Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 53

Θέμα: Gsr 600 gia arxario!!!

  1. #31
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Ευάααααακι τι είναι αυτά που λες μωρέεε;;;; ΧΤ? Φτου κακά!

    μια χαρα ειναι το ΧΤ ρε συ.....αμα πεσει εχει -70% φθηνοτερα απο ενα gsr
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #32
    Για ποιό πράγμα είναι καλό το XT? Αν είναι να αγοράζουμε μοτοσικλέτα για πεσίματα, πάμε όλοι να πάρουμε οποιοδήποτε χωμάτινο να τελειώνουμε. Το ΧΤ είναι ΤΟ ψοφίμι. Εκτός αν το πάρεις πολύ συνειδητοποιημένα, θα βαρεθείς πριν καν ανέβεις. Άσε που ούτε φρενάρει, ούτε στρίβει όπως ένα στριτάκι. Τι το θέλεις το παπόρι...

  3. #33
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Για ποιό πράγμα είναι καλό το XT? Αν είναι να αγοράζουμε μοτοσικλέτα για πεσίματα, πάμε όλοι να πάρουμε οποιοδήποτε χωμάτινο να τελειώνουμε. Το ΧΤ είναι ΤΟ ψοφίμι. Εκτός αν το πάρεις πολύ συνειδητοποιημένα, θα βαρεθείς πριν καν ανέβεις. Άσε που ούτε φρενάρει, ούτε στρίβει όπως ένα στριτάκι. Τι το θέλεις το παπόρι...
    αν ειναι το ΧΤ παπορι τι να πουν και οι ζουζουρες και τα μπουσα και τα εφ τζει αρ (σαν τζι α τζοε ακουγετε το γιαμαπα)


    ρε συ Γιαννο....οταν πηρα το freewind απο το typhoon που ημουν μου φανηκε διαστημοπλοιο ρε φιλε....τι παει να πει ψοφιμι?εσυ δλδ τελικιαζεις μεσα στη πολη που ειναι το 70-80% των διαδρομων ενος μεσου αναβατη ειδικα Αθηναιου -το Ζ η το μπαντιτ?????

    μετα μπορει να παρει και το εντερπραιζ


    -και μεταξυ μας με ενα ΧΤ XR DR TTR και λοιπα τετοια σε σφιχτο κλειστο επαρχιακο στροφιλικη ενας καλος οδηγος πιστευεις δεν σε/με περναει απο πανω??????ανετα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Για ποιό πράγμα είναι καλό το XT? Αν είναι να αγοράζουμε μοτοσικλέτα για πεσίματα, πάμε όλοι να πάρουμε οποιοδήποτε χωμάτινο να τελειώνουμε. Το ΧΤ είναι ΤΟ ψοφίμι. Εκτός αν το πάρεις πολύ συνειδητοποιημένα, θα βαρεθείς πριν καν ανέβεις. Άσε που ούτε φρενάρει, ούτε στρίβει όπως ένα στριτάκι. Τι το θέλεις το παπόρι...
    Το'χεις καβαλήσει μεγάλε το ΧΤ660?
    Ή έτσι σου'χουν πει?
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  5. #35
    ένας ΚΑΛΟΣ οδηγός, περνάει ένα μέτριο οδηγό, ότι και αν οδηγούν και οι δύο.

    Μην κολλάς με τις τελικές. Πόσα μέτρα θέλει το GSR να φρενάρει από τα 60-70 έστω και πόσα το ΧΤ? Και με τι σταθερότητα; Με τον ίδιο οδηγό και τα δύο πάντα.

    Εγώ όπως ξέρεις από... ποδήλατο πήρα το 650 και δεν το μετάνιωσα. ΟΚ όντως δεν πίστευα πόσο γρήγορα πάει, αλλά το συνήθισα, έκανα και κάνω τα σχολεία μου με κάθε ευκαιρία, προσέχω σχετικά, είχα και πολλά χρόνια εμπειρία αυτοκίνητο και ήξερα πως κινούνται οι διάφοροι στο δρόμο... Δεν είναι κανόνας πως ΠΡΕΠΕΙ όλοι να ξεκινάνε με σκούτερ όπως εσύ. Ούτε λάθος φυσικά αν το κάνει κάποιος. Και στην τελική δες πόσοι και πόσοι οδηγούν χρόνια ατέλειωτα και έχουν περάσει από όλα τα κυβικά και πήραν πλέον "εργαλεία" και είναι θεόκουλοι ακόμα και με τα δικά μου κριτήρια, που είμαι ψάρακας και κουλάδι. Και πουλάνε και ιστορία με τα RRR και τα δέρματα...

    Έχω καβαλήσει άλλο μονοκύλινδρο... Για τα δικά μου κριτήρια και αυτά που θέλω εγώ από τη μοτοσικλέτα μου, δεν μου κάνει. Δε σου έβρισα και τη μάνα Billy, κούλαρε, απλά προτιμώ άλλη κατηγορία μοτοσικλέτες, πειράζει; Εσένα σου αρέσει το ΧΤ και καλά κάνεις!

  6. #36
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    ένας ΚΑΛΟΣ οδηγός, περνάει ένα μέτριο οδηγό, ότι και αν οδηγούν και οι δύο.

    Μην κολλάς με τις τελικές. Πόσα μέτρα θέλει το GSR να φρενάρει από τα 60-70 έστω και πόσα το ΧΤ? Και με τι σταθερότητα; Με τον ίδιο οδηγό και τα δύο πάντα.

    Εγώ όπως ξέρεις από... ποδήλατο πήρα το 650 και δεν το μετάνιωσα. ΟΚ όντως δεν πίστευα πόσο γρήγορα πάει, αλλά το συνήθισα, έκανα και κάνω τα σχολεία μου με κάθε ευκαιρία, προσέχω σχετικά, είχα και πολλά χρόνια εμπειρία αυτοκίνητο και ήξερα πως κινούνται οι διάφοροι στο δρόμο... Δεν είναι κανόνας πως ΠΡΕΠΕΙ όλοι να ξεκινάνε με σκούτερ όπως εσύ. Ούτε λάθος φυσικά αν το κάνει κάποιος. Και στην τελική δες πόσοι και πόσοι οδηγούν χρόνια ατέλειωτα και έχουν περάσει από όλα τα κυβικά και πήραν πλέον "εργαλεία" και είναι θεόκουλοι ακόμα και με τα δικά μου κριτήρια, που είμαι ψάρακας και κουλάδι. Και πουλάνε και ιστορία με τα RRR και τα δέρματα...

    ρε σε μενα απαντησες????για αυτο περιμενα τοση ωρα?????αι απο εδω ρε παω να κανω μπανιο ξενερωτος γκομενος εισαι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




    οσο για ολα αυτα βαριεεεμεεε να απααααντησωωω να με κερασεις καφε που ειμαι και φτωχο και θα σου απαντησω Live (Α-τυχουλι):rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai

    Έχω καβαλήσει άλλο μονοκύλινδρο... Για τα δικά μου κριτήρια και αυτά που θέλω εγώ από τη μοτοσικλέτα μου, δεν μου κάνει. Δε σου έβρισα και τη μάνα Billy, κούλαρε, απλά προτιμώ άλλη κατηγορία μοτοσικλέτες, πειράζει; Εσένα σου αρέσει το ΧΤ και καλά κάνεις!
    Φίλε μου, η μητέρα μου δυστυχώς δεν ζει για να τη βρίσει κανένας...

    Το ότι δεν σου κάνει η ΧΤ, απολύτως δεκτό και σεβαστό. Αυτό όμως δεν την κάνει αυτόματα για τον Μπουτζο...

    Ούτε μένα δεν μου κάνει η GSXR... να τη βγάλω άχρηστη?
    Είμαι της γνώμης ότι πρέπει να καβαλάμε πρώτα μιά μηχανή για να εκφέρουμε γνώμη, και μετά να τη θάβουμε.
    Καβάλησα κι εγώ μία CB400... αυτό μου δίνει άποψη για ΟΛΑ τα τετρακύλινδρα?

    Μη συνεχίσουμε, να'σαι καλά.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Ούτε μένα δεν μου κάνει η GSXR... να τη βγάλω άχρηστη?
    Ότι δεν σου κάνει, είναι εξ' ορισμού άχρηστο για εσένα. Άρα δεν διαφωνούμε πουθενά... Το χρήσιμο και άχρηστο είναι θέμα αναγκών και προτιμήσεων, όχι υποκειμενικής αξίας του αντικειμένου.

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Ότι δεν σου κάνει, είναι εξ' ορισμού άχρηστο για εσένα. Άρα δεν διαφωνούμε πουθενά... Το χρήσιμο και άχρηστο είναι θέμα αναγκών και προτιμήσεων, όχι υποκειμενικής αξίας του αντικειμένου.
    Όντως, δεν διαφωνούμε.
    Ευτυχώς υπάρχουν μηχανές για να καλύψουν όλες τις ανάγκες.
    Και όλες τις χρήσεις.

    Το να χαρακτηρίζεις μιά μηχανή ψοφίμι και να τη συγκρίνεις με ανόμοια κατηγορία, χωρίς να την έχεις οδηγήσει, απλά, δεν είναι πρέπον.

    Να συγκρίνω κι εγώ μιά WR450 με μιά CBR1000RR...

    Ας προσέχουμε λίγο τι γράφουμε...

    Φιλάκια!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  10. #40
    Βασικά τη βλακεία την ξεκίνησε το Ευάκι που έχει σκάσει στα γέλια τώρα με το flame war. Το παλικάρι είπε "θέλω GSR" και του λέει πάρε ΧΤ. Ε τι να πεις άλλο... Δεν έκανα εγώ τη σύγκριση

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Βασικά τη βλακεία την ξεκίνησε το Ευάκι που έχει σκάσει στα γέλια τώρα με το flame war. Το παλικάρι είπε "θέλω GSR" και του λέει πάρε ΧΤ. Ε τι να πεις άλλο... Δεν έκανα εγώ τη σύγκριση
    Έγινε ρε φιλαράκι. Δεν τρέχει τίποτα.

    Η Εύη, πολύ σωστά για μένα, πρότεινε στο παλληκάρι να μην πάει καρφί στους 100 ίππους.

    Τα λέμε !!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  12. #42
    Και εμενα η πρωτη μου μηχανη ειναι. Κοντευω να κλεισω 2 χρονια μαζι της και ενας βασικος λογος που την πηρα ηταν γιατι μου αρεσε περισσοτερο απο τις αλλες.( ειναι και ποιο φτηνη στην κατηγορια της). Ακομα δηλαδη καθομαι και την χαζευω. Ειναι παντος πολλη φιλικη στην χρηση , ελαφρια σχετικα και πολλη ευκολη στο κουμανταρισμα, στριβει ευκολα , και οταν την συνηθησεις εχει και το γκαζι να σου ανεβασει την αδρεναλινη.
    Απλα να θυμασαι οτι οι δρομοι δεν ειναι πιστες... και δεν υπαρχει ασφαλτος στην Ελλαδα... μονο λακουβες και γυναικες οδηγοι

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tyxeros
    δεν υπαρχει ασφαλτος στην Ελλαδα... μονο λακουβες και γυναικες οδηγοι
    ΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :rotflmao:

  14. #44
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
    Βασικά τη βλακεία την ξεκίνησε το Ευάκι που έχει σκάσει στα γέλια τώρα με το flame war. Το παλικάρι είπε "θέλω GSR" και του λέει πάρε ΧΤ. Ε τι να πεις άλλο... Δεν έκανα εγώ τη σύγκριση
    το παλλικαρι ειπε αν θεωρουμε καλη για πρωτη μηχανη το τζιεσαρ νταξ????παλιο κουλαδι

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  15. #45
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tyxeros
    και δεν υπαρχει ασφαλτος στην Ελλαδα... μονο λακουβες και γυναικες οδηγοι [/B]

    +750+5(απο τα harris grips) + 60 (ohlins) + 10 (hel) + 5(bagster)+10 (xenon)+5 (δεικτης θερμοκρασιας λαδιου)+5(k&n)+10 (τιμονι,μανετες,τρομπα,ζελατινα)+10 (αυτοκολλητα)=750+120=870=>+870

    +125(typhoon)+600(gixxer)=>725=>725+870=1595 ΑΛΟΓΑΤΑ




    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. LED ΠΙΣΩ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΑ ΦΛΑΣ gia gsr 600
    από Giannis24 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2008, 13:25
  2. Gsr 600 ΝΕΟ ΑΛΛΑ..........
    από jinks στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2006, 01:17
  3. Suzuki Gsr 600
    από gavos στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2006, 11:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF