Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 68

Θέμα: ανακατασκευη honda c50

  1. #46
    Βάλε και μια Πράσινη η μπλε λάμπα από κάτω και γίνεσαι πρώτη μούρη στο καγκούρι.


    Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση αλλά φτιαξτο μαμά το μηχανάκι.

  2. #47

    χαχαα καλα τα λες καγκουριιιικο 9α ειναι χαχαχαχα δν το γαΜ@$ δν πρζ ετσι και αλιος δν 9α το αφησω για πολυ ετσι...μετα απο κανα 2 χρονια 9α το κανω μαμα και 9α το αφησω στν ισυχια του...

  3. #48
    τα ηλεκτρονικα απο το ζ 9α τερια3ουν λετε??

  4. #49
    δλδ? ποια ηλεκτρονικα?

  5. #50
    το κοντερ για το στροφομετρο δν νμζ να ταιριαξει τεσπα και τα σκριπ

  6. #51
    μπορει να ταιριαζει με πατεντα

  7. #52
    τα ανταλακτικα τα παριγγειλα 130 $ με τα μεταφορικα ειναι τιμονι κοντερ εμπρος πισω τιμονιου φλας και φωτα με μπλε κρυσταλα αυταα
    το στροφομετρο να μπει?? δλδ πως?? μαλλον 9α 9ελει ρευματα απο ζ

  8. #53
    ποοπο κατι ηρ9ε σπιτι μου τι να ειναι αραγε??? εγω φυσικα με ολην τν ψυχραιμια να με διακατεχει χαχαχα πλακα κανω επεσα πανω του και αρχισα να σκιζω τα παντα μεχρι που ανακουφιστηκα επιτελους ουφ ηρ9αν τα πραγματαα σκασαμε και 140 ευρα αλλα δν το γαΜ@$ αυριο το πρωη βγαζω τα πιρουνια και μαζι με τα αλλα πιρνουνια παω στν μαστορα να παρει μετρα μου ειπε πως το μεσημερι 9α τα εχει ετοιμα.....σημερα πηγα στο βουνο με το μηχανακι με φορεμενο φιλτροκουτιι ποπο πως το ριχνει ετσι το μηχανακι 20 χιλιομετρα εκκοβε και απο ροπη κα9ολου εχ9ες ειχα παει μια βολτα και ο δρομος ηταν βρεγμενος εγω φτερο μπροστα δν φοραω το εσπασα χαχαχα ε τελος παντον φορουσα τν χουανα .....τι το 9ελα????? το καλμπιλατερ πηρε νερακι του 8εου μεσα και οταν παω να δωσο πολλες στροφες στν μηχανι κρεμαει και μπουκονι...σημερα ενω τα εστινα με ενα ταουνι το οποιο και εφυγα...φυσικα για πλακα και οχι κοντρα για λεφτα...ενω τερματιζα εδωσα τερμα το γκαζι 3ερογκαζια και αργισαν να πεταγοντε βενζινες απο το ποτηρακι που εχει το καλμπιλατερ .....αυτο το κανει μονο οταν βαραω ξερογκαζια..... εχει κανεις ιδεα τη μπορει να ειναι με σωνετε πλζζζ και μια φοτο με το τι περιηχε το δεμα....

    http://imageshack.us/content_round.p...upload&newlp=1

  9. #54
    simera apelpistika poly.. piga edw stn mastora sto xwrio poy kanei torno kai me eipe oti mporei mono na kanei ta pirounia etsi oste na mpainei panw to katran to mamisio...o monos tropos na koumposei to allo leei einai na paw se mastora kai na katsei na vgalei patenda o idios tou fovate na to diakindinepsei leei an paw se mastora 9a prepei na skasw kai alla lefta... opote duskola ta pragmata..

  10. #55
    για το καρμπ βαλτου φλατζοκολλα και εισαι οκ

  11. #56
    Παγκόσμιος Έλλην.. Το avatar του/της universalgr1
    Εγγραφή
    19/05/2008
    Μηνύματα
    1.476
    Αδερφε καλημερα. καλο κουραγιο με το μηχανακι σου.
    Βαλε και καμια φωτο να βλεπουμε τι κανεις, τι θες να κανεις ετσι ωστε να μπορουμε να σε βοηθαμε.


    Επισης μια επισημανση. Αν θες προσπαθησε να γραφεις Ελληνικα και κατανοητα χωρις συντομογραφιες.
    Μια γραφεις greeklish, μια ελληνικα με περιεργα συμβολα και κοβεις φωνηεντα.. εχω στραμπουληξει τα ματια μου..

    Πατέρας πια..

  12. #57
    Καλημερα και σε εσενα καταρχην ζητω ενα μεγαλο συγνωμη γιατι εδω και ποσο καιρο εγραφα παντου με greeklish και προσφατα τα σιχα9ηκα και ειπα να αριχσω να γραφω το τιμημενα ελληνικα μας προστοπαρον πρεπει να κουμποσει το τιμονι απο το z επανω στα πιρουνια και στν σκελετο αυτο ειναι δουλεια μαστορα και για αυτο δεν εχω βαλει καποια φοτο οταν ομως ειναι να περασω πανω το κατραν τα φωτα και τα συναφη 9α βαλω φοτο αυριο 9α παω και 9α αγορασω ρουλεμαν για το τιμονι 9α βγαλω φοτο και 9α σας δειξω σημερα τα μαγαζια ειναι κλειστα το ξερω οτι αργο και ζητω δημοσια συγνωμη!!!κανω οτι μπορω ομως μολονοτι ειναι λιγο μικρος ηλικιακα και δν μπορω να δουλεψω καπου εχω ενα 9εματακι μετα λεφτα ολα ομως 9α γινουν σιγα σιγα επισης αυριο 9α κα9αρισω το καλμπιρατερ και 8α βαλω και φοτο συγνωμη για τν αργοπορια παιδια τωρα που τελιωσαν τα σχολειο 9α μπορεσω να ασχοληθω και αλλο

  13. #58
    Παγκόσμιος Έλλην.. Το avatar του/της universalgr1
    Εγγραφή
    19/05/2008
    Μηνύματα
    1.476
    Oκ μην αγχωνεσαι και μη ζητας συγνωμες.. Δεν υπαρχει θεμα. Εδω τα παιδια ειναι χαλαρα και φιλικα.
    Για σενα το λεω με τις φωτο.. για να μπορεις να λαβεις περισσοτερη βοηθεια, να δωσεις μια εικονα στον κοσμο εδω περα..

    Κι αφου εισαι μικρος οπως λες, χαλαρα το θεμα με τα παπακια, ετσι..?? Προσπαθησε να εχεις το μυαλο μεσα στο κεφαλι..

    Καλη συνεχεια!


    Ααα.. τα τιμημενα Ελληνικα εχουν "9" αντι για "Θ" ρε τρελε??
    Πατέρας πια..

  14. #59
    χαχαχα ναι ειναι και αυτο μια λεπτομερια με τα τιμημενα ελληνικα νταξει δν ειμαι και πολυ μικρος 16 ειμαι τις ΛΑΛΑΚΙΕς μου τις κανω αλλα προσεχω

  15. #60
    παιδια χρειαζομαι το servise manual απο το z125 για να δω πως περιπου κουμπωνει το τιμονι επανω στον σκελετο οποιος το εχει ας κανει τον κοπο και ας το στιλει στο e-mail mange2001@hotmail.com

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ανακατασκευη honda c50
    από liakos222 στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2016, 22:34
  2. ανακατασκευή honda c50 6v 1977
    από periklinio στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2013, 00:43
  3. ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ HONDA C50 "episode 2"
    από macgyver2180 στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2013, 11:06
  4. Ανακατασκευη Honda C50
    από Gennaios στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2012, 23:18
  5. ανακατασκευη honda c50
    από jobi στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2010, 07:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF