Σελίδα 40 από 142 ΠρώτοΠρώτο ... 3035363738394041424344455090140 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 586 έως 600 από 2116

Θέμα: Ποδήλατα

  1. #586
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Τα Fidusa είναι φετίχ!

    Κοίτα και τα Pinarello να αρρωστήσεις Ηλία μου..


    αυτο το εχω δει και live...to ειχε ενας παππους


    παντως εκανε μπαμ ρε γμτ...σα να βλεπεις ferrari ηταν

  2. #587
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Μακη μεγεια και καλοκουτρουβαληστο (με εσενα πανω φυσικα) το Scott...γ@μει, πολυ ομορφο ποδηλατο!

    και εις ανωτερα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hhh.jpg 
Προβολές:	344 
Μέγεθος:	50,1 KB 
ID:	184275

  3. #588
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    αυτο το εχω δει και live...to ειχε ενας παππους
    παντως εκανε μπαμ ρε γμτ...σα να βλεπεις ferrari ηταν
    Έτσι είναι αυτά τα πράγματα, αν δεν πέσει το ΕΦΑΠΑΞ... :rotflmao:

  4. #589
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    και εις ανωτερα
    Για να φτάσω στα Intense βλέπε την απάντηση στον Π@νο πάνω..!

    Nά'σαι καλά Κωστή!

  5. #590
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.259
    Σύντροφοι προβλέπεται να μετακομίσω απο αρχές Απρίλη , και άγνωστο για πόσο , στην Μύκονο και λέω να τσίμπησω ενα ποδηλάτακι να έχω να ασχολούμαι και να κάνω καμια βολτά εκει πέρα . Δεν έχω πάει ποτέ μου εκει αλλα νομίζω πως προκειταί για βραχώδες περιβάλλον . Σκεφτομαι για το Ιντεαλ Προ Ραιντερ χωρις να το έχω ψαξει ακόμα σε βάθος . Ειμαι 1.88 και κάπου 100 κιλά . Δεν θέλω να ξεπεράσω τα 400 εβρα (εκτος και βρεθει κάτι το εξαιρετικό ) .Εχω βρει μέρικα παλιοτερα μοντελα 07-07-08 μεταχειρίσμενα απο 200 εως 300 εβρά ? Αξίζει το ρίσκο ??? Αν επίσης εχει καποιος κάτι για πούλημα σε λογική τιμή που να μου τ

  6. #591
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.259
    Κ@λ@σύνδεση ......
    Modenas Kriss 125

  7. #592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
    Κ@λ@σύνδεση ......
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #593
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
    Σύντροφοι προβλέπεται να μετακομίσω απο αρχές Απρίλη , και άγνωστο για πόσο , στην Μύκονο και λέω να τσίμπησω ενα ποδηλάτακι να έχω να ασχολούμαι και να κάνω καμια βολτά εκει πέρα . Δεν έχω πάει ποτέ μου εκει αλλα νομίζω πως προκειταί για βραχώδες περιβάλλον . Σκεφτομαι για το Ιντεαλ Προ Ραιντερ χωρις να το έχω ψαξει ακόμα σε βάθος . Ειμαι 1.88 και κάπου 100 κιλά . Δεν θέλω να ξεπεράσω τα 400 εβρα (εκτος και βρεθει κάτι το εξαιρετικό ) .Εχω βρει μέρικα παλιοτερα μοντελα 07-07-08 μεταχειρίσμενα απο 200 εως 300 εβρά ? Αξίζει το ρίσκο ??? Αν επίσης εχει καποιος κάτι για πούλημα σε λογική τιμή που να μου ταιριάζει ας ρίξει ενα πμ κ
    Βραχώδες είναι το περιβάλλον, αλλα έχει και παντού άσφαλτο. :wacko:

    Τεσπα, εαν το θες όχι για μετακινήσεις (πραγμα δύσκολο λογω ανηφοροκατηφόρας και ανέμων) αλλα για χομπυ, πάρε ενα γερό μαουντεν αλλα όχι downhill (σαν τις παπαριές που αγοράζει ο μακις )

    Το ιντεάλ ειναι καλή και φτηνή λύση, σκέψου οτι θες και κρανος, γαντια, παπουτσια, γυαλιά.

    Μη δώσεις πολλά λεφτά για ποδήλατο που θα ταλαιπωρηθεί στα βράχια της Μυκόνου
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #594
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    παντως στη μυκονο...


    ενα 206cc ειναι καλυτερο...ερχεται και καλοκαιρι...θα πρεπει να κουβαλας κοσμο

  10. #595
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Βραχώδες είναι το περιβάλλον, αλλα έχει και παντού άσφαλτο. :wacko:

    Τεσπα, εαν το θες όχι για μετακινήσεις (πραγμα δύσκολο λογω ανηφοροκατηφόρας και ανέμων) αλλα για χομπυ, πάρε ενα γερό μαουντεν αλλα όχι downhill (σαν τις παπαριές που αγοράζει ο μακις )

    Το ιντεάλ ειναι καλή και φτηνή λύση, σκέψου οτι θες και κρανος, γαντια, παπουτσια, γυαλιά.

    Μη δώσεις πολλά λεφτά για ποδήλατο που θα ταλαιπωρηθεί στα βράχια της Μυκόνου
    K to Σορτσακι με προστατευτικο στα π@π@ρια δεν ειναι must???????
    Ειμαι κ εγω μελλοντικος ποδηλατης.....
    love will save the planet,hate is a good start.

  11. #596
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    K to Σορτσακι με προστατευτικο στα π@π@ρια δεν ειναι must???????
    Ειμαι κ εγω μελλοντικος ποδηλατης.....
    Εαν κάνεις mountain ή downhill, όχι και τόσο

    Γιατί σε αυτά μπορείς να βάλεις και μια ανθρώπινη σέλα, συν το οτι οδηγείς και όρθιος.

    Ενώ στα δρόμου με τη σέλα των 2 εκατοστών, φορας το σορτσάκι-babylino για να προστατέψεις τον προστάτη σου...

    Το σορτσακι κατάσαρκα εννοείται
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #597
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Βραχώδες είναι το περιβάλλον, αλλα έχει και παντού άσφαλτο. :wacko:

    Τεσπα, εαν το θες όχι για μετακινήσεις (πραγμα δύσκολο λογω ανηφοροκατηφόρας και ανέμων) αλλα για χομπυ, πάρε ενα γερό μαουντεν αλλα όχι downhill (σαν τις παπαριές που αγοράζει ο μακις )

    Το ιντεάλ ειναι καλή και φτηνή λύση, σκέψου οτι θες και κρανος, γαντια, παπουτσια, γυαλιά.

    Μη δώσεις πολλά λεφτά για ποδήλατο που θα ταλαιπωρηθεί στα βράχια της Μυκόνου
    Οτι γραφει ο καπετανιος...αν ειναι να σουλατσαρεις στην ασφαλτο, μην παρεις mountain, παρε κατι πιο ασφαλτινο...σε οτι αφορα στο Pro Rider το οποιο και εχω, ειναι πολυ τιμιο ποδηλατο για τα λεφτα του και παει φυσικα παντου.

    Παντως αν το θεμα ειναι η ασκηση και οχι η μετακινηση, γ@μησε το ποδηλατο και ψαξτη με κατι για θαλασσα (κανο, windsurf...) στη Μυκονο θα εισαι αδερφε, οχι στα Βαρδουσια...

  13. #598
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.259
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Οτι γραφει ο καπετανιος...αν ειναι να σουλατσαρεις στην ασφαλτο, μην παρεις mountain, παρε κατι πιο ασφαλτινο...σε οτι αφορα στο Pro Rider το οποιο και εχω, ειναι πολυ τιμιο ποδηλατο για τα λεφτα του και παει φυσικα παντου.

    Παντως αν το θεμα ειναι η ασκηση και οχι η μετακινηση, γ@μησε το ποδηλατο και ψαξτη με κατι για θαλασσα (κανο, windsurf...) στη Μυκονο θα εισαι αδερφε, οχι στα Βαρδουσια...
    Λίγο άσκηση , λίγο μετακίνηση ( αν και θα πάρω και το παπί μου εκεί και φιλοδοξώ σύντομα να επιστρέψω στα πολλά κυβικά ) λίγο ενασχολήση και κατσαβίδιασμα να περνάει η ώρα . Το Pro rider θεωρείται mountain και για άσφαλτο δεν κάνει δηλαδή ??? Και τέλος για Ideal που παίζει να βρώ καταστήμα με ανταγώνιστικες τίμες ??

    θανξ
    Modenas Kriss 125

  14. #599
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
    Και τέλος για Ideal που παίζει να βρώ καταστήμα με ανταγώνιστικες τίμες ??

    ολοι τις ιδιες τιμες κανουν , και τα ιδια περιθωρια εχουν...

    αν εισαι κεντρο περνα απο τον frederik στην στοα στην στουρναρη με το που περνας την πατησιων αριστερα στο τυροπιταδικο μεσα

  15. #600
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ολοι τις ιδιες τιμες κανουν , και τα ιδια περιθωρια εχουν...

    Oντως ετσι ειναι!! ενα 10% κατω κάνουν (εκτος προσφορών ελάχιστα κομμάτια παλαιότερων ετών)

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 14:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 09:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 21:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2007, 23:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 10:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF