Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 62

Θέμα: Γιατί IDI??????

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Και επειδή το έγραψα περίεργα ............ το Hornet μένει μακράν πίσω από το Fazer




    ΜΠΡΑΒΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ FZ6 Η ΑΠΟΘΕΩΣΗ!!!!!!

    YAMAXA-FZS FOR EVER!!!!



    .K
    lefkadaaaara gia panta reeee

  2. #47
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Και επειδή το έγραψα περίεργα ............ το Hornet μένει μακράν πίσω από το Fazer
    Εάν δεν παινέσεις το σπίτι σου, θα πέσει να σε πλακώσει.

    Έχεις κολλήσει στο Hornet. Δηλαδή σε τι μένει πίσω? Για πες μας αφού επιμένεις.

    Καρέλη έσυ κόψε λάσπη. Άντε μιλάνε όλοι μιλάει και ο Καρέλης :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #48
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Κράτημα;;;;;
    Γκάζι;;;;;;;;
    Εμφάνιση;;;;;;;;;;;;
    Ταξίδι;;;;;;;;;;;;;
    Φρένα;;;;;;;;;;

    Μένει και τίποτα άλλο;;;;;;;;;;

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΕΓΩ ΧΑΡΒΑΛΛΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΝΕΝΟΣ αντίθετα το έπραξε το Koufaloni.

    Παρεπιπτόντως δεν είμαι κολλημένος με την ΥΑΜΑΗΑ και μου αρέσουν τα πάντα και είχα κατά καιρούς διάφορα π.χ. pegasus, 900 ss, GPZ, GPX, CBR, CB, MBX, RD κ.α.
    Είμαι 23 χρόνια ενεργός μηχανάκιας και το μόνο κόλλημα που έχω με τα HONDA είναι η κακή αντιπροσώπευσή τους. Άλλωστε από κάποια φάση και μετά αυτό που πάνω απ'όλα θες είναι το να έχεις σωστή κάλυψη.

    Πολύ περίεργο το γεγονός τώρα που το σκέφτομαι.............. ποτέ δεν είχα SUZUKI !!!!!!!!!!
    Ισως το επώμενο μοτόρι..........

  4. #49
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Κράτημα;;;;;
    Γκάζι;;;;;;;;
    Εμφάνιση;;;;;;;;;;;;
    Ταξίδι;;;;;;;;;;;;;
    Φρένα;;;;;;;;;;

    Μένει και τίποτα άλλο;;;;;;;;;;

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΕΓΩ ΧΑΡΒΑΛΛΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΝΕΝΟΣ αντίθετα το έπραξε το Koufaloni.

    Παρεπιπτόντως δεν είμαι κολλημένος με την ΥΑΜΑΗΑ και μου αρέσουν τα πάντα και είχα κατά καιρούς διάφορα π.χ. pegasus, 900 ss, GPZ, GPX, CBR, CB, MBX, RD κ.α.
    Είμαι 23 χρόνια ενεργός μηχανάκιας και το μόνο κόλλημα που έχω με τα HONDA είναι η κακή αντιπροσώπευσή τους. Άλλωστε από κάποια φάση και μετά αυτό που πάνω απ'όλα θες είναι το να έχεις σωστή κάλυψη.

    Πολύ περίεργο το γεγονός τώρα που το σκέφτομαι.............. ποτέ δεν είχα SUZUKI !!!!!!!!!!
    Ισως το επώμενο μοτόρι..........
    Χάρβαλο δεν είναι το Fazer. Μια χαρά μηχανάκι είναι και σίγουρα αξίζει τα λεφτά του.
    Αλλά μην υποτιμάς το Hornet. Εάν το οδηγήσεις θα καταλάβεις γιατί έχει πουλήσει τρελά σε όλη την Ευρώπη.

    Ωστόσο το θέμα του topic είναι ο IDI. :rotflmao:

  5. #50
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903

    @αφροπειρατή

    Επειδή μετα γκρικλις μου βγαίνουν τα μάτια, διαβάζω μόνο την αρχή. Αν εχει ενδιαφέρον το διαβάζω μέχρι τέλους

    Αυτά που λες περί γαλλικής ορολογίας δε στέκουν. Στο πρώτο μισό του προηγούμενου αιώνα είμαστε γαλλοτραφείς και γαλλομαθείς. Εξ'ού και τα πεντάλ, βολάν, σασμάν κλπ. Κάθε χώρα προσαρμόζεται αναλόγως σε θέματα ορολογίας

    Α! Και μην ξεχνάς ότι το πεντάλ... δεν είναι γαλλική λέξη. Όπως και το "στυλό", και πολλές άλλες που νομίζουμε ότι είναι κάτι, αλλά είναι κάτι άλλο τελικά.

    Τώρα για την ιστορία και προέλευση της μοτοσυκλέτας και των οχημάτων εν γένει, δε νομίζω ότι έχει νόημα η κουβέντα. Κάθε λαός κατασκευάζει τα οχήματα που κατ'αρχάς καλύπτουν τις ανάγκες του και εκφράζουν την ιδιοσυγκρασία του, και μετά έρχονται όλα τα άλλα. Οι Χάρλεη από την μια, τα (μοτο)ποδήλατα από την άλλη... Και στη μέση εμείς.

    ...Οι εξαγωγές άρχισαν μετά!

    Κι επειδή είναι μεσημέρι και βαριέμαι τις φιλοσοφίες και τις επιστήμες, θα πω απλά ότι τα Χόνδα είναι Χόνδα, και τα άλλα είναι εκείνα που δεν πάνε, χαλάνε, γίνονται ψησταριές κλπ κλπ Α! Δεν ήσουν στο προηγούμενο Δέλεαρ όπου ο ΗΝΤΗΣ και ο ΜΠΟΝΠΙΛΕΡ συζητούσαν για το ποιό Ζ από τα δυο τους βγάζει τα περισσότερα προβλήματα!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rotflmao:
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  6. #51
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Κράτημα;;;;;
    Γκάζι;;;;;;;;
    Εμφάνιση;;;;;;;;;;;;
    Ταξίδι;;;;;;;;;;;;;
    Φρένα;;;;;;;;;;

    Μένει και τίποτα άλλο;;;;;;;;;;

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΕΓΩ ΧΑΡΒΑΛΛΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΝΕΝΟΣ αντίθετα το έπραξε το Koufaloni.

    Παρεπιπτόντως δεν είμαι κολλημένος με την ΥΑΜΑΗΑ και μου αρέσουν τα πάντα και είχα κατά καιρούς διάφορα π.χ. pegasus, 900 ss, GPZ, GPX, CBR, CB, MBX, RD κ.α.
    Είμαι 23 χρόνια ενεργός μηχανάκιας και το μόνο κόλλημα που έχω με τα HONDA είναι η κακή αντιπροσώπευσή τους. Άλλωστε από κάποια φάση και μετά αυτό που πάνω απ'όλα θες είναι το να έχεις σωστή κάλυψη.
    \


    Πολύ περίεργο το γεγονός τώρα που το σκέφτομαι.............. ποτέ δεν είχα SUZUKI !!!!!!!!!!
    Ισως το επώμενο μοτόρι..........


    καλα τι ειπε ο αρχαιος!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    σωστα ειπε ο αρχαιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    .κ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    YAMAXA-FZ6-FOR EVER>>>ΗΟΡΝΕΤ
    lefkadaaaara gia panta reeee

  7. #52
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: @αφροπειρατή

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    Επειδή μετα γκρικλις μου βγαίνουν τα μάτια, διαβάζω μόνο την περισσότερα προβλήματα!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    agapite file oson afora ta podilata 8a eprepe na ise perisotero enimeromenos ala tespa

    ke kitakse i sizitisi itan apla astia mexri pou mpikes esi me to hayapoustra ke egine gelia...:rotflmao:

    eprepe na grafi to post apo tin arxi oti atoma me hayapoustra apagorevonte:rotflmao:

    ke merika mixanakia mpori na vgazoun provlimata

    ala sfalmata tis texnologias den ine oute exoun look karagkiozi
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    esis anikete se ali klimaka tis saxlamaras as poume

    eno re pedimou to 1000 ine ke fuck ta ergalia to hayapoustra pos ytous vgike etsi...
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #53
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389

    Re: @αφροπειρατή

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    Α! Δεν ήσουν στο προηγούμενο Δέλεαρ όπου ο ΗΝΤΗΣ και ο ΜΠΟΝΠΙΛΕΡ συζητούσαν για το ποιό Ζ από τα δυο τους βγάζει τα περισσότερα προβλήματα!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rotflmao:
    Εγώ στον ΜΠΟΝΠΙΛΕΡ χρωστάω πολλά....
    Πάνω που ήμουν έτοιμος να πάρω το Z, πήγε να με κάψει ζωντανό και μου έβαλε μυαλό. Thanks Man. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #54
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Δεν είμαι περήφανος για το χαλιαμπούσα, αλλά τι να κάνω που η μητέρα φύση με έβγαλε 2 μέτρα τεμάχιο, και τα τζαπάνια είναι 1.40 στην καλύτερη?

    Πάντως δεν είναι εντελώς κακό μηχανάκι. Όπως π.χ. αυτά τα Ζ, που και κακά είναι, και άσχημα, και χαλάνε, και δεν πάνε.

    Ρωτήστε και τον DoctorS που ξέρει το παιδί! Τα καβασάκι χάνουν 15% της ιπποδύναμής τους ετησίως!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  10. #55
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Μη παρετε Ζ




































    δε φτανουν για ολους :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #56
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    Δεν είμαι περήφανος για το χαλιαμπούσα, αλλά τι να κάνω που η μητέρα φύση με έβγαλε 2 μέτρα τεμάχιο, και τα τζαπάνια είναι 1.40 στην καλύτερη?

    Πάντως δεν είναι εντελώς κακό μηχανάκι. Όπως π.χ. αυτά τα Ζ, που και κακά είναι, και άσχημα, και χαλάνε, και δεν πάνε.

    Ρωτήστε και τον DoctorS που ξέρει το παιδί! Τα καβασάκι χάνουν 15% της ιπποδύναμής τους ετησίως!! :
    ne ala to xroma den pa8eni tipota
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #57
    Kouklaki mou omorfo Το avatar του/της johnpagr
    Εγγραφή
    09/05/2004
    Μηνύματα
    936
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    Δεν είμαι περήφανος για το χαλιαμπούσα, αλλά τι να κάνω που η μητέρα φύση με έβγαλε 2 μέτρα τεμάχιο, και τα τζαπάνια είναι 1.40 στην καλύτερη?

    Apla den siniditopiises oti logo ypsous, eisoun pio konta ston 8eo..
    Etsi h epifwtish (xwris apolyes)se odhghse sthn sovarothta ths petyximenhs epiloghs sou .....





    P.S.

    VLEPEIS vevews OTI GRAFW A K O M H, Anef diagrfhs !!!!!!!!!!!!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Καλά τα έγραφε το Manual ...

    Twra exoume alou eidous ma8hmata !!!!!!!! Εκπ/ση Γιου σε μαθηματα ισορροπίας σε ποδήλατο

    Κίτρινο Mamouni (βάνδαλοι θα σας σκήσω)

  13. #58
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF

    Ρωτήστε και τον DoctorS που ξέρει το παιδί! Τα καβασάκι χάνουν 15% της ιπποδύναμής τους ετησίως!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ιντα πες μωρε για το φωτόπουλο...........πρέπει να ντρέπεσαι που θίγεις αξίες που έχουν αντέξει στο χρόνο και τη μ@λ@κία μου.... :rotflmao: :rotflmao:

    πάντως ότι και να λες εγώ (στα χαρτια τουλάχιστον) έχω περισσότερα άλογα απ'το SF............ντάξει.....

    ζηλεύεις ρε που εχω το μοναδικό zzr 400 που κυκλοφορεί ακόμα στο δρόμο, μηχανή συλλεκτικής αξίας....όλα τα άλλα είναι για ανταλλακτικά....

    και στην τελική....ουστ παλιοαεροπόρε......
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  14. #59
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koufaloni
    προσπαθει να καταπολεμισει το κρυφο του παθος που ειναι τα honda....:rotflmao:
    βαρατε τον ρε τι περιμενεται:rotflmao:
    τα ζουλευει και τα ονειρευεται καθε βραδυ
    ελα τωρα που δεν σαρεσει το κοκκινο...τι θες να πεις οτι το cbr toy aδερφου σου πουχες ποσταρει ειναι χαλια ε? Δεν παει μια ε?
    :rotflmao:

    λές ε;;;
    Σε πίασανε idi!!!

  15. #60
    Ανοιχτή καρδιά!!! Το avatar του/της life_dab
    Εγγραφή
    17/05/2004
    Μηνύματα
    101

    by life...

    Τι λετε βρε μικρα κιτρινα ανθρωπακια...Ερμεα του καταναλωτισμου και της ομαδοποιησης χωρις κανενα προσωπικο στοιχειο στις επιλογες σας...Καταλαβετε οτι ειστε ξεχωριστοι και οτι τα αντικειμενα που εχετε πρεπει και αυτα να ειναι ξεχωριστα...Εχω βαρεθει να βλεπω κινεζικα και γιαπωνεζικα...ελεος!!!!!

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. γιατί δεν βλέπουμε??????????????
    από code στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2007, 14:01
  2. Ρε ΓμΤΠτνΜου Γιατι Σταματησατε;
    από NLS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2003, 06:32
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 10:53
  4. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 14:35
  5. Γιατι ΜηΧανη?
    από anisoropos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 09:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF