Σελίδα 34 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2429303132333435363738394484 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 496 έως 510 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #496
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σας είδα σήμερα αρκετούς με την λιακάδα στα γνωστά ακρανωτά κόλπα.....

    Σε είδα και εσένα μαλ@κα bmwδακία κλασικά χωρίς κράνος με γυαλάκια ηλίου και τίγκα ζελέ να με περνας φίλερ στην Λαμπράκη στον Πειραιά μέσα στην κίνηση και να συνεχίζεις κάνοντας σφήνες και πέρνοντας σβάρνα καθρέφτες και σκουτεροπαπα..
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #497
    Σε είδα εχθές έξω απο την Τρίπολη που χιόνιζε να πηγαίνεις με το Varadero σιγά σιγά για να μην γλυστρήσεις ,είχες χιόνι απο το κράνος μέχρι τα πόδια και έκανα το σταυρό μου να γυρίσεις στο σπίτι σου σώος...καλούς δρόμους φίλε...

  3. #498
    Το Σάββατο βράδυ στην Πάτρα,στην Πατρέως απέναντι απο μπαρ είδα Ducati 800SS νομίζω ή κατι παρόμοιο με αυτοκόλλητο Simoncelli απο DimChios...ποιος ήταν;

  4. #499
    Σας είδα όλους το Σάββατο στο δρόμο προς Δελφούς, άλλοι μεγάλες παρέες και άλλοι σε πιο μοναχικούς ρόλους. Η μέρα ήταν υπέροχη και ανταλλάξαμε χαιρετισμούς με όλους
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  5. #500
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα βλάκα με το pick up,να στρίβεις δεξιά χωρίς φλάς και στο καπάκι να βγαίνεις αριστερά για αναστροφή,στο τσάκ την γλυτώσαμε...ευτυχώς άκουσες την κόρνα,αλλά και τα μπινελίκια που σε στόλισα,ηλίθιε... :a29::a37:

  6. #501
    Σε είδα φορτηγατζή να μου κορνάρεις για να μην σε προσπεράσω καθώς ερχόντουσαν άλλοι από απέναντι.

    Δεν το είχα σκοπό αλλά θενκς. Δεν τα κάνουν πια αυτά.
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  7. #502
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Σε είδα χτες στο Λουτράκι χοντρομ@λάκα όνομα και πράγμα με το καγκούρικο παπί να παραβιάζεις 2 κόκκινα φανάρια στη σειρά...φαντάζομαι πως το μόνο που διαθέτει το χοντρό σου κεφάλι είναι άφθονο ζελέ και τίποτα άλλο...

  8. #503
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Σε είδα ρε μεγάλε με το μούλτι ανεβαίνοντας απο Νεα Μάκρη. Είμαι απο πίσω σου για 5 στροφές και όλο με κλείνεις. Κανε λιγο σην άκρη να περάσω να παω και εγω με τον ρυθμό μου. Αντε μπραβο... Αγόρασες το δρόμο μη χεσω.
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  9. #504
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της timman
    Εγγραφή
    16/06/2010
    Μηνύματα
    183
    Σας είδα αρκετούς από εσάς στην Κορίνθου – Πατρών κατά τις 10 και κάτι το πρωί. Περίμενα να σας δω δηλαδή και είχα το νου μου, ξέροντας ότι θα πάτε στο Παναγιώτη. Και γω ήθελα να έρθω αλλά έπρεπε να ανεβώ την Αθήνα για επαγγελματικό σκοπό. Ήμουν με το αμάξι με συναδέλφους και τους έλεγα ότι θα σας πετύχουμε στο δρόμο, και περιληπτικά την ιστορία με το ταξιδιωτικό στη Μόσχα κτλ…..
    Αν και δεν έχουν σχέση με τη μοτοσικλέτα, η ιστορία τους συγκίνησε.
    Σας έκανα σινιάλο με τα φώτα και αρκετή ανταπέδωσαν. Έβγαλα το χέρι από το παράθυρο και χαιρέτησα και κάποιος από εσάς ανταπέδωσε με το χέρι το χαιρετισμό.
    Τότε κατάλαβαν το πάθος μου για τη μοτοσικλέτα και τις ‘σχέσεις’ που δημιουργούνται από αυτήν.
    Να είστε καλά ρε παλικάρια και καλούς δρόμους να έχουμε όλοι μας…..

  10. #505
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sernodas2
    Εγγραφή
    07/05/2010
    Μηνύματα
    503
    σε ειδα να κατεβενεις απο τετρακομο αρτα με το ss σου....ωραιες στροφες εχει ο δρομος αρτα-τρικαλα


    Όποιος γυρίζει μυρίζει

    κ όποιος κάθετε βρωμίζει

  11. #506
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από timman Προβολή μηνύματος
    Σας είδα αρκετούς από εσάς στην Κορίνθου – Πατρών κατά τις 10 και κάτι το πρωί. Περίμενα να σας δω δηλαδή και είχα το νου μου, ξέροντας ότι θα πάτε στο Παναγιώτη. Και γω ήθελα να έρθω αλλά έπρεπε να ανεβώ την Αθήνα για επαγγελματικό σκοπό. Ήμουν με το αμάξι με συναδέλφους και τους έλεγα ότι θα σας πετύχουμε στο δρόμο, και περιληπτικά την ιστορία με το ταξιδιωτικό στη Μόσχα κτλ…..
    Αν και δεν έχουν σχέση με τη μοτοσικλέτα, η ιστορία τους συγκίνησε.
    Σας έκανα σινιάλο με τα φώτα και αρκετή ανταπέδωσαν. Έβγαλα το χέρι από το παράθυρο και χαιρέτησα και κάποιος από εσάς ανταπέδωσε με το χέρι το χαιρετισμό.
    Τότε κατάλαβαν το πάθος μου για τη μοτοσικλέτα και τις ‘σχέσεις’ που δημιουργούνται από αυτήν.
    Να είστε καλά ρε παλικάρια και καλούς δρόμους να έχουμε όλοι μας…..
    κι εμεις σε ειδαμε και ημουν σιγουρος οτι εισαι ενας απο εμας!
    Ο δικαβαλος στο τουονο!


  12. #507
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα να ανεβαίνεις την Ιερολοχιτών απόψε με το μπλέ SV650 με την trioval, και το αυτοκόλλητο moto.gr στην πινακίδα. :-) Username?

  13. #508
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα εχθές στην Δεκελείας και Πατριάρχου Κωνσταντίνου κοτσιδάτε (για πολύ μακρυά κοτσίδα λέμε) φίλε προβλεπέ με πάνω-κάτω bering εξοπλισμό και λευκό κράνος με το παπάκι.Καλούς δρόμους να έχεις!
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #509
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.989
    Με έκοψες που ετοιμαζόμουν να σε καταπιώ με το θηρίο και πάτησες το γκαζάκι σου στο καλοσυντηρημένο Volvo 240 σου και μου έκοψες τη φόρα!

    Το όλο ικανοποίηση και περηφάνια βλέμμα σου μετά όταν σε κοίταξα, πραγματικά παππού, μου έφτιαξε τη μέρα.

    Να ‘σαι καλά!


  15. #510
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    Σας ειδα σημερα καθως περιμενα το λεοφωρειο πανω απο 15 ακρανωτους...που πατε ρεεεεε......
    Ταχύτητα για ζωή

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF