Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 79

Θέμα: Με καθε επιφυλαξη: ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΗΣ στο CBR600F(2005)

  1. #46
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΝΑ ΣΤΟ ΜΑΣΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΣΚ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ 1000.
    ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ 1000SS ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ-ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
    ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ, ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΚΟΙΝΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΝΑΒΑΤΗ ΟΧΙ ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΟΧΙ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΥΡΩΠΑΙΟ.ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
    ΑΝ ΔΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΤΙ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.
    ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΟΝΤΕΛΟ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.

  2. #47
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    To master bike of the year ΔΕΝ είναι μεταξύ Ελλήνικων περιοδικών... μάλλον μπερδεύτηκες....

    Αλλά γενικά τα περιοδικά τα γράφω στα @@ μου για τους γνωστούς λόγους..... προωθούν ή θάβουν ένα μηχανάκι ανάλογα με τα λεφτά κλπ που έχουν τσεπώσει.... και οι δημοσιογράφοι ας με συγχωρήσουν αλλά τους έχω και αυτούς γραμμένους στα @@ μου...

    Αν θες να διαλέξεις μηχανάκι ρίχνεις μια ματιά στα περιοδικά έτσι για να χαζέψεις καμιά φωτό και μετά ψάχνεις από forum και λοιπές ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ πηγές πληροφόρησης.....

    α και μην ξεχάσω....

    επίσης γράφω στα .... μου τους κολλημένους πάσης φύσεως γιατί απλά δεν είναι αντικειμενικοί.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  3. #48
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΧΩΡΑ ΖΩ.
    ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΑΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΙΓΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΞΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΙΝΕΙΣ ΒΑΣΗ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΟΥΣ.

  4. #49
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    οχι δεν δίνω σημασία σε κανένα δημοσιογράφο....

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΠΗΓΕΣ που τροφοδοτούνται με πληροφορίες από χρήστες σε πραγματικές συνθήκες όπως είμαστε εμείς.... και πάλι αυτά παίζουν ένα ποσοστό έτσι? Δεν καθορίζουν την άποψή μου...
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #50
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΟΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΕΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΣΟΥ.

  6. #51
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Κατά την ταπεινή μου γνώμη αυτό που λες μπορεί να σου μειώσει τις πιθανότητες να πληροφορηθείς λάθος....

    Τέλος πάντων αν κάποιος θέλει να διαμορφώνει τη γνώμη του από αυτά που διαβάζει είναι δικαίωμά του και καλά κάνει.... δεν είμαστε όλοι ίδιοι.... αν ήμασταν θα κυκλοφορούσε ένα μοντέλο και όχι δεκάδες.....

    Κουβέντα κάνουμε έτσι και αλλιώς....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astaroth2
    Εγγραφή
    22/04/2004
    Μηνύματα
    254
    Τελικα βρεθηκα στην εκθεση στην αθηνα και η απορια μου λυθηκε...

    Το CBR600F (που παραγεται κανονικα για το 2005 με νεα χρωματα) ΔΕΝ εχει καμια ρυθμιση στο πηρουνι.

    Σωστος ο sniper για το FS απ'οσο ξερω. Μετα εδωσε τη θεση του στο RR.

    Υπαρχει καιρος να το σκεφτουμε μεχρι τα πρωτοβροχια... CBR600F '05... ή GSXR600...

    Να'στε καλα ολοι και πολλα πολλα ομορφα χλμ.
    Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΡΩΤΑΣ...

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    933
    Αρχικά δημιουργήθηκε από astaroth2
    Τελικα βρεθηκα στην εκθεση στην αθηνα και η απορια μου λυθηκε...

    Το CBR600F (που παραγεται κανονικα για το 2005 με νεα χρωματα) ΔΕΝ εχει καμια ρυθμιση στο πηρουνι.
    Αυτό πήρα πριν κανα μήνα.Η μαλακία δεν είναι ότι βάλανε πηρούνι χωρίς ρυθμίσεις(δεν υπάρχει λόγος πια).Η μαλακία είναι ότι ο καργιόλης ο Σαρακάκης δεν έχει ρίξει την τιμή.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astaroth2
    Εγγραφή
    22/04/2004
    Μηνύματα
    254
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
    Αυτό πήρα πριν κανα μήνα.Η μαλακία δεν είναι ότι βάλανε πηρούνι χωρίς ρυθμίσεις(δεν υπάρχει λόγος πια).Η μαλακία είναι ότι ο καργιόλης ο Σαρακάκης δεν έχει ρίξει την τιμή.

    Συγνωμη αλλα... γιατι δεν υπαρχει λογος πια?

    Δεν αξιζει να ψαξει να βρει καποιος CBR 600F εστω και του '02 μονο και μονο για να εχει το παλιο πηρουνι? (απλα ρωταω. Δεν εχω οδηγησει ουτε το ενα ουτε το αλλο.)

    Αυτο που λες για την τιμη... κατι τετοια ακουω και δεν εχω καταληξει ακομα...

    Παντως πιστευω οτι ειναι φοβερο μηχανακι ειδικα για καποιον (εμενα πχ) που θελει σπορ οδηγηση αλλα οχι τον απολυτο χαρακτηρα του εργαλειου της πιστας. (προσωπικη γνωμη παντα)

    Καλοταξιδο. Πολλα πολλα ασφαλη χλμ ευχομαι.
    Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΡΩΤΑΣ...

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    933
    Αρχικά δημιουργήθηκε από astaroth2
    Συγνωμη αλλα... γιατι δεν υπαρχει λογος πια?
    Βασικά εγώ δεν χρειάζομαι ρυθμιζόμενο πηρούνι.Όταν τα παίξει θα βάλω WP και θα είμαι OK.

    Δεν αξιζει να ψαξει να βρει καποιος CBR 600F εστω και του '02 μονο και μονο για να εχει το παλιο πηρουνι? (απλα ρωταω. Δεν εχω οδηγησει ουτε το ενα ουτε το αλλο.)
    Εννοείται πως αξίζει,δεν το συζητάω....και θα γλυτώσεις και λεφτά.Εγώ βιάστηκα λίγο αλλά δε γαμιέται.

    Αυτο που λες για την τιμη... κατι τετοια ακουω και δεν εχω καταληξει ακομα...
    Μπορείς να πάρεις καινούργιο '03-'04!

    Παντως πιστευω οτι ειναι φοβερο μηχανακι ειδικα για καποιον (εμενα πχ) που θελει σπορ οδηγηση αλλα οχι τον απολυτο χαρακτηρα του εργαλειου της πιστας. (προσωπικη γνωμη παντα)Καλοταξιδο. Πολλα πολλα ασφαλη χλμ ευχομαι.
    Αυτός είσαι!!
    Ευχαριστώ για τις ευχές.Άντε και στα δικά σου!!!


    .

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astaroth2
    Εγγραφή
    22/04/2004
    Μηνύματα
    254
    HotDog, thanks για τις συμβουλες!

    Σιγουρα θα το ψαξω κι αλλο το θεμα. (μοντελα '02, '03, '04 καινουργια)


    Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΡΩΤΑΣ...

  12. #57
    CBR600F... ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ 2002.ΚΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ!!ΨΑΞΤΟ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ.

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astaroth2
    Εγγραφή
    22/04/2004
    Μηνύματα
    254
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
    CBR600F... ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΟΥ 2002.ΚΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ!!ΨΑΞΤΟ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ.
    Thanks marilaki...:smilea:

    Κι εσυ υπομονη οκ?...


    Ειμαι 24 και και με μονιμη δουλεια μονο τωρα μπορω πια να αγορασω τη μοτο που θελω...Οπως και ολα αυτα που χρειαζομαι για να ειμαι ασφαλης. Προετοιμασου και κανε σχεδια(εχει κι αυτο τη ομορφια του) και θα ερθει ο καιρος.

    Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΡΩΤΑΣ...

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από astaroth2
    Thanks marilaki...:smilea:

    Κι εσυ υπομονη οκ?...


    Ειμαι 24 και και με μονιμη δουλεια μονο τωρα μπορω πια να αγορασω τη μοτο που θελω...Οπως και ολα αυτα που χρειαζομαι για να ειμαι ασφαλης. Προετοιμασου και κανε σχεδια(εχει κι αυτο τη ομορφια του) και θα ερθει ο καιρος.

    ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ...ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΩ ΚΙΝΔΥΝΟ....

  15. #60
    ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΑΘΑΚΙ ΤΟ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ Ε...ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2014, 16:57
  2. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 11:41
  3. Με κάθε επιφύλαξη...
    από McGyver στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2006, 11:16
  4. Ξέρεις ότι ζεις στο έτος 2005, όταν...
    από MakeMyDay στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2005, 23:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF