Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 123

Θέμα: Ρε τι θα γινει με σας;;;

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: ANTE!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ΧΑΧΑΧΑ TOΣΑ ΞΕΡΕΙΣ, ΤΟΣΑ ΛΕΣ!!! ΘΑ'ΘΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ, ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ Η ΝΤΙΝΑ(DNA) ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΟΔΕΥΣΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΣΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΣΕ ΝΗΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ?:wacko: ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΕ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ! ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙ:hypnotize :wacko:

    Ωπως παντα απτόητη...

  2. #47
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177

    Re: Re: Re: Re: Re: ANTE!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    Ωπως παντα απτόητη...

    ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΛΜΑ, NO WORRIES!!!
    ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ, ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ. ΚΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΛΕΝΕ. ΑΛΛΑ....
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  3. #48
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΘΛΙΒΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΘΙΞΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ, ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ, ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΥΒΙΚΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΛΑΘΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ. ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΥΝ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΜΕ 100-120 ΧΛΜ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΠΑΡ'ΟΛΟ ΤΑ 125 ΤΟΥ ΚΥΒΙΚΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΙ "ΚΑΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ" ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΟΔΗΓΟΣ, ΩΣΟΤΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ. ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ, ΑΝ ΜΗΝ ΤΙ ΑΛΛΟ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΟΧΙ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΚΙ ΟΝΕΙΡΑ ΜΙΑΣ ΟΛΑΚΕΡΗΣ ΖΩΗΣ. ΤΩΡΑ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ DNA ΚΙ ΟΧΙ R6, ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ, ΟΤΙ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ. Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑΣ, ΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΝΥΕΙ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΟΥ ΟΣΟ ΚΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.


    ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  4. #49
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    ΡΕ ΣΠΥΡΟ....

    ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΩΡΩ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ!ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Γ@ΜΑΤΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

    ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ.ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑ.

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΧΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ε ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ! ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ! ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!

  5. #50
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μπλα μπλα μπλα μπλα

    όταν είπα ότι καλύτερα παπί, το εννοούσα
    δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα κυβικά, ούτε με τις τελικές (όπως ήθελες να το τουμπάρεις για να με φέρεις σε αντιπαράθεση με κάποια κατηγορία), όλοι από λίγα ξεκινήσαμε

    ΑΛΛΑ μην μας τρελένεις τώρα!
    και αν πήγες "όλη την πελοπόνησο" (με τρένο;... από πάτρα μέχρι πάτρα; τι; ) μπράβο σου αλλά θα ήθελα να ξέρω αν μετά είχες ανθρώπινη σπονδυλική στήλη

    στα άλλα συμφωνώ και ναι αίσθηση ελευθερίας κλπ. κλπ.

    αλλά μην λέμε και ότι θέλουμε


  6. #51
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    NIKO MH TO LES RE SY..

    EGO EXO KANEI ME TO PAPI....TO GYRO THS KRHTHS DIKABALO KIOLAS ME TH KOPELA MOY KAI MALISTA MPORO NA SOY PO KIOLAS..OTI TO DIASKEDASAME!
    NTAXEI SE KAPOIA SHMEIA....EIPA KAI EGO HMARTON ...ALA AN DEN PAIRNEIS XAMPARI KAI DEN EXEIS EMPEIRIA APO ALES MOTO KAI TAXIDIA..DE SE PEIRAZEI KAI KATHOLOY!

  7. #52
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Ρε Νικόλα....

    ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και νιώθει!Και το ξέρεις όπως και όλοι μας.

    Και με παπί μπορείς να γυρίσεις όλη την Ελλάδα λόγου χάρη.

    Σίγουρα τα λίγα κυβικά είναι άβολα γενικα για ταξίδια αλλά από εκεί και πέρα ο αναβάτης αποφασίζει... δεν είναι και το ακατόρθωτο

    Αν πηγαίνει με 100 χλμ (να μπορει να κρατήσει αυτή την ταχύτητα) μια χαρά είναι.Μπορεί να πάει σε αρκετά μέρη έξω από την Αθήνα.Ακόμα και 250 χλμ +++ απόσταση.Τώρα την κούραση εκείνη θα την φάει. Απλά θα κάνει περισσότερη ώρα και θα κουραστεί περισσότερο!Αλλά αν το θέλει πολύ so what!

    Προσωπικά δεν θα το έκανα ποτέ!Δεν είναι μόνο τα γκάζια.Αλλά αν πάω μονοήμερη θα ήθελα να γυρίζω και μακρινά μέρη αλλά και όσο πιο άνετα μπορώ!Αλλά ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Μην ξεχνάμε ότι είναι πρώτη της μοτό.Θα δει τις ανάγκες και τις δυσκολίες και μόλις νιώσει έτοιμη θα αποκτήσει κάτι άλλο σύμφωνα με την εμπειρία και τις ανάγκες της.

  8. #53
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    και εγώ έχω κάνει το γύρο της μισής Κρήτης (μέχρι Βάι και πίσω!) με σκούτερ 50άρι με πρόβλημα στο μπουζί - τη μισή διαδρομή είχα και μια γερμανίδα από πίσω

    ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ!
    αυτά τα κάνεις ΜΟΝΟ από μαλακία

    εξάλλου είπα "με το παπί καλύτερα" και εσύ μου λες για παπί

    το ερώτημα είναι... με DNA το έκανες; (και ξες πως είναι το DNA)
    δεν πιστεύω

  9. #54
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    μπλα μπλα μπλα μπλα

    όταν είπα ότι καλύτερα παπί, το εννοούσα
    δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα κυβικά, ούτε με τις τελικές (όπως ήθελες να το τουμπάρεις για να με φέρεις σε αντιπαράθεση με κάποια κατηγορία), όλοι από λίγα ξεκινήσαμε

    ΑΛΛΑ μην μας τρελένεις τώρα!
    και αν πήγες "όλη την πελοπόνησο" (με τρένο;... από πάτρα μέχρι πάτρα; τι; ) μπράβο σου αλλά θα ήθελα να ξέρω αν μετά είχες ανθρώπινη σπονδυλική στήλη

    στα άλλα συμφωνώ και ναι αίσθηση ελευθερίας κλπ. κλπ.

    αλλά μην λέμε και ότι θέλουμε
    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ! ΔΕΝ ΑΠΟΣΚΟΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΗ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΩ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΕΝΩ ΜΕ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΝΗΣΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΩΣ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗΣ, ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ. Η ΔΕ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  10. #55
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΕ

    έχετε ανέβει σε DNA;

  11. #56
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    EGO PANTOS POY DEN XERO..

    KAI OYTE EXO ANEBEI...KAI FANTASTIKA KATI SE SCOOTER ..TETRAXRONO..ANETO KAI TETOIA...EPESA POLY EXO;

  12. #57
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ! ΔΕΝ ΑΠΟΣΚΟΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΗ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΩ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΕΝΩ ΜΕ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΝΗΣΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΩΣ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗΣ, ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ. Η ΔΕ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ
    ναι οκ

    και το 999 είναι χωμάτινο
    δεν πάω να σου αλλάξω την άποψη, αλλά είναι αλήθεια σου λέω, να δεις κάτι αμμοβόλτες και εντουράδες που έχω κάνει με το 999

    :ZZZ:

  13. #58
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640

    Re: EGO PANTOS POY DEN XERO..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    KAI OYTE EXO ANEBEI...KAI FANTASTIKA KATI SE SCOOTER ..TETRAXRONO..ANETO KAI TETOIA...EPESA POLY EXO;
    ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

  14. #59
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    KALA..TORA..

    KAI ESY..EXEIS MPLEXEI SE KOYBENTA ME GYNAIKA..

    EDO H KOPELIA MOY MOY LEEI...OTI THS ARESEI O DUKAS..KAI OTI EINAI KAI ANETOS KAI TETOIA KAI GOYSTAREI KAI TAXIDAKIA...LEEI..KAI TETOIA!!!
    KAI O XTMPAM ANEBHKE MIA FORA PISO MOY PHGAME KORINTHO...KAI MOLIS KATEBHKE ...ME KYNHGAGE..!!!!
    ALA...OXI GIA POLY MIAS KAI DE MPOROYSE OYTE NA PERPATHSEI!

  15. #60
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: MIXALH..DE KANONISA TIPOTA..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    MPHKA EIDA OTI KAPOIOI KANONIZOYNE GIA KAFE..[ENAS APO AYTOYS EINAI KAI KOLHTOS] KAI LEO OTI EIMAI MESA!
    AN PALI DE GINEI H DEN MAZEYTOYME OLOI ...TI NA KANO;;NA MHN FAO TO BRADY?
    EGO TO TSULIUS THELO NA DO NA TOY KAPOIES IDEES...POY EXO TELEYTAIA KAI NA BRISTOYME LIGAKI !

    KAI MIAS KAI TO ANEFERES RE MIXALH...AN BREXEI...H EXEI KOLOKAIRO..

    ESY DE PINEIS KAFEDAKI;;TI NA TO PIO STH PERIOXH MOY..TI NA PAO PIO KATO NA TO PIO ME TON KIOFTE TON JULIUS!TO IDIO MOY KANEI...
    kala ta exete peksei teleios.

    A. Opios goustarei erxete gia kafe, den xriazete na mas pisete gia tipota opoio den mporeite

    B. Sta asxeta post toy Nikolaki kai kataposo to DNA kanei gia taksidia..... ama antexei o kolos toy anavati kai me poditato tis kanei kai den thelo antirisei peri toytoy. opote...... peri orekseos kolokithopita

    G. Ego mia kai den exo na kano tipota to vrady tha katevo kata tis 8 sto W.T. ....... bibiko exo 2-3 gamates idees pou prepei na tis sizitisoume kathos episeis exo mathei kai kenourgies vrisies na sou pou.

    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2006, 15:36
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2006, 08:58
  3. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2005, 14:45
  4. Ρε τι θα γίνει με μένα??????
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 23:12
  5. Ρε Τι Θα Γινει?
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 16:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF