Σελίδα 4 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 208

Θέμα: "κάτι που είδα στην Πεντέλη και δεν μου άρεσε..."

  1. #46
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    koritsia exo mia doulitsa
    otan ftasete sta:
    sou katevazo arga to tzin sou anevazo tin kafti sou mplouzake sou filo glika to.........

    valte mia foni na er8o

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Λεονίδα, θα έπρεπε να ξέρεις που πρέπει να σταματάς, αλλά μάλλον ξεχνάς φαίνεται
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  2. #47
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    Λεονίδα, θα έπρεπε να ξέρεις που πρέπει να σταματάς, αλλά μάλλον ξεχνάς φαίνεται:
    oxi agapi mou den ksexnao apla den 8imame....
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  3. #48
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
    Ποιον εχεις κατα νου?
    Δεν φωτογραφίζω κάποιον αν αυτό θες να πεις.
    Απλά η έλλειψη σεβασμού στην προσωπικότητα του άλλου και κυρίως οι προσωπικές επιθέσεις έχουν αρχίσει και ενοχλούν και εμένα και άλλους πιστεύω. (προς Θεού δεν εννοώ το χιούμορ που κάνουμε μεταξύ μας)

    Με το να μειώνεις τον άλλο δεν γίνεσαι εσύ καλύτερος

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
    που θες να καταληξεις?
    Στις σφαλιάρες :rotflmao:
    Triple 1050


  4. #49
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    πάμε πάλι....


    θεωρώ ότι ήταν απαράδεκτο το ύφος σου, γιατί....

    Είπες άσχετα πράγματα... δηλαδή,

    <<βρε κοριτσακι....εσενα δηλαδη ΟΤΙ σου ειπαν οι γονεις σου μικρη σου εχει μεινει μεχρι τωρα? ΤΑ ΠΑΝΤΑ? δικη σου αποψη δεν εχεις βρε κοριτσακι? >>

    Δεν με ξέρεις από κοντά να θίξεις κάτι το οποίο σου είναι εντελώς άγνωστο και άσχετο με το θέμα. Δεν με ξέρεις προσωπικά κουκλίτσα μου, γιατί το μόνο που έχουμε ανταλλάξει, είναι ένα "γειά". Τίποτα άλλο. Επομένως το αν έχω άποψη ή όχι δεν σε αφορά. Ήταν άλλη η ερώτησή μου προς όλους εσάς, τα παιδιά του φόρουμ. Έδωσα έμφαση σε κάτι που είδα. Δεν σε κάλεσα εδώ να μου πείς το αν έχω άποψη.Και το τι κάνω με τους γονείς μου... Αυτό είναι άσχετο. Σωστά?

    πάμε παρακάτω...

    <<ειλικρινα πιστευεις πως τα παιδια αυτα δε μπορουν να δημιουργησουν δικη τους αποψη για τις μηχανες οταν μεγαλωσουν? πρεπει ΣΤΑΝΤΑΡ να μεγαλωσουν με την εντυπωση οτι πρεπει να γινουν Ροσι? >>

    θα σου πώ...πιστεύω, ότι τα παιδιά, μπορούν να διαμορφώσουν άποψη. Αρκεί ο γονιός να ΜΗΝ φυτέψει στο μυαλό των παιδιών, ότι πρέπει να γίνουν ρόσι όταν μεγαλώσουν.
    Σε κάλυψα?

    <<το πιο απλο...εσυ ειδες μια πολυ μικρη στιγμη απο τη ζωη αυτον τον ανθρωπον...και αμεσος εβγαλες συμπερασμα για το πως λειτουργει αυτος ο ανθρωπος με τα παιδια του...>>

    ναι είδα μια μικρή στιγμή κι έβγαλα συμπέρασμα, όπως έβγαλες κι εσύ συμπέρασμα, για το αν έχω άποψη, ή όχι!!!

    <<δε διαφωνω οτι οι γονεις πρεπει να ειναι καπως προσεκτικοι στο τι θα περασουν στα παιδια τους..εκει εισαι σωστη...αλλα θεωρω την αντιδραση σου υπερβολικη βρε κοριτσακι...που ξερεις δηλαδη οτι σε καποια αλλη στιγμη δε θα τους πει και τους κινδυνους? καλο θα ηταν να μην κρινουμε τους ανθρωπους απο μια μικρη στιγμη στη ζωη τους...και να μην βλεπουμε τα παντα ΤΟΣΟ πολυπλοκα και τραγικα! η ζωη ειναι πολυ ομορφη και πολυ συντομη για να προβληματιζωμαστε με το καθε τι που βλεπουμε γυρο μας!!!! υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα πραγματα να μας προβληματισουν απο αυτο! >>

    κατέκρινες την δική μου αντίδραση έτσι δεν ισχυρίζεσαι?
    Γιατί? Αυτό ήταν το ζητούμενο?Ή δική μου αντίδραση?
    Και περιμένω από εσένα να μου πείς αν είμαι σωστή ή όχι???
    Εγώ δεν ξέρω τι είμαι? Ε όχι δα!!!! Θεωρώ ότι ήταν επιθετική η όλη σου προσπάθεια να με διαφωτίσεις
    Και δεν νομίζω ότι μπορείς εσύ να κρίνεις και να συμβουλεύσεις τον καθένα με τι να ασχολείται και με τι να προβληματίζεται.
    Και εφόσων εσύ, κουκλίτσα μου ασχολείσαι με πιό σοβαρά πράγματα, γιατί με διαβάζεις? κι ακόμα χειρότερα, γιατί μου απαντάς???
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  5. #50
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    Θεωρώ ότι ήταν επιθετική η όλη σου προσπάθεια να με διαφωτίσεις
    Και δεν νομίζω ότι μπορείς εσύ να κρίνεις και να συμβουλεύσεις τον καθένα με τι να ασχολείται και με τι να προβληματίζεται.
    Και εφόσων εσύ, κουκλίτσα μου ασχολείσαι με πιό σοβαρά πράγματα, γιατί με διαβάζεις? κι ακόμα χειρότερα, γιατί μου απαντάς???
    για να τελειωνουμε μια και καλη με το θεμα..γιατι εχω αρχισει να βαριεμε

    κακως το πηρες επιθετικα γιατι δεν ηθελα κατι τετοιο...
    δε σε συμβουλεψα..σου ειπα τη γνωμη μου

    σπανια πλεον σε διαβαζω ,να σου πω την αληθεια, αλλα δεν υπαρχει λογος να θηξω το γιατι μπροστα σε ολους

    σου απαντησα γιατι (κακως) πιστεψα πως ειχα κανει λαθος για σενα, και ισως τελικα να εισαι συζητησημη

    το τι πιστευω για σενα δεν ειναι κατι που διαμορφωθηκε τωρα μεσα απο το συγκεκρημενο ποστ....ειναι γενικοτερα απο τα ποστ σου που διαβαζα (εχω σταματησει οπως ειπα και πριν) και απο τα 2-3 πραγματα που εχω δει στο δελεαρ.

    αλλα και παλι, το τι πιστευω για σενα δεν ειναι κατι που αφορα ολους τους αλλους στο φορουμ...και απο τη στιγμη που δεν μου εισαι κατι (φιλη, συγγενης κλπ) δε πιστευω πως υπαρχει λογος να το ξερεις ουτε εσυ η ιδια.

    οι προθεσεις μου δεν ειναι κακες προς κανεναν στο φορουμ...ασχετα αν υπαρχουν συμπαθειες και αντιπαθειες...
    αυτους που δε γουσταρω απλα τους αγνοω...και τους λεω ενα τυπικο γεια με χαμογελο στο δελεαρ (αν τους δω) δε μπαινω σε διαδικασιες κραξιματος κλπ (και τωρα πολυ κακος το συνεχιζω το θεμα αλλα τεσπα)

    κοριτσακι γλυκο δε το συνεχιζω το θεμα...το βρισκω ανουσιο και ασχετο με το αρχικο σου ποστακι. καλα να περνας
    c u around
    το original α-μηχανο™ μελος

  6. #51
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
    για να τελειωνουμε μια και καλη με το θεμα..γιατι εχω αρχισει να βαριεμε

    κακως το πηρες επιθετικα γιατι δεν ηθελα κατι τετοιο...
    δε σε συμβουλεψα..σου ειπα τη γνωμη μου

    σπανια πλεον σε διαβαζω ,να σου πω την αληθεια, αλλα δεν υπαρχει λογος να θηξω το γιατι μπροστα σε ολους

    σου απαντησα γιατι (κακως) πιστεψα πως ειχα κανει λαθος για σενα, και ισως τελικα να εισαι συζητησημη

    το τι πιστευω για σενα δεν ειναι κατι που διαμορφωθηκε τωρα μεσα απο το συγκεκρημενο ποστ....ειναι γενικοτερα απο τα ποστ σου που διαβαζα (εχω σταματησει οπως ειπα και πριν) και απο τα 2-3 πραγματα που εχω δει στο δελεαρ.

    αλλα και παλι, το τι πιστευω για σενα δεν ειναι κατι που αφορα ολους τους αλλους στο φορουμ...και απο τη στιγμη που δεν μου εισαι κατι (φιλη, συγγενης κλπ) δε πιστευω πως υπαρχει λογος να το ξερεις ουτε εσυ η ιδια.

    οι προθεσεις μου δεν ειναι κακες προς κανεναν στο φορουμ...ασχετα αν υπαρχουν συμπαθειες και αντιπαθειες...
    αυτους που δε γουσταρω απλα τους αγνοω...και τους λεω ενα τυπικο γεια με χαμογελο στο δελεαρ (αν τους δω) δε μπαινω σε διαδικασιες κραξιματος κλπ (και τωρα πολυ κακος το συνεχιζω το θεμα αλλα τεσπα)

    κοριτσακι γλυκο δε το συνεχιζω το θεμα...το βρισκω ανουσιο και ασχετο με το αρχικο σου ποστακι. καλα να περνας
    c u around
    κουκλίτσα μου, είναι ο τρόπος που λες την γνώμη σου.
    Όσο το ότι δεν με διαβάζεις, επέτρεψέ μου να μην το πιστεύω, γιατί έχεις απαντήσει ήδη σε αρκετά Αρα αυτό που λες, δεν ισχύει...και πραγματικά, η προσωπική σου άποψη για το άτομό μου, δεν με ενδιαφέρει καλή μου. Την θεωρώ περιττή. Τώρα το τι έχεις δει στο δέλεαρ και τι όχι, δικό σου θέμα.
    Αυτούς που δεν γουστάρεις, τους την λες ίσως μακαρι να τους αγνοούσες. Αλλά είναι μια καλή αφορμή, για να ξεκινήσεις να τους αγνοείς τι λες κι εσύ?
    Όπως και να χει κουκλίτσα μου, να είσαι καλά

    καλό σου απόγευμα
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  7. #52
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
    [B]kala re nimbus ti na peis kai ti na katallabei to pitsiriki?
    na tou peis gia tin magia tis mixanis kai tin epafi pou exeis me tin fisi? ektos kai an thes na to valeis gia :ZZZ: :ZZZ:

    ta psitsirikia einai gia to theama... ixos kai fws ena pragma... autos einai o kraxtis twn mixanwn... o kindinos kai i dinami...
    ta alla erxontai meta... polli meta...
    dld me ti perimenes na psarwsoun ta pitsirikia?





    Είσαι γελασμένος φίλε μου αν νομίζεις ότι ένα παιδί δεν καταλαβαίνει Μην υποτιμάς την νοημοσύνη ενός παιδιού, ΠΟΤΕ
    Το παιδί είναι, όπως το μάθεις....από τον γονιό θα πάρει τα ουσιώδη και θα "χτίσει" τον χαρακτήρα του αν θες

    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek

    Αλλά και το να ζήσεις μέχρι τα γεράματα δεν είναι απαραίτητα κακό... Θα είσαι σε θέση να μάθεις αν θα πάρει ποτέ η Ducatti πρωτάθλημα μέχρι το 2040...

    :rotflmao:

    Να σε ρωτησω κατι??? .............

    Καπνιζεις???... κανονικα τσιγαρα εννοω...

    επισης αφου μπορεις και ξερεις οτι θα δεις και το πρωταθλημα που θα παρει η Ντουκατι και το 2040, εισαι σουπερ... αλιμονο σε μενα που δεν ξερω ποτε θα πεθανω...



  9. #54
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
    kala re nimbus ti na peis kai ti na katallabei to pitsiriki?

    Είσαι γελασμένος φίλε μου αν νομίζεις ότι ένα παιδί δεν καταλαβαίνει Μην υποτιμάς την νοημοσύνη ενός παιδιού, ΠΟΤΕ
    Το παιδί είναι, όπως το μάθεις....από τον γονιό θα πάρει τα ουσιώδη και θα "χτίσει" τον χαρακτήρα του αν θες
    i gnosti thewria peri ktiseos xaraktira...

    ejartate pws orizeis to katalavenw...

    egw pisteuw oti apla tha parei mia poli geniki eikona kai tipota pio ousiastiko kai vathi...
    i opoia oikona bori na to simadeusei gia oli tou tin zwi alla sigura tha tin anathewrisei (opws kai ola) kata tin diarkeia tis efivias...
    argotera tha anaptixei prosopiki apopsi kai tha ensternistei ta viomata tou...

    dld milame gia tin diafora viomatos kai eikonas...

    genika exeis ena dikio alla apla den exoun adiko kai oi ipolipoi...

    telos to pio pithano einai o babas na ejefrase ton prosopiko tou enthusiasmo kai na metefere tin amesi akatergasti skepsi tou sta paidia tou... den nomizw na exei kaneis apetisei na grapsei vivlio paidagwgikis...

    katalavenw omws oti auto itan apla to enausma gia to post sou opote pame sto thema mas...

    tha simfwneiseis alloste oti kalitera na imaste ilikrineis (kai prosektikoi fisika) me ta paidia mas kai genika ta toso neara atoma) para me to vivlio tis paidagogikis sto xeri...

    alloste gia auyton ton logo eimaste thnitioi kai perastikoi... wste ta apidia mas na prosarmostoun kalitera sta nea dedomena tou komsou...
    kalo to politicaly corect alla akoma kaliteri i ebiria pou ginete vioma kai metadidete sto paidi.

    polla egrapsa sorry!!



    p.s. tha eprepe na ise stin gitonia mou na deis pws kanoun ta pistirikia (dimotikou) otan pernaei kana ktm stin mia or me thorivodi ejatmisi...
    pia bala, pioi tsakomoi pios kosmos... milame agalmatakia na koitane ton trelo...

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
    Να σε ρωτησω κατι??? .............

    Καπνιζεις???... κανονικα τσιγαρα εννοω...
    Όχι, δεν καπνίζω κανονικά - ή ακανόνιστα - τσιγάρα, έχω εδώ και καιρό τσακωθεί με τον καρκίνο.

    Ούτε εγώ βεβαίως ξέρω πότε θα πεθάνω, αλλά δεν προσπαθώ να το επισπεύσω.

  11. #56
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877
    ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
    ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5-6 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΠΟΣΤ ...ΛΕΜΕ
    ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ?:wacko:
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
    ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
    ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5-6 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΠΟΣΤ ...ΛΕΜΕ
    ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ?:wacko:
    Οι μπάτσοι του φόρουμ είναι χεράδες, ξύνουν... μηνύματα.

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    Όχι, δεν καπνίζω κανονικά - ή ακανόνιστα - τσιγάρα, έχω εδώ και καιρό τσακωθεί με τον καρκίνο.

    Ούτε εγώ βεβαίως ξέρω πότε θα πεθάνω, αλλά δεν προσπαθώ να το επισπεύσω.
    εχεις τσακωθει με τον καρκινο εε???...

    τυχερε και ΑΡΓΕ αναβατη... σιγουραααατζαααα... ποιος την χαρη σου... θα πεθανω πρωτος σιγουρα...

    ΤΕΛΟΣ.


  14. #59
    Φίλε μου κοίταξε να δεις κάτι, εντελώς φιλικά.

    Το "αργός", και με γραμματοσειρά 320άρα να το γράψεις, με κεφαλαία bold γράμματα χρώματος κόκκινου με πράσινα πουά, που να αναβοσβήνουν κιόλας, ΔΕΝ θα καταφέρεις να θίξεις ούτε μια τρίχα μου.

    Πάρτο απόφαση ότι δεν έχουν όλοι τις ίδιες προτεραιότητες με σένα.

    Γειά και χαρά σου.

  15. #60
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
    ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
    ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5-6 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΠΟΣΤ ...ΛΕΜΕ
    ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ?:wacko:
    Εσβησαν μαλλον τα πολυ υψηλου δαπεδου μηνυματα... εμεινε μονο ο πρωτος οροφος...


Σελίδα 4 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2013, 19:09
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2012, 14:14
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2009, 19:57
  4. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2007, 14:30
  5. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2007, 15:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF