Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 102

Θέμα: SV vs Raptor vs ER 6N vs Versys

  1. #46
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Με 3000 χιλιαρικα πας στους γειτονες και φερνεις το v-raptor το 1000 και κανεις πλακα σε S4, Tuono,speed triple

    Καλος η κακος η αντισταση στην πτωση τιμης των cagiva ειναι αναλογη των αντιστασεων της αλεξανδρατου για sex
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  2. #47
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    ημουν εκει.. στο ρυσιο.. γαματη φαση.. κι ο chareyre στην αλλη κατηγορια.. ολα ηταν τουμπανα.. εργοστασιακα η μη ειχαν τρελη διαφορα με τα ελληνικα ΚΤΜ factory που φαινοντουσαν να κουνανε σαν σουμιεδες.. ο μικες ειχε ενα η ο μιμικος δεν θυμαμαι...
    Καλα οταν καμια σχεση τα παγκοσμιου με τα δικα μας factory
    Απο κινητηρα μεχρι αναρτησεις
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από imitrelos Προβολή μηνύματος
    Με 3000 χιλιαρικα πας στους γειτονες και φερνεις το v-raptor το 1000 και κανεις πλακα σε S4, Tuono,speed triple

    Καλος η κακος η αντισταση στην πτωση τιμης των cagiva ειναι αναλογη των αντιστασεων της αλεξανδρατου για sex
    3κ με εκτελωνισμο κτλ?
    ORGIA!!!!!

  4. #49
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Οχι δεν εβαλα τον εκτελωνισμο μεσα γιατι δεν ειμαι σιγουρος ποσο θα παει (μπορει και χιλιαρικο)

    Οι εκτελονισμοι ειναι ενα πεδιο αγνωστο σε εμενα αλλα θυμαμε οτι πριν 3 χρονια καπιος εφερε ενα monster s4rs και απο οτι ειχε πει εκτελονισμος πινακιδες και τα λοιπα του πηγε +1000 ευρω

    Ερωτηση προς εσενα astro μπας και λογο ιδιοτητας με την εδω αντιπροσωπεια ξερεις ....

    Εδω και καποια χρονια ψαχνω εναν μηχανακι ξερω οτι στην ελλαδσ ηταν 2-3 τετοια αλλα εξαφανιστηκαν (το ενα στο ηρακλειο και το ειχα δει απο κοντα ετσι με στοιχειωσε κιολας )

    Bimota supermono
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  5. #50
    Δεν δουλεβα στην Ελληνικη αντιπροσωπια.. λιγο πιο μακρια.. απο την αλλη πλευρα του Ατλαντικου...

    Εγω ξερω ενα συπερμονο της βιμοτα που ειναι Ελλαδα νομιζω το πουλαει αλλα θελει δουλεια το μηχανακι (νομιζω θελει τεποζιτο)
    ORGIA!!!!!

  6. #51
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από imitrelos Προβολή μηνύματος
    Με 3000 χιλιαρικα πας στους γειτονες και φερνεις το v-raptor το 1000 και κανεις πλακα σε S4, Tuono,speed triple

    Καλος η κακος η αντισταση στην πτωση τιμης των cagiva ειναι αναλογη των αντιστασεων της αλεξανδρατου για sex
    sweet home Kalampaka... τουλαχιστον οι Ιταλοι τα εχουν σε μεγαλυτερη εκτιμηση τα μεταχειρα τους Καγκιβα , οποτε μια η αλλη


    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2733458/
    Accipere quam facere praestat injuriam

  7. #52
    Ειχανε παρουσιασει και ενα καλο το Χ αλλα δεν βγηκε ποτε

    http://farm3.staticflickr.com/2094/1...8392b3bf_b.jpg
    ORGIA!!!!!

  8. #53
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Βασικα το x-raptor βγηκε αλλα περιορισμενη παραγωγη ενα μαλιστα ηταν εδω ελλαδα νομιζω αλλα αυτα ακομα και αν τα βρεις πανε σε τελειως αλλα ποσα
    Τελευταία τροποποίηση από imitrelos; 25/10/2012 στις 23:01.
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  9. #54
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    844
    Οταν παω να φωναξω κανεναν απο σας εμπειρο στο παζαρι να του το παζαρεψει?

  11. #56
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Χαχαχα μεσα αλλα κερνας καφε
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    844
    Αμα το ριξεις ακομα και στα 3200 σου κανω το τραπεζι!

  13. #58
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.166
    φιλε με εναν τροπο γινεται το καλο παζαρεμα.. πας με τα 3000 η 3200 η οσα διατιθεσαι (σε 50αρικα καλυτερα..) να δωσεις τσλοσπαντων και λες : τοσα τωρα. αν πει οχι φευγεις. αν εχει το τηλ σου θα σε παρει μετα απο μια δυο μερες μονος.. ακομα κι αν ειναι μαγαζι.. το cbr μου το εδινε 3000 ακατεβατα.. του λεω παω αθηνα και παιρνω αλλο και μου μενουν και λεφτα.. 2500 χερατα αν θες. λεει οχι. με παιρνει μετα απο δυομερες και μου λεει 2700 λεω κλεινω το τηλ ειπα εχω 2500 κι ουτε ενα ευρω να κανω μεταβιβαση δεν μενει. λεει ελα παρτο το απογευμα..
    εχω ομως και το αντιθετο παραδειγμα.. το εδινε 2500 τον παιρνω να π-αω να το δω μου λεει το χει κλεισει αλλος.. λεω καλα να το δω μονο μιας κι ειμαι σαλονικη.. λεει οχι. λεω προκαταβολη πηρες? οχι. ακομα το πουλαει... απο περσι τον ιουλιο..

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    844
    Κατι τετοιο μου φαινεται θα κανω γιατι η αληθεια ειναι οτι 3500 για αυτο ειναι πολλα.αν το δωσει στα 3000 οκ,αλλιως θα τσιμπησω κανα versys να ξεμπερδευω(η κανα sv αν υπαρχει)

  15. #60
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dant3 Προβολή μηνύματος
    Κατι τετοιο μου φαινεται θα κανω γιατι η αληθεια ειναι οτι 3500 για αυτο ειναι πολλα.αν το δωσει στα 3000 οκ,αλλιως θα τσιμπησω κανα versys να ξεμπερδευω(η κανα sv αν υπαρχει)
    με 3000 το παιρνεις .... στο λεω για να μη πας κομπιαζοντας...

    1ον. γιατι ειναι σεζον που το μηχανακι ειναι λιγο off trend (το καλοκαιρι τελειωσε και οι εποχικοι γυρισαν εκει που ανηκουν)

    2ον . γιατι ειναι κομματι τοσο σπανιο , οσο Πακιστανος χρυσαυγιτης, δεν ειναι δα τοσο περιζητητο
    Accipere quam facere praestat injuriam

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Reinmeister vs all vol 2 (rossi vs stoner)
    από reinmeister στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2012, 15:04
  2. (f800s Vs F800r) Vs Er-6f Vs Shiver 750 Gt
    από Full Noob στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2009, 14:25
  3. kawasaki er-6f vs honda cbf600s
    από WILDCAT_mmm στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2006, 08:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF