Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 86

Θέμα: Κάγκελα για 650

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2005
    Μηνύματα
    157
    ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΤΙΡΑΜΟΛΑ ΜΕ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ!

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΔΞ ΠΛΕΥΡΑ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΣΗΜΕΙΟ-ΒΙΔΑ..ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ LOCTITE ΣΤΙΣ ΒΙΔΕΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΕΠΑΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΓΚΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΠΑΝΕ..

    Ο ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΙΔΩΣΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΔΥΝΑΜΟΚΛΕΙΔΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ GIVI ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ..
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  3. #48
    V-Stromοπαρμένος Το avatar του/της Reignman
    Εγγραφή
    03/12/2004
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Random
    ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ GIVI ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ..
    Το ταμπελάκι είναι αυτοκόλλητο...
    Εγώ δεν το ήθελα και δεν το κόλλησα...

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
    και ολόκληρο το μωρό...
    που τις εβαλες τις αγωνιστικες γραμμες στις ζαντες και ποσο?
    FATES WARNING

  5. #50
    Breva 1100 Το avatar του/της Bil
    Εγγραφή
    07/11/2005
    Μηνύματα
    555
    Σε μαγαζί με επιγραφές ('εχει κάτι φύλλα τεράστια ό,τι χρώμα θέλεις εσύ και σου κόβει λωρίδες στο πάχος ανάλογα με την ζάντα).
    Κόστος 3 Ευρώ...

  6. #51
    Υιοθετημένο... ...μέλος Το avatar του/της athandim
    Εγγραφή
    21/04/2003
    Μηνύματα
    489
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
    Να σου πω την αλήθεια τις έβαλα 10 μέρες μετά την αγορά της μηχανής και δεν θυμάμαι καθόλου αλλά ήταν κάπου εκεί, νομίζω κάνα 28άρι εύρα........

    Φώτισε μαζί με κανένα άλλο V-Strom δίπλα δίπλα κανένα τοίχο να δείς τρελλή διαφορά....όπως επίσης και στις ανακλαστικές πινακίδες.....
    Επιβεβαιώνω την σημαντική αύξηση της φωτεινότητας με την προσθήκη των Philips...είναι πολύ δυνατές και γουστάρω τρελά.

    Σε συνδυασμό με το hand made ρυθμιστήρι φώτων (για σου ρε Bil ), πλεον ¨καιω λαγό¨ στα 50 μέτρα
    'Ενα Jameson με πάγο...

  7. #52
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
    Συμφωνώ για τα φώτα...αρκεί να τα ρυθμίσεις σωστά...(εμένα κοίταζαν στο Θεό..)

    Παρατήρησε στη δεύτερη φώτο τη σίτα του ψυγείου...
    Μιλάμε ψάχνω καιρό να βρω μια εταιρεία που να βγάζει προστατεύτικές σίτες για το μοντέλο μας και.... τζίφος!

    Valtermoto και Ermax τουλάχιστον, που φτιάχνουν τέτοια πράγματα.....δεν...


    Σημ:Το ξέρω, είμαι ένας και μισός, αλλά μην ανοίγουμε και καινούρια thread, για μια σίτα !!
    Ax,αχ δεν είσαι παρατηρητικός ιντερνετάκιας.!!!!
    Για δες....
    ΕΔΩ
    Ή ΕΔΩ
    ΑΛΛΑ και ΕΔΩ!
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  8. #53
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
    ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΑΜΠΕΣ (ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ "ΡΙAΑ".EINAI MEN ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ (ΑΠΟ 90 ΕΩΣ 150 ΕΥΡΩ ΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΕΛΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ 35 ΕΩΣ 45 ΕΥΡΩ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ)ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΟΥΝ.ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.
    εγω εχθες εβαλα τελικα τις piaa plasma spark blue 7500Κ και ειδα "ασπρη" νυχτα με ενα εντονο και λευκο φως.
    αλλο πραγμα

  9. #54
    Kalispera se olous

    Tis proalles pou imouna stin lesxi vstrom irthe ena palikari me lambes xenon!!!

    Epatha plaka apo to fos !!!Otan to rotisa pou tis evale mou eipe oti einai lambes apo to SMART to aftokinito.

    Den xreiazontai metasximatisti gia na doulepsoun kai exoun katapliktiko asrpo fos!!!

    Mou eipe oti den doulevoun to 100% xoris metasximatisti alla pragmatika paidia den xreiazete!!!!

    To fos itan pragmatika aspro kai i diafora pou eida stin megali skala alla kai stin mikri itan TERASTIA se sxesi me tin dikia mou mixani.
    www.satfreaks.gr

  10. #55
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304

    Re: Hella...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
    Φωτα Xenon,Φωτα Xenon,Φωτα Xenon,Φωτα Xenon.......
    Kι ουτε προβολακια,ουτε π@π@ρακια

    Και για να μην σπαμμαρουμε ατελειωτα,τα καγκελα ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ αν θες να γλυτωσεις την τσεπη σου απο χαζα πεσιματα
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από deminio11
    Kalispera se olous

    Tis proalles pou imouna stin lesxi vstrom irthe ena palikari me lambes xenon!!!

    Epatha plaka apo to fos !!!Otan to rotisa pou tis evale mou eipe oti einai lambes apo to SMART to aftokinito.

    Den xreiazontai metasximatisti gia na doulepsoun kai exoun katapliktiko asrpo fos!!!

    Mou eipe oti den doulevoun to 100% xoris metasximatisti alla pragmatika paidia den xreiazete!!!!

    To fos itan pragmatika aspro kai i diafora pou eida stin megali skala alla kai stin mikri itan TERASTIA se sxesi me tin dikia mou mixani.
    Καποιο λαθος κανεις!
    Ειναι λαμπες τυπου xenon και οχι xenon!Δεν μπορει να μπει σκετη λαμπα πρεπει να αλλαχτει και το φαναρι για να εχεις φωτα xenon!Αν ηταν ετσι ολοι στα αυτοκινητα θα ειχαμε παρει μια λαμπα θα την βαζαμε και θα τελειωναμε δεν θα χρειαζοταν να δωσουμε 2,000? για να αλλαξουμε φαναρια!
    Κανενα Smart δεν βγαινει με xenon απλα βαζουν λαμπες τυπου xenon!Ρωτηστε καποιον που ξερει και θα δειτε!

  12. #57
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    συμφωνω με το φιλο κωστα, απλα θα ηταν τυπου xenon αλλα και παλι αυτες να ειναι εχεις ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟ φως.
    οπως ειπαι και παραπανω εβαλα τις piaa με 7500 κερακια και η νυχτα εγινε μερα, σκεψου να ηταν και real xenon (η piaa βγαζει κιτακι αδιαβροχο με μακρια καλωδια ειδικα για μηχανη αλλα απο τιμη αστο ... )

  13. #58
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Random
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΔΞ ΠΛΕΥΡΑ ΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΣΗΜΕΙΟ-ΒΙΔΑ..ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ LOCTITE ΣΤΙΣ ΒΙΔΕΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΧΕ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΕΠΑΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΓΚΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΠΑΝΕ..

    Ο ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΙΔΩΣΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΔΥΝΑΜΟΚΛΕΙΔΟ..ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ GIVI ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ..
    Τα πρωτα Givi(χωρις αυτοκολλητο) ηταν ελαττωματικες καποιες παρτιδες και σπαγανε ακριβως εκει που σου εσπασαν κι εσενα!Εμενα μου τα αλλαξανε με καινουργια χωρις χρεωση,απο το μαγαζι που ειχα αγορασει το μηχανακι
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  14. #59
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Καποιο λαθος κανεις!
    Ειναι λαμπες τυπου xenon και οχι xenon!Δεν μπορει να μπει σκετη λαμπα πρεπει να αλλαχτει και το φαναρι για να εχεις φωτα xenon!Αν ηταν ετσι ολοι στα αυτοκινητα θα ειχαμε παρει μια λαμπα θα την βαζαμε και θα τελειωναμε δεν θα χρειαζοταν να δωσουμε 2,000? για να αλλαξουμε φαναρια!
    Κανενα Smart δεν βγαινει με xenon απλα βαζουν λαμπες τυπου xenon!Ρωτηστε καποιον που ξερει και θα δειτε!
    Για προσιτες τιμες σε κιτακια Xenon ξαναποσταρω την διευθυνση...
    http://www.hids4u.co.uk
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  15. #60
    Εγώ πάλι θα 'θελα να βρω κάγγελα για πίσω καθαρά για προστασία και όχι για βαλίτσες, κάτι που να ταιριάζει με το μπροστινό της Givi


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	06-07-07_09-06.jpg 
Προβολές:	288 
Μέγεθος:	99,2 KB 
ID:	59026
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF