Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 48 από 48

Θέμα: Βροχη και κρανος. Πολυ βροχη ομως.......

  1. #46
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Τα πινάκια που κάθεται η αντιθαμβωτική είναι έκκεντρα. Περίστρεψέ τα -αριστερόστροφα ή δεξιόστροφα, δεν έχει σημασία- τόσο, ώστε η αντιθαμβωτική να εφαρμόζει σφιχτά.

  2. #47
    StoopidMotorForAHead Το avatar του/της aakkuan
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    123
    ρε σεις παντως νομιζω οτι μπορουσαν να κανουν κατι για τη βροχη για το θα κανανε.....
    πολυ απλα νομιζω οτι πρεπει να το αποδεχτουμε οτι η μηχανη δεν ειναι για βροχη και ειδικα το βραδυ. και με παπι και με μεγαλη τωρα εδω και λιγο καιρο σε τετοιες περιπτωσεις παω σαν χεσμενος και καλα κανω. δεν ειναι μονο η ορατοτητα, ειναι οτι γινεσαι λουτσα οχι μονο απ την βροχη αλλα και απ τα νερα στον δρομο. και αν εχει βουλωσει και κανενα φρεατιο χεσε μεσα...

    φανταστειτε οτι στο παρμπριζ του αυτοκινητου και μας ενοχλουν τα νερα. στο βαιζορ του κρανους εστω και μια σταγονα μπορει να σου αποσπασει την προσοχη. ακομα και με λυσεις που θα μειωναν κατα πολυ το θαμπωμα και τα νερα εγω παλι δεν θα ενιωθα ασφαλης.
    εγω τη μεγαλυτερη φρικη την τρωω στους πολυσυχναστους δρομους που ολο και καποιο φως απο αμαξι θα διαθλαστει πανω σε καμια σταγονα και θα με στραβωσει. πειτε μου εκει αμα τρεχεις με 60 80 τι κανεις???

  3. #48
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Tελικα τα καταφερα.

    Εκανε κανονικα, απλα επρεπε να στριψω με κατσαβιδι τα πινακια για να μπορεσει να χωρεσει. Μολις μπηκε τα ξαναβιδωσα. Μια χαρα ολα.

    Τωρα παμε για τους υαλοκαθαριστηρες.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF