Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 74 από 74

Θέμα: θελω 1000αρι..αλλα ποιο??

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Αν και πιστευω πως ειναι φάρσα....και πως καποιος γνωστος κρύβεται πισω απο το topic αυτο κάνοντας πλακα....(δεν μπορω αλλιως να εξηγησω το ---> "Θελω 1000ρι να κανω μαλακιες,σουζες και κοντρες"....
    θα σου προτεινα ενα και μοναδικο μηχανακι. :


    ΑΥΤΟ...

    Μπορει να μην ειναι 1000ρι και καινουργιο...αλλα ειναι δίχρονο και 3-κύλινδρο.
    Αμα ειναι να την κάνεις τη μαλακία...να την κάνεις καλα.



    A.....ξέχασα...το ψευδώνυμο της είναι Widowmaker....


    +636 σε ολα!

  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tasos_ss
    Δεν υπαρχει περιπτωση να παρω 600αρι γιατι :
    α)εχουν περιπου ιδια τιμη(1000ευρο περιπου διαφορα)
    β)εκτος απο διαφορα στα γκαζια εχουν τρελη διαφορα και στην εμφανηση
    και γενικα γουσταρω να εχει πολυ γκαζι ωστε να το φοβαμαι..και να το μαθαινω σιγα σιγα αλλιως θα το βαρεθω γρηγορα.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μ' 'επνιξε ο μλκς:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    μ' 'επνιξε ο μλκς
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μ' 'επνιξε ο μλκς:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Γιατι ξεπουλαμε φιλαρακι ?
    Πας κιεσυ για το "απολυτο" ,το "τρομακτικο" ,"το εκλασα μεντες" καγκουρομηχανάκι ?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    και γενικα γουσταρω να εχει πολυ γκαζι ωστε να το φοβαμαι..και να το μαθαινω σιγα σιγα αλλιως θα το βαρεθω γρηγορα.
    Ειδες ? Αμεσως μπήκα στο νόημα.....με παραδεχεσαι ? Γιαυτο πρότεινα το Mach3 της Kawasaki.
    Ολα τ΄άλλα ειναι γυναικεία μηχανακια.


    θα σκασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω


  4. #64
    εγώ θα έλεγα να πάρει κατευθείαν ενα busa που ίδια τιμή έχει περιπου με το 1000 και έχει και περισσότερο γκάζι για να φοβαται, και να μη βαρεθει ευκολα και με το 1000

    εναλλακτικα, παιρνεις ενα tuono, το βάζεις δυο τελικά να σε φτιάχνει το μπουμπουνητο, το κονταινεις και 3-4-5 δοντακια και μετα μαθαινεις να οδηγας με τον κωλο στο τεποζιτο μπας και καταφερεις να κρατησεις τη μουρη κατω

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  5. #65
    Μην βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα για εμενα
    Περιμενετε να το παρω και θα το σηζητησουμε μετα να σας πω κ εγω την γνωμη μου
    Ισως κανω μαλακια αλλα ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ειμαι

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
    ναι αλλα τα πρωτα 1.000 ευρω δικα σου...

    τωρα αν φας καπακι με 200χλμ συμφερει δε λεω

    αλλα το θεμα ειναι θα ζησεις αν φας καπακι με 200 ?
    Απο ολη την σηζητηση μεχρι τωρα μονο αυτο με κανει να σκευτω μηπως πρεπει να παρω κανενα μηχανακι ποιο παλιο και φτηνο να το εχω χυμα τελειως

  7. #67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μ' 'επνιξε ο μλκς:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Οταν λεω οτι θα το βαρεθω δεν ενοω οτι θα το πηγαινω σουζα με 250 απλα δεν θα με ενθουσιαζει οπως την πρωτη μερα

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tasos_ss
    Οταν λεω οτι θα το βαρεθω δεν ενοω οτι θα το πηγαινω σουζα με 250 απλα δεν θα με ενθουσιαζει οπως την πρωτη μερα
    ε ναι σωστά....

    τα ss κ γενικά τα μηχανάκια με αγωνιστικές προδιαγραφές είναι σαν τις γυναίκες που γνωρίζουν κ εφαρμόζουν το καμα σούτρα και καμια 15αριά άλλα εγχειρίδια συνουσίας.

    πάς μαζί τους 5-10 φορές, τους κάνεις κ μερικά κολπάκια που σου μάθανε οι φίλοι σου ή τα είδες στις τσόντες κ νομίζεις ότι είσαι κανάς γαμιάς τη στιγμή που αυτές αράζουν στο κρεβάτι κ χασμουριούνται...

    κ το χειρότερο? πιστεύεις ότι την έχεις μάθει κ θες να πας στην πιο έμπειρη...

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της snow
    Εγγραφή
    25/06/2007
    Μηνύματα
    485
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ε ναι σωστά....

    τα ss κ γενικά τα μηχανάκια με αγωνιστικές προδιαγραφές είναι σαν τις γυναίκες που γνωρίζουν κ εφαρμόζουν το καμα σούτρα και καμια 15αριά άλλα εγχειρίδια συνουσίας.

    πάς μαζί τους 5-10 φορές, τους κάνεις κ μερικά κολπάκια που σου μάθανε οι φίλοι σου ή τα είδες στις τσόντες κ νομίζεις ότι είσαι κανάς γαμιάς τη στιγμή που αυτές αράζουν στο κρεβάτι κ χασμουριούνται...

    κ το χειρότερο? πιστεύεις ότι την έχεις μάθει κ θες να πας στην πιο έμπειρη...

  10. #70
    :rotflmao:


    *************** www.motodevils.gr ***************

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tasos_ss
    Απο ολη την σηζητηση μεχρι τωρα μονο αυτο με κανει να σκευτω μηπως πρεπει να παρω κανενα μηχανακι ποιο παλιο και φτηνο να το εχω χυμα τελειως
    Τι εννοεις χύμα ? Χάλια αναρτήσεις ? Διαλυμένα Φρενα ? Κακοσυντηρητο ? Λιωμενα λάστιχα ?

    Κοιτα φιλε μου,αν δεν κάνεις πλάκα και τα εννοεις ολα αυτα που λες , καλυτερα μην πάρεις ποτε μηχανη....δώσε και το παπί αν ειναι.
    Παρε καποιο Volvo me 26 airbags , και κρεμασε και καμια παναγιτσα στον καθρεφτη.

    Εντελώς φιλικα
    (αν και ειμαι σιγουρος οτι θα με βρίσεις )

  12. #72
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Τι εννοεις χύμα ? Χάλια αναρτήσεις ? Διαλυμένα Φρενα ? Κακοσυντηρητο ? Λιωμενα λάστιχα ?

    Κοιτα φιλε μου,αν δεν κάνεις πλάκα και τα εννοεις ολα αυτα που λες , καλυτερα μην πάρεις ποτε μηχανη....δώσε και το παπί αν ειναι.
    Παρε καποιο Volvo me 26 airbags , και κρεμασε και καμια παναγιτσα στον καθρεφτη.

    Εντελώς φιλικα
    (αν και ειμαι σιγουρος οτι θα με βρίσεις )

    Οταν λεω χυμα .... να σου δοσω ενα παραδειγμα: αν παρω ενα μοντελο 2005+ χιλιαρι και του κανω καμια γρατζουνια θα παθω εγκεφαλικο επησης στα service θα σκευτομαι μια εβδομαδα τι λαδια να του βαλω ενω με ενα παλιο δεν θα υπαρχουν τετοιου ειδους προβληματισμοι..
    παπι ειχα 14-17 χρονων κ εχω αλλαξει 3 αμαξια μεχρι τωρα
    Οσο για διαλυμενα φρενα κλπ δεν υπαρχει περιπτωση..την θελω την ζωη μου
    Πριν 10 λεπτα που ειμουν με το αμαξι επεσε μπροστα μου ενας με ενα μηχανακι
    πανω στην στροφη του εφιγε η αλυσιδα...ουτε σουζα εκανε ουτε 1000αρι ειχε και παραλιγο να σκοτωθει

  13. #73
    Επισης κατι που ξεχασα να σας ξεκαθαρισω ....τις μαλακιες δεν θα της κανω στο κεντρο της αθηνας εκει φοβαμαι να κυκλοφορισω και με παπακι...
    Θα πηγαινω σε δρομους που περνανε 2 αμαξια ολη την ημερα γιατι να φας μια τουμπα δεν ειναι τιποτα φοβερο αμα εισαι με λιγα χιλιομετρα και ξερεις να πεσεις
    Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΙΤΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΠΙΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ......

  14. #74
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tasos_ss
    Οταν λεω οτι θα το βαρεθω δεν ενοω οτι θα το πηγαινω σουζα με 250 απλα δεν θα με ενθουσιαζει οπως την πρωτη μερα

    αυτό είναι το ζητούμενο ρε, να το βαρεθείς κάποια στιγμή...τότε θα ξέρεις ότι είσαι πιο έτοιμος για κάτι πιο πολεμικό... όλα τα βαριόμαστε κάποια στιγμή....αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει κατευθείαν να πάρουμε ενα τουρμπατο hayabusa για να αργήσουμε περισσότερο να βαρεθούμε....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Ήρθε η ώρα για το εντούρο...αλλά ποιο..?
    από MikeG στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 114
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2007, 14:54
  2. Λαστιχο ενταξει .....αλλα ποιο
    από Dodok edessa στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2006, 18:12
  3. Honda (μάλλον), αλλα ποιό;
    από Xylocaine στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 16:26
  4. Streetfighters......ναι αλλα ποιο;
    από nassosxlvbros στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2005, 17:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF