Σελίδα 4 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 196

Θέμα: Wr με 90 άλογα τροχο!!!

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    θα το κατεβασεις κατω ρε τρελε το καλοκαιρι?

    ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ!!!

    ΩΡΑΙΟ
    Κάτω θα είναι σε μια βδομάδα, πάνω στο πλαίσιο σε 20 μέρες περίπου!

    Ευχαρίστως να στο δώσω βόλτα, άντε άρχησε να φορτώνεις μπαγκάζια και μπούκα στο επόμενο πλοίο!!!

    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  2. #47
    Φοβερή κατασκευή φίλε.... .... Έφτιαξες κάτι που όμοιο του δύσκολα θα συναντήσεις σε αυτό το πλανήτη.... Θέλω να σου δώσω τα συγχαρητήρια μου καθώς θα αποτελέσεις έμπνευση για πολλούς tuners εδώ μέσα και να σε συγχαρώ που δεν είσαι από τους τύπους που κάνουν κάτι και το κρατούν επτασφράγιστο μυστικό.... .... Εύχομαι το καλύτερο για το WR που έφτιαξες και να αποδειχθεί γρανιτένιο το μοτέρ σου.... ....

    Έβλεπα παραπάνω που έγραφες για επίστρωση Νικαζίλ και τώρα στα τελευταία μηνύματα είδα που έγραφες να το φέρεις Ελλάδα.... Το λέω αυτό γιατί εδώ Ελλάδα δεν υπάρχει το μηχάνημα για επίστρωση Νικαζίλ παρά μόνο έξω.

    Και πάλι συγχαρητήρια φίλε και όταν με το καλό ολοκληρώσω το δικό μου πρότζεκτ θα φτιάξω αντίστοιχο ποστ.

  3. #48
    Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ DVD ΜΕ VIDEO ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΛΤΕΣ.....

    ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΘΕΑΜΑΤΙΚΟ....

    ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ... ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΕΙΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ HUSA, KTM, ΚΤΛ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ!

    :rotflmao: :rotflmao:
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
    ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΕΙΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ HUSA, KTM, ΚΤΛ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ!
    Συμπάσχω μαζί σου φίλε..... .... Για άλλη μια φορά μπράβο και να ευχηθώ το καλύτερο....

  5. #50
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    εμιες θα δουμε ή ειναι private η προβολη ?
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  6. #51
    Παλαίμαχος Το avatar του/της yiannis4
    Εγγραφή
    11/04/2005
    Μηνύματα
    109
    Ένα μεγάλο μπράβο και από μένα....

    ΘΕΛΟΥΜΕ VIDEO.....
    ΘΕΛΟΥΜΕ VIDEO.....
    ΘΕΛΟΥΜΕ VIDEO.....
    ΘΕΛΟΥΜΕ VIDEO.....


  7. #52
    Σας ευχαριστώ πολύ...

    Το video είναι ένα αρχείο μονοκόμματο ΠΟΛΥ μεγάλο (1 DVD) και το μονο που ξέρω είναι να το βλέπω ξανά και ξανά.....

    Δε μπορώ να το "σπάσω" σε μικρά videάκια...

    Δείχνει βασικά μαλακίες (σούζες, παντιλίκια), 2-3 κοντρίτσες με nightshot που πιστεύω αυτό τρώει πιό πολύ χώρο και το κομμάτι που με εκστασιάζει περισσότερο, ένα φίλο μου να το σηκώνει σούζα σχεδόν κάθετα ενώ το κοντέρ του superduke πάνω στο οποίο βρίσεται ο cameraman δείχνει 180+. Δείχνει και τα SUPER φλογίδια που ξερνάει η VH στα κλεισίματα του γκαζιού, με τα "πολύσια" προγράμματα φορτωμένα.

    Οι φωτό που έβαλα σε αυτό το thread έγιναν resize από έναν φίλο μου (ευχαριστώ Γαβρίλο) εγώ ούτε αυτό δε ξέρω να κάνω. Αρχικά ήταν 6MP και 5.5MΒ η κάθε μία.
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
    Σας ευχαριστώ πολύ...

    Το video είναι ένα αρχείο μονοκόμματο ΠΟΛΥ μεγάλο (1 DVD) και το μονο που ξέρω είναι να το βλέπω ξανά και ξανά.....

    Δε μπορώ να το "σπάσω" σε μικρά videάκια...

    Δείχνει βασικά μαλακίες (σούζες, παντιλίκια), 2-3 κοντρίτσες με nightshot που πιστεύω αυτό τρώει πιό πολύ χώρο και το κομμάτι που με εκστασιάζει περισσότερο, ένα φίλο μου να το σηκώνει σούζα σχεδόν κάθετα ενώ το κοντέρ του superduke πάνω στο οποίο βρίσεται ο cameraman δείχνει 180+. Δείχνει και τα SUPER φλογίδια που ξερνάει η VH στα κλεισίματα του γκαζιού, με τα "πολύσια" προγράμματα φορτωμένα.

    Οι φωτό που έβαλα σε αυτό το thread έγιναν resize από έναν φίλο μου (ευχαριστώ Γαβρίλο) εγώ ούτε αυτό δε ξέρω να κάνω. Αρχικά ήταν 6MP και 5.5MΒ η κάθε μία.
    Δεν πειράζει, ας είναι μεγάλο το βίντεο. Με το dsl πλέον και στο Ellada όλα γίνονται. Αν δεν σου κάνει κόπο πάντα. Ευχαριστώ και μπράβο σας, πολύ μερακλίδικη δουλειά.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  9. #54
    ξέρω πολλούς φίλους που αν έβλεπαν, όχι από κοντά, αλλά ακόμα και από βίντεο αυτό το πράμα, θα βγάζαν τον π$^/@% τους έξω και θα τον βαράγανε μέχρι να ατροφήσει.

    Εγώ απλώς σηκώνω τα φρύδια, καθως μετά από αυτό, μόνο η αποκάλυψη ότι η γη είναι κούφια μπορεί να με κουφάνει κ'άλλο.

    Αν θες, τράβα www.doom9.org για να κάνεις το dvd σου divx/xvid ώστε να χωράει σε CD ή/και να το κάνεις κομματάκια. Με τις ικανότητες που έχεις δείξει ότι κατέχεις, δε βλέπω κάποιο λόγο να σε ζορίσει το ντιβιντί.

  10. #55
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    , μόνο η αποκάλυψη ότι η γη είναι κούφια μπορεί να με κουφάνει κ'άλλο.


    Πως να του το πούμε τώρα αυτουνού ...???

    (Δεν θα ακούει τίποτε πλέον...)

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Πως να του το πούμε τώρα αυτουνού ...???

    (Δεν θα ακούει τίποτε πλέον...)

    Φαντάσου να του πεις ότι και στα Harley, οι σωλήνες του σκελετού δεν είναι μασίφ

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  12. #57
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Φαντάσου να του πεις ότι και στα Harley, οι σωλήνες του σκελετού δεν είναι μασίφ

    ΓΙΑΤΊ?


    ότι τα μακαρόνια για πατσίτσιο είναι διαμπερή?


    μη τυχόν πει κανείς τίποτα.... θα φουντάρει ο άνθρωπος....

  13. #58
    Τελευταία νέα:

    Το WR ανέβηκε σε πλάστιγγα και ζυγίστηκε μετά από αυστηρή δίαιτα μαζί με λάδια, paraflu, εξοπλισμό (εγκεφάλους, αντλίες, κτλ) και 1-2 λίτρα βενζίνη στο tank (χωρίς αναβάτη βέβαια).

    93 κιλά

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ 1 ΚΙΛΟΥ ΑΝΑ ΙΠΠΟ!

    Για να καταλάβετε για τί είδους δίαιτα μιλάμε και μέχρι πού έφτασα, βγήκε ο διπλός μονοτικός σωλήνας από όλη την καλωδίωση και η πλεξούδα ξανατυλίχτηκε με μονή ταινία ανα διαστήματα, όλες οι βίδες κόπηκαν και κόντιναν ώστε να φύγουν οι περιττές σπείρες που περίσσευαν, βγήκε λίγη γέμιση από τη σέλα και το κάλυμα συρράφτηκε με τα μισά συρραπτικά.
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  14. #59
    Update για το video:

    Είναι ένα αρχείο 4,6 ΓΙΓΑ τραβηγμένο με Sony digital 8 (κασέτα) που έγινε ερχείο video για υπολογιστή με κάποιο τρόπο που δε γνωρίζω από έναν φίλο φίλου που δε γουστάρω να ξανά υποχρεωθώ.

    Δεν έχω την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΙΔΕΑ από multimedia προγράμματα (επεξεργασία εικόνας-ήχου-video) και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να το βλέπω, καθώς νόμιζα οτι τελικά θα το στρίμωχνα σε ένα DVD αλλά τελικά δε χωράει (βάζω να το κάνει overburn και μετά δε δουλεύει).

    Έχω και την κασέτα με το video οπότε προσανατολίζομαι στη λύση να βρώ ένα προγραμματάκι και να ασχοληθώ (στον ΕΛΑΧΙΣΤΟ ελεύθερο χρόνο μου) να το κάνω μόνος μου, γιατί είναι κάποιες private σκηνές που θέλω να κόψω....
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  15. #60
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Φανταστηκή δουλίτσα. Συγχαρητήρια κ από εμένα!
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

Σελίδα 4 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 200 αλογα τροχο
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2008, 07:43
  2. Απιστευτο αφρικα με 34 αλογα!!!
    από nikolass στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2007, 19:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF