Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 110

Θέμα: Motogp Assen

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2004
    Μηνύματα
    3.681
    56a


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	56.jpg 
Προβολές:	190 
Μέγεθος:	97,6 KB 
ID:	52952

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2004
    Μηνύματα
    3.681
    56b


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	56b.jpg 
Προβολές:	193 
Μέγεθος:	99,7 KB 
ID:	52953

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2004
    Μηνύματα
    3.681
    press conference


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	press conference.jpg 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	93,8 KB 
ID:	52954

  4. #49
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    σψστός !!!!!!!!! ΡΕ ΦΊΛΕ και νόμιζα ότι μόνο εγώ τα έλεγα...
    Μου έκανε πολύ κακή εντύπωση για την κλάση του ROSSI να συμπεριφερθεί έτσι.
    ΚΡΙΜΑ
    Γιατι, ο Hopkins δεν πανηγυρισε οταν πηρε την pole? Παλι το μισο grid δεν ελειπε/ηταν σακατεμενο?

    Καθε ενας που κερδιζει χαιρεται για τον εαυτο του και για την προσπαθεια του που απεδωσε καρπους. Και δε σημαινει οτι δε σεβεται τους αντιπαλους οταν πανηγυριζει, στο κατω-κατω δεν πεθανε κι η μανα του!

    Περισυ στην F1 στην ινδιαναπολη (το φιασκο) ο Monteiro βγηκε τριτος (απ τους 6 που ξεκινησαν) και πανηγυριζε σαν τρελος!!! Ποτε θα ξαβρισκε ευκαιρια να βρεθει στο βαθρο?
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  5. #50
    Ρε παιδιά εγώ μιαν απορίαν την έχω.

    Αυτά τα αμερικανά κάνουν κόντρα στο ποιός θα έχει την πιο τέλεια οδοντοστοιχία και τα ποιό άσπρα δόντια ή είναι η ιδέα μου?
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  6. #51
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Για να δειχνει ωραια το χαμογελο στις καμερες!!! Κατι σαν τους τραγουδιστες, ηθοποιους του χολιγουντ, κλπ.
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  7. #52
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jbear
    Γιατι, ο Hopkins δεν πανηγυρισε οταν πηρε την pole? Παλι το μισο grid δεν ελειπε/ηταν σακατεμενο?

    Καθε ενας που κερδιζει χαιρεται για τον εαυτο του και για την προσπαθεια του που απεδωσε καρπους. Και δε σημαινει οτι δε σεβεται τους αντιπαλους οταν πανηγυριζει, στο κατω-κατω δεν πεθανε κι η μανα του!

    Περισυ στην F1 στην ινδιαναπολη (το φιασκο) ο Monteiro βγηκε τριτος (απ τους 6 που ξεκινησαν) και πανηγυριζε σαν τρελος!!! Ποτε θα ξαβρισκε ευκαιρια να βρεθει στο βαθρο?
    εγώ μιλάω για τον επεισοδιακό περασμένο αγώνα και μετράω συμπεριφορά 5 φορές υπερπρωταθλητή με την εμπειρία που έχει εντός και εκτός πίστας. Απλώς νομίζω ότι όσο και υπεραθλητής αν είναι κάποιος, που είναι αναγνωρισμένα από όλους, και εγώ είμαι μαζί του από την αρχή της χρονιάς που ξεκίνησε με αναποδιές και πανηγύρισα ιδιαίτερα για τη νίκη του στο Mugello, δεν παύουν άλλα πράγματα να παίζουν ρόλο δηλ. τι άνθρωπος είσαι και τι χαρακτήρα έχεις. Όσο για το Hopkins που μου γράφεις εάν κατάλαβα εννοείς ότι είμαι στο fun club της Suzuki. Προσωπικά δεν ανήκω πουθενά όσον αφορά εταιρείες και αγώνες. Χέστηκα δε, ιδιαίτερα εάν είμαι στη Suzuki και αυτή η εταιρεία δεν έχει κερδίσει ακόμα αγώνα.
    Μου αρέσει ο τίμιος αγώνας όπως Mugello που με α_ _ _ _δ ια ο Rossi μετά από λάθος του και 5η θέση ήρθε σαν από άλλο πλανήτη με τρελό τέμπο και τους περνούσε από το πουθενά κάπου εκεί δίπλα στα χόρτα !!!!!
    Αυτή είναι η αξία του !!!!!
    Όπως και μου αρέσει το φετινό πρωτάθλημα γιατί παίζουν όλοι
    και γουστάρω όπως 2ρες και 3τες ομάδες να είναι στο podium αλλιώς το πρωτάθλημα χάνει σοβαρά από ενδιαφέρον.....
    Καλό αγώνα


    κοίτα χαρά ο λακαςμά που το τσάκισε...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	malakas frame crack.jpg 
Προβολές:	160 
Μέγεθος:	91,3 KB 
ID:	52981

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αφού μετά το ατύχημα ο αγώνας σταμάτησε και μέχρι να ξαναξεκινήσει είχαν ήδη ενημερωθεί (προφανώς) ότι οι αναβάτες που έπεσαν είναι καλά!

    Άρα πού είναι το κακό στο να πανηγυρίζει; Εντέλει ο melandri και ο capirosi με το rossi απ'ό,τι λέγεται είναι φίλοι... οπότε δεν νομίζω να πανηγύριζε αν δεν ήξερε ότι όλα είναι καλά... Μου φαίνεται ευκαιρίες ψάχνετε να πείτε κακιούλες...

    Ωραίο είναι να υπάρχει συναγωνισμός και να παίζουν και άλλες ομάδες στο πρωτάθλημα, αρκεί να κερδίζει στο τέλος ο Rossi!

    Αν δεν κερδίζει ο Rossi, τότε κάτι πάει στραβά! Αν δηλαδή στο τέλος της χρονιάς βγει πρωταθλητής ο Hayden θα τον πιστέψει κανένας; Πάλι ο Rossi θα είναι ο καλύτερος και μέχρι να βρεθεί άλλος ανάλογης κλάσης, θα πρέπει να βγαίνει αυτός πρωταθλητής. Τι να λέμε δηλαδή...
    Θάνος..

  9. #54
    Παναγη.......καμια φωτο μαν?????
    Κανε τα κουμαντα σου....

  10. #55
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    εγώ μιλάω για τον επεισοδιακό περασμένο αγώνα και μετράω συμπεριφορά 5 φορές υπερπρωταθλητή με την εμπειρία που έχει εντός και εκτός πίστας. Απλώς νομίζω ότι όσο και υπεραθλητής αν είναι κάποιος, που είναι αναγνωρισμένα από όλους, και εγώ είμαι μαζί του από την αρχή της χρονιάς που ξεκίνησε με αναποδιές και πανηγύρισα ιδιαίτερα για τη νίκη του στο Mugello, δεν παύουν άλλα πράγματα να παίζουν ρόλο δηλ. τι άνθρωπος είσαι και τι χαρακτήρα έχεις. Όσο για το Hopkins που μου γράφεις εάν κατάλαβα εννοείς ότι είμαι στο fun club της Suzuki. Προσωπικά δεν ανήκω πουθενά όσον αφορά εταιρείες και αγώνες. Χέστηκα δε, ιδιαίτερα εάν είμαι στη Suzuki και αυτή η εταιρεία δεν έχει κερδίσει ακόμα αγώνα.
    Μου αρέσει ο τίμιος αγώνας όπως Mugello που με α_ _ _ _δ ια ο Rossi μετά από λάθος του και 5η θέση ήρθε σαν από άλλο πλανήτη με τρελό τέμπο και τους περνούσε από το πουθενά κάπου εκεί δίπλα στα χόρτα !!!!!
    Αυτή είναι η αξία του !!!!!
    Όπως και μου αρέσει το φετινό πρωτάθλημα γιατί παίζουν όλοι
    και γουστάρω όπως 2ρες και 3τες ομάδες να είναι στο podium αλλιώς το πρωτάθλημα χάνει σοβαρά από ενδιαφέρον.....
    Καλό αγώνα


    κοίτα χαρά ο λακαςμά που το τσάκισε...
    Σιγουρα θα συμφωνησω! Αλλα δε θα παρω πισω οτι εγραψα! Ο ιδιος ειπε οτι οταν διακοπηκε ο αγωνας ρωτησε τι εγινε και του ειπαν οτι ειναι ολοι καλα, γι αυτο και δεν αισθανθηκε ασχημα να πανηγυριζει. Αυτο που μετραει για μενα και προφανως δεν το γνωριζουμε ειναι αν επισκεφτηκε τους συναθλητες του στο νοσοκομειο μετα τον αγωνα, τα αλλα ειναι για του κοσμου τα ματια!

    Επισης δεν γνωριζω αν εισαι σε καποιο club... δεν εχει σημασια για μενα.

    Για τον αγωνα εχω να πω οτι αντιπαθησα ακομα περισσοτερο τον Hayden!!! Δεν ξερω πως γινεται αυτο, μη ρωτατε... Κριμα για τον Edwards.
    Το μονο σιγουρο ειναι οτι ο Rossi πρεπει να νικησει σε ολους τους υπολοιπους αγωνες για να παρει το πρωταθλημα εκτος κι αν ο Hayden εχει καμια εξοδο-πτωση που ειναι δυσκολο αφου τωρα θα οδηγει πιο συντηρητικα (46 βαθμους διαφορα - παντου ειναι αυτος ο Rossi!)... Εξαιρεση η Laguna Seca, εκει μπορει να υπερβαλλει λιγο.
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giberrluck

    Ηθικο διδαγμα=Οταν το μισο Grid εχει φαει τουμπα στον αγωνα δεν σουζαρουμε ουτε πανηγυριζουμε οταν κερδιζουμε!

    Αυτο ειναι εντελως ΑΚΥΡΟ που λες!!
    Ο καθενας παλευει με τις δικες του δυνατοτητες!
    Για να επεσαν οι αλλοι σημαινει οτι εκαναν καποιο λαθος, το οποιο αυτο που βγηκε πρωτος δεν εκανε
    Σου προτεινω να ξανασκεφτεις τι εγραψες

  12. #57
    ΕΙΜΑΙ..ΚΑΜΑΚΙ Το avatar του/της SOL-VFR-VTEC
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    537
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giberrluck
    Τελικα πολλοι ηταν αυτοι που ικανοποιηθηκαν με την καραμπολα που εγινι στην Καταλουνια.Κατα βαθος ακομα και ο #46 θα πιστεψε πως η θεα τυχη του εκανε ενα απροσμενο δωρο
    Ομως τελικα η νεμεσις του δεν τον αφησε παραπονεμενο και μετα το χτεσινο τραυματισμο του σημερα στα χρονομετρημενα μετα βιας εκανε 4 γυρους και αν τρεξει αυριο θα ξεκινησει τελευταιος.
    Το βεβαιο ειναι πλεον οτι στην ομαδα του δεν προκειται να ξανασχολιασουν την GIBERR-LUCK που απο την αρχη της χρονιας ακουμε συνεχεια!
    Ηθικο διδαγμα=Οταν το μισο Grid εχει φαει τουμπα στον αγωνα δεν σουζαρουμε ουτε πανηγυριζουμε οταν κερδιζουμε!
    ......ETSI EINAI RE MAGA.....O THEOS MERIKES FORES... TA VLEPH.......MONO KAI MONO POU EKATSE TOSH ORA O MELADRAKOS....EGO EKSASA MEDES........ASE POU KAI SHMERA HTAN LES KAI EFAGE KSYLO......DANIKA...TA PADA EINAI DANIKA....
    Πανελλήνια Μαζωξη= https://www.youtube.com/watch?v=E7br3lG6b9M

  13. #58
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ρε καμενοι κομπλεξικοι που υπαρχουν....

    ο rossi σας εχει οταν και οποτε θελει...

    αμα δε θελετε να πανηγιριζει.... καντε κατι να τον φτασετε!!!!

    κομπλεξαρες!

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ρε καμενοι κομπλεξικοι που υπαρχουν....

    ο rossi σας εχει οταν και οποτε θελει...

    αμα δε θελετε να πανηγιριζει.... καντε κατι να τον φτασετε!!!!

    κομπλεξαρες!
    Εαν δεν ηταν τραυματισμενος(που φυσικα δεν θα ξεκιναγε τελευταιος), θα τερματιζε μισο γυρο μπροστα απο ολους!

  15. #60
    daytona 675 : SS master Το avatar του/της jbear
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    445
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Εαν δεν ηταν τραυματισμενος(που φυσικα δεν θα ξεκιναγε τελευταιος), θα τερματιζε μισο γυρο μπροστα απο ολους!
    Ετσι, εδω παραλιγο να κερδισει ο Edwards! Φαντασου να ηταν καλα ο Doctor... Το χειροτερο δεν ειναι οτι βγηκε εξω ο Edwards η οτι κερδισε ο hayden αλλα οτι η διαφορα ειναι στους 46 βαθμους, και θελει πολυ κοπο για να καλυφθει, οχι οτι δεν γινεται αλλα η κακη τυχη δε φαινεται να τελιωνει ετσι ευκολα. Σαν να τον τιμωρησε το σπορ που σκεφτηκε να παει στην F1! Περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τις δηλωσεις του.
    Θελω ενα Ducati 1098 S ΤΩΡΑAAAA!!! :a07:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    "Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία" - Σωκρατης

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP 2012, Round 7, Assen
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2012, 14:47
  2. Σαββατο 28-6 Θεσις motogp Assen
    από blackbusa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2008, 02:28
  3. Το βιντεο του αγωνα Assen MotoGP σε RealPlayer
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 23:02
  4. MotoGP Assen ο Rossi παλι πρωτος!
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2004, 15:48
  5. [b]motogp[/b]
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2003, 19:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF