Σελίδα 33 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 2328293031323334353637 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 495 από 552

Θέμα: "all aboard" productions presents

  1. #481
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.775
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis
    Που ησουν εσυ??!!Βολτα Πελ/σο και δεν ηρθες??
    Περιμένει εμένα.
    Sent from me using a computer.

  2. #482
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Συμπεράσματα διαπιστώσεις καταγγελίες

    1ον μην παίρνετε ναρκωτικά, κοστίζουν πολύ και διαρκούν λίγο.
    Πάρτε KTM,
    Tο ήξερα ότι ο Σπύρος είναι γελαστό παιδί αλλά όχι και έτσι , αυτός γέλαγε από το πρωί αξημέρωτα που τον βρήκα στο περίπτερο μέχρι και που χωρίσαμε το βράδυ στις 20:30 στα μέγαρα .
    Πρόσεξε το αυτό βρε παιδί μου, η υπερβολική χρήση αυτού το ματραKάTM δεν ξέρω τι μπορεί να προκαλέσει.

    2ον Οποίος πιστεύει ότι ο Vaska είναι αργός μάλλον δεν τον έχει δει να ακολουθεί πάνω στα βουνά κάτι λυσσασμένους μαντραχαλαδες , Βασίλη μπράβο μου χάρισες ένα Πληθωρικό χιχι θέαμα εσύ και η χοντρή σου (GS1200) για αρκετά χιλιόμετρα.

    Για το νυχτερινό τρενάκι το έγραψαν κι άλλοι. Η εμπειρία του να οδηγείς μες το απόλυτο σκοτάδι, σε σβέλτο ρυθμό, με μόνο σημείο αναφοράς το κόκκινο φωτάκι τον μπροστινών σου είναι κάτι που πολύ δύσκολα θα ξεχάσω.

    Έχω πάει βόλτες σε πιο ωραίες διαδρομές, έχω φάει σε καλύτερες ταβέρνες, έχω στριμώξει περισσότερα χιλιόμετρα σε μία μέρα, Αλλά αυτό που κάνει αυτή τη βόλτα ξεχωριστή είναι η χημεία αυτών που συμμετείχαν. Και μιλάω για την χημεία στο ΡΥΘΜΟ , συνήθως θα υπάρχει κάποιος που πάει πιο αργά, η πιο γρήγορα, θα υπάρχει κάποιος που θα κουράζετε και θα θέλει πιο πολλές στάσεις, η κάποιος πιο ανταγωνιστικός που σου κολλάει και σε τρομάζει.
    Τίποτα από αυτά δεν υπήρχαν, ο ρυθμός σε αυτή τη βόλτα ήταν όλα τα λεφτά.
    Γρήγορο σφιχτό κυνήγι από την αρχή μέχρι το τέλος, ακόμα και όταν μας έπιασε η νύχτα μπήκε μπροστά ο Batman-Bikerted και δεν μείωσε ούτε στο ψιλόβροχο, (έτσι και έχανα επαφή εκεί θα γύρναγα με 40km/h δεν έβλεπα τίποτα).

    Ακόμα και ο φίλος μου (το καραφλό πάρτι άνιμαλ) με ενάμισι χρόνο εμπειρία, και αφού γλίτωσε το οικοπεδάκι στην αρχή, ακολούθησε άξια το ρυθμό. (Δώσε λεφτά να πάρεις εξοπλισμό για μην μαρτυρήσω τι ήταν οι μπότες που φόραγες, ντροπή των μοτοσικλετιστών.)

    Υ.Γ. Συμφωνώ σε όλα με το Σπύρο για τα παιδιά με τα Bantid

    Και κλείνω με μια καταγγελία.
    Βρε Άχρηστοι κοντοπίθαροι σκιστομάτιδες Γιαπωνέζοι, που φτιάχνετε μηχανάκια για το μπόι σας, γιατι δεν βάζετε μεσα στο μάνουαλ και δυο φωτογραφίες, εκεί μπαίνει το πόδι εκεί μπαίνει ο αγκώνας, ετσι αγκαλιάζουμε σαν τον ουραγκοτάγκο το ντεπόζιτο, να έχω γλυτώσει ο άνθρωπος τρια σωλινάρια voltaren και δυο έμπλαστρα λέοντος, τα ενισχυμένα με τα ανθρακονήματα . Πάλι καλά που βρέθηκε αυτό το άγιο παιδί ο Bikerted, και στο τέλος της ημέρας με βοήθησε στη… χοροθέτηση.
    Τώρα που έλυσα και αυτό το πρόβλημα, στην επόμενη βόλτα






























    Σας έχω όλους μια δευτέρα

    Travel, Grow, Share

  3. #483
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
    Τώρα που έλυσα και αυτό το πρόβλημα, στην επόμενη βόλτα

    Σας έχω όλους μια δευτέρα

    bikerted-άκια



    Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
    1ον μην παίρνετε ναρκωτικά, κοστίζουν πολύ και διαρκούν λίγο.
    Πάρτε KTM,
    Tο ήξερα ότι ο Σπύρος είναι γελαστό παιδί αλλά όχι και έτσι , αυτός γέλαγε από το πρωί αξημέρωτα που τον βρήκα στο περίπτερο μέχρι και που χωρίσαμε το βράδυ στις 20:30 στα μέγαρα .
    Πρόσεξε το αυτό βρε παιδί μου, η υπερβολική χρήση αυτού το ματραKάTM δεν ξέρω τι μπορεί να προκαλέσει.[/B]




    ζημια λέμε

  4. #484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
    Σας έχω όλους μια δευτέρα
    Αχ, με όποιον δάσκαλο καθήσεις....

  5. #485
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.264
    -να ευχαριστησω δημοσια το ΔΝΤ που σταθηκε εμποδιο στο να αλαξω λαστιχα.
    -επισης να ευχαριστησω εμενα, που ορθα με ωθησα σε μια σουνιαδα παρα να βρεθω στην πελοπονησο με τα καγκουρια τους παλιοχαρακτηρες
    ντροπη σας ρε
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  6. #486
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Περιμένει εμένα.
    ναι ναι ναι

  7. #487
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.827
    Τελικα ειναι κολλητικο εε??!!!!!!!! :rotflmao:
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #488
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.775
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ναι ναι ναι
    Θα κατέβω σύντομα με ένα gixer.

    Σου κόπηκε το γέλιο τώρα?
    Sent from me using a computer.

  9. #489
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Θα κατέβω σύντομα με ένα gixer.

    Σου κόπηκε το γέλιο τώρα?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	163274_1805011045247_1239022078_2177139_1370564_n.jpg 
Προβολές:	169 
Μέγεθος:	33,8 KB 
ID:	221486

  10. #490
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Θα κατέβω σύντομα με ένα gixer.

    Αυτο θελω και εγω να το δω...

  11. #491
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Και που λέτε κάποια στιγμή ξεκινάμε επιτέλους απο Καρύταινα. Ο ήλιος τέζα. Θερμοκρασία ιδανική για μηχανές, 15-18, ανάλογα το σημείο. Κάποιες στροφές δεξιόστροφες που βλέπανε βορειανατολικά είχαν μπόλικες υγρασίες και ήμασταν συνέχεια στη προσοχή. Λειτούργησε και προς όφελος της παρέας βέβαια λόγω ανασυγκρότησης

    Φυσικά το μεγαλύτερο μέρος παρέμεινε χορταστικό. Όσες φορές και να το περνάς αυτ΄το κομμάτι δε χορταίνεται βέβαια αλλά τουλάχιστον στο τέλος του λίγο πρίν την Κρέστενα έχεις μια αίσθηση πληρότητας και απλά ρολάρεις μετά με ένα χαμόγελο στα χείλη.

    Κάποια στιγμή φτάσαμε και στη Κρέστενα στην οποία μας περίμενε ο Ηλίας (Kalesin). Η αλήθεια είναι ότι δεν τα είχα υπολογίσει σωστά και ενώ περίμενα ότι θα φτάναμε 2 το πολύ φτάσαμε στις 3. Οπότε τέθηκε αμέσως το ερώτημα κατά πόσο υπάρχει φαγητό στο χωριό για να βρούμε και την ευκαιρία να τα πούμε και πιο άνετα.

    Η ιδέα αποδείχτηκε εξαιρετική γιατι το μαγαζί που φάγαμε ήταν ότι έπρεπε και στην κατάλληλη τοποθεσία για τους Πατρινούς. Αυτό όμως που δεν περιμέναμε ήταν η special γνωριμία με τον άντρακλα της οικογένειας του Ηλία. Ένας 16μηνών τυπάκλας, έτοιμος να μας πιάσει την κουβέντα για τα μοτόρια. Αφού επεξεργάστηκε όλες τις μηχανές μια μια και αφού τις καβάλησες όλες μια μια, πέρασε και μία από το τραπέζι να μας ψαρώσει. Φαντάζομαι μόνο τι θα κάνει σε κανα 2-3 χρόνια που θα μιλάει κανονικά. Τρέμε Ηλία ...




    να σας ζήσει ...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p1070315 (480 x 270).jpg 
Προβολές:	169 
Μέγεθος:	29,5 KB 
ID:	221487

  12. #492
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.775
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    Ποιος σου σφύριξε ρε πως θα είναι 600αράκι και το παίζεις άνετος με το 1000άρι?



    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    Αυτο θελω και εγω να το δω...
    Για πάμε στο "ακούει η Πάτρα" να σε περιποιηθώ.
    Sent from me using a computer.

  13. #493
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Η οικογένεια Kalesin

    Ναι εγώ δε το κρύβω τους χάρηκα πολύ. Μετά από πολλά κατάφεραν να ξεφύγουν από το χαμό των μεγάλων πόλεων και να επιστρέψουν σε όμορφα μέρη (τις φωτιές του 2007 να μην είχε, αλλά ακόμα και τώρα η ομορφιά της περιοχής δε κρύβεται).

    Μέρη όπου τα μεσημέρια ο κόσμος ξεκουράζετε… Άκουσον Άκουσον τραγελαφικά πράγματα… άκου εκεί ξεκουράζονται… τσ τσ τσ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p1070323 (480 x 270).jpg 
Προβολές:	168 
Μέγεθος:	31,7 KB 
ID:	221488

  14. #494
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Η ώρα πέρναγε και εμένα με τρωγαν τα φίδια. Ο δρόμος μέχρι τα Λαγκάδια είναι απαιτητικός και μακρύς. Μην μας πάρει η νύχτα εκει μέσα και όλα καλά. Τουλάχιστον μετά τα Λαγκάδια παλεύεται. Άσε που ήταν κρίμα τόσα όμορφα μέρη από Αρ. Ολυμπία μέχρι τα Λαγκάδια να μην τα περάσεις με φώς.

    Λόγου της μακρινής απόστασης τους από μεγάλες πόλεις αυτά τα τα χωριά έχουν μείνει παρθένα. Τοπικός μύθος λεει ότι η περιοχή από το κομμάτι της Αρχ. Ολυμπίας μέχρι λίγο πριν από τα Τρόπαια (τριγύρω απο τον Ερύμανθο και τον Λάδωνα δηλαδή, έχει από τις πλουσιότερες σε ποικιλία βλάστησης ανα τμ στην Ευρώπη. Δε το έχω διαβάσει πουθενά αλλά με αυτά που περνάς από εκει μέσα, δε το αποκλείεις κιόλας.

    Αφου χαιρετίσαμε τους πατρινούς και την Kalesin - family, ξεκινήσαμε. Λίγο μουδιασμένα βέβαια λόγο φαγητού. Μέσα σε μισή ώρα βέβαια είχαμε ήδη πάρει τα πάνω μας. Η διαδρομή μας αποζημίωσε. Λίγο πρίν τα Λαγκάδια στις πλαγιές του βουνού, δεξιά μας ο ήλιος είχε μόλις πέσει και εμείς ανεβαίναμε αρκετά με τη θερμοκρασία να πέφτει αισθητά. Δεξιά μας όμως είχαν χρυσαφίσει τα πάντα. Ηλιοβασίλεμα στη Καλντέρα σου λεει μετά. Ρε άντε τράβα από δω ρε…
    Φωτό? Από το μοναδικό θέαμα?






    Μπά …



    Μέγιστη Μαλ@κία μου. Μια στάση για φώτο σε εκείνο το σημείο λείπει οικτρά από το αρχείο μας

    … next time …

  15. #495
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Με το που φτάσαμε και στη τελευταία στροφή πρίν τα λαγκάδια το φώς της ημέρας είχε φύγει για τα καλά. Η θερμοκρασία πλέον 3-5 βαθμούς. Μια χαρά για μια στάση να γευτούμε το κρύο καλύτερα.

    Ο Τεο πήγε να με δείρει, «μα καλά στάση εδώ μες το κρύο/ πάμε ρε να κάνουμε στάση στο Λεβίδι». Δηλαδή λέω από μέσα μου ρε συ … αυτό το παληκάρι οδηγάει me clip ons από το πρωί και από την προηγούμενη στάση που ήταν πριν καμια 1.30 ώρες έχει σκοπό να οδηγήσει άλλα 40 λεπτά σερί χωρίς στάση με χέρια ξυλιασμένα? Ρε πάει καλα? Από τι είναι φτιαγμένο ρε συ το παλληκάρι?

    Ρε φιλαράκι … «ένα σωστό τσιγάρο ρε» …


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p1070330 (480 x 270).jpg 
Προβολές:	155 
Μέγεθος:	35,5 KB 
ID:	221489

Παρόμοια θέματα

  1. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  2. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  3. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23
  4. Powerphot movie productions presents..
    από gcrook στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2005, 17:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF