Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 123

Θέμα: Την γνώμη σας παρακαλώ

  1. #46
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    hahahahaha ναι οκ

    μη κλάψεις το καλύτερο έχεις το καλύτερο

  2. #47
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    μπλα μπλα μπλα μπλα

    ναι διάλεξε ότι θες αλλά να είναι transalp

    χαχαχα οκ
    pantos h metapolhsh einai poly symantikh, se pliroforo montela 95 exoun 5000 euro, niko esy poso dineis to ousiastika kainourgio sou dakar?? kai poso kairo psaxneis na to pouliseis?

    opote mhn les paparies giati os diamagias to "H" sto ntepozito poulaei poly eykola kai den einai logia hondakia ayta ok?
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  3. #48
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    pantos h metapolhsh einai poly symantikh, se pliroforo montela 95 exoun 5000 euro, niko esy poso dinei to ousiastika kainourgio sou dakar kai poso kairo psaxneis na to pouliseis?

    opote mhn les paparies giati os diamagias to "H" sto ntepozito poulaei poly eykola kai den einai logia hondakia ayta ok?
    φίλε jul σαν να διάβασες το μυαλό μου ρε συ!!! μόλις πήγαινα να γράψω ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!:hypnotize
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  4. #49

    μεταπώληση άφρικα

    φίλος έδωσε το 2000 αφρικα του.
    του έφυγε το λάδι. πολλα μαγαζιά δεν το συζητούσαν καν.
    του έλεγαν ότι "μεγάλε δεν πουλιέται με τίποτα"

    συμπερασμα: το πάίρνεις φτηνά, ειναι σκυλί αλλά το παντρέυεσαι.

  5. #50
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Re: μεταπώληση άφρικα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από michalispap
    φίλος έδωσε το 2000 αφρικα του.
    του έφυγε το λάδι. πολλα μαγαζιά δεν το συζητούσαν καν.
    του έλεγαν ότι "μεγάλε δεν πουλιέται με τίποτα"

    συμπερασμα: το πάίρνεις φτηνά, ειναι σκυλί αλλά το παντρέυεσαι.
    ΕΕΕ?? και τότε γιατί έξω από κάθε μαγαζί μοτό υπάρχει σίγουρα έστω μία αφρικα που πωλείται??? και γιατί η τιμή τους παραμένει υψηλή??

    μήπως άλλο ον/οφ άλλης εταιρείας έχει καλύτερη μεταπώληση και δεν το ξέρουμε???

    για το transalp βέβαια δε θα μιλήσω γιατί η μεταπώλησή του είναι πέρα απο κάθε συζήτηση.. εκτός αν διαφωνείτε και εδω!!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  6. #51
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: μεταπώληση άφρικα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από michalispap
    φίλος έδωσε το 2000 αφρικα του.
    του έφυγε το λάδι. πολλα μαγαζιά δεν το συζητούσαν καν.
    του έλεγαν ότι "μεγάλε δεν πουλιέται με τίποτα"

    συμπερασμα: το πάίρνεις φτηνά, ειναι σκυλί αλλά το παντρέυεσαι.
    Re mixali den amfisvito afta pou egine me ton filo sou, alla psaxno gyro stis 2 evdomades kai oi perisoteres aggelies exoun poulithei, oi ypoloipes einai times apistefta ypsiles milame gia 2000 montelo 6500-7000!!!

    Anoikse px tis aggelies sto site h' sthn xrish eykairia kai tha katalaveis ti enoo..... kai oti deis poy miazei kalh timh exei poulithei sto ftero.

    Den sizitao ean einai kalhterh motosykleta apo thn tade, alla me endiaferei na thn krathso gia kamia 5etia kai apla thelo na kano kapoia taksidia xoris provlimata aksiopoistias kai se kapoia fash na thn sprokso xoris na psaxno kanena 6mhno.

    Monodromos

    Xarakthristiko..... Exthes milaga me kolito dealer suzuki toy toy elega na paro ftino africa h' na doso 3000 parapano kai na paro vstrom650?
    mou apanthse, "to vstrom einai 1000 fores kalytero alla afou den se endiaferei na thn kratiseis, pare africa poy tha thn doseis kai eykola xoris na xaseis polla xrhmata".
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  7. #52
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Julius τις Africanes του 95-96 τις δίνουν τα μαγαζιά 5000-6000.

    Ο ιδιώτης αναγκαστικά τις δίνει πιο κάτω και έχοντας πάνω διάφορα καλούδια. Πιστεύω ότι με 4500-5000 μπορείς να βρεις.

  8. #53
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    βρε jul αλήθεια πιστεύεις ότι δεν έχουν μεταπώληση τα BMW;

    μην το πεις παραέξω μόνο χεχεχε

    εγώ πόσο καιρό βρε ψάχνω; να σου πω ευχαρίστως

    ΚΑΘΟΛΟΥ καιρό - βλέπεις ΕΚΤΟΣ από δω δεν το έχω πει αλλού και ΔΕΝ θέλω να το δώσω πριν περάσει ο Αύγουστος μια και η θεωρεία μου είναι ΑΝ πάρω το άλλο, να παραγγελθεί Ιούνη/Ιούλη και να έρθει μετά το καλοκαίρι

    είμαι σαφής νομίζω

    τέσπα αφού δεν θες το δικό μου μη σε κουράζω κι εγώ με τις βλακείες μου

    ΑΝ σε ενδιαφέρει (και με την πώληση να τρενάρει υπέρ μου όπως αναφέρω παραπάνω) πες μου να κανονίσουμε βολτίτσα

    τώρα πως μπορεί να θεωρηθεί πάντως αντικειμενικό να θεωρήται "καλό στη μεταπώληση" ένα μηχανάκι που καλύπτει το ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ από τις αγγελείες (το άλλο 1/3 είναι τα ΧΤ και το άλλο 1/3 ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ) και άρα πρέπει να ρίχνεις σφαίρες και στο πτώμα όχι απλά να το σκοτώσεις, beats me

    εγώ το ΤΑ μόνο καλό στη μεταπώληση δεν το θεωρώ βέβαια και (α) αν έπαιρνα θα φρόντιζα για τιμή γελεία (και πίστεψε με θα έβρισκα - α και θα βρεις αν εκεί καταλήξεις) (β) θα ήμουν έτοιμος να το φορτωθώ σαμάρι στην πλάτη αν θέλω να ξαναματάπουλήσω... (ειδικά σε 1-2 χρόνια προβλέπω τα TA να πουλάνε σε τιμές εξωφρενικά χαμηλές... σημειώστε το post που το γράφω και μη βιαστείτε να μου την πείτε τώρα... να μου την πείτε τότε)

  9. #54
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    Μπραβο...

    ...μολις μαζεψες 52 γνωμες
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της asmar
    Εγγραφή
    27/02/2003
    Μηνύματα
    108

    Re: Re: Σε πάω γιατί έχουμε....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
    Λίγο άσχετο βέβαια...αλλά θα το πω.
    Είναι επιτυχία της Honda ότι μετά από 10+ χρονιά παραγωγής ενός μοντέλου, που υπέστει ελάχιστες αλλαγές σε αυτή την περίοδο συνεχίζει να είναι εμπορικό.
    Η επιτυχία είναι κάτι το σχετικό και εγω δεν μίλησα για επιτυχία, μίλησα για διαχρονικότητα......

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της asmar
    Εγγραφή
    27/02/2003
    Μηνύματα
    108
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
    Julius
    τώρα για το Africa έχω σοβαρές αντιρρήσεις
    στα 150 160 ήδη δουλεύει πάνω από την ροπή του, είναι ψόφιο και καιει πολύ για την απόδοση του και η σέλα του είναι χάλια
    και το κυριότερο δεν μπορείς να είσαι πια ο τρισμέγιστος
    ρίξε μια μάτια και στα surer tenere αν επιμένεις για δικύλινδρο
    μπορείς να βρεις πολύ πιο φτηνά από τα Africa και ότι κάνουν αυτά με 5η τα κάνει το super με 4η
    To africa δεν φτιάχτηκε για να πηγαίνει 160+, όποιος ενδιαφέρεται για ταξίδι με 160+ περνάει σε σπόρτ τούρινγκ......μην τα θέλουμε όλα.
    Για τη σέλα συμφωνώ, είναι μαλακία αλλά θα κάνεις κωλαράκι πρώτο!

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της solman
    Εγγραφή
    17/10/2003
    Μηνύματα
    167

    Kalispera

    Tha prospathiso oso mporo na eimai antikimenikos!!!imoun kolimenos sto na paro Africa,alla eida oti mia AT tou 2000 kanei oso to v-strom 650,pou einai kai kainourio kai pio grigoro kai pio ropato,ta AT einai mixanakia pou me ligi kali thelisi ta kanoun ola,oso gia metapolisi tin exoun kai tha tin exoun,kai tora pou stamatise na bgainei akomi perisotero!!!Pantos merika provlimatakia pou vgazoun einai standar kai tha ta ksereis apo prin,px.anorthoti!!!!pantos an alakseis ti sela kai piso anartisi ginete ena mixanaki pou de thes na to apoxoristeis!!!!!!Kai telos to Africa einai kai ligo filosofia,asxeta an to exoun parei arketoi mono gia tin kafeteria!!Ayta,pali me epiase i polilogia!!!!

    KAI LOUKOUMAKIA EXOUME KAI XALVADOPITES EXOUME!!!!!

    SYROS!!!!


    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ??
    SOLMAN

  13. #58
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Gia kane mia volta sto [URL=http://www.africanqueens.de]http://africanqueens.de na deis ti mporeis na to kaneis to Africa...
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  14. #59
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013

    Re: Re: Re: Σε πάω γιατί έχουμε....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από asmar
    Η επιτυχία είναι κάτι το σχετικό και εγω δεν μίλησα για επιτυχία, μίλησα για διαχρονικότητα......
    Μα το να καταφέρεις να φτιάξεις ένα διαχρονικό μοντέλο είναι μια μορφή επιτυχίας

  15. #60
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    δεν ξέρω τι λέτε, ξέρω ότι μια χαρά πήγα και ήρθα αυτό το ΣΚΔ Πειραιά-Σαγέικα (40χλμ. μετά την Πάτρα) δικάβαλος συν μπαγκαζιέρα...

    το πήγενε ήταν από την παλιά εθνική (πιο sight seeing κλπ. το έκανα κάνα 4άρι ώρες μαζί με καφέ) και η επιστροφή από τη νέα πιο γκάζι (2.30 ακριβώς, ΜΑΖΙ με βενζίνη και κανονικά καθιστό καφέ στα mcdonalds)... και στις δυο περιπτώσεις (ειδικά στη 2η) δεν νομίζω να κατέβηκα ποτέ κάτω από 120... η μέσος ήταν 150 με μερικά peaks στα 180 κοντερίσια... μια χαρά θα έλεγα για "μονοκύλινδρο 650"...

    άλλα σχόλια...

    ενδιαφέρον ότι στο πήγαινε με πέρασε ένα μυστήριο αυτοκίνητο (και τίποτα άλλο) και στο έλα, τίποτα (zero)

    οι μηχανές που είδα σε όλη την διαδρομή ήταν κάνα ταλιράκι πήγαινε και κάνα ταλιράκι στο έλα (πολύ λιγότερες από ότι περίμενα - φαίνεται το... "ταξίδι" έχει καταντήσει μόνο η βόλτα στη Β. Εύβεια)... η μόνη supersport που είδα ήταν στο αντίθετο και ενδιαφέρον είναι ότι είναι και η μόνη που χαιρέτησε πριν από μένα...

    α και κάτι άλλο... ήρθα καραξεκούραστος (πάω και άλλη μια άμα λάχει τώρα καπάκι) και εγώ και το δεύτερο άτομο (το οποίο με την επιστροφή ήταν τόσο οκ που άρχισε να πλένει βεράντες)

    τα άλλα τα ακούω βερεσέ (α και εννοείται ότι το ντακαράκι δεν είπε κιχ δεν νομίζω να περίμενε κανείς κάτι άλλο)

    αυτά, καλή αγορά jul

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2011, 23:07
  2. Παρακαλω ,την γνωμη σας..
    από mars696 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2009, 14:13
  3. Την γνώμη σας παρακαλώ
    από The_TROOPER στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2007, 16:34
  4. παρακαλώ για την γνώμη σας...
    από christos34 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2006, 09:53
  5. Την γνώμη σας παρακαλω , για θεμα ασφάλειας οδηγου.
    από rc31 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2006, 03:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF