Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 131

Θέμα: Μ@λ@κ....ες ΙΧδες Αθηναιοι στην επαρχια

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Εχω δωσει πολλα λεφτα για εξοπλισμο και για μενα και για την κοπελα μου και τα φοραω παντα αλλα μην τρελαθουμε που ειστε ολοι τοσο τυπικοι και αρχιζετε και κραζετε τον αλλον που επεσε γιατι πηγε 2 βηματα χωρις κρανος.
    Κι εγω ειμαι της γνωμης οτι ολα μπορουν να συμβουν στα 100 μετρα αλλα δεν θα το φορεσω για 100 μετρα οπως και κανενας αλλωστε.

    μιλα αν θες για τον εαυτο σου και ασε τους αλλους...

    Γιατι αν ειναι ετσι και τον αστραγαλο μπορει να σπασεις στα 100 μετρα οποτε φορα και τις μποτες,και το γονατο να φας,και τον κωλο,και τα χερια και τους ωμους οποτε φορα και την στολη! Γιατι τα χερια??? Και τα γαντια εννοειται! Αν το κανεις μαζι σου κι εγω!

    σωστα ολα αυτα αλλα δεν πεθαινεις αν χτυπησεις τον αστραγαλο, το γονατο, τον κωλο, τα χερια και τους ωμους...


    Την επομενη φορα που θα πλυνω την μηχανη θα την πλυνω φορωντας την στολη και το κρανος γιατι μπορει να την τσουλησω 2 βηματα οταν θα την σκουπισω για να μην ειναι μεσα στα νερα,ποιος ξερει τι μπορει να συμβει σε 2 βηματα!!! :hypnotize

    παραλογιζεσαι και το ξερεις. ειπαμε να φοραμε παντα το κρανος γιατι μπορει να συμβει το κακο ακομα και στα 50μ απο το σπιτι μας. φυσικα μπορει και να μας γλιστρησει η μηχανη σταματημενη και να μας κοψει την κεντρικη αρτηρια του ποδιου και να πεθανουμε απο αιμοραγια αβοηθητοι σε μια απομονωμενη παραλια...αλλα ποσες πιθανοτητες εχει να συμβει αυτο??


    ολα τα παραπανω φιλικα και χωρις καμια διαθεση για αντιπαραθεση...

  2. #47
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Ολοι φορατε παντα κρανος βλεπω....τσσσ.....και για 100 μετρα ε? Τι λετε ρε παιδι μου? Τετοια εκπαιδευση? Μηπως φορατε και τη στολη για εκατο μετρα γιατι κι αυτη χρειαζεται αν το παρουμε ετσι...Βρε τι σωστους οδηγους εχει το φορουμ!





    Ρε μας κοροιδευετε?????????????

    Ποιος θα φοραγε κρανος για να παει 1000 μετρα μεχρι το λιμανι???


    Πονας?? ε? πονας??? Μα γιατι πονας??? Αφου φορας κρανος!!!


    Εγω παντος εχθες εβγαλα την μηχανη απο το garage για να την πλυνω και δεν φορεσα κρανος!
    Θα με κραξει κανεις???
    Καλά κάνουν και κράζουν ρε φίλε γιατί πέρα από κάποιους θερμοκέφαλους που η μαλακία θα φύγει από το κεφάλι τους μόνο αν περάσουν την απέναντι όχθη και τότε πλέον και το κράνος θα τους είναι άχρηστο,το φόρουμ διαβάζουν και πιτσιρικάδες!!!ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ!!!Και να σου πώ και κάτι δεν το παίζω άγιος και γώ σε πολλές μαλακισμένες περιπτώσεις δεν το φορώ είτε λόγω ζέστης ή βαριεστημάρας πάρτο όπως θές...ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ είναι καθαρά ΑΠΟ ΚΟΛΟΦΑΡΔΙΑ και ΜΟΝΟ!!!
    Με τη ρώσικη ρουλέτα όμως δεν παίζει κανείς πολλές φορές γιατί δεν του κάθεται!!!Και μη χρήση του κράνους ισοδυναμεί με ρώσικη ρουλέτα!!!Αυτά και φιλικά πάντα Και για το συγκεκριμένο θέμα όσο κράζουμε υπάρχει και ελπίδα καποιοι επιτέλους να λειτουργήσουν στο θέμα συμπεριφορών με το πάνω κεφάλι!!!
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  3. #48
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Ολοι φορατε παντα κρανος βλεπω....τσσσ.....και για 100 μετρα ε? Τι λετε ρε παιδι μου? Τετοια εκπαιδευση? Μηπως φορατε και τη στολη για εκατο μετρα γιατι κι αυτη χρειαζεται αν το παρουμε ετσι...Βρε τι σωστους οδηγους εχει το φορουμ!





    Ρε μας κοροιδευετε?????????????

    Ποιος θα φοραγε κρανος για να παει 1000 μετρα μεχρι το λιμανι???


    Πονας?? ε? πονας??? Μα γιατι πονας??? Αφου φορας κρανος!!!


    Εγω παντος εχθες εβγαλα την μηχανη απο το garage για να την πλυνω και δεν φορεσα κρανος!
    Θα με κραξει κανεις???
    το δικος σου το κρανος να το βαλεις μεζουρα .... το δικο μου εγω ΔΕΝ θα το φοραω απο εδω μεχρι την επομενη διασταυρωση.... ΑΛΛΑ ασε με να το φοραω απο το υψος του κεφαλιου ΜΕΧΡΙ την ασφαλτο..... μην τα παιρνεις στο κρανος....!
    Accipere quam facere praestat injuriam

  4. #49
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Το κρανος ειναι το βασικοτερο...(αυτονοητο ετσι...?)
    Απο εκει και περα ο καθενας ας κανει τα κουμαντα του και ας φοραει οτι θεωρει οτι του χρειαζεται καθε φορα... μικροτερο ρισκο...λιγοτερα ντραβαλα...
    Απο την αλλη οδηγαμε μηχανη και ξερουμε ολοι τι σημαινει αυτο...αλλιως θα περναμε κουτι...
    Ο μοναδικος λογος που δεν φοραμε ολο τον προστατευτικο εξοπλισμο καθημερινα ειναι πρακτικοι λογοι και μονο... τον χειμωνα αλλωστε ολοι φορανε κατι παραπανω απο ρουχα μηχανης...δεν ειναι τυχαιο. Υπαρχουν βεβαια και αυτοι που απλα ειναι στην μοδα και φορανε μπουφαν πανακριβα με arai-shoei περασμενα σαν βραχιολια στο χερι

    Κανεις δεν σου εγγυαται οτι δεν θα σε τρακαρει καποιος την στιγμη που ξεπαρκαρεις κατω απο σπιτι σου η την στιγμη που κανεις μια χαλαρη βολτα στο τετραγωνο μετα το πλυσιμο της καλης σου...
    ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ

    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  5. #50
    @kokos & menelaos...

    Ρε μάγκες σας έθιξε κανείς?
    Σας ανάγκασε κανένας να το φορέσετε το ρημάδι με το ζόρι?

    Γιατί νομίζεις κάποιοι μλκς εδώ πέρα σκιζόμαστε και ορυόμαστε για κράνος?
    Για φιγούρα? Πουλάμε κράνη μήπως?

    Ο Δάνος κι ο Ψηλός δεν είναι πια κοντά μας γιατί δεν φόραγαν κράνος...
    Ο Ψηλός δε, δεν είχε ούτε αμυχή... μόνο το κεφάλι του σφήνωσε ανάμεσα σε δύο κολώνες...

    Ο Κώστας είναι σαν εξωγήινος στην όψη, με μυαλό μικρού παιδιού...
    Τον ταίζει η μάνα του στα 39...

    Δικαίωμά σας και γούστο σας να κυκλοφορείτε ξεκράνωτοι.
    Είστε για τα πανυγήρια όμως αν το διαλαλείτε και το υποστηρίζετε.

    "Έλα μωρέ, 300 μέτρα είναι, σιγά μη συμβεί σε μένα"
    Αυτά ελάτε να τα πείτε στη μητέρα του Κώστα...

    Όσο ζω θα κράζω ανηλεώς όσους δεν φοράνε κράνος.
    Ειδικά όταν γράφω σε ένα φόρουμ της τάξης του μοτο.gr που διαβάζεται από χιλιάδες κόσμο.


    ΚΡΑ ΛΕΜΕ!!!! ΚΡΑ ΚΡΑ !!

    Με μεγάλη όρεξη για τσακωμό...
    ΣαλιγκαροΜπιλ.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  6. #51
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    @kokos & menelaos...

    Ρε μάγκες σας έθιξε κανείς?
    Σας ανάγκασε κανένας να το φορέσετε το ρημάδι με το ζόρι?

    Γιατί νομίζεις κάποιοι μλκς εδώ πέρα σκιζόμαστε και ορυόμαστε για κράνος?
    Για φιγούρα? Πουλάμε κράνη μήπως?

    Ο Δάνος κι ο Ψηλός δεν είναι πια κοντά μας γιατί δεν φόραγαν κράνος...
    Ο Ψηλός δε, δεν είχε ούτε αμυχή... μόνο το κεφάλι του σφήνωσε ανάμεσα σε δύο κολώνες...

    Ο Κώστας είναι σαν εξωγήινος στην όψη, με μυαλό μικρού παιδιού...
    Τον ταίζει η μάνα του στα 39...

    Δικαίωμά σας και γούστο σας να κυκλοφορείτε ξεκράνωτοι.
    Είστε για τα πανυγήρια όμως αν το διαλαλείτε και το υποστηρίζετε.

    "Έλα μωρέ, 300 μέτρα είναι, σιγά μη συμβεί σε μένα"
    Αυτά ελάτε να τα πείτε στη μητέρα του Κώστα...

    Όσο ζω θα κράζω ανηλεώς όσους δεν φοράνε κράνος.
    Ειδικά όταν γράφω σε ένα φόρουμ της τάξης του μοτο.gr που διαβάζεται από χιλιάδες κόσμο.


    ΚΡΑ ΛΕΜΕ!!!! ΚΡΑ ΚΡΑ !!

    Με μεγάλη όρεξη για τσακωμό...
    ΣαλιγκαροΜπιλ.

    +100000000000000000000000000000000

    κι εγώ το φοράω και για 10 μέτρα δε πα να λέτε....

    είμαι εδώ μαζί σας τώρα γιατί το 1996 καλοκαίρι έπεσα με 25 χλμ όταν με έκλεισε ένας κουτάκιας, είχα ένα gsx 250 τότε... αποτέλεσμα... προσέξτε είπαμε, 25 χλμ.... ΒΑΡΙΑ ΔΙΑΣΕΙΣΗ, ΘΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ, ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ...... 1 βδομάδα στο κρεβάτι Ιούλιο μήνα με ζαλάδες και πονοκεφάλους....
    Λοιπόν όποιος θέλει ας το φορέσει όποιος θέλει όχι, εγώ μιλάω για μένα......
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  7. #52
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Λιγο εξω απο το Μοναχο ειναι ενα προαστιο γεματο με κεντρα αποκαταστασης τραυματιων ΕΙΔΙΚΑ απο ατυχηματα με μηχανες.Μια βολτα απο κει (προς θεου,για να δειτε μονο) ισως σας εκανε να αλλαξετε γνωμη.
    Οπως και ναχει ομως μεγαλα παιδια εισαστε και αποφασιζετε για τον ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.Αφηστε ομως τους πιτσιρικαδες που μπαινουν εδω μεσα μακρια απο τις προσωπικες σας επιλογες.
    Η κορη μου οταν εμπαινε στο κουτι επρεπε να δωσω μαχη για να βαλει ζωνη.Τωρα τη βαζει μολις μπαινει κι αν δεν την εχω βαλει κι εγω (μεχρι να βγω απ το γκαραζ) μου τη λεει.

  8. #53
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
    Λιγο εξω απο το Μοναχο ειναι ενα προαστιο γεματο με κεντρα αποκαταστασης τραυματιων ΕΙΔΙΚΑ απο ατυχηματα με μηχανες.Μια βολτα απο κει (προς θεου,για να δειτε μονο) ισως σας εκανε να αλλαξετε γνωμη.
    Οπως και ναχει ομως μεγαλα παιδια εισαστε και αποφασιζετε για τον ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.Αφηστε ομως τους πιτσιρικαδες που μπαινουν εδω μεσα μακρια απο τις προσωπικες σας επιλογες.
    Η κορη μου οταν εμπαινε στο κουτι επρεπε να δωσω μαχη για να βαλει ζωνη.Τωρα τη βαζει μολις μπαινει κι αν δεν την εχω βαλει κι εγω (μεχρι να βγω απ το γκαραζ) μου τη λεει.
    Σωστός!!!Ετσι φίλε μου
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Ετσι μπραβο,να αναβουν λιγο τα αιματα!!!! Η υποκρισια στο φορτε της!!! Ολοι φορατε κρανος ακομα και για 10 μετρα!!! μαλιστα!!! οκ! Σαταματαω εδω εγω,μπραβο ΑΝ το κανετε αυτο παντος! Και δεν το λεω ειρωνικα! ΑΝ ομως το κανετε,μονο ΑΝ το κανετε!

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Ετσι μπραβο,να αναβουν λιγο τα αιματα!!!! Η υποκρισια στο φορτε της!!! Ολοι φορατε κρανος ακομα και για 10 μετρα!!! μαλιστα!!! οκ! Σαταματαω εδω εγω,μπραβο ΑΝ το κανετε αυτο παντος! Και δεν το λεω ειρωνικα! ΑΝ ομως το κανετε,μονο ΑΝ το κανετε!
    Κοκέ, που βλέπεις την υποκρισία?
    Γιατί προσβάλλεις άτομα που δεν ξέρεις?

    Μην το παίρνεις προσωπικά το θέμα.
    Σου ξαναλέω ότι το κράνος είναι αυστηρά δική σου επιλογή.
    Δεν θέλεις να το φορέσεις, κακό του κεφαλιού σου κάνεις (κυριολεκτικά).

    Αλλά το να συζητάμε για κράνος μου έρχεται άσχημα. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να οδηγήσω χωρίς κράνος. Νοιώθω γυμνός, ξεβράκωτος...

    Τσίμπα και μία , και αχρείαστο να'ναι!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Κοκέ, που βλέπεις την υποκρισία?
    Γιατί προσβάλλεις άτομα που δεν ξέρεις?

    Μην το παίρνεις προσωπικά το θέμα.
    Σου ξαναλέω ότι το κράνος είναι αυστηρά δική σου επιλογή.
    Δεν θέλεις να το φορέσεις, κακό του κεφαλιού σου κάνεις (κυριολεκτικά).

    Αλλά το να συζητάμε για κράνος μου έρχεται άσχημα. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να οδηγήσω χωρίς κράνος. Νοιώθω γυμνός, ξεβράκωτος...

    Τσίμπα και μία , και αχρείαστο να'ναι!!

    Βρε δεν το παιρνω προσωπικα,εμπειρικα και στατιστικα το παιρνω,ουτε θελω να προσβαλω κανεναν,μια παρεα που συζηταμε ειμαστε,και ουτε εγω μπορω χωρις κρανος,νιωθω επισης γυμνος...

    Εσυ βλεπω πινεις και μπυριτσες και οδηγας...χχμμμ...για να πιασουμε εσενα και να αφησουμε τα κρανοι...

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Βρε δεν το παιρνω προσωπικα,εμπειρικα και στατιστικα το παιρνω,ουτε θελω να προσβαλω κανεναν,μια παρεα που συζηταμε ειμαστε,και ουτε εγω μπορω χωρις κρανος,νιωθω επισης γυμνος...

    Εσυ βλεπω πινεις και μπυριτσες και οδηγας...χχμμμ...για να πιασουμε εσενα και να αφησουμε τα κρανοι...
    Εντάξει, εμπειρικά και στατιστικά που λες, βλέπω τι γίνεται έξω... ειδικά το καλοκαίρι...
    Η ξεκρανωτίλα που κυκλοφορεί...

    Δεν είμαστε όμως όλοι το ίδιο.
    Όσες φορές έχω βγει βόλτα με παιδιά από δω δεν έχω δει ξεκράνωτο...

    Το θέμα είναι να μην γίνεται πια αυτή η συζήτηση. Το κράνος να γίνει αυτονόητο σαν τη ζώνη στο αμάξι.

    Στο σπίτι αραχτός είμαι και ρουφάω καφεδάκι καπνίζοντας την πίπα μου!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  13. #58
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Στο σπίτι αραχτός είμαι και ρουφάω καφεδάκι καπνίζοντας την πίπα μου!
    Παλιοτσιμπουκλου!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  14. #59
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Bill προσεχε... δινεις δικαιωματα...
    "...στην πιπα σου εσυ...." και αλλα τετοια ομορφα
    Και ως γνωστον σε αυτη την χωρα μια πιπα να σε δουν παιρνεις, πουστη θα σε πουν... :rotflmao:

    Κατα τα αλλα δεν καταλαβαινω γιατι καποιος μπορει να με θεωρει υποκριτη και ψευτη ενω δεν με ξερει καν...πιστευει οτι εχω καποιο οφελος να λεω αυτα που λεω? σιγουρα οχι...
    Γιατι δηλαδη να αρνουμε να πιστεψω κατι? Μηπως μονο και μονο επειδη δεν μου αρεσει να ειναι αληθεια...? μηπως γιατι ετσι εχω μια δικαιολογια παραπανω για το λαθος που κανω...? σαν τα μικρα παιδια δηλαδη ενα πραγμα...το εκανε και εκεινος για αυτο το εκανα και εγω, δεν φταιω ... οχι ρε παιδια ας το παρουμε αλλιως...ολοι οσοι το φορανε για καλο το κανουν θα το φορεσω και εγω
    Και επειδη εγω οντως το φοραω το κρανακι μου θα την πιω την μπυριτσα στην υγεια σου ρε κοκε, να σαι παντα καλα και να μην ανεβαζεις την κοπελια στο μηχανακι αν δεν φοραει κρανος... εσυ μην φορας αν δεν γουσταρεις αλλα αν πραγματικα νιωθεις ευθυνη για την συνεπιβατιδα σου παντα κρανος και ας τις χαλανε τα μαλλια.-
    Καλο βραδυ μαγκες, παω να στρωσω τα καινουρια μου λαστιχακια
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  15. #60
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Παλιοτσιμπουκλου!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Εσένα θα σε φτιάξω!
    Ευκαιρία δεν χάνεις ρε πστ μου!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οι 6 πόλεις σταθμοί στην ζωή του άντρα .
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2010, 21:52
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 19:25
  3. 3ήμερο οδοιπορικό στην ΗΠΕΙΡΟ
    από THEOD στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2008, 05:46
  4. ένα απο τα καλά του να ζείς στην επαρχία...
    από TOMASKTM στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 00:39
  5. Πόσα ταξί κυκλοφορούν στην Αθήνα ?
    από tifozif1 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 20:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF