Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 183

Θέμα: Επιστροφη Απο Την "αργη" Βολτα

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Καλημέρα σε όλους……………..

    Παρόλο που ο καιρός ήταν συννεφιασμένος και με λασποβροχούλα η θέα της θάλασσας ένα με το ουρανό η άνοιξη που μπαίνει και έχει αλλάξει το τοπίο και τις μυρουδιές………………..

    Να σας πω ότι καταχάρηκα την βολτούλα μας, παρεούλα καταπληκτική με όλους σας, τρελαθήκαμε στα γέλια με τις ιστορίες του bikersonly για τις αθλητικές του επιδώσεις, καλά της Άρτεμις της πάει πολύ το Honda CBR 1100 XX άσε που του πάει κιόλας………………………

    Α να ευχαριστήσουμε τον citifly γιατί κάνει το καλύτερο καθάρισμα καραβίδας και που μαζί την nimbus κάνανε τον καλύτερο θόρυβο στο ρούφηγμα της καραβίδας χαχααχαχαχα

    :rotflmao:


    Να πω ότι δεν φάγαμε απλά έχουν δίκαιο, φάγαμε τόσο πολύ που γεμίσαμε το στομάχι μέσα στο παντελόνι και αυτό έξω από το παντελόνι
    Πάντως ένα πράγμα περίεργο με τέτοια παρέα μέχρι και ο καφές είχε άλλη γεύση καλύτερη ρε παιδί μου......

    Καλά που να τα πούμε όλα…………………………………..


    Αργά και σταθερά και με κάτι 200άρια που πάτησε ο wizard13 και πήγαν οι ρυτίδες λίγο ποιο πίσω, το κράνος της Νίκης μου έκατσε τέλεια να είναι καλά ……………….

    wizard13 να σε ευχαριστήσω ιδιαιτέρως , ελπίζω να ήμουν καλή ως συνεπιβάτης α και όπως είπαμε μην παρεξηγηθούμε κιόλας για το που ζέσταινα τα χέρια μου είπαμε φιλικά.



    Φιλάκια σε όλους


    :rotflmao:
    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  2. #47
    [

    wizard13 να σε ευχαριστήσω ιδιαιτέρως , ελπίζω να ήμουν καλή ως συνεπιβάτης α και όπως είπαμε μην παρεξηγηθούμε κιόλας για το που ζέσταινα τα χέρια μου είπαμε φιλικά.



    Φιλάκια σε όλους


    :rotflmao: [/B][/QUOTE]



    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  3. #48
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Θανάση την επόμενη φορά που θα κανονίσουμε βόλτα για να μη σε πάρει ο ύπνος θα σκάσω μύτη από κάτω από το σπίτι σου με το κιλοβατικό και θα παίζω death metal στη διαπασόν!!!!!!!


    ΧΕΧΕΧΕ!!! πως με είδες?????
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  4. #49
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    καλημέρα κι από μένα

    πολύ ωραία ήταν, πάρα πολύ ωραία ήταν
    (θα έλεγα κάτι που αρχίζει από γα και τελειώνει σε μάτο αλλά θα μου το φάει η λογοκρισία) :rotflmao:

    να ευχαριστήσω και γω όλους τους γρήγορους που ανέχτηκαν τις ταχύτητές μας, πραγματικά σε κάποια σημεία ήταν ιδαίτερα αργές αλλά και πάλι ωραία ήταν.

    Για μένα ήταν η πρώτη παρεΐστικη μοτοβόλτα εκτός των τειχών. Όλα ήταν υπέροχα.
    Ειδικά μια σκηνή φεύγοντας από τον Ιππόκαμπο σε κάτι στενά δρομάκια καθοδόν προς τις καραβίδες και τους αστακούς, με πόσο 40 - 50 και λιγότερο, όπου ήμουνα 11ος και πίσω μου η ο Jimbar (ως πιστή και πάντα αξιόπιστη σκούπα) έβλεπα 10 μηχανές μπροστά μου η μία πίσω από την άλλη να μπαίβουν στις στροφές και μία μία να χάνονται από την εικόνα, μαγευτικές στιγμές.

    Α και μια διευκρίνιση για όλους τους απέξω που τίνουν να μας χαρακτηρίσουν κοιλιόδουλους εμείς κατευθηνόμασταν σε ένα ήσυχο ταβερνάκι έξω από τη Χαλκίδα όπου σερβίρουν μόνο νερόβραστα φαγητά και γενικά μόνο τα άμοστα νηστίσημα, αλλά μας έποιασε βροχή στη διαδρομή και τυχαία, επαναλαμβάνω τυχαία, βρεθήκαμε μπροστά σε εκείνο το ουζερί με τα άλλα τα νόστιμα τα νηστίσημα. Ήταν ένωθεν παρέμβαση εμείς δεν φταίμε

  5. #50
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    καλημέρα κι από μένα

    Α και μια διευκρίνιση για όλους τους απέξω που τίνουν να μας χαρακτηρίσουν κοιλιόδουλους εμείς κατευθηνόμασταν σε ένα ήσυχο ταβερνάκι έξω από τη Χαλκίδα όπου σερβίρουν μόνο νερόβραστα φαγητά και γενικά μόνο τα άμοστα νηστίσημα, αλλά μας έποιασε βροχή στη διαδρομή και τυχαία, επαναλαμβάνω τυχαία, βρεθήκαμε μπροστά σε εκείνο το ουζερί με τα άλλα τα νόστιμα τα νηστίσημα. Ήταν ένωθεν παρέμβαση εμείς δεν φταίμε
    ΧΕΧΕΧ!!!! Σωστός ο Μανώλης!!!!! .... Εμείς δε φταίμε!!!!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    [B][

    wizard13 να σε ευχαριστήσω ιδιαιτέρως , ελπίζω να ήμουν καλή ως συνεπιβάτης α και όπως είπαμε μην παρεξηγηθούμε κιόλας για το που ζέσταινα τα χέρια μου είπαμε φιλικά.



    Φιλάκια σε όλους





    Ναι καλά καλά


    Ευτυχώς που ήρθες με το νου και την φαντασία και μας έδειξες και την μουριά χαχαχαχααχαχα

    ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑ



    :rotflmao: :rotflmao:

    ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΜΕ........................................
    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  7. #52
    Α και μια διευκρίνιση για όλους τους απέξω που τίνουν να μας χαρακτηρίσουν κοιλιόδουλους εμείς κατευθηνόμασταν σε ένα ήσυχο ταβερνάκι έξω από τη Χαλκίδα όπου σερβίρουν μόνο νερόβραστα φαγητά και γενικά μόνο τα άμοστα νηστίσημα, αλλά μας έποιασε βροχή στη διαδρομή και τυχαία, επαναλαμβάνω τυχαία, βρεθήκαμε μπροστά σε εκείνο το ουζερί με τα άλλα τα νόστιμα τα νηστίσημα. Ήταν ένωθεν παρέμβαση εμείς δεν φταίμε [/B][/QUOTE]



    Ε..ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.....

    ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΛΑΔΩΜΕΝΑ !!!

    ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΙ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ !!!!

    ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΕ ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ...???

    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  8. #53
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    ΧΕΧΕΧ!!!! Σωστός ο Μανώλης!!!!! .... Εμείς δε φταίμε!!!!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :rotflmao: :rotflmao:
    ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΝ!!!

    Υ.Γ. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  9. #54
    Ευτυχώς που ήρθες με το νου και την φαντασία και μας έδειξες και την μουριά χαχαχαχααχαχα

    ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑ

    [/SIZE]



    ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΜΕ........................................ [/B][/QUOTE]



    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  10. #55
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikik
    Ενώ εσύ με τον cityfly που καθαρίζατε και ρουφάγατε καλά τις καραβίδες ... δεν νομίζω να είχατε τέτοια προβλήματα!
    η καϋμένη η καραβίδα
    με κοιτούσε με κείνα τα ... βρασμένα ματάκια
    και κείνα τα ... κατακκόκινα ποδαράκια (και τις έλεγα μην κάθεσαι στον ήλιο)
    εκείνες τις δαγκάνες που είχαν από καιρό πια απωλέσει το νεανικό τους σθένος.
    Αφήστε, ένα μαύρο χάλι,
    πραγματικά τη λυπήθηκα,
    η κατάσταση ήταν τραγική
    το μόνο που μπορούσε να την απαλλάξη από τον πόνο και την αγωνία ήταν μια ευγενική πράξη ευθανασίας.

    Και με το που τελειώνω λοιπόν το θεάρεστο τούτο έργο, τι να δω; μια ολόκληρη αγέλη από καραβίδες βρισκόταν σε αυτήν την δυστυχή και συνάμα θλιβερή και επίσης άσχημη κατάσταση.
    Σπάραξε η καρδιά μου, δεν άντεχα να βλέπω αυτό το θέαμα. Για να είμαι ειλικρινής, (αλλά μεταξύ μας μην πάει παραέξω) για μια στιγμή δείλιασα, φοβήθηκα ότι δεν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις που εντελώς απρόσμενα είχαν δημιουργηθεί μπροστά μου και σκέφτηκα να διώξω από πάνω αυτήν την ευθύνη. Αλλά μετά όμως μια φωνή ακούστηκε μέσα μου και μου υπενθήμισε ότι έπρεπε να τελειώσω το έργο που είχα αρχίσει με εκείνη την πρώτη καραβίδα θυμάστες; Εξάλλου οι συνααγελίτισες της με είχαν δει, τους είχα δώσει ελπίδα, δεν μπορούσα να τις απογοητεύσω.

    Ε δεν τις απογοήτευσα :rotflmao: :rotflmao:

  11. #56
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    nls kala pou den pigame
    gia loukoumades den lene tipota
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #57
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Καλημέρα

    Και από μένα.....

    Και μένα η πρώτη μου βόλτα μαζί σας οπότε ήταν μία εμπειρία πολύ καταπληκτική...

    Αν εξαιρέσουμε την ΛΑΣΠΗ όλα τ' άλλα ήταν πολύ καλά...

    Την άλλη φορά να πάμε και κάπου για φαγητό γιατί μάλλον νηστικοί μείναμε :wacko:

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    η καϋμένη η καραβίδα
    με κοιτούσε με κείνα τα ... βρασμένα ματάκια
    και κείνα τα ... κατακκόκινα ποδαράκια (και τις έλεγα μην κάθεσαι στον ήλιο)
    εκείνες τις δαγκάνες που είχαν από καιρό πια απωλέσει το νεανικό τους σθένος.
    Αφήστε, ένα μαύρο χάλι,
    πραγματικά τη λυπήθηκα,
    η κατάσταση ήταν τραγική
    το μόνο που μπορούσε να την απαλλάξη από τον πόνο και την αγωνία ήταν μια ευγενική πράξη ευθανασίας.

    Και με το που τελειώνω λοιπόν το θεάρεστο τούτο έργο, τι να δω; μια ολόκληρη αγέλη από καραβίδες βρισκόταν σε αυτήν την δυστυχή και συνάμα θλιβερή και επίσης άσχημη κατάσταση.
    Σπάραξε η καρδιά μου, δεν άντεχα να βλέπω αυτό το θέαμα. Για να είμαι ειλικρινής, (αλλά μεταξύ μας μην πάει παραέξω) για μια στιγμή δείλιασα, φοβήθηκα ότι δεν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις που εντελώς απρόσμενα είχαν δημιουργηθεί μπροστά μου και σκέφτηκα να διώξω από πάνω αυτήν την ευθύνη. Αλλά μετά όμως μια φωνή ακούστηκε μέσα μου και μου υπενθήμισε ότι έπρεπε να τελειώσω το έργο που είχα αρχίσει με εκείνη την πρώτη καραβίδα θυμάστες; Εξάλλου οι συνααγελίτισες της με είχαν δει, τους είχα δώσει ελπίδα, δεν μπορούσα να τις απογοητεύσω.

    Ε δεν τις απογοήτευσα :rotflmao: :rotflmao:

    ΝΑ ΒΡΕ ΠΩΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ !!!
    ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΝΔΡΕΙΑΣ,ΘΑΡΡΟΥΣ,ΚΑΙ ΑΥΤΑΠΑΡΝΗΣΗΣ !!!
    ΕΥΓΕ ΡΕ ΜΑΝΩΛΙΟ !!!
    ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΜΗΤΕΣ.........ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΕΣ......
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nefeli
    Εγγραφή
    09/02/2004
    Μηνύματα
    327
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    Ειδικά μια σκηνή φεύγοντας από τον Ιππόκαμπο σε κάτι στενά δρομάκια καθοδόν προς τις καραβίδες και τους αστακούς, με πόσο 40 - 50 και λιγότερο, όπου ήμουνα 11ος και πίσω μου η ο Jimbar (ως πιστή και πάντα αξιόπιστη σκούπα) έβλεπα 10 μηχανές μπροστά μου η μία πίσω από την άλλη να μπαίβουν στις στροφές και μία μία να χάνονται από την εικόνα, μαγευτικές στιγμές.

    Ακριβώς στο σημείο που λεει κοίταζα πίσω και έβλεπα τα φώτα από τις μηχανές στη σειρά και αριστερά τη θάλασσα και τον ουρανό ένα

    Εικόνα που δεν αγοράζεται με τίποτα ……………………τι νοιώθεις όμως …………………..

    ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ.

  15. #60
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Τζιμ μην αγχωνεσαι εχουμε πει οτι η σκουπα θα ειναι παντα ενας εμπειρος αναβατης,χωρις παρεξηγηση ο jul εχει ολα τα τηλεφωνα των υπολοιπων εχει και μηχανολογικες γνωσεις και ειναι και εμπειρος οδηγος επομενως ορθα εμεινε σκουπα!

    Υ.Γ:Ασχετο το αν το ρημαδι του δεν πηγαινε μια και το παιζε και καλα σκουπα!!!!! :rotflmao:
    Υπονοείς ότι δεν είμαι έμπειρος αναβάτης ; μετά απο 18 μήνες μηχανή στην Ζωή μου ;;;;;
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. βιντεο του παπ κατα την επιστροφη απο χαλκιδα
    από reinmeister στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2009, 21:38
  2. Λιγο απο την βολτα για επιδαυρο κυριακη πρωι!!!
    από Tasos1010 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 117
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2009, 21:48
  3. Από την τελευταία βόλτα της 'ξερής' περιόδου!
    από johnpan στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2008, 22:33
  4. Εντυπώσεις από την βόλτα το ΣΚ
    από panagiotispapa στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 22:44
  5. Φωτό από την τελευταία Βόλτα ....
    από swtos στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2004, 16:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF