Σελίδα 37 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2732333435363738394041424787 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 541 έως 555 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #541
    σας ειδα παιδες στο 51 μετα την αμφισσα χθες και χαιρετησατε ολοι...καλους δρομους boyzzzzzzz

  2. #542
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tommy dakar Προβολή μηνύματος
    σας ειδα παιδες στο 51 μετα την αμφισσα χθες και χαιρετησατε ολοι...καλους δρομους boyzzzzzzz
    To Σαββατο; Μήπως είδες εμάς διότι περάσαμε (και) απο κει.
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  3. #543
    σε είδα σήμερα στην παλιά εθνική που είχα σταματήσει για τσιγάρο,με το πανέμορφο ΚΤΜ να μπαίνεις σαν :a29:και στην έξοδο της στροφής να κάνεις ''σούζα''
    ΓΙΑΤΙ αγόρι μου? το κορίτσι που έχεις πίσω τι φταίει?

  4. #544
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα με το cbr 1000 rr στο φαναρι π.ραλλη και ποταμι χτες.κρανος,γαντια,μποτες,ολοσωμη με τις ξυστρες (λες και ησουν σε td) με τη κοπελια απο πισω η οποια δεν φορουσε ουτε κρανος και κρατουσε κι ενα κουτι!!!

    και μετα ειδα και εσενα στην παραλιακι ρε φιλε με το μπλε 636 με κρανος,γαντια,διαιρουμενη χωρις τις ξυστρες και απο κατω αθλητικο παπουτσακι και καλτσα σοσονι!!!

    πθτ ειναι αυτα τα νεα εμοτικονς να κανω το σταυρο μου??????????
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #545
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα με το cbr 1000 rr στο φαναρι π.ραλλη και ποταμι χτες.κρανος,γαντια,μποτες,ολοσωμη με τις ξυστρες (λες και ησουν σε td)
    μεχρι εδω, νομιζα οτι ειδες εμενα και λεω θα με κραξει (που υπερεβαλα) και θα τον αρχισω στα φασκελα!


    ΣΕ ΕΙΔΑ όμως κι εσενα όμορφε Σωτήριε μαζί με τη γυναικα στην καντίνα στη Μιχαλακοπουλου... κατα τις 2:00 που επεστρεφα απο τη βραδυνη μου, να καταβροχθιζεις ενα βρωμικο και σταματησα!
    Τα ειπαμε, μου ευχηθηκατε, θυμηθηκαμε τη βραδυα που σε πετυχαμε (με το ΤΟΥΟΝΟ σου τοτε) με τον Τρουπερ μετα (παλι) απο νυχτερινη, και αρχισαμε να θυμομαστε και να γελαμε!
    Η ΥΠΟΣΧΕΣΗ για μια βραδυνη συντομα δωθηκε και τραβηξαμε το δρομο μας...

    ΓΙΟΥΧΟΥ......

    "Τα πιστονια θα βαρεσουν στις 12" soon....



  6. #546
    Σε είδα φίλε χθες βράδυ με το kawasaki (rickman?) λίγο μετά την Aλεξάνδρας.

    Τα είπαμε και λίγο στο φανάρι... Ωραίο!!!...

    Πάντα όρθιος και να το φχαριστιέσαι!!!

  7. #547
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Joyrider Προβολή μηνύματος
    Ποια είναι τα τρία δικάβαλα που μπαίνανε Έδεσσα κατά τις 11:30; Πρέπει να μας έχετε σε βίντεο να χαιρετάμε
    τα παιδια τα ειδα κ γω κ τα χαρηκα, γυρνωντας απο γιαννιτσα πριν την πελλα η μια 3αδα, τους εκανα κ σινιαλο για το μπλοκο που ειχε παρακατω

    και αλλη μια παρεα 3-4 στη χαλκηδονα

    ξεμυτισαν ολοι κ τους χαιρομουν

    εγω με το κουτι γυρνωντας απο δουλεια
    cb 600 hornet '05

  8. #548
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Nexus 250 στην καφετέρια ΦΑΡΟΣ στο Μάτι με αυτοκόλλητο moto.gr στον λασπωτήρα!

    Ποιός είσαι βρε καρντάση μου γιατι ειχαν πολλοί κράνη εκει μεσα κ δε σε βρηκα να σου πω ενα γεια..
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  9. #549
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε με το gixxer στον Αγ. Γεώργιο με την κοπελιά σου,σου κόρναρα και χαιρέτησες!καλούς δρόμους!!!

  10. #550
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    To Σαββατο; Μήπως είδες εμάς διότι περάσαμε (και) απο κει.
    γυρω στις 12 το πρωι του σαββατου..πανω απο 15 μηχανεςολοι μαζι.

  11. #551
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    159
    Σας είδα Κυριακή στην Άνω Χώρα Ναυπακτίας vstromαδες και σας χάρηκα....ανταποδώσατε και χαιρετούρες στην επιστροφή και ας ήμουν με κουτί...σύντομα θα με βρείτε δίτροχο σε εκείνα τα μέρη

  12. #552
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα σήμερα το πρωί στην γέφυρα της Λένορμαν Hyuindai Getz με πολλά αυτόκολλητα στο πορτ μπαγκάζ (ΣΥ.ΜΟ.ΦΕ,transalp forum).Κανείς από εδώ?
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #553
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.517
    Ειδα κι εγω μια αμαζόνα χτες μεσημέρι...με πισσα κατάμαυρη Harley (παλιο μοντελο) και να πηγαίνει μπούνια στην παραλιακή.

    :-)

  14. #554
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της drowvarius
    Εγγραφή
    30/09/2011
    Μηνύματα
    107
    Σε είδα μηχανικέ μου να έχεις τη μηχανή μου τρισήμιση μήνες στο συνεργείο, και να ξεκινάς να δουλεύεις πάνω της πριν από μία εβδομάδα....και ακόμη περιμένω και μου το πας από μέρα σε μέρα...Περιττό να πω ότι αναζητώ νέο μηχανικό στην περιοχή του Πειραιά. Όποιος ξέρει κανέναν καλό ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα ρε παιδιά.
    How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?

    Πάντα όρθιοι αδέρφια.

  15. #555
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    961
    Σε είδα πρίν λίγο στο κολυμβητήριο της ιχθυόσκαλας,με το κόκκινο κλασσικό honda,πινακιδα ΟΜΕ,σαν καινούριο,σελα cafe racer.Δεν κατάλαβα ποιό μοντέλο ήταν πάντως ηταν πολύ όμορφο!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF