Σελίδα 44 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 34394041424344454647484954 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 660 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #646
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
    το μπουφάν στο άφησα να σε ζεσταίνει και να σου θυμήζει ότι πρέπει να είσαι σωστός πάνω στο μηχανάκι για να μη ξαναπεράσεις τα ίδια.
    το μπυφαν ακριβο?

  2. #647
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    9.355
    Σε είδα όργανο να βολτάρεις με την μικρή, ξεκράνωτοι και οι δύο. :a31:

    Το δικό σου το κεφάλι δε με νοιάζει γιατί είναι τόσο ξερό που εκεί που θα κοπανίσει -γιατί θα κοπανίσει κάποια στιγμή- θα προκαλέσει μεγαλύτερη ζημιά απ’ αυτή που θα πάθει το ίδιο.
    Τη μικρή σου δε την σκέφτεσαι;

    Άμα τσακιστείτε παρέα "καλά θα είναι", άμα σου την τσακίσει κανας άλλος με ίδια άποψη περί εξοπλισμού με εσένα; Αλίμονό του εεεεε; :a31:

    Μη νομίζεις... θα ανέβει και σε κάποιο φίλο, και το κακό ξέρεις ποιο είναι... ότι θα χρησιμοποιήσει τον εξοπλισμό που έμαθε από τον μπαμπά! ΚΑΝΕΝΑΝ

    Κοιτά να την μάθεις να καβαλάει σωστά γιατί αλλιώς σε βλέπω να τρέχεις και να μη φτάνεις.

    Σου εύχομαι να μη σου/σας/της τύχει ποτέ τίποτα, αλλά στο δρόμο, ποτέ δεν ξέρεις...

  3. #648
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    το μπυφαν ακριβο?
    εσυ απο το ολο σκηνικο αυτο μονο σου εκανε εντυπωση???
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  4. #649
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    εσυ απο το ολο σκηνικο αυτο μονο σου εκανε εντυπωση???
    ναι,αυτο μου εκανε εντυπωση. ολο το υπολοιπο δεν το διαβασα καν.

  5. #650
    Σε είδαμε τύπε με την κόκκινη μπέμπα, ενώ κατεβαίναμε από Ελασσόνα προς Λάρισα, να έχεις μπει ο μισός στο ρεύμα μας...Ελπίζω να πρόλαβες να μέτρησες κΩλοδ@χτυλα... :a66:
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  6. #651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    ολο το υπολοιπο δεν το διαβασα καν.
    :a19:
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #652
    Εννοειται οτι κανω χαβαλε ετσι? Τον θαυμασα τον φιλο, εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα σε τετοιο σκηνικο. θα μου πεις,για αυτο ειμαι σερβιτορος και δεν ειμαι γιατρος,αλλα τελος παντων. Τελικα το μπουφαν ποσο εκανε? :P

  8. #653
    Συμμορίτης Το avatar του/της Ferro
    Εγγραφή
    14/12/2009
    Μηνύματα
    42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Εννοειται οτι κανω χαβαλε ετσι? Τον θαυμασα τον φιλο, εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα σε τετοιο σκηνικο. θα μου πεις,για αυτο ειμαι σερβιτορος και δεν ειμαι γιατρος,αλλα τελος παντων. Τελικα το μπουφαν ποσο εκανε? :P




    Λυπάμαι αν σου έμεινε μόνο αυτό, πραγματικά !! Για να σου φύγει η κάψα το μπουφάν ήταν ένα Clover αγορασμένο από Μπαξεβάνη πριν 4 χρόνια 260 ευρώ...

    Το θέμα μου λοιπόν ήταν αν θα άφηνα ένα 17χρονο στη μέση του δρόμου τραυματισμένο να κρυώνει για να μη χαλάσω το ωραίο μου μπουφάν...


    Εχουμε χάσει το νόημα,πως γίναμε έτσι οι μοτοσυκλετιστές μωρέ ; Απογοήτευση σκέτη
    Bandit rulezzzzzz

  9. #654
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro


    Λυπάμαι αν σου έμεινε μόνο αυτό, πραγματικά !! Για να σου φύγει η κάψα το μπουφάν ήταν ένα Clover αγορασμένο από Μπαξεβάνη πριν 4 χρόνια 260 ευρώ...

    Το θέμα μου λοιπόν ήταν αν θα άφηνα ένα 17χρονο στη μέση του δρόμου τραυματισμένο να κρυώνει για να μη χαλάσω το ωραίο μου μπουφάν...


    Εχουμε χάσει το νόημα,πως γίναμε έτσι οι μοτοσυκλετιστές μωρέ ; Απογοήτευση σκέτη
    +!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #655
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα παπ να κατεβαινεις κηφισιας με το τζι ες εξ μετα τη δουλεια!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #656
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro


    Λυπάμαι αν σου έμεινε μόνο αυτό, πραγματικά !! Για να σου φύγει η κάψα το μπουφάν ήταν ένα Clover αγορασμένο από Μπαξεβάνη πριν 4 χρόνια 260 ευρώ...

    Το θέμα μου λοιπόν ήταν αν θα άφηνα ένα 17χρονο στη μέση του δρόμου τραυματισμένο να κρυώνει για να μη χαλάσω το ωραίο μου μπουφάν...


    Εχουμε χάσει το νόημα,πως γίναμε έτσι οι μοτοσυκλετιστές μωρέ ; Απογοήτευση σκέτη
    Φίλε μου μπράβο σου !!!! Τπτ άλλο , χαρά στην οικογένεια που σε μεγάλωσε !!!!!
    Τέλος για τον φίλο που ρωτάει , προφανώς αστειευόμενος , για την τιμή του μπουφάν , την αξία την δίνει η χειρονομία και όχι η τιμή στο κατάστημα .

  12. #657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
    Σας είδα χθες βράδυ γύρω στις 9 στο Φάληρο λίγο πριν την έξοδο για Πειραιά ένα τσούρμο 30 παπιά "τούμπανα" 16χρονα και 17χρονα να κάνετε μαλακίες χωρίς ίχνος προστασίας.Σας πήγαινα λάου λάου γιατί είχα κακό προαίσθημα ...φρενάρει ένας από το τσούρμο και πίσω του καρφώθηκε ο άλλος απογειώθηκε από το μηχανάκι και προσγειώθηκε στο κράσπεδο.Οι φίλοι σου εξαφανίστηκαν...Σταμάτησα σε έβγαλα στην άκρη, τράβηξα και το μηχανάκι, σε σκέπασα με το μπουφάν μου, σου σκούπισα τα αίματα.Τα πόδια σου σμπαράλια και τα δύο...Εκλαιγες και έλεγες δεν θα ξαναανέβεις σε μηχανάκι, φοβόσουν να πάρεις τηλέφωνο τον πατέρα σου...Το ΕΚΑΒ δεν έβγαζε γραμμή ήρθε ο αδερφός σου, σε βάλαμε στο αυτοκίνητο και φύγατε για κρατικό Νίκαιας...κρύωνες, το μπουφάν στο άφησα να σε ζεσταίνει και να σου θυμήζει ότι πρέπει να είσαι σωστός πάνω στο μηχανάκι για να μη ξαναπεράσεις τα ίδια.
    Ελπίζω να μη μπήκες χειρουργείο για λάμες


    Ο γιατρός που σε περιμάζεψε και γύρισε σπίτι του παγωμένος και προβληματισμένος



    ΥΓ. τουλάχιστον 30 μοτοσυκλέτες πέρασαν από κει...καμμία δεν σταμάτησε γαμώ το φελέκι μου


    Τελικά υπάρχουν Ανθρωποι!!! Το να πώ μπράβο είναι λίγο...

    +1000

  13. #658
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Και μενα το μπουφαν μου εκανε εντυπωση, for the record. (ελεος με τον καθε ειδους ηθικο δικαστη). Ενα μπουφαν που ισως να ηθελε τον κουμπαρα δουλειας μερικων μηνων για καποιον για να το αγορασει .(δεν ειναι ολοι γιατροι)

    Τα υπολοιπα που περιεγραψε αν και σκληρα ηταν λιγοτερο "περιεργα" , για να το θεσω ετσι. Συγχαρητηρια για την πραξη σου παντως

  14. #659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos1313
    Και μενα το μπουφαν μου εκανε εντυπωση, for the record. (ελεος με τον καθε ειδους ηθικο δικαστη). Ενα μπουφαν που ισως να ηθελε τον κουμπαρα δουλειας μερικων μηνων για καποιον για να το αγορασει .(δεν ειναι ολοι γιατροι)

    Τα υπολοιπα που περιεγραψε αν και σκληρα ηταν λιγοτερο "περιεργα" , για να το θεσω ετσι. Συγχαρητηρια για την πραξη σου παντως
    Φιλε μου δεν μιλαμε για ηθικη δικαιοσυνη.Ενα μοτοσυκλετιστικο μπουφαν κανει 300 ευρω.Εσυ την ζωη σου ποσο την κοστολογεις?Αμα ειναι πες μου την τιμη για να ξερουμε και εμεις.(Δεν θελω να ξεκινησω επιθεση προς εσενα αλλα προσωπικα θελω καποιες στιγμες της ζωης μου να τις ζω οπως πρεπει χωρις να τις κοστολογω)Με σεβασμο Κυριακος.

  15. #660
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
    Φιλε μου δεν μιλαμε για ηθικη δικαιοσυνη.Ενα μοτοσυκλετιστικο μπουφαν κανει 300 ευρω.Εσυ την ζωη σου ποσο την κοστολογεις?Αμα ειναι πες μου την τιμη για να ξερουμε και εμεις.(Δεν θελω να ξεκινησω επιθεση προς εσενα αλλα προσωπικα θελω καποιες στιγμες της ζωης μου να τις ζω οπως πρεπει χωρις να τις κοστολογω)Με σεβασμο Κυριακος.
    Τι σχεση εχει η ζωη εδω? Το μπουφαν του του εδωσε, οχι το φιλι της ζωης ουτε το νεφρο του. Κοινως το αντιτιμο του να μην δωριζε αυτα τα 300 ευρω, θα ηταν να κρυωνε λιγο παραπανω ο πιτσιρικας.

    Μαγκια του που το εκανε, χωρις καμια αμφιβολια. Αλλα οχι και να κραξουμε (δεν το λεω για εσενα) οποιον του εκανε εντυπωση το παραπανω.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF