Σελίδα 41 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3136373839404142434445465191 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 601 έως 615 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #601
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΣΕ ΕΙΔΑ φοιτητριουλα μου καλη και μου πεσαν τ αυτια!

    ηρθε η ανοιξη και αρχισατε... :a13:

  2. #602
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα Simoncelli πριν μερικές μέρες το βράδυ σε διαφημιστικό βίντεο στο Dainese Store στη Μιχαλακοπούλου.

    Μεγάλη μ@λ@κί@...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  3. #603
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.176
    Σε βλεπω λεβεντη με το GS να πηγαινεις ταπα καθε μερα οπου σταθεις και οπου βρεθεις και με την μ@λ@κι@ που εχεις βαλει για εξατμιση μου τα κανεις τσουρεκια.Τις πιστες δεν τις ξερεις?:a31:
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #604
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    σε ειδα νταλικα στην δεξια λωριδα, μπροστα μου, στην εθνικη στο υψος της Κινετας, βραδυ κυριακης, να σου σκαει προφανως το λαστιχο, να βγαζει καπνους ντουμανια, το οχημα να χανει τον ελεγχο κ η ζαντα να αρχιζει να βγαζει σπιθες πεταγοντας το λαστιχο προς τα πισω σε πολυ κοντινη αποσταση απο μας, 2 μηχανακια....
    κ στην μεσαια κ αριστερη λωριδα, να περνάνε φουλ τα αμαξια...


    δεν θελω να το ξαναζησω ποτε μου... ουτε κανεις αλλος ευχομαι!
    μακρια απο νταλικες στην εθνικη.... το νου σας!
    στριβω, αρα υπαρχω..

  5. #605
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.176
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bonnie Προβολή μηνύματος
    σε ειδα νταλικα στην δεξια λωριδα, μπροστα μου, στην εθνικη στο υψος της Κινετας, βραδυ κυριακης, να σου σκαει προφανως το λαστιχο, να βγαζει καπνους ντουμανια, το οχημα να χανει τον ελεγχο κ η ζαντα να αρχιζει να βγαζει σπιθες πεταγοντας το λαστιχο προς τα πισω σε πολυ κοντινη αποσταση απο μας, 2 μηχανακια....
    κ στην μεσαια κ αριστερη λωριδα, να περνάνε φουλ τα αμαξια...


    δεν θελω να το ξαναζησω ποτε μου... ουτε κανεις αλλος ευχομαι!
    μακρια απο νταλικες στην εθνικη.... το νου σας!
    Εχει φαει ο αδερφος μου κομματι απο λαστιχο στο προσωπο......αν τον βλεπατε πως ειχε γινει.Αουτσ
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #606
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ΣΕ ΕΙΔΑ και απορρησα ποσο εντυπωση μπορει να μας κανει καμια φορα το αυτονόητο!
    Παπακιας με KazerR, REVIT μπουφαν, κρανάκι μαυρο GREX αν δεν κανω λαθος στο φαναρι στο Χιλτον σταματησε ΠΡΙΝ τη διαβαση! Στο επομενο για να μπει Μιχαλακοπουλου σταματησε ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΙΝ τη διαβαση! Στο επομενο στην καντινα επι της Μιχαλακοπουλου ΞΑΝΑΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΠΡΙΝ τη διαβαση!
    Μιλαμε ρε παλληκαρι ΕΥΓΕ ΣΟΥ!
    Παραλληλα, ακριβως διπλα σε αυτον, στα ιδια φαναρια, ακρανο δικαβαλο με γκομενιτσα βεστρομ, με εξατμισονι-τζιτζιλονι, χωρις πινακιδα και ΑΣΦΑΛΩΣ φατσονι-μπατσονι να κοντοστέκεται στα φαναρια και να τα περναει με κοκκινο!
    99,99% μπατσος ομως!
    Μετα τη Μιχαλακοπουλου στριβοντας για Ζωγραφου, αρχισε και τα μπαντηλικια...

    ΟΥ ΡΕ!

    Σε ειδα κι εσενα κοπελια με το βεστρομ, το κρανακι, το μπουφανακι σου και την κοτσιδα σου μεχρι...τη σελα! (ειδατε, δεν ειπα μεχρι τον κ@λο)
    Κυριλε και ανετη! Μπραβο σου! (ο μπουσακιας βεβαια διπλα σου μπαντηλικια, σουζες κλπ κλπ)


    Ειδα κι εσενα MG KTINOS στο μαγαζι σου. Ολα να πανε καλα απο δω και περα!

    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 28/03/2012 στις 08:50.

  7. #607
    Οδηγουσα με το αυτοκινητο στην Αθηνων στο υψος Χαιδαριου..και με περασες σφαιρα απο δεξια με λευκο TDM 900

    και καπακι το εστησες ορθιο..με το κοριτσι πισω σου, εννοειται χωρις κρανος και οι δυο.

    Μαγαλε να τα φας τα μουτρα σου αμα γουσταρεις, το κοριτσακι απο πισω τι σου φταιει ρε?

    Τι να πεις...keep :a31::a31::a31::a31::a31::a31::a31::a31:..ing
    Τελευταία τροποποίηση από Mike.CBF; 28/03/2012 στις 08:55.

  8. #608
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Σε είδα παλικάρι΄μ πρωί-πρωί ,μπροστά απ΄το Γερμανικό προξενείο, να τραβιέσαι και να κοιτάς μια απ΄τα δεξιά και μια απ΄ τα αριστερά το μοτέρ του Multi .......
    ελπίζω να μην είναι τα πιστόνια αυτα που ακουγόταν και να έφτασες μέχρι το συνεργείο ...........
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  9. #609
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της drowvarius
    Εγγραφή
    30/09/2011
    Μηνύματα
    107
    Σε είδα φίλε μαζί με την γυναίκα σου πάνω στο V-strom στον Πειραιά. Πήγαμε μαζί από Ηρώων Πολυτεχνείου - Βασιλέως Γεωργίου - Γρηγορίου Λαμπράκη. Εσύ συνέχισες για Πειραιώς και εγώ έστριψα στο Γηροκομείο. Την μούντζα σου πάντως την έφαγες μέσα στη μάπα και ήταν και βασιλική. Δεν φτάνει που ήσουν εσύ ακράνωτος, ήταν και η γυναίκα σου, και πάνω στο ντεπόζιτο, σαν σακίδιο ήταν πεταμένο το τρίχρονο παιδάκι σου. Ελπίζω να κατάλαβες γιατί έφαγες την μούντζα, γιατί με κοίταγες σαν χάνος. Ντροπή και στους δυο σας. Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις θέλεις να φωνάξεις την Πρόνοια.

    Σε είδα κι εσένα σκουτερόβιε, δικάβαλο στην Αττική Οδό χωρίς κράνος και οι δύο σας. Ρε παιδιά, που πάτε χωρίς κράνος; Πως μπορείτε και βλέπετε;;;Άλλο σε ένα μικρό δρόμο και άλλο στην Εθνική ή στην Αττική. Πως στο καλό βλέπετε;;;
    How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?

    Πάντα όρθιοι αδέρφια.

  10. #610
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σέ είδα φίλε με το μπλέ ΧΤ 600 E να Ζμπρώχνεις στον Κηφισσό και σε πήγα "πατάκι" με το σκούτερ μέχρι το βενζινάδικο στον παράδρομο μετά την Ιερά οδό.

    Πονάει ο πόδις τώρα (βαρύ το άτιμο) αλλά άξιζε που βοήθησα μιας και με ευχαριστούσες συνέχεια και ένοιωσα πολύ καλά που μπόρεσα να βοηθήσω.
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #611
    Σε βλεπω (θαυμάζω-ζηλέυω) καθε μερα να πηγαινεις με το moto guzzi le mans Χαλκίδα - Οινοφυτα (απο τον παραδρομο) και εγώ δεν βγάζω ο μ......ς ουτε το v stromaki και πάω με το υπηρεσιακο γ...ω την οικονομική κρίση, μπράβο ρε φίλε καλές βόλτες
    aleaxzafeir

  12. #612
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα αεροπλανοφορο !!!!οπως κατεβαινα προς καστελα την κατηφορα της β.γεωργιου στον πειραια.

    μετα ειδα και σενα βλακα να θες να στριψεις χωρις φλας αριστερα στα μανιατικα και παρα λιγο να με παρεις μαζι σου.βεβαια σε ειχα διαβασει και σε περιμενα αλλα εσυ τρομαξες και κοκκαλωσες.ηρθα τοτε διπλα σου και σου μιλησα για την νεα τεχνολογια που εχουνε πλεον τα αυτοκινητα και οι μοτουκλετες και ονομαζεται φλας.με κοιτουσες λες και μιλουσα για πυρηνικη φυσικη.μαλλον δεν καταλαβες τι ελεγα αλλα κι εγω ειδες....!ουτε 1 ευρω δε ζητησα για το ιδιαιτερο!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #613
    Δικύλινδρο μέλος Το avatar του/της aris_n
    Εγγραφή
    08/12/2009
    Μηνύματα
    134
    Βλέπω όλο και συχνότερα πολλούς "εποχιακούς" και μου σηκώνεται η τρίχα...
    San Francisco Bay Area member......

  14. #614
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της drowvarius
    Εγγραφή
    30/09/2011
    Μηνύματα
    107
    Σε είδα βενζίνη, στην Αττική οδό στην Κάντζα, να έχεις φτάσει το 1,97 .....
    How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?

    Πάντα όρθιοι αδέρφια.

  15. #615
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.133
    μάγκες για τελευταία φορά:

    αναστροφή κάνουμε ΣΤΑ ΜΑΜΗΜΕΝΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΟΥ RIBAS.

    όχι λίγο ΠΡΙΝ ούτε λίγο ΜΕΤΑ!



    ΘΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF