  13. #43
    Φίλε ΔΟΥΚΑ τελικά το μηχανάκι δεν έχει κλειδί, εχει μόνο ένα κλειδάκι για να κλειδώνει το τιμόνι. Όσο για τους κραδασμούς εχει ΑΡΚΕΤΟΥΣ , η σέλα είναι αρκετα σκληρή αλλά όλα συνηθίζονται...
    Κι αυτά τα ξέρω διότι την παρασκεύη το απέκτησα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ

  14. #44
    ΩΡΑΙΟΣ ΡΕ!!!!!!!

    αντε καλες βολτες ρε συ!

    να το προσεχεις για να σε προσεχει κι αυτο!

    μην αμελεις την συντηρηση του ποτε.

    πολυ καλο το μηχανημα παντως φιλαρακο!
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  15. #45
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΓΑΤΕ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
    Φίλε ΔΟΥΚΑ τελικά το μηχανάκι δεν έχει κλειδί, εχει μόνο ένα κλειδάκι για να κλειδώνει το τιμόνι. Όσο για τους κραδασμούς εχει ΑΡΚΕΤΟΥΣ , η σέλα είναι αρκετα σκληρή αλλά όλα συνηθίζονται...
    Κι αυτά τα ξέρω διότι την παρασκεύη το απέκτησα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ..[ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ..ΔΕ ΛΕΩ..] ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΑ...Η ΣΤΗ ΠΙΣΩ ΡΟΔΑ Η ΣΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ..

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Smc 660 για αλλη μια φορα
    από xaris_sm στο forum KTM
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 19:08
  2. SMC 660,miza??
    από Kagourakos στο forum KTM
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2007, 10:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF