Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 55 από 55

Θέμα: Εβαλα Akrapovic Στο z750 Μου!!!

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
    απο τον μανωλα .... κατω απο την dainese στην καλλιροης .... η τιμη αυτη ειναι μονο για μετρητα ομως .... και πριν απο κανα χρονο .... περνα και ρωτα και απο εκει μια βολτουλα ..... μην σε χαλασει ο τροπος του ...ειναι και γαμω τα παιδια ....
    Ok θα το κοιταξω γιατι και εγω για μετρητα λεω.Αν και μπορει να εχει αλλαξει απο περσι.

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από atom7ktm
    σόρυ που επεμβαίνω, αλλά η SP δεν είναι η κανονική ακράπα. είναι το φτηνό μοντέλο της εταιρίας. απευθύνεται σε όσους δεν έχουν τα λεφτά να βάλουν την κανονική. και φυσικά με κάποιο συμβιβασμό και στην απόδοση.

    http://www.akrapovic-exhaust.com/mai...treetlegal.htm

    Δεν διαφωνω ωστοσο αν ειχες κοιταξει λιγο ακομα στο site θα ειχες δει οτι δεν υπαρχει αλλη επιλογη για το 750.Αρα δεν ειναι θεμα ελλεψης χρηματων αλλα ελλειψη επιλογων.

  3. #48
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tommysah
    Δεν διαφωνω ωστοσο αν ειχες κοιταξει λιγο ακομα στο site θα ειχες δει οτι δεν υπαρχει αλλη επιλογη για το 750.Αρα δεν ειναι θεμα ελλεψης χρηματων αλλα ελλειψη επιλογων.

    υπαρχει! η Racing

  4. #49
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από atom7ktm
    σόρυ που επεμβαίνω, αλλά η SP δεν είναι η κανονική ακράπα. είναι το φτηνό μοντέλο της εταιρίας. απευθύνεται σε όσους δεν έχουν τα λεφτά να βάλουν την κανονική. και φυσικά με κάποιο συμβιβασμό και στην απόδοση.

    http://www.akrapovic-exhaust.com/mai...treetlegal.htm

    δεν εχει καμια διαφορα στη αποδοση (κοιτα το διαγραμμα ) ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΤΑΠΑ

    η διαφορα ειναι οτι στην SP υπαρχουν και αλλα υλικα εκτος του φοθλ τιτανιου που ειναι η racing (στο εσωτερικο της εξατμησης)

  5. #50
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    δεν εχει καμια διαφορα στη αποδοση (κοιτα το διαγραμμα ) ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΤΑΠΑ

    η διαφορα ειναι οτι στην SP υπαρχουν και αλλα υλικα εκτος του φοθλ τιτανιου που ειναι η racing (στο εσωτερικο της εξατμησης)
    Συγνωμη Idi αλλα φοβαμαι πως κανεις λαθος 2 φορες:
    -1. Αναφερομαστε μονο σε τελικα και οχι σε ολοκληρωμενο συστημα οπως η σειρα Racing που αναφερεις.
    -2. Η racing ειναι για το Z1000, ενω για το 750 ειναι η supersport.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2.jpg 
Προβολές:	221 
Μέγεθος:	39,4 KB 
ID:	58363

  6. #51

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192
    σωστος ο tommy idi για το Ζ750 για τελικα η ακραπα βγαζει μονο το sp και αν θες ολοκληρη τοτε περνεις την supersport αλλα ποιος δινει 1000++++
    εγινα suzukakios

  8. #53
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    εχεις δικιο νομιζα οτι βγαζει οπως και στο 1000 την "open"

  9. #54
    κοκκινομαλλης Το avatar του/της PalLoukiLuke
    Εγγραφή
    16/02/2006
    Μηνύματα
    206
    Αντε ρε παιδια και με κοψοχολιασατε!!!!!
    Ειπα και εγω και πληρωσα που μου τη φόρεσαν και μου εβαλαν και σκάρτο πράμα...
    Ουυφφφφφφ.....
    Λαιμουσ στην SP φανταζομαι δεν μπαίνουν σε 2ο χρόνο ε? Απευθείας στην supersport e?

    Θα είμαι ελαφόνησο 19-20 αυγουστου θα είναι κανενας της παρέας εκει???
    καλα μπάνια σε όλους!!
    FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

  10. #55
    οδηγώ ΚΤΜ αναπνέω ΚΤΜ Το avatar του/της atom7ktm
    Εγγραφή
    28/06/2006
    Μηνύματα
    112
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PalLoukiLuke
    Αντε ρε παιδια και με κοψοχολιασατε!!!!!
    Ειπα και εγω και πληρωσα που μου τη φόρεσαν και μου εβαλαν και σκάρτο πράμα...
    Ουυφφφφφφ.....
    Λαιμουσ στην SP φανταζομαι δεν μπαίνουν σε 2ο χρόνο ε? Απευθείας στην supersport e?

    Θα είμαι ελαφόνησο 19-20 αυγουστου θα είναι κανενας της παρέας εκει???
    καλα μπάνια σε όλους!!
    σκάρτο πράμα δεν έβαλες όπως και να έχει, αφού έβαλες akrapovic!

    απλά η σειρά SP είναι η "οικονομική" λύση που παρέχει η εταιρεία (έτσι λέει η ίδια η akrapovic στο site της). τώρα το ότι δεν βγάζει full titanium τελικά για το Z750, εντάξει, σου λέει αφού το Ζ είναι μια οικονομική λύση για μηχανή θα τους δώσουμε την οικονομική εξάτμιση.

    και μην αρχίσετε να λέτε τώρα ότι μειώνω το Ζ... είναι πάμφθηνο το γ@μ...νο, προκλητικά πάμφθηνο θα έλεγα! τόσο που με εκνευρίζει!!! ίσως η μηχανή με την καλύτερη σχέση απόδοσης/τιμής...

    (με τα λεφτά που κάνει η μηχανή που ονειρεύομαι κάποια στιγμή να πάρω, αγοράζω ΔΥΟ z750... και γι αυτό εκνευρίζομαι! )
    Orange blood runs in my veins...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF