Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 75

Θέμα: Να αγοράσω ή όχι

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
    ΚΑΙ ΕΤΣΙ την ΠΕΜΠΤΗ
    θα είναι και το δικό μου έτοιμο με πινακίδα...
    ΜΕΓΙΑ ΜΟΥ
    WELCOME TO THE CLUB

    Νίκος RT

  2. #47
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
    Δε με λες εσύ, τις αναρτήσεις τις πουλάς χώρια ???

    Sorry Νίκος αλλά το δίνω όπως είναι (με κρύα καρδιά, το δίνω λόγω έλλειψης χώρου)

  3. #48
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    WELCOME TO THE CLUB

    Thanx σε όλους

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
    To "μύθο" της BMW τον μάσησα, τον έφαγα και τον χώνεψα πριν χρόνια...έχοντας αλλάξει αρκετές μηχανές μεταξύ των οποίων και 3 BMW.
    Για άνετο, αξιόπιστο χιλιομετροφάγο "νηολόγησα" για δεύτερη φορά πριν λίγες μέρες πάλι ένα Varadero, για ν΄ακολουθώ αξιοπρεπώς την παρέα μου τρία GS 1200 ( που όταν ακούν για χώμα αλλάζουν χρώμα και αρχίζουν τα "φλαμανδικά")!






    Τα τσιμπούρια της εγκρίτου "μπαβαρέζικης" φίρμας βγήκαν "τεχνιτό οφ-σάιντ"!!!
    Φυσικά και δεν αρκεί να είσαι κολλημένος σαν λιγούρικια βδέλλα σε ότι γράφει BMW, για να έχεις την στοιχειώδη αίσθηση χιούμορ και να ξεχωρίζεις την πλάκα από την αναξιοπρεπή επίθεση!

    Επειδή δέχομαι φλαμανδικά μηνύματα από τους φίλους μου με τα GS 1200 (ένας εξ αυτών ο BILL VOUZAS που γράφει στο φόρουμ), οφείλω να κάνω μια διευκρίνηση:
    Άσχετα αν κάνανε λάθος επιλογή σε μηχανή, πάντα θα παραμένουν για μένα εξαιρετικοί μηχανόβιοι , με γνώσεις, οδήγηση και εξαιρετική συμπεριφορά και προσωπικά πιστεύω πως θέλω πολλά ψωμιά ακόμα και μπόλικο "αβάντζο" για να "τους την βγώ" στα ίσα...

    Ψυχραιμία λοιπόν σε όσους γράψανε σ΄αυτή τη συζήτηση (εκτός των rsp και ΝιkOς) που δεν αντελήφθηκαν το φιλικό κωλάντρισμα...



  5. #50
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    BILLY ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΩΡΑ.ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ.ΕΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΣΟΝ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.(ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ).ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ (ΜΕΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ 600.(ΠΟΝΗΡΕ).

  6. #51
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
    Sorry Νίκος αλλά το δίνω όπως είναι (με κρύα καρδιά, το δίνω λόγω έλλειψης χώρου)

    Φέρ'το εσύ, και θα στο "ξαλαφρώσω"¨να μην έχεις κανένα πρόβλημα χώρου !

    Αν θες στο φυλάω κιόλας, για όοοοοσο θες !


    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    BILLY ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΩΡΑ.ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ.ΕΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΣΟΝ.ΘΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΦΛΑΜΑΝΔΙΚΑ.(ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ).ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ (ΜΕΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ 600.(ΠΟΝΗΡΕ).

    To Varadero στα μακρυνά ασφάλτινα, το White-Powered 650 Dommie στο χώμα και στην πόλη, ο Λουμίδης στους καφέδες και ο Φλαμανδός στις ΜΠΥΡΕΣ!!!


  8. #53
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Λοιπον αφου δυστηχως δεν προλαβα την ωρα που μας τα χωνατε για να χωσω και εγω να γελασουμε λιγο....Γαμωτ Γαμωτ Γαμωτ...


    Θα πω στη γερο πιτσιρικα οτι να διαβασει προσεχτικα αυτα που του εγραψα γιατι μιλουσα σοβαρα...Και για τα λαθη...!!!! Και αν δεν με παρεις τηλεφωνο μεχρι το βραδυ θα σου κλεψω τη μασελα...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  9. #54
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    [B]Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ.
    ------------------------------------------------------------------------------------


    Πληρώνεις όσο την "καβαλάς"...

    Δεν πληρώνεις διατροφή όταν "χωρίζεις"...


  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
    Τα τσιμπούρια της εγκρίτου "μπαβαρέζικης" φίρμας βγήκαν "τεχνιτό οφ-σάιντ"!!!
    Φυσικά και δεν αρκεί να είσαι κολλημένος σαν λιγούρικια βδέλλα σε ότι γράφει BMW, για να έχεις την στοιχειώδη αίσθηση χιούμορ και να ξεχωρίζεις την πλάκα από την αναξιοπρεπή επίθεση!

    Επειδή δέχομαι φλαμανδικά μηνύματα από τους φίλους μου με τα GS 1200 (ένας εξ αυτών ο BILL VOUZAS που γράφει στο φόρουμ), οφείλω να κάνω μια διευκρίνηση:
    Άσχετα αν κάνανε λάθος επιλογή σε μηχανή, πάντα θα παραμένουν για μένα εξαιρετικοί μηχανόβιοι , με γνώσεις, οδήγηση και εξαιρετική συμπεριφορά και προσωπικά πιστεύω πως θέλω πολλά ψωμιά ακόμα και μπόλικο "αβάντζο" για να "τους την βγώ" στα ίσα...

    Ψυχραιμία λοιπόν σε όσους γράψανε σ΄αυτή τη συζήτηση (εκτός των rsp και ΝιkOς) που δεν αντελήφθηκαν το φιλικό κωλάντρισμα...







  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    φίλοι Nik0s kai rsp

    Thanks μας κάνατε και γελάσαμε

    Εμενα παντως μου σπασατε τα νευρα!!!!!!!!!!!!
    Πανω που αναψανε τα αιματα το κοψατε!!!!
    Ρε γ@μωτο ειχε και καιρος να γινει χαμος εδω μεσα!!!!!!

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από grsart
    Εμενα παντως μου σπασατε τα νευρα!!!!!!!!!!!!
    Πανω που αναψανε τα αιματα το κοψατε!!!!
    Ρε γ@μωτο ειχε και καιρος να γινει χαμος εδω μεσα!!!!!!

    Δεν έχεις παρά να ισχυριστείς ότι το GS 1200 είναι χωμάτινο, αξιόπιστο και ότι όσοι δεν το υποστηρίζουν είναι επειδή ζηλεύουν...κλπ...κλπ
    .
    .
    ...και θα τ΄ακούσεις στα φλαμανδικά!!!



  13. #58
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    ΡΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ...
    ΛΟΙΠΟΝ
    RSP ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙ ΒΑΡΚΑΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΑΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΟΥΜΕ....
    ΝΙΚΟ ΜΕ 0 ΑΙ ΚΙΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΣΤΙ) ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΕΝΑ ADVENTURE GS ΘΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕ...
    ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ GS MENOYN ΠΙΣΩ .... Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ.......
    ΟΣΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΤΕΤΟΙΕ ΤΟ ΚΤΜ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ... ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ...
    ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΕΡΙ GS KAI ΠΡΩΤΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ (ΒΛΕΠΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ) ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ...
    ΑΜΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΑΡΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ...

    ΑΥΤΑ ....

    P.S. AΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΘΥΜΙΣΑ... ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΟΦΑΤΣΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΕΛΕΑΡ...

    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  14. #59
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike

    ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΡ(Κ)ΑΝΤΕΡΟ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΑ GS MENOYN ΠΙΣΩ .... Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ.......
    ------------------------------------------------------------------------------------


    Ποιός είπε τέτοιο πράγμα να του "βάλω πιπέρι" αμέσως!!!


  15. #60
    Αρχικά δημιουργήθηκε από melissos28





Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Να αγοράσω Καγκελα Givi?
    από φατα μουτρα στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2010, 07:27
  2. Τι να αγορασω ????
    από anco στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2007, 19:53
  3. Ποιο arai να αγοράσω;
    από makaronachis στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2005, 19:25
  4. Θελω να αγορασω...
    από Tasosneo στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2005, 23:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF