Σελίδα 43 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 33383940414243444546474853 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 631 έως 645 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #631
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    οπως το δει κανεις...
    πλέον, προτιμώ να εκτονώνομαι εδώ μέσα στο θέμα του δρόμου παρά να παίζω το κεφάλι μου κορόνα γράμματα με τον κάθε τρελό εκεί έξω...

  2. #632
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    πλέον, προτιμώ να εκτονώνομαι εδώ μέσα στο θέμα του δρόμου παρά να παίζω το κεφάλι μου κορόνα γράμματα με τον κάθε τρελό εκεί έξω...
    και γω

    δεν επαιξα το κεφαλι μου πουθενα.αυτος χαροπαλευε.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #633
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μετα δε σε ξαναειδα ουτε στο καθρεφτη μου.θα μπηκε σκουπιδακι στο ματι σου μαλλον...κριμα γιατι σου ειχα και μια εκπληξη στη γεφυρα στα βιλατζ...
    Mipws exeis kanei kana sxoleio KS ?
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  4. #634
    ... Το avatar του/της dimzab
    Εγγραφή
    30/06/2006
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
    ωραίος ο Trooper

    Σε είδα dimzab χθες το βράδυ στο Wild Thing
    Την επόμενη φορά... παίξε τα φώτα σου, να σε δω κι εγώ!
    ...Μ' ένα ζευγάρι λασπωμένες μπότες
    σάλταρα πάνω απ' τη χλωμή μου μοίρα...

  5. #635
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    ... όπου πρέπει να ήμουν και ο μοναδικός εκείνη τη μέρα που δεν λάδωσε..
    Ετσι λενε ολοι...
    "Στον πατέρα μου οφείλω το ζην, στον δάσκαλό μου το ευ ζην"
    Member of "ΚΑΓΚΟΥΡΟΓΑΜΟΣΑΥΡΟΣ" official club

  6. #636
    Συμμορίτης Το avatar του/της Ferro
    Εγγραφή
    14/12/2009
    Μηνύματα
    42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimzab
    Την επόμενη φορά... παίξε τα φώτα σου, να σε δω κι εγώ!

    Κορνάρησα αλλά είχες "κουβέντα" και δεν πρόσεξες φίλε
    Bandit rulezzzzzz

  7. #637
    Συμμορίτης Το avatar του/της Ferro
    Εγγραφή
    14/12/2009
    Μηνύματα
    42
    Σας είδα χθες βράδυ γύρω στις 9 στο Φάληρο λίγο πριν την έξοδο για Πειραιά ένα τσούρμο 30 παπιά "τούμπανα" 16χρονα και 17χρονα να κάνετε μαλακίες χωρίς ίχνος προστασίας.Σας πήγαινα λάου λάου γιατί είχα κακό προαίσθημα ...φρενάρει ένας από το τσούρμο και πίσω του καρφώθηκε ο άλλος απογειώθηκε από το μηχανάκι και προσγειώθηκε στο κράσπεδο.Οι φίλοι σου εξαφανίστηκαν...Σταμάτησα σε έβγαλα στην άκρη, τράβηξα και το μηχανάκι, σε σκέπασα με το μπουφάν μου, σου σκούπισα τα αίματα.Τα πόδια σου σμπαράλια και τα δύο...Εκλαιγες και έλεγες δεν θα ξαναανέβεις σε μηχανάκι, φοβόσουν να πάρεις τηλέφωνο τον πατέρα σου...Το ΕΚΑΒ δεν έβγαζε γραμμή ήρθε ο αδερφός σου, σε βάλαμε στο αυτοκίνητο και φύγατε για κρατικό Νίκαιας...κρύωνες, το μπουφάν στο άφησα να σε ζεσταίνει και να σου θυμήζει ότι πρέπει να είσαι σωστός πάνω στο μηχανάκι για να μη ξαναπεράσεις τα ίδια.
    Ελπίζω να μη μπήκες χειρουργείο για λάμες


    Ο γιατρός που σε περιμάζεψε και γύρισε σπίτι του παγωμένος και προβληματισμένος



    ΥΓ. τουλάχιστον 30 μοτοσυκλέτες πέρασαν από κει...καμμία δεν σταμάτησε γαμώ το φελέκι μου
    Bandit rulezzzzzz

  8. #638
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
    Σας είδα χθες βράδυ γύρω στις 9 στο Φάληρο λίγο πριν την έξοδο για Πειραιά ένα τσούρμο 30 παπιά "τούμπανα" 16χρονα και 17χρονα να κάνετε μαλακίες χωρίς ίχνος προστασίας.Σας πήγαινα λάου λάου γιατί είχα κακό προαίσθημα ...φρενάρει ένας από το τσούρμο και πίσω του καρφώθηκε ο άλλος απογειώθηκε από το μηχανάκι και προσγειώθηκε στο κράσπεδο.Οι φίλοι σου εξαφανίστηκαν...Σταμάτησα σε έβγαλα στην άκρη, τράβηξα και το μηχανάκι, σε σκέπασα με το μπουφάν μου, σου σκούπισα τα αίματα.Τα πόδια σου σμπαράλια και τα δύο...Εκλαιγες και έλεγες δεν θα ξαναανέβεις σε μηχανάκι, φοβόσουν να πάρεις τηλέφωνο τον πατέρα σου...Το ΕΚΑΒ δεν έβγαζε γραμμή ήρθε ο αδερφός σου, σε βάλαμε στο αυτοκίνητο και φύγατε για κρατικό Νίκαιας...κρύωνες, το μπουφάν στο άφησα να σε ζεσταίνει και να σου θυμήζει ότι πρέπει να είσαι σωστός πάνω στο μηχανάκι για να μη ξαναπεράσεις τα ίδια.
    Ελπίζω να μη μπήκες χειρουργείο για λάμες


    Ο γιατρός που σε περιμάζεψε και γύρισε σπίτι του παγωμένος και προβληματισμένος



    ΥΓ. τουλάχιστον 30 μοτοσυκλέτες πέρασαν από κει...καμμία δεν σταμάτησε γαμώ το φελέκι μου
    Μπραβο σου φιλε και συγχαρητηρια.Η ανθρωπια λειπει στις μερες μας

  9. #639
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  10. #640
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    και μετα μας λενε φασιστες και κολλημενους οταν μιλαμε για κρανη....<<το κεφαλι ειναι δικο μου ρε>> .....ναι.....
    περαστικα το παιδι να γινει καλα!.Μπραβο σου ferro. Λυπαμε για τους μοτοσυκλετιστες που δεν κοψαν εστω λιγο να δουν τι συμβαινει (δεν χρειαζετε αν δεν ειναι ασφαλες να σταματαμε μπουγιο αλλα....).
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #641
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
    Μπραβο σου φιλε και συγχαρητηρια.Η ανθρωπια λειπει στις μερες μας
    ω καιροί ,ω ήθη...φτάσαμε να λέμε μπράβο σε γιατρό που έκανε τα αυτονόητα...

    Κουλι19,μην παρεξηγήσεις φίλε δεν το λέω για σένα.απλά ορμώμενος από αυτό που είπες ,το λέω για όλους μας...

  12. #642
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
    Mipws exeis kanei kana sxoleio KS ?
    οχι απλα τον ηξερα σε αντιθεση με το παλικαρι.

    καλα δε σου λεω τι θα γινοτανε αμα ειχα παρει και αυτογραφο...!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #643
    Σας βλέπω τους περισσότερους γεμάτους καφέ σημαδάκια από την λάσπη.... σήμερα όμως διαπίστωσα και πολλούς χ?σμ?νους! πολύ κουτσουλιά... τα πουλάκια, η άνοιξη, ο έρως...
    Όλα άλλαξαν
    "..δεν είναι απίστευτα... αλλά πιστευτά... γι'αυτο γίνονται."

    H Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια με μοναδικότητα σε κά-θε μία λέξη, η σύγχρονη αργκό επίσης με άλλες τόσες ερμηνίες, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο φτωχή και με τόσα κενά, που δεν υπάρχει συνδυασμός και σειρά γραμμάτων για να εκφράσουν κάποια πράγματα. Keyboards, monitors, βιβλία, ομιλία... κάποια πράγματα εκφράζονται μόνο με ένα βλέμα... έστω και αν δεν μπορεί να αποδώσει στο 100% την βαρύτητα και την σημαντικότητά τους.

  14. #644
    o prizontas Το avatar του/της orizontas
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.243
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xrlantz
    Σας βλέπω τους περισσότερους γεμάτους καφέ σημαδάκια από την λάσπη.... σήμερα όμως διαπίστωσα και πολλούς χ?σμ?νους! πολύ κουτσουλιά... τα πουλάκια, η άνοιξη, ο έρως...


    γιατι εσυ οταν ερωτευεσαι χεζεσαι συνεχεια ????




    :rotflmao: :rotflmao:

  15. #645
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Προφανώς χέζονται οι άλλοι...
    Dura lex, sed lex.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF