Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 73

Θέμα: DirtyWash και σοβαρό πρόβλημα σε δερμάτινο!

  1. #46
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Μετά από συνεννόηση με το μαγαζί το πήγα πίσω για ακόμα μια φορά. Θα κάνουν ότι μπορούν και μου είπαν πως ότι και να γίνει, λύση θα δώσουν. Τι άλλο να πω πια? Θα περιμένω
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Απίστευτη ταλαιπωρία και πήγαινε-έλα τι να πω...

  3. #48
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Mόνο απίστευτη? Αρκεί μόνο να έχει αίσιο τέλος κι ας πάει στα κομμάτια η ταλαιπωρία. Εγώ το μπουφάν μου θέλω να γίνει όπως ήταν και τίποτα άλλο.
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  4. #49
    Κρητικό χώμα Το avatar του/της DirtRider
    Εγγραφή
    15/09/2005
    Μηνύματα
    43
    Βρε κουμπάρε να με συμπαθάς, αλλά...

    Το μπουφάν σου ΔΕΝ πρόκειται να γίνει όπως ήταν ΠΡΙΝ το πας...

    Τι "τραβήγματα", τελάρα και άλλες μπαρούφες...
    Εσύ βέβαια θέλεις να το πιστεύεις, αλλά αν ήταν να μπορεί να γίνει, θα ΕΙΧΕ γίνει...μπάστα!

    Σαν να προσπαθούνε να κάνουνε παρθενορραφή στην Μαστροκώστα...

    Άντε πάρε την αποζημίωσή σου...
    Είμαστε πάντα χωμένοι στα σκατά...Μόνο το βάθος αλλάζει !

  5. #50
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DirtRider
    Βρε κουμπάρε να με συμπαθάς, αλλά...

    Το μπουφάν σου ΔΕΝ πρόκειται να γίνει όπως ήταν ΠΡΙΝ το πας...

    Τι "τραβήγματα", τελάρα και άλλες μπαρούφες...
    Εσύ βέβαια θέλεις να το πιστεύεις, αλλά αν ήταν να μπορεί να γίνει, θα ΕΙΧΕ γίνει...μπάστα!

    Σαν να προσπαθούνε να κάνουνε παρθενορραφή στην Μαστροκώστα...

    Άντε πάρε την αποζημίωσή σου...
    Είναι δύσκολη λες η παρθενοραφή στην Μαστροκώστα?
    Η αποζημίωση θα είναι το επόμενο βήμα. Εμένα θα μου πληρώσουν ένα καινούριο μπουφάν και θα τους δώσω το συρρικνωμένο να το πουλήσουν να γλυτώσουν λίγη χασούρα
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  6. #51
    ♠ ace of spades ♠ Το avatar του/της ALX GS 11½
    Εγγραφή
    20/03/2006
    Μηνύματα
    238
    Update

    Mίλησα και πάλι σήμερα και ακούστε εξέλιξη.

    Το πήγαν λέει στο εργαστήριο και μετρήσαν το μπουφάν να δουν αν αντιστοιχεί με το νούμερο 54 που γράφει το μπουφάν και τους είπαν πως όπου και να το μετράνε,το μπουφάν είναι όντως 54. Δεν έχει αλλάξει κάτι σε κανένα σημείο του!!!

    Κατόπιν τούτου, πήγαν στην Spyke και ζήτησαν να δανειστούν ένα 54άρι μπουφάν στο ίδιο κόψιμο με το δικό μου ώστε να πάω σήμερα και να τα προβάρω και τα δύο για να δουν την διαφορά. Αν δηλαδή μου κάνει ή δεν μου κάνει το καινούριο 54άρι που θα μου φέρουν.

    Ως ένα σημείο σωστά τα σκέφτηκαν όλα. Μόνο που ίδως δεν σκέφτηκαν ότι εγώ το δικό μου μπουφάν το φοράω δύο χρόνια, έχοντας κάνει ταξίδια και ταξίδια ακόμα και με χοντρό φούτερ από μέσα χωρίς να έχω πρόβλημα (υπάρχουν και πολλές φωτό που φαίνεται ότι το μπουφάν είναι εντάξει πάνω μου κι όχι όπως είναι τώρα σαν βαφτιστικό) κι ότι το καινούριο 54άρι που θα μου φέρουν υπάρχει περίπτωση να έχει άλλη γενικά φόρμα απ ότι το δικό μου ακόμα κι αν μοιάζει στο στυλ με το δικό μου. Επίσης το καινούριο θα είναι όπως βγήκε από την βιοτεχνία και λογικά θα είναι αφορμάριστο, το οποίο σημαίνει πως πιθανότατα μπορεί και να μην μου κάνει. Ειδικά αν η φόρμα του είναι διαφορετική.
    Αυτό λοιπόν, δεν μπορεί να αποδείξει ότι εγώ πριν δύο χρόνια πήγα και έδωσα 400? για να αγοράσω ένα μπουφάν που ΔΕΝ μου έκανε! Ποιος λογικός άνθρωπος θα το είχε κάνει αυτό? Πως το βλέπετε εσείς? Λογικό?

    Δεν ξέρω τι να κάνω. Αν το μπουφάν που θα δοκιμάσω δεν μου κάνει, θα βρουν πάτημα να μου λένε ότι το μπουφάν μου δεν έπαθε τίποτα, και άρα λέω ψέματα ότι χάλασε! Μα είναι δυνατόν ρε γμτο?
    Όσοι με είχαν δει πρόσφατα με το μπουφάν χωρίς να ξέρουν την φάση που μου έτυχε, με κοιτούσαν περίεργα και μου έλεγαν τι έπαθε το μπουφάν μου (αφού με θυμόντουσαν με αυτό που μου ήταν ΟΚ δυο χρόνια τώρα)
    Δεν έχει σημασία τι μοτοσυκλέτα οδηγείς αλλά....ΠΩΣ την οδηγείς!

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ALX GS 11½
    Update

    Mίλησα και πάλι σήμερα και ακούστε εξέλιξη.

    Το πήγαν λέει στο εργαστήριο και μετρήσαν το μπουφάν να δουν αν αντιστοιχεί με το νούμερο 54 που γράφει το μπουφάν και τους είπαν πως όπου και να το μετράνε,το μπουφάν είναι όντως 54. Δεν έχει αλλάξει κάτι σε κανένα σημείο του!!!

    Κατόπιν τούτου, πήγαν στην Spyke και ζήτησαν να δανειστούν ένα 54άρι μπουφάν στο ίδιο κόψιμο με το δικό μου ώστε να πάω σήμερα και να τα προβάρω και τα δύο για να δουν την διαφορά. Αν δηλαδή μου κάνει ή δεν μου κάνει το καινούριο 54άρι που θα μου φέρουν.

    Ως ένα σημείο σωστά τα σκέφτηκαν όλα. Μόνο που ίδως δεν σκέφτηκαν ότι εγώ το δικό μου μπουφάν το φοράω δύο χρόνια, έχοντας κάνει ταξίδια και ταξίδια ακόμα και με χοντρό φούτερ από μέσα χωρίς να έχω πρόβλημα (υπάρχουν και πολλές φωτό που φαίνεται ότι το μπουφάν είναι εντάξει πάνω μου κι όχι όπως είναι τώρα σαν βαφτιστικό) κι ότι το καινούριο 54άρι που θα μου φέρουν υπάρχει περίπτωση να έχει άλλη γενικά φόρμα απ ότι το δικό μου ακόμα κι αν μοιάζει στο στυλ με το δικό μου. Επίσης το καινούριο θα είναι όπως βγήκε από την βιοτεχνία και λογικά θα είναι αφορμάριστο, το οποίο σημαίνει πως πιθανότατα μπορεί και να μην μου κάνει. Ειδικά αν η φόρμα του είναι διαφορετική.
    Αυτό λοιπόν, δεν μπορεί να αποδείξει ότι εγώ πριν δύο χρόνια πήγα και έδωσα 400? για να αγοράσω ένα μπουφάν που ΔΕΝ μου έκανε! Ποιος λογικός άνθρωπος θα το είχε κάνει αυτό? Πως το βλέπετε εσείς? Λογικό?

    Δεν ξέρω τι να κάνω. Αν το μπουφάν που θα δοκιμάσω δεν μου κάνει, θα βρουν πάτημα να μου λένε ότι το μπουφάν μου δεν έπαθε τίποτα, και άρα λέω ψέματα ότι χάλασε! Μα είναι δυνατόν ρε γμτο?
    Όσοι με είχαν δει πρόσφατα με το μπουφάν χωρίς να ξέρουν την φάση που μου έτυχε, με κοιτούσαν περίεργα και μου έλεγαν τι έπαθε το μπουφάν μου (αφού με θυμόντουσαν με αυτό που μου ήταν ΟΚ δυο χρόνια τώρα)

    κοιτα ρε ταλαιπωρια ο ανθρωπος!

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    κοιτα ρε ταλαιπωρια ο ανθρωπος!
    +1

  9. #54
    δεν παλευεστε Το avatar του/της ΜΟΖΑΡΤ
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    349
    δηλαδη ρε φιλε αν σου φερουν το ιδιο μοντελο σε καινουριο και εχει ακριβως την ιδια εφαρμογη με το πλημενο τι θα τους πεις μετα οτι εγω σας το εφερα ξεχηλωμενο και εκανα αγωνα 2 χρονων για να το φτασω σ'αυτο το επιπεδο?

    βαλε λιγο λαδακι στο μπουφαν να μαλακωσει και μετα απο λιγες μερες και αφου ενδιαμεσα δεν εχεις κατεβασει ολα τα σουβλατζιδικα θα σου ερχεται οπως πρωτα.
    καΛΑ πΛΑκα με κανεις?

  10. #55
    μήπως να κάνει Gili Diet??

    μήπως να πάει να τους ζητήσει και συγνώμη;;;

  11. #56
    δεν παλευεστε Το avatar του/της ΜΟΖΑΡΤ
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    μήπως να κάνει Gili Diet??

    μήπως να πάει να τους ζητήσει και συγνώμη;;;
    οχι να το βγαλει μια αγγελια εδω να το πουλησει και να τελιωνει η δουλεια.....
    και γιατι να τρεξει το πλυντηριο?
    ας ζητησει αποζημιωση απο την spyke.
    τοσο πολυ ουτε τα μαλινα δεν μαζευουν αρα μου φιανεται τρελο να εχει κανει τοσο μεγαλο λαθος ενα μαγαζι που πλενει μπουφαν.....

    το δικο μου το dainese στο πληντυριο το βαζω και τετοια ζημια δεν επαθε ποτε.

    επισης αν κανανε τοσο χοντρη μαλακια εκει που το πηγε δεν θα το ψαχνανε καν το θεμα.
    καΛΑ πΛΑκα με κανεις?

  12. #57
    τι φταίει η spyke?

    το μπουφάν το έπλυνε κάποιος νέος στη δουλειά και ανεκπαίδευτος, ή κάποιος έμπειρος που έκανε χοντρή γκάφα την οποία γνωρίζουν αλλά δεν λένε

    και αντί να του ζητήσουν συγνώμη πάνε να ξεγλιστρήσουν

    βέβαια δεν διαβάζουν μοτο.γρ να δουν τι ζημιά έχουν πάθει...

  13. #58
    δεν παλευεστε Το avatar του/της ΜΟΖΑΡΤ
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    τι φταίει η spyke?

    το μπουφάν το έπλυνε κάποιος νέος στη δουλειά και ανεκπαίδευτος, ή κάποιος έμπειρος που έκανε χοντρή γκάφα την οποία γνωρίζουν αλλά δεν λένε

    και αντί να του ζητήσουν συγνώμη πάνε να ξεγλιστρήσουν

    βέβαια δεν διαβάζουν μοτο.γρ να δουν τι ζημιά έχουν πάθει...
    εσενα πρεπει να σε βαλουμε για δικαστη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    καΛΑ πΛΑκα με κανεις?

  14. #59
    ησυχία θα εκκενώσω την αίθουσαν!!!


  15. #60
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539


    Ρε παιδιά , (δεν έχω καμία πρόθεση να προσβάλω τον φίλο ALX GS 11½ ) αλλά εκτός του λόγου του , πια απόδειξη έχουμε για το συμβάν?

    Δεν έχω πάει τίποτα στο μαγαζί αλλά ξέρω πολλούς που είναι και τακτικοί και ευχαριστημένοι. Δεν ξέρω τι συνέβη αλλά συγγνώμη , τόσες μέρες δεν έχω δει να ποστάρει κάποιος άλλος κάτι ανάλογο, και το θρεντ έχει 2500 επισκέψεις.

    Αφ ενός δείχνει το ενδιαφέρον όλων για την εξέλιξη , αφ ετέρου δεν φαίνετε να είναι ένα σύνηθες φαινόμενο.

    Το μαγαζί είναι πάρα πολλά χρόνια στο χώρο και η κοινωνία μας είναι λίγο πολύ κλειστή . δεν θα είχε γίνει κάποιος ντόρος όπως έχει γίνει για τόσους άλλους «επαγγελματίες» του χώρου?


    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πρόβλημα σε TownMate 50cc και Ζ50...
    από Yamaha maniac στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2010, 17:35
  2. Ηλεκτρικό πρόβλημα σε Honda; Και όμως...
    από satel στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2010, 10:07
  3. Αλλαγη φλαντας για αγορα σε μηχανακη? Σοβαρο προβλημα?
    από Hondakias23 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2009, 08:47
  4. Sos!!ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ
    από jek στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2006, 15:47
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2006, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF