Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 87

Θέμα: 2007 Yamaha FZ6

  1. #46
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Ακομα απορω γιατι να υπαρχουν 2 διαφορετικα μοντελα
    Για κόσμο που δεν θέλει τα 100 περίπου άλογα,αλλά ένα πιο 'ήρεμο' Ι4 στρητ..

    Όπως έχει και η Honda τα CBF & Hornet 600 (ίσως να το έβγαλε και για να aνταγωνιστεί το cbf)..Τρέμετε CBFs!!
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
    Για κόσμο που δεν θέλει τα 100 περίπου άλογα,αλλά ένα πιο 'ήρεμο' Ι4 στρητ..

    Όπως έχει και η Honda τα CBF & Hornet 600 (ίσως να το έβγαλε και για να aνταγωνιστεί το cbf)..Τρέμετε CBFs!!
    Aκριβως αυτο γραφει, οτι το ''αργο'' θα εχει πιο πολυ δυναμη στις χαμηλομεσαιες.
    Ομως πιστευω, ειδικα στην Ελλαδα, οτι οποιος θελει fazer, θα παρει το s2, ειδικα γιατι προσφερει πολλα περισσοτερα, και οχι μονο αλογα(οπως φρενα,ψαλιδι,μαρσπιε συνοδηγου,design,σελα κτλ.), και η διαφορα τιμης ειναι τοσο μικρη, που σε 24 π.χ. δοσεις, σχεδον δεν θα φαινεται.

  3. #48
    Honda Innova 125 Το avatar του/της yiagt
    Εγγραφή
    11/03/2006
    Μηνύματα
    100

    ΗΡΘΕ!

    Σε κεντρική αντιπροσωπεία της ΥΑΜΑΗΑ στη Θεσσαλονίκη το είδα παρκαρισμένο το s2 δίπλα στο παλιό κ λέω μάλλον ιδέα μου είναι. κατεβαίνω από το παπάκι το βλέπω και από κοντά και πλεον σιγουρεύτηκα.Ρωτάω τον έμπορο και μου είπε οτι το φερανε προχτες.Ετοιμοπαράδοτο και στα 3 χρώματα.Μιλαμε φυσικά για τα 98 άλογα.μου είπε οτι έχει την ίδια ιπποδύναμη αλλά με μεγάλη βελτίωση στις μεσαίες.Πάρα πολύ ωραία ως εδώ μέχρι που ρώτησα και για την τιμή. 8120!
    Δε λέω πολύ βελτιωμένο αλλά μόλις μου είπε την τιμή νόμιζα οτι μιλούσαμε για μηχανάκι με 150 κυβικά παραπάνω

  4. #49
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216
    σιγουρα δεν ηταν με το abs???εαν οχι ειναι σημαντικη διαφορα προς τα πανω.....500+euros!...

  5. #50

    Re: ΗΡΘΕ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από yiagt
    Σε κεντρική αντιπροσωπεία της ΥΑΜΑΗΑ στη Θεσσαλονίκη το είδα παρκαρισμένο το s2 δίπλα στο παλιό κ λέω μάλλον ιδέα μου είναι. κατεβαίνω από το παπάκι το βλέπω και από κοντά και πλεον σιγουρεύτηκα.Ρωτάω τον έμπορο και μου είπε οτι το φερανε προχτες.Ετοιμοπαράδοτο και στα 3 χρώματα.Μιλαμε φυσικά για τα 98 άλογα.μου είπε οτι έχει την ίδια ιπποδύναμη αλλά με μεγάλη βελτίωση στις μεσαίες.Πάρα πολύ ωραία ως εδώ μέχρι που ρώτησα και για την τιμή. 8120!
    Δε λέω πολύ βελτιωμένο αλλά μόλις μου είπε την τιμή νόμιζα οτι μιλούσαμε για μηχανάκι με 150 κυβικά παραπάνω
    Σ'αυτην την ειδες : ΜΟΤΟΔΙΚΤΥΟ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ Α.Ε. (ΚΑΤΣIΜΙΔΗ 20 & ΣΚΑΛΤΣΟΥΝΗ)?

  6. #51
    Honda Innova 125 Το avatar του/της yiagt
    Εγγραφή
    11/03/2006
    Μηνύματα
    100

    Re: Re: ΗΡΘΕ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6
    σιγουρα δεν ηταν με το abs???εαν οχι ειναι σημαντικη διαφορα προς τα πανω.....500+euros!...
    και εγώ μόλις άκουσα την τιμή τον ρώτησα αν έχει ABS και μου είπε όχι.
    Είναι ακριβό αλλά και πάλι πιστεύω θα πουλήσει τρελά.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx660
    Σ'αυτην την ειδες : ΜΟΤΟΔΙΚΤΥΟ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ Α.Ε. (ΚΑΤΣIΜΙΔΗ 20 & ΣΚΑΛΤΣΟΥΝΗ)?
    Ναι σ'αυτήν το είδα σε μπλεδάκι το έιχε.
    πολύ όμορφο το άτιμο!

  7. #52
    Δηλαδη αν κανει χωρις ABS 8120 € με ABS ποσο θα κανει 9000€ ? 9000 ευρω για 600 κυβικα πολλα δεν ειναι?χλωμο να πουλαει τρελα.

  8. #53
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216
    το ειδα και εγω σε μαυρο...η μηχανη ειναι απαιχτη!ειναι πιο ολοκληρωμενο απο το παλιο.!νομιζω οτι αξιζει τα παραπανω χρηματα...
    σημαντικες διαφορες...ψαλιδι-φρενα και σελλα(καθεσαι καλυτερα απο το παλιο)επισης εχει αλλαξει η θεση και για το δοχειο των υγρων ψυξης καθως βρισκεται μεσα απο τους λαιμους και οχι πισω διπλα στην αναρτηση

  9. #54
    Τελικα εχει 8900 € με ABS μολις το εμαθα απο Yamaha, εγω παω για το προηγουμενο 8900 δεν αξιζει.

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6
    το ειδα και εγω σε μαυρο...η μηχανη ειναι απαιχτη!ειναι πιο ολοκληρωμενο απο το παλιο.!νομιζω οτι αξιζει τα παραπανω χρηματα...
    σημαντικες διαφορες...ψαλιδι-φρενα και σελλα(καθεσαι καλυτερα απο το παλιο)επισης εχει αλλαξει η θεση και για το δοχειο των υγρων ψυξης καθως βρισκεται μεσα απο τους λαιμους και οχι πισω διπλα στην αναρτηση

    Ρε παιδια δε νομιζετε πως οι εταιρειες μας δουλευουν ψιλο γαζι ολους μας?
    Στρογγυλευει τις γωνιες του ψαλιδου ,αλλαζει το υλικο της σελας,αλλαζει κοντερ και χαρτογραφιση και το λανσαρει σαν νεο μηχανακι.ειμαστε σοβαροι?

  11. #56
    Εχω το fz600n 05 με περιπου 5000χλμ και ψηνομαι ασχημα να το σκαντζαρω με το s2 με abs το γυμνο.
    Λοιπον τα βαζω κατω και λεω αμα το κρατησω θελω λαστιχα περιπου 300ευρω abs περιπου 500ευρω και κατι καλουδια για ανανεωση περιπου 300 ευροπουλα=1100ευρω

    Αμα παρω αποφαση να το ανταλαξω με το s2 θα μου παρουν το δικο μου περιπου 6000ευρω και θα πρεπει να δωσω ακομα 3000ευρω.

    Αξιζει τον κοπο για -σελα-φρενα-οργανα(που ειναι τελεια)-ψαλιδια και........χαρτογραφηση στις μεσαιες?
    Τοσα χρηματα(3000ευρω) στην καλυτερη των περιπτωσεων?

    Και αμα τα παρω και τα βαλω ξεχωριστα? θα φτασω το κοστος αυτο?

    Περιμενω γνωμες.
    ''όσο απαξιωτικό είναι η μη συμπλήρωση αθλητών σε κατηγορίες ή τερματίζοντες στο βάθρο άλλο τόσο είναι το μοίρασμα κυπέλλων στην απονομή σε αθλητές που δεν έχουν τερματίσει τον αγώνα.
    Τώρα αν αυτό είναι στα πλαίσια διατήρησης καλών σχέσεων με τους αθλητές – πελάτες, πάω πάσο!''

  12. #57
    Βλαμένο Μέλος Το avatar του/της eNeRGy
    Εγγραφή
    28/10/2002
    Μηνύματα
    87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από naked
    Αμα παρω αποφαση να το ανταλαξω με το s2 θα μου παρουν το δικο μου περιπου 6000ευρω και θα πρεπει να δωσω ακομα 3000ευρω.
    POSO THA STO PAROUN???????????????????

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Forgive But Never Forget

  13. #58
    μετα λιγα χλμ που εχω και κατι καλουδια.......τεσπα ειπα στην καλυτερη περιπτωση

    ''όσο απαξιωτικό είναι η μη συμπλήρωση αθλητών σε κατηγορίες ή τερματίζοντες στο βάθρο άλλο τόσο είναι το μοίρασμα κυπέλλων στην απονομή σε αθλητές που δεν έχουν τερματίσει τον αγώνα.
    Τώρα αν αυτό είναι στα πλαίσια διατήρησης καλών σχέσεων με τους αθλητές – πελάτες, πάω πάσο!''

  14. #59
    κανα πεντοχιλιαρο υπολογιζε στην καλυτερη περιπτωση,μη σου πω 4500....ειδικα τωρα που αλλαξε το μοντελο εχουν καποιο λογο παραπανω να στο παρουν κοψοχρονια
    μην ασχολεισαι φιλε μου .ετσι παιζεις το παιχνιδι τους.
    το μηχανακι πλαισιο μοτερ ειναι ιδια.του χρονου μπορει να το αλλαξουν εντελως πχ αναποδο πιρουνι
    ψαλιδι μπανανα ,νεο μοτερ και τοτε θα λες τι μαλ..α εκανα και πεταξα τα λεφτα μου.

  15. #60
    ok καταλαβα με τα abs πρεπει να ψαχτω
    ''όσο απαξιωτικό είναι η μη συμπλήρωση αθλητών σε κατηγορίες ή τερματίζοντες στο βάθρο άλλο τόσο είναι το μοίρασμα κυπέλλων στην απονομή σε αθλητές που δεν έχουν τερματίσει τον αγώνα.
    Τώρα αν αυτό είναι στα πλαίσια διατήρησης καλών σχέσεων με τους αθλητές – πελάτες, πάω πάσο!''

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF