Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 83

Θέμα: Gsx650f Bandit 2009

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Το πλαίσιο είναι ίδιο με του υδρόψυκτου Κ7 και μετά, οπότε αν θέλεις πραγματικά και δεν λυπάσαι τα ευρώ, το παίρνεις ολόκληρο, το βάζεις, με 'γειά σου... Όπως κανονικά μπαίνει και το μπικίνι του νέου Bandit...

    πιο είναι το μπικίνι????

  2. #32
    Μπικίνι εννοώ αυτό που φοράει το S... Το "μισοφαίρινγκ".

    Το καβάλησα σήμερα στην έκθεση. Δεν είναι κακό! Η σέλα πιο στενή και πιο σκληρή (μου άρεσε) αλλά είχε περίεργη υφή βινύλιο (συνηθίζεται υποθέτω) και το fairing φαίνεται λίγο πιο μακριά από τον οδηγό και η ζελατίνα πιο ψηλά, υποθέτω ότι εύκολα πλέον θα καλύπτει με μιά double bubble ακόμα και 1,90+ ύψος. Κατά τα άλλα, σχεδόν ίδιο είναι. Πιο λεπτά πλαστικά στην ουρά, ένα χρωμιάκι κοντά στο φιλτροκούτι, πιο "μούρικα" πλαϊνά καπάκια, διαφορετικά στηρίγματα για μαρσπιέ συνεπιβάτη με μαλακό λάστιχο για καλύτερη απορρόφηση κραδασμών και το μπουρί στη θέση του! Είχε και διαφορετικά στηρίγματα για το μοχλό του επιλογέα του κιβωτίου και κάτι άλλα ψιλολόγια στις σωληνώσεις και τα καλωδιάκια, αλλά δεν φαίνονται με την πρώτη και δεν έχουν σημασία. Τα όργανα όλα τα λεφτά... Και τα φλασάκια ίδιας σχεδίασης με του Gladius, ένα κυριλέ οβάλ με διαφανές κρύσταλλο.

    Η μεγάλη απογοήτευση είναι τα "τσεπάκια" στο fairing που ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ, άρα πέραν της ελλιπούς ασφάλειας, μπορεί ο κάθε περαστικός να στα βανδαλίσει και ο μονός προβολέας (με μία λάμπα Η4 και ένα κάτοπτρο εννοώ) που δείχνει φτωχός και δεν πείθει για την ισχύ του.

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    μπορεί κάποιος φίλος κάτοχος να μου πει αν έχει διπλό σταντ???? γιατί αν δεν έχει τον ήπια...
    έχω παραγγείλει ήδη αυτό ...
    http://www.biohazardcycles.com/servl...h-77-CF/Detail

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tzrypvs
    Εγγραφή
    18/05/2005
    Μηνύματα
    103
    Δεν έχει διπλό σταντ.Μόνο σαν εχτρα μπορείς να το αγοράσεις και να το κουμπώσεις επάνω.Αλλά δεν κατάλαβα τι σχέση έχει και την εξάτμιση.




    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostaskex
    μπορεί κάποιος φίλος κάτοχος να μου πει αν έχει διπλό σταντ???? γιατί αν δεν έχει τον ήπια...
    έχω παραγγείλει ήδη αυτό ...
    http://www.biohazardcycles.com/servl...h-77-CF/Detail

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    στις φώτο που μου έστειλε ο τύπος με την εξάτμιση δεν είδα αυτό το μικρο μεταλάκι που έχει στο λαιμό το οποίο είναι για να ακουμπάει το διπλό σταντ (αν δεις στη μαμά έχει.στο λαιμό από την πίσω μεριά)οπότε μάλλον με βλέπω να κάνω μοντιες...

    αλλά απ οτι μου είπε ένα παλικάρι εδώ στο φόρουμ που έχει πάρει την ίδια το έχει.

    όποτε αν το έχει είμαι οκ

  6. #36
    Η εξάτμιση είναι η ίδια για το Bandit 650 και το GSXF650 οπότε γιατί να μην το έχει;

  7. #37
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.835
    Kαι να μην το εχει,δεν ειναι τιποτα να ηλεκτροκολλησεις ενα λαμακι για στοπ στον εξατμισα που θα το πας...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akisjg
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostaskex
    μπορεί κάποιος φίλος κάτοχος να μου πει αν έχει διπλό σταντ???? γιατί αν δεν έχει τον ήπια...
    έχω παραγγείλει ήδη αυτό ...
    http://www.biohazardcycles.com/servl...h-77-CF/Detail
    Αυτό μπορεί να το έχει ρωτήσει κιάλλος αλλα plz κάντε ένα κόπο παραπάνω......:

    Η συγκεκριμένη κάνει και για 1250?

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2010
    Μηνύματα
    106
    ναι κάνει φίλε μου.

  10. #40
    κοκορετσι μελος Το avatar του/της intruder
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    648
    Ξερει κανεις εαν η μαμα σχαρα κ τα μπρατσα για το topcase k ta πλαινα καγκελα ειναι η ιδια με αυτη του bandit?

  11. #41
    Στην Γερμανική σελίδα της Suzuki το έχει πλέον και με ABS, 7390 ευρώ.

  12. #42
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.258
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Στην Γερμανική σελίδα της Suzuki το έχει πλέον και με ABS, 7390 ευρώ.

    Και επειδή εδώ δεν είναι Γερμάνια , ρώταω , ABS μπορεί να μπει κατόπιν παραγελλίας ??
    Πόσο και κύριώς τα μαστορία εδώ ξέρουνε να το κουρδίσουνε ? Ενώ μ'αρεσει πολύ , ειδικά το μαύρο , φοβαμαι να παρώ ενα αρκετά βαρύ μηχανάκι εν έτη 2010 χωρίς ABS στους ελληνικούς κωλοδρομους ...

    Modenas Kriss 125

  13. #43
    Δεν μπαίνει το ABS όπως μπαίνουν φλασάκια... Ή το παίρνεις το μηχανάκι με ABS ή όχι. Ουδείς επεμβαίνει στις ρυθμίσεις του, ποτέ... Οπότε αν το θέλεις, απλά περιμένεις να έρθει. Αφού βγήκε, είναι θέμα χρόνου.

  14. #44
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.258
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Δεν μπαίνει το ABS όπως μπαίνουν φλασάκια... Ή το παίρνεις το μηχανάκι με ABS ή όχι. Ουδείς επεμβαίνει στις ρυθμίσεις του, ποτέ... Οπότε αν το θέλεις, απλά περιμένεις να έρθει. Αφού βγήκε, είναι θέμα χρόνου.
    Θέμα χρόνου ήταν πραγματικά και χρήματος πλέον ...

    Βλέπω στον τιμοκατάλογο της Σουζούκι στο Μότο Τρίτη GSX 650F ABS 8495 ? . Αν θύμαμαι καλά το προηγούμένο (και ίδιο εκτός του ABS μοντέλο) είχε κάπου 7000 ?.
    Επίσης αυτό το άσπρο μπλέ το βρίσκω πολύ χάλια και μόνο το μαύρο φαίνεται ωραίο . 8.5 K τα βρίσκω κάμποσα για ενα μηχάνακι που καλώς η κακώς μεταπώληση δεν έχει , βαρύ είναι με το ατσάλινο πλαίσιο και γενικότερα δεν φαίνεται κάπου να προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο . Θα περιμένω μέσα στο 2011 μήπως λογικευτέι κάπως η Sουζούκι , άλλωστε αγορά αν κάνω θα κάνω απο Μάη και μετά ....



    Υ.Γ Επίσης βλέπω για τα νέα μοντέλα GSF 650 S BANDIT ABS New 8295 ? και GSF 1250 BANDIT ABS New 8995 ? !!!! Επίσης το προηγούμενο μπαντιτ παίζει στα BANDIT 650S ABS 6095 ? ??? τι παραπάνω έχει το νέο μπαντιτ που αξίζει 2500 ? . Αυτό το μαύρο χρώμα στο κινητήρα είναι από αυτό που βάφουνε τα Stealth για να μην τα πιάνει το radar ??
    Modenas Kriss 125

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
    Θέμα χρόνου ήταν πραγματικά και χρήματος πλέον ...

    Βλέπω στον τιμοκατάλογο της Σουζούκι στο Μότο Τρίτη GSX 650F ABS 8495 ? . Αν θύμαμαι καλά το προηγούμένο (και ίδιο εκτός του ABS μοντέλο) είχε κάπου 7000 ?.
    Επίσης αυτό το άσπρο μπλέ το βρίσκω πολύ χάλια και μόνο το μαύρο φαίνεται ωραίο . 8.5 K τα βρίσκω κάμποσα για ενα μηχάνακι που καλώς η κακώς μεταπώληση δεν έχει , βαρύ είναι με το ατσάλινο πλαίσιο και γενικότερα δεν φαίνεται κάπου να προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο . Θα περιμένω μέσα στο 2011 μήπως λογικευτέι κάπως η Sουζούκι , άλλωστε αγορά αν κάνω θα κάνω απο Μάη και μετά ....



    Υ.Γ Επίσης βλέπω για τα νέα μοντέλα GSF 650 S BANDIT ABS New 8295 ? και GSF 1250 BANDIT ABS New 8995 ? !!!! Επίσης το προηγούμενο μπαντιτ παίζει στα BANDIT 650S ABS 6095 ? ??? τι παραπάνω έχει το νέο μπαντιτ που αξίζει 2500 ? . Αυτό το μαύρο χρώμα στο κινητήρα είναι από αυτό που βάφουνε τα Stealth για να μην τα πιάνει το radar ??
    οπως τα λες ειναι...και λιγα λες..
    το χαντακωσανε το μηχανακι...
    εξωφρενικες οι τιμες μονο τα πλαστικα αλλαζουν
    και το f ειναι ενα ντυμενο bandit...

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki Bandit Gsf650 - Gsf1250 & Gsx650f Greek Club
    από vgrss στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2013, 19:38
  2. bandit v 400 1997-1998
    από mastermastoras στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2010, 04:00
  3. Gear Indicator για Bandit 1250S (2009)
    από supertp στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2009, 08:25
  4. Τιμες GSX650F Bandit 09?
    από smooth criminal στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2009, 20:42
  5. Bandit 1250s 2009 Den Erxetai Ellada
    από IRONBOY669 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2009, 20:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF