Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 118

Θέμα: Λιγο απο την βολτα για επιδαυρο κυριακη πρωι!!!

  1. #31
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.206
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Ρε μαγκες, δλδ. σας αρέσει η μπελούτσι?

    Ούτε για απογευματινή σειρά του μεγκατσανελε δεν κάνει ρε πστ. μου....
    έχεις δικιο ρε φιλος χάλια είναι η γυναικα ... δεν βλέπεται με τιπότα .... πώς ειναι έτσι .... τυφλα να χει η Λαμπυρη


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	monica-bellucci-421.jpg 
Προβολές:	310 
Μέγεθος:	68,5 KB 
ID:	177902

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    έχεις δικιο ρε φιλος χάλια είναι η γυναικα ... δεν βλέπεται με τιπότα .... πώς ειναι έτσι .... τυφλα να χει η Λαμπυρη
    Χάρισμα σου μεγάλε.....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ! Ας προσπαθούμε το λοιπόν όλοι μας να την προστατεύουμε και να την βαζουμε πιο πανω απο κάθε καύλα.

    ΟΡΘΙΟΙ ΟΛΟΙ
    γι΄ αυτο οοοοχι σκουπιδια...οοοχι πλαστκα! σε 8αλασσες και ακτες!!


    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  4. #34
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Ρε κορίτσια.... ουτε καν σβελτα πήγαινε το παλικάρι..... οι μεγάλες ταχυτητες ήταν στις ευθείες....

    Αν και κάποιες στιγμές στις προσπεράσεις ήταν λιγάκι κάπως αλλά δεν είδα εξωπραγματικό....

    Και με ντάλα ήλιο, ούτε καν υγρασία δεν θα είχε ο δρόμος.....


    Ρε χάλιες..... εδώ μιλαμε έχουν βγει Κ10 μοντέλα... στην μπελούτσι έχετε μείνει εσείς;; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ρε χάλιες..... εδώ μιλαμε έχουν βγει Κ10 μοντέλα... στην μπελούτσι έχετε μείνει εσείς;; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    για πε....
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #36
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
    γι΄ αυτο οοοοχι σκουπιδια...οοοχι πλαστκα! σε 8αλασσες και ακτες!!


    Τώρα εκτός απο γραφικός πρέπει να νοιώσω και Γλάρος; :hypnotize

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    Τώρα εκτός απο γραφικός πρέπει να νοιώσω και Γλάρος; :hypnotize
    Πελαργός μη νιώσεις μονο, γιατί ξέρεις...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Πελαργός μη νιώσεις μονο, γιατί ξέρεις...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #39
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    Τώρα εκτός απο γραφικός πρέπει να νοιώσω και Γλάρος; :hypnotize

    375χλμ είναι ο κύκλος.... για να ξέρεις....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #40
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    χαχαχχα με ξεσκέπασες!

    Gixxerακια μόνος σου απαντάς στην ρητορική σου ερώτηση!

    Προσπαθώ να μεταφέρω λίγο απο την εμπειρία μου για να προστατευθούν οι νεότεροι στον χώρο!
    Στην νοοτροπία μας πρέπει να θεωρείται πλέον ντεφάκτο η εισοδος ενος μοτοσυκλετιστη που "ψάχνεται" στην πίστα.

    Επειδη εμέις κάναμε μαλακίες (και δεν μιλαώ για την συγκεκριμένη βολτα που αναφερεις) πρέπει να αφήσουμε τους νεότερους να κανουν τα ίδια λάθη;

    Όσο για τον παραλληλισμο με την μπελουτσι αν και τον θεωρω ακυρότατο , την μπελούτσι θα την π@δ@ξεις στο αμαξι σου στην πρώτη αλάνα που θα βρείς; Ή θα κάνεις το σκατο σου παξιμάδι να κλείσεις ενα διήμερο σε κάποιο resort;
    Και πολυ καλα κανεις Σταυρο απλα το κανεις λαθος λεγοντας τον οποιοδηποτε,επιδειξια κτλ κτλ...με το καλο τους παιρνουμε οχι ετσι.

    Δεν ειναι τοσο ακυρος ο παραληρισμος σε σχεση με τον ποθο της ταχυτητας και τον ποθο για μια γυναικα (προς στιγμην το δευτερο μεχρι να τελειωσεις :rotflmao: ).Παντως εγω κανω και τις βολτες μου στις "αλανες",θελω να εχω την μηχανη μου οχι μονο για την πιστα (resort) παρολο που κανω το σκ@το μου παξιμαδι οπως λες και για να παω ενα διημερο και εκει.

    Η μηχανη SS αν ηταν μονο για την πιστα δεν θα επαιρνε ομολογκασιον για να κυκλοφορει εξω,πρωσοπικα θελω να την χαιρομαι και εξω ακομα και σε ταξιδια γιατι νοιωθω πολυ πιο ασφαλης με αυτου του τυπου μηχανης παρα με on-οff κτλ κτλ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Ρε μαγκες, δλδ. σας αρέσει η μπελούτσι?

    Ούτε για απογευματινή σειρά του μεγκατσανελε δεν κάνει ρε πστ. μου....
    Οπου Μπελουτσι βαλτε την γυναικα των ονειρων σας,ενας απλος παραληλισμος ηταν εκει το μυαλο σας :rotflmao: :rotflmao:



    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


    Ρε χάλιες..... εδώ μιλαμε έχουν βγει Κ10 μοντέλα... στην μπελούτσι έχετε μείνει εσείς;; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    χαχαχχα με ξεσκέπασες!

    Gixxerακια μόνος σου απαντάς στην ρητορική σου ερώτηση!

    Προσπαθώ να μεταφέρω λίγο απο την εμπειρία μου για να προστατευθούν οι νεότεροι στον χώρο!
    Στην νοοτροπία μας πρέπει να θεωρείται πλέον ντεφάκτο η εισοδος ενος μοτοσυκλετιστη που "ψάχνεται" στην πίστα.

    Επειδη εμέις κάναμε μαλακίες (και δεν μιλαώ για την συγκεκριμένη βολτα που αναφερεις) πρέπει να αφήσουμε τους νεότερους να κανουν τα ίδια λάθη;

    Όσο για τον παραλληλισμο με την μπελουτσι αν και τον θεωρω ακυρότατο , την μπελούτσι θα την π@δ@ξεις στο αμαξι σου στην πρώτη αλάνα που θα βρείς; Ή θα κάνεις το σκατο σου παξιμάδι να κλείσεις ενα διήμερο σε κάποιο resort;
    κοτα...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  12. #42
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.119
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    Μπαρμπανίκ είναι η λογική του άπειρου του εντυπωσιασμένου και του επιδειξία!

    γιατι την κάμερα αν θελεις να μαθεις τα λαθη σου την καρφωνεις στο τανκ οταν μπαίνεις πίστα μαζι με ενα gps και τσεκάρεις και γυρολόγιο και γραμμές και στροφες στον κινητηρα και άλλα πολλά...

    αλλά αυτό επειδή θέλεις να βελτιωθείς, να γίνεις πιο γρηγορος πιο ασφαλής και όχι επειδη θέλεις να ρουφάς τον φραπέ στο στορκ αναστατωμένος ακόμα απο τις 2-3 μαλακιες που πήγαν να γίνουν και τις έσωσες δεν ξέρεις κι εσύ πώς!
    Μην το πάρεις προσωπικά. Αναφέρομαι γενικότερα. Αλήθεια.

    Κατ'αρχάς κάποιοι θεωρούμε ότι μαθαίνουμε περισσότερα στο δρόμο, παρά στην πίστα. Στην πίστα ΟΛΟΙ είναι γρήγοροι. Αλλά το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να στρίβουν τις ίδιες 25 στροφές ξύνοντας αυτιά. Και μάλιστα περηφανεύονται γι'αυτό.

    2ον υπερβάλλεις. Κανείς δεν κινδύνεψε στο συγκεκριμένο βίντεο. Όχι περισσότερο απ'όσο κινδυνεύουμε πάντα πάνω στα μηχανάκια μας.

    Και 3ον, μου θυμίζεις την εξής κατηγορία ανθρώπων, οι οποίοι, δυστυχώς, είναι πολλοί. Είχα SS, πήγαινα σφεντόνα, γαμούσα κι έδερνα, δε με πατούσε κανείς, αλλά κάτι συνέβη, έκλασα πάνω μου, έφαγα παντόφλα από τη γυναίκα και το έριξα στο χώμα, την πίστα και το αυτοκίνητο. Και τώρα κράζω αυτούς που κάνουν τα ίδια και είμαι πρώτη μούρη γιατί είναι πολίτικαλλι κορρέκτ και έχω πλάτες άλλα 200 κουλάδια.

    Χαβ φαν.

    ΥΓ: Λυπάμαι που έπρεπε να τα πω εγώ, γιατί η εμπειρία μου είναι πιθανότατα πολύ μικρή για να στηρίξω τέτοιες απόψεις, ΑΛΛΑ αυτό δεν τις κάνει λιγότερο έγκυρες. Έχω φιλαράκια που οδηγούν χρόνια και θα έλεγαν τα ίδια.
    Life begins at 45°.

  13. #43
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    .... Στην πίστα ΟΛΟΙ είναι γρήγοροι. ....

    Kαλά.... μην ορκίζεσαι....


    Σύν ότι αφήνουν και τα TDM εκεί μέσα...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #44
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Μην το πάρεις προσωπικά. Αναφέρομαι γενικότερα. Αλήθεια.

    Κατ'αρχάς κάποιοι θεωρούμε ότι μαθαίνουμε περισσότερα στο δρόμο, παρά στην πίστα. Στην πίστα ΟΛΟΙ είναι γρήγοροι. Αλλά το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να στρίβουν τις ίδιες 25 στροφές ξύνοντας αυτιά. Και μάλιστα περηφανεύονται γι'αυτό.

    2ον υπερβάλλεις. Κανείς δεν κινδύνεψε στο συγκεκριμένο βίντεο. Όχι περισσότερο απ'όσο κινδυνεύουμε πάντα πάνω στα μηχανάκια μας.

    Και 3ον, μου θυμίζεις την εξής κατηγορία ανθρώπων, οι οποίοι, δυστυχώς, είναι πολλοί. Είχα SS, πήγαινα σφεντόνα, γαμούσα κι έδερνα, δε με πατούσε κανείς, αλλά κάτι συνέβη, έκλασα πάνω μου, έφαγα παντόφλα από τη γυναίκα και το έριξα στο χώμα, την πίστα και το αυτοκίνητο. Και τώρα κράζω αυτούς που κάνουν τα ίδια και είμαι πρώτη μούρη γιατί είναι πολίτικαλλι κορρέκτ και έχω πλάτες άλλα 200 κουλάδια.

    Χαβ φαν.

    ΥΓ: Λυπάμαι που έπρεπε να τα πω εγώ, γιατί η εμπειρία μου είναι πιθανότατα πολύ μικρή για να στηρίξω τέτοιες απόψεις, ΑΛΛΑ αυτό δεν τις κάνει λιγότερο έγκυρες. Έχω φιλαράκια που οδηγούν χρόνια και θα έλεγαν τα ίδια.
    Aντίστοιχα και σύ μην το πάρεις προσωπικά. Αναφέρομαι κ εγώ γενικότερα. Αλήθεια.

    Στην πίστα όλοι είναι γρήγοροι, ε...?
    αλλά στους δρόμους είναι οι πραγματικοί άντρες με @@, οι πραγματικοί γρήγοροι. :rotflmao:
    Για να το λές κάτι θα ξέρεις.

    2ον πιστεύω ότι κινδύνεψε, αλλά δεν το ξέρει.

    3ον θάπρεπε να ακούς λίγο περισσότερο εκείνους που την πατήσανε και μιλάνε ακόμη.
    Δεν κράζει κανείς κανέναν, όλοι είναι ελέυθεροι να κάνουν ό,τι στον π@@τσο θέλουν.
    Απόψεις εκφράζουμε, δεν σταυρώσαμε κανέναν.

    ΥΓ: δεν λυπάμαι που μιλάς έτσι, γιατί ξέρω ότι έχεις μικρή εμπειρία. Εύχομαι πάντως, να αλλάξεις απόψεις χωρίς να συμβεί ποτέ κάτι άσχημο....
    Έχω φιλαράκι που έφαγε προφιτερόλ και μου είπε ότι είναι πολύ γλυκό.

  15. #45
    mparmpanik
    Eχεις δικιο επεσα αλλα μυαλο δεν εβαλα, μια καβλα εχουμε στην ζωη, η δικια μου ειναι αυτη.

    Δεν ρισκαρω νομιζω με την οδηγηση μου η εγω δεν το καταλαβαινω, δεν το κανω για λογους επειδειξης αλλα για λογους να περνει η ωρα με αυτα τα βιντεακια και ειναι η πρωτη φορα για την εμπειρια να βλεπω το καντραν μου... Δεν ειμαι απο αυτους που χεζονται στο δρομο, γιατι στα 25 που ειμαι με μασαω δυστιχως και κανω πολλες μαλακιες που δεν υπαρχουν σε βιντεο και καλυτερα, απλα παιδες βολτες να πηγαινουμε να ειμαστε παντα ορθιοι και να γινομαστε παντα καλυτεροι παντου!!! Η τυχη του καθενα ειναι στα χερια του... Να ειμαστε παντα καλα και σας ευχαριστω για τα σχολια σας...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Εντυπώσεις από την βόλτα το ΣΚ
    από panagiotispapa στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 22:44
  2. παει κανεις απο πατρα βολτα την κυριακη;
    από sotiris68 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2007, 21:21
  3. Κυριακη πρωι Χαλκιδα και πηδαμε απο την γεφυρα
    από MOZART στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 09:05
  4. Φωτό από την τελευταία Βόλτα ....
    από swtos στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2004, 16:11
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 14:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF