Σελίδα 33 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 232829303132333435 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 495 από 517

Θέμα: vx 800 ας πουμε restoration..........μετατροπη? λιγα απο ολα

  1. #481
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    για τις δικες μου απαιτησεις πανο ειναι μια χαραααααααααααααααααα
    εκατο χρονια μπροστα απο το μαμα μπροστινο
    βασικα βελτιωθηκε πολυυυυυ με το μπροστινο κ τα κονι πισω καμια σχεση απο πριν
    απλα ειπα αφου εχει ρυθμισεις ας παιξω λιγο για πιο καλο αποτελεσμα
    κ στην τελικη? οχι ρε θα το σηκωνω σουζα δεν μασαωχαααχαχαχαχαχαχαχαχα μεχρι τα 50 καλα ειναι
    αχαχχαχαχααχ

  2. #482
    Ανεξερεύνητο μέλος Το avatar του/της ereynitis
    Εγγραφή
    29/06/2010
    Μηνύματα
    302
    Θωμά, δεν ξέρω πως οδηγείς, αλλά με αναρτήσεις και φρένα καλό είναι να μην παίζουμε. Το κολλημένο βιδάκι που αναφέρεις μπορεί να είναι μόνο αυτό, απλά ένα κολλημένο βιδάκι. Ρίξ' του λίγο WD40 και άστο για καμιά ώρα και ξαναδοκίμασε. Εάν πάλι δε γυρνάει, γνώμη μου να το πας να στο κοιτάξουν, όχι τόσο γιατί μπορεί να έχει ζημιά όσο γιατί έχεις να κάνεις με απρόβλεπτο και πιθανόν μεγάλο κίνδυνο. Τα φρένα και οι αναρτήσεις δεν προειδοποιούν για την επερχόμενη λαλακία.

    Για το 3ο βιδάκι που σου είπα, κοίταξες;

  3. #483
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    τριτο βιδακι δεν εχει με δυο ρυθμισεις ειναι
    πρωτος κανονας κ για μενα ειναι αυτος!!!! εχει φρενα αναρτησεις λαστιχα? παω οοοοοπου θες τι ? θα χαλασει? θα το παρατησω κ θα συνεχισω εγω να ειμαι καλα
    οπως προανεφερα απλα δεν ρυθμιζει μαλλον κολλησε στο σφιχτο
    πριν 1000 ισως 1200 χιλιομετρα τοσα εκανα περυσι ολο το καλοκαιρι (δυστηχως η δουλλεια μου -χωραφια- δεν ειπιτρεπει πολλες βολτες το καλοκαιρι) αλλαξα τσιμουχες λαδια κλτ κτλ στο μπροστινο κ μετα εβγαλα βολτα το μηχανακι
    καλη η ιδεα σου με το wd 40 θα το δοκιμασω
    οσο για το οδηγικο στυλ? αχαχχαχααχχα μεσηλιξ γαρ ......................
    ε οκ οκ απο καμια να θυμηθω τα νειατα μου της δινω

  4. #484
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mad shark
    Εγγραφή
    04/01/2010
    Μηνύματα
    113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thomas tuning Προβολή μηνύματος
    τριτο βιδακι δεν εχει με δυο ρυθμισεις ειναι
    πρωτος κανονας κ για μενα ειναι αυτος!!!! εχει φρενα αναρτησεις λαστιχα? παω οοοοοπου θες τι ? θα χαλασει? θα το παρατησω κ θα συνεχισω εγω να ειμαι καλα
    οπως προανεφερα απλα δεν ρυθμιζει μαλλον κολλησε στο σφιχτο
    πριν 1000 ισως 1200 χιλιομετρα τοσα εκανα περυσι ολο το καλοκαιρι (δυστηχως η δουλλεια μου -χωραφια- δεν ειπιτρεπει πολλες βολτες το καλοκαιρι) αλλαξα τσιμουχες λαδια κλτ κτλ στο μπροστινο κ μετα εβγαλα βολτα το μηχανακι
    καλη η ιδεα σου με το wd 40 θα το δοκιμασω
    οσο για το οδηγικο στυλ? αχαχχαχααχχα μεσηλιξ γαρ ......................
    ε οκ οκ απο καμια να θυμηθω τα νειατα μου της δινω
    mad shark
    τερμα το γκαζι

  5. #485
    Θωμά σε γουστάρω, πρώτον γιατί είσαι ατόφιος και δεύτερον γιατί με το μηχανάκι έκανες παπάδες.
    Τώρα αν δεν σου μένει χρόνος να το βολτάρεις όπως θα ήθελες, παρηγορήσου με το γεγονός πως είσαι της μετατροπής περισσότερο και της βόλτας λιγότερο.

  6. #486
    Ανεξερεύνητο μέλος Το avatar του/της ereynitis
    Εγγραφή
    29/06/2010
    Μηνύματα
    302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thomas tuning Προβολή μηνύματος
    τριτο βιδακι δεν εχει με δυο ρυθμισεις ειναι
    πρωτος κανονας κ για μενα ειναι αυτος!!!! εχει φρενα αναρτησεις λαστιχα? παω οοοοοπου θες τι ? θα χαλασει? θα το παρατησω κ θα συνεχισω εγω να ειμαι καλα
    οπως προανεφερα απλα δεν ρυθμιζει μαλλον κολλησε στο σφιχτο
    πριν 1000 ισως 1200 χιλιομετρα τοσα εκανα περυσι ολο το καλοκαιρι (δυστηχως η δουλλεια μου -χωραφια- δεν ειπιτρεπει πολλες βολτες το καλοκαιρι) αλλαξα τσιμουχες λαδια κλτ κτλ στο μπροστινο κ μετα εβγαλα βολτα το μηχανακι
    καλη η ιδεα σου με το wd 40 θα το δοκιμασω
    οσο για το οδηγικο στυλ? αχαχχαχααχχα μεσηλιξ γαρ ......................
    ε οκ οκ απο καμια να θυμηθω τα νειατα μου της δινω
    +800 κι από 'μένα!

  7. #487
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    ευχαριστω πολυ κ οντως πιο πολυ της μοντιφας ειμαι οσο μπορω βεβαια ποτε δεν ειχα οχημα μαμα εστω κι αν για καποιους το "χαλασα"
    οσο για τις βολτες? οκ μαρεσουν αλλα που χρονος ............ το γουσταρω οσο μπορω κ προλαβαινω

  8. #488
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mad shark
    Εγγραφή
    04/01/2010
    Μηνύματα
    113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thomas tuning Προβολή μηνύματος
    ευχαριστω πολυ κ οντως πιο πολυ της μοντιφας ειμαι οσο μπορω βεβαια ποτε δεν ειχα οχημα μαμα εστω κι αν για καποιους το "χαλασα"
    οσο για τις βολτες? οκ μαρεσουν αλλα που χρονος ............ το γουσταρω οσο μπορω κ προλαβαινω
    lλειπον εδω εχουμε ενα θεμα που και η ιδια η επειστημη σηκονει τα ποδια εεεεεεεεε τα χερια το φιλαρακι μου ο θωμας εχει αλλεργια στα μαμα εργοστασιακα οχηματα δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπωρει να τα ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ! ! ! επεισης του αρεσει να βαζει χερι και να σκαληζει χα χα χΑ ΧΑ απο μηχανες αυτοκηνητα μεχρει γυναικες χα χα χα χα μπραβω θωμα καλα κανεις σκαληζε και πιραζε οσω μπωρεις γιαυτο μαρεσης
    mad shark
    τερμα το γκαζι

  9. #489
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    πηρα μια σουλινια δεν βρηκα 7/8 χωριο ειμαστε γμτ οποτε πηρα 21.7 μμ τοσο εδειξε το παχυμετρο μανεσμαν
    λιιιιγο τραντσα στο φιλο μου τον εξατμισα κ καταλαθος οταν ηρθα σπιτι με το ματι που το καναμε ηρθαν οι κουρμπες ιδιες με το παλιο που ειχα
    λιγο ασταρι λιγο χρωμα
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων IMG_20140327_142111.jpg‎   IMG_20140327_145230.jpg‎  

  10. #490
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    κ οκ δεν σφιγγαν τα καβαλετα οποτε λιιιγο κατεβασμα κ εσφιξε μιιιιααα χαρα
    αισθητικα δεν ξερω ισως αρεσει ισως οχι αλλα οδηγικα εδωσε για μενα καλυτερη θεση
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων IMG_20140327_200453.jpg‎   IMG_20140327_200508.jpg‎  

  11. #491
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    κι αλλος μπαρίστας...

    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 1622664_10202305313329093_1097273799_n.jpg‎  
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  12. #492
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    χθες την καταχαρηκα ολο βολτες
    τα καρμπ δουλευουν υπεροχα πετυχε ο συνχρονισμος κ φανηκε
    πηγα κ σε αναλυτη καυσαεριων , μονο εκει λιιιγο θεμα πλουσιο μιγμα στο ρελαντι
    εχωντας βαλει τις εξατμισεις απο το gsxr τελειως ελευθερες κ η μοντα που εκαν στα φιλτρα πιστεψα οτι θα ζητησει μεγαλυτερα ζιγκλερ κατι κ που εκανα 10 νουμερα πανω εβαλα
    στο δρομο ομως κενταει κ ολη μερα μαυριλα στις εξατμισεις δεν ειδα οποτε μαλλον θα μεινει ως εχει
    ενα καλο παραπονο για το κοσο (κοντερ) τη μερα δεν βλεπεις ΤΙΠΟΤΑ οκ καλο σωστο αλλα μονο για νυχτα

  13. #493
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mad shark
    Εγγραφή
    04/01/2010
    Μηνύματα
    113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thomas tuning Προβολή μηνύματος
    χθες την καταχαρηκα ολο βολτες
    τα καρμπ δουλευουν υπεροχα πετυχε ο συνχρονισμος κ φανηκε
    πηγα κ σε αναλυτη καυσαεριων , μονο εκει λιιιγο θεμα πλουσιο μιγμα στο ρελαντι
    εχωντας βαλει τις εξατμισεις απο το gsxr τελειως ελευθερες κ η μοντα που εκαν στα φιλτρα πιστεψα οτι θα ζητησει μεγαλυτερα ζιγκλερ κατι κ που εκανα 10 νουμερα πανω εβαλα
    στο δρομο ομως κενταει κ ολη μερα μαυριλα στις εξατμισεις δεν ειδα οποτε μαλλον θα μεινει ως εχει
    ενα καλο παραπονο για το κοσο (κοντερ) τη μερα δεν βλεπεις ΤΙΠΟΤΑ οκ καλο σωστο αλλα μονο για νυχτα
    καλοταξηδος θωμα αντε και να γραψης φετος 15000κμ το καλλοκαιρι χωρις προβληματα και αποοπτα
    mad shark
    τερμα το γκαζι

  14. #494
    Ανεξερεύνητο μέλος Το avatar του/της ereynitis
    Εγγραφή
    29/06/2010
    Μηνύματα
    302
    Καλοτάξιδη και για φέτος!

  15. #495
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2013
    Μηνύματα
    554
    ευχαριστω ευχαριστω κ φετος εχω σκοπο για πολλα χιλιομετρα λεω να πιασω κ τα 3000 χιλ χαχχαχχχαχαχχαχαχα

Παρόμοια θέματα

  1. μετατροπη φαναρι απο κανονικο σε LED!
    από GiannisBlessed στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2012, 15:25
  2. ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΠΟ Piaggio ΣΕ Aprilia
    από koutian στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2008, 22:41
  3. ας πουμε.....
    από gixxerpap στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 131
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2007, 20:26
  4. man vs woman (ας πούμε)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2007, 20:13
  5. suzuki vx 800
    από panavour στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2007, 01:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF