Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 114

Θέμα: Μηχανή και Γυναίκα!

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VatosE
    ......................
    το 95% των οδηγων ειναι αντρες.......
    αντε και για να μην στεναχωρησω την EVI ενα 5% ειναι γυναικες...........
    Υποννοείς πως δεν ξέρει μαθηματικά 4ης δημοτικού και γράφεις τη "λύση" του "προβλήματος" για να μη μείνει με την απορία και στενοχωρεθεί;

  2. #47
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.193
    τωρα που το αναφερατε....εχω παρατηρησει οτι πολλα κοριτσια αγοραζουν το kawa z....
    γιατι συμβαινει αυτο τωρα δεν κατεχω..ισως οι καμπυλες της μοτο που φερνουν προς το θυληκο..ισως το χαμηλο υψος......who knows....αβυσσος η ψυχη της

    YEAH...BABY..YEAH!!
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  3. #48
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
    τωρα που το αναφερατε....εχω παρατηρησει οτι πολλα κοριτσια αγοραζουν το kawa z....
    γιατι συμβαινει αυτο τωρα δεν κατεχω..ισως οι καμπυλες της μοτο που φερνουν προς το θυληκο..ισως το χαμηλο υψος......who knows....αβυσσος η ψυχη της

    YEAH...BABY..YEAH!!
    ναι οντως και το er-6 και ΧΤ-τρανσαλπ cbf250 cbr125 και οι πιο πολλες με μεγαλη διαφορα gs650bmw μιλαμε εχω δει τις απειρες


    και το Ζ δε φερνει σε τιποτα με θυληκο ουτε κατα διανοια απλως ειναι ομορφο και για τους αντρες και για τις γυναικες (που οπως ξερετε ολοι γουσταρουν τα ''αλητικα'')
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #49
    Εγω θα έπαιρνα αυτό που ήθελα , και ο πεθερός ας πληρώσει τα γούστα της κόρης του , συνηθισμένος είναι , έτσι και αλλιώς .

    Εδω το θέμα δεν είναι απλά γούστου .... η κυρία θέλει να εφαρμόσει εξουσία στις βουλές σου , άμα την αφήσεις μια φορά , θα εισαι η γάτα που την έσκισαν .

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Μήν την καλομαθαίνεις!
    Βρές και αγόρασε κανα παλιό 500άρι ss δίχρονο!
    Άν το αντέξει αυτό,σημαίνει ότι θα σε αγαπάει για πάντα!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Κάνε ότι γουστάρεις,δικό σου παιχνίδι αγοράζεις!
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  6. #51
    Βρε παιδιά όταν είσαι με κάποιον-α που αγαπάς εκτιμάς κλπ. δεν κάνεις του κεφαλιού σου - Εγώ αυτό θέλω και πανε πνίξου εσύ!
    Θεωρητικά το ψάχνεις το πράγμα προκειμένου να βρεθεί μια γενικά αποδεκτή λύση (εκτός αν μιλάμε για ασπρο - μαύρο... )
    Ετσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον!
    Εδώ στα αδέρφια μου λέω να έρθουν συνεπιβάτες σε βόλτα και όταν λένε όχι στεναχωριέμαι πάω την βόλτα μου και σκέφτομαι γμτ τί καλά θα ήμασταν τώρα παρεάκι...

  7. #52
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.193
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
    Βρε παιδιά όταν είσαι με κάποιον-α που αγαπάς εκτιμάς κλπ. δεν κάνεις του κεφαλιού σου - Εγώ αυτό θέλω και πανε πνίξου εσύ!
    Θεωρητικά το ψάχνεις το πράγμα προκειμένου να βρεθεί μια γενικά αποδεκτή λύση (εκτός αν μιλάμε για ασπρο - μαύρο... )
    Ετσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον!
    Εδώ στα αδέρφια μου λέω να έρθουν συνεπιβάτες σε βόλτα και όταν λένε όχι στεναχωριέμαι πάω την βόλτα μου και σκέφτομαι γμτ τί καλά θα ήμασταν τώρα παρεάκι...
    ει,γεια σου.....εκανες 5 χρονια να γραψεις αλλα ποτε δεν ειναι αργα..
    καλα και γρηγορα χ-τρα σου ευχομαι!
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  8. #53
    :rotflmao: :rotflmao:
    Να 'σαι καλά!
    Καλά χλμ και σε σενα!

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
    Βρε παιδιά όταν είσαι με κάποιον-α που αγαπάς εκτιμάς κλπ. δεν κάνεις του κεφαλιού σου - Εγώ αυτό θέλω και πανε πνίξου εσύ!
    Θεωρητικά το ψάχνεις το πράγμα προκειμένου να βρεθεί μια γενικά αποδεκτή λύση (εκτός αν μιλάμε για ασπρο - μαύρο... )
    Ετσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον!
    Εδώ στα αδέρφια μου λέω να έρθουν συνεπιβάτες σε βόλτα και όταν λένε όχι στεναχωριέμαι πάω την βόλτα μου και σκέφτομαι γμτ τί καλά θα ήμασταν τώρα παρεάκι...

    Αυτό προσπάθησα να πω...

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Μηχανή και Γυναίκα!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    μεταξυ μας τωρα, μετρωντας εναγωνιως τις μερες για τις διακοπες, αρχιζω και....πως να το πω.... gcrookιζω.
    Γαμας και συ περιεργους;
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Αυτό προσπάθησα να πω...
    Προσπαθησε να την ξεγελασεις παιρνοντας μια μοτο που θα φαινεται σοβαρη και ανετη για 2,με χωρους για μπαγκαζια αποσκευες κτλ,με προστασια απο αερα, (πχ Ηονδα Μπλακμπερντ) και μετα βαλτην πανω και πηγαινετηνΑ γαμιωντας μεχρι το Καρπενησι χωρις σταση στα Καμμενα Βουρλα.
    -Αχ Στελιο μου φτασαμε στα Καμμενα, κατσε μια να φαμε λουκουμαδες, να παω και προς νερου μου.
    -Σκασε μωρη, οταν οδηγαει ο Στελαρας καμια δεν τρωει λουκουμαδες

    Μετα εξηγησε της οτι ολες αυτες οι ανετες και ταξιδιαρικες μηχανες για δυο, προδιαθετουν για χιλιομετρα, η εν παση περιπτωσει βρες ενα τροπαρι ωστε να τηνΕ δειξεις ποσο πολυ θελεις να ταξιδευεις μαζι της.

    Το πιο πιθανο ειναι οτι πηγαινετε τρελες εκδρομες μετα.
    Εσυ με την μηχανη και αυτη με το ΚΤΕΛ.

    Υ.Γ Αντι για Μπλακμπερντ δες και το Σπριντ
    Σοβαρο φαινεται...και ανετο:rotflmao:

    Υ.Γ 2 Θες και μουλτιστραντα λουλη.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  12. #57
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
    Βρε παιδιά όταν είσαι με κάποιον-α που αγαπάς εκτιμάς κλπ. δεν κάνεις του κεφαλιού σου - Εγώ αυτό θέλω και πανε πνίξου εσύ!
    Θεωρητικά το ψάχνεις το πράγμα προκειμένου να βρεθεί μια γενικά αποδεκτή λύση (εκτός αν μιλάμε για ασπρο - μαύρο... )
    Ετσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον!
    Εδώ στα αδέρφια μου λέω να έρθουν συνεπιβάτες σε βόλτα και όταν λένε όχι στεναχωριέμαι πάω την βόλτα μου και σκέφτομαι γμτ τί καλά θα ήμασταν τώρα παρεάκι...
    υπάρχει και η αποψη που λεει οτι εκεινος-η που σε αγαπάει θα κατανοήσει/σεβαστεί/δεχθει/υποστηρίξει την αγαπη σου για τις μηχανές και δεν θα σε φέρει στην δυσκολη θέση που ειναι τωρα ο στέλιος.....δεν ξέρω λεω εγω τώρα.

    εγω ξέρω παντως οτι δεν θα έκανα καμία υποχώρηση σε αυτό το θέμα (και γένικα σε οτι αφορά τις μηχανές) πράγμα που το έχω ξεκαθαρίσει απο την πρώτη μέρα της σχέσης!
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  13. #58
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Αυτό προσπάθησα να πω...
    και ως σωστός δημοσιογράφος....αλλα ΗΘΕΛΕΣ να πείς....αλλα ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ πως ΗΘΕΛΕΣ να πεις....αλλα ΕΓΡΑΨΕΣ....και αλλα ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ....

    οπως λεει και ο αποστρατος πτεραχος....που μου θες και multi (πλακα πλακα η δικια μου, μου ειπε χθς να δωσω το sv και να παρω multistrada για να πηγαινουμε δικαβαλες βολτες..... )

    :rotflmao: :rotflmao:

    οχι σοβαρα τωρα η περιπτωση να κρατήσεις τον τιγρη δεν παιζει?
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  14. #59
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
    Βρε παιδιά όταν είσαι με κάποιον-α που αγαπάς εκτιμάς κλπ. δεν κάνεις του κεφαλιού σου - Εγώ αυτό θέλω και πανε πνίξου εσύ!
    Θεωρητικά το ψάχνεις το πράγμα προκειμένου να βρεθεί μια γενικά αποδεκτή λύση (εκτός αν μιλάμε για ασπρο - μαύρο... )
    Ετσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον!
    Εδώ στα αδέρφια μου λέω να έρθουν συνεπιβάτες σε βόλτα και όταν λένε όχι στεναχωριέμαι πάω την βόλτα μου και σκέφτομαι γμτ τί καλά θα ήμασταν τώρα παρεάκι...
    Συμφωνώ και το κάνω και εγώ . μάλιστα προσπαθώ να τις εξηγήσω το μου <<αρέσει>>
    Όμως όταν αγκαλιάζεις τι μηχανή και φεύγεις είσαι μόνος

    Ένας παλιός μου είπε κάποτε ότι η μηχανή είναι για έναν . τότε δεν κατάλαβα αλλά είχε δίκιο.

    Δεν θέλω να πηγαίνω μόνος αλλά η σχέση με τη μηχανή είναι προσωπική.

    Πολύ δύσκολη απόφαση και το δίλημμα έχει τεθεί και σε εμένα . έκανα του κεφαλιού μου με μεγάλη δυσκολία και τελικά όλα πήγαν καλά. Ίσως αν το πάρεις να αλλάξει γνώμη
    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  15. #60
    OFF TOPIC


    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    μεταξυ μας τωρα, μετρωντας εναγωνιως τις μερες για τις διακοπες, αρχιζω και....πως να το πω.... gcrookιζω.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Γαμας και συ περιεργους;

    Ρε σεις μην τα πετάτε έτσι απότομα , μου έφυγε το ποτήρι με τον καφέ από τα γέλια !! :rotflmao:


Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF