Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 81

Θέμα: Εϊ εσείς με τα beverlovespoειδή!!!

  1. #61
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PreGeoLude



    ναι καλα λες....παρε λοιπον ενα V-Strom να τα κανεις ολα αυτα με 5-6 χιλιαρικα

    Ειχε V-Strom ! ( το εδωσε... το εχασε σε στοιχημα ...θα σε γελασω....)


  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Hiro
    ναι καλα λες....παρε λοιπον ενα V-Strom να τα κανεις ολα αυτα με 5-6 χιλιαρικα
    Γμτ με πρόλαβες, ήθελα εγώ να κάνω το αστείο με το V-strom τεσπα, άντε πάρε. [/B][/QUOTE]




    ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ............



    Πάρτε ένα bandit...........πάρτε ένα versys............πάρτε ένα hornet .......πάρτε ένα cbf..........


    ΠΑΡΤΕ..............ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.............ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ......



    Τά βεσποειδή.........είναι απλά ΔΙΤΡΟΧΑ............φτιαγμένα γιά γκόμενες μέ γόβα......!!!
    Γιαυτό έχουν καί τά φρένα στά χέρια....
    Είδικά άν φοράνε καί φουστίτσα.........γκρό πλάν κατευθείαν τό βρακί......!!! τί σέξυ
    Ούτε ταχύτητες ούτε τίποτα.
    Φαντάζεσαι νά φοράς γόβα καί νά άλλάζεις ταχύτητα....???
    Καθότι λοιπόν ζούμε τήν έποχή τών unisex.........όπως μάς βάλανε νά φοράμε κρέμα
    νυκτός έμάς τούς άντρες,έτσι μάς έβαλαν τώρα νά καβαλάμε καί τά......ΜΟΥΝΟΓΚΑΖΑ....!!!
    Δέν είναι τυχαίο ότι ή παράδοση ξεκινάει άπό τήν Ίταλία τού 60......!!!
    Όλες οί άδερφάδες τής μόδας άπό έκεί ξεκίνησαν........άντε καί λίγο Παρίσι...
    Μαζί λοιπόν μέ τά κολλητά μπλουζάκια,τίς ξυρισμένες άντρικές μασχάλες καί
    τά βεσποειδή......
    Καί μόνο ή ΣΤΑΣΗ..........καί όχι θέση όδήγησης, μού θυμίζει μαιευτήριο....!!!!
    Άσε πού άμα έχεις κανέναν 4ο-5ο όσφυικό τή γάμηγες άπό τήν άμβλεία γωνία πού
    έχει ή μέση σου τρώγοντας τούς κραδασμούς.....σά νάχεις λόρδωση κάθεσαι.
    Δέ μιλάω γιαυτούς μέ κάτι μαύρα μουνόγκαζα,άκράποβιτς καί άνοιχτό κράνος,
    πού πάνε πάνω στήν άσπρη ζέμπρα στά φανάρια γιά νά φύγουν σπινάροντας.....!!!!
    Καί όλοι βιαστικοί γκαζωμένοι Λάουντα.....


    Καί κάτι γιά μερικούς...........

    Νομίζετε ότι ό καθένας πού κάνει τή βόλτα του ή πάει στή δουλειά του έχει τή γκαύλα σας
    νά κοντραριστεί όπου νάναι.....???
    Έπειδή μερικοί όταν περνάτε κανένα μηχανάκι νομίζετε ότι τόν πατήσατε ,τού δώσατε
    φλαμούρια κ.λ.π.....
    Όχι τίποτε άλλο βγάζετε καί συμπεράσματα.
    Νά αύτό στρίβει,αύτό γκαζώνει,αύτό πιάνει τά 100 καί τέτοια....!!!


    ΤΑ ΒΕΣΠΟΕΙΔΗ.............ΕΙΝΑΙ ΔΙΤΡΟΧΟΙ ΚΟΥΒΑΔΕΣ

    ΑΛΛΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...........

    ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ......!!!



    Καλά κάνετε καί τάχετε,είναι θέμα έπιλογής,δικαίωμα τού καθενός.







  3. #63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Ειχε V-Strom ! ( το εδωσε... το εχασε σε στοιχημα ...θα σε γελασω....)



    ΜΗ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΚΟΣ.........


    Έδώ είμαστε σέ άλλο γήπεδο....


    Έξάλλου δέκα μήνες τό άντεξα.......τό ρεκόρ βέβαια κατέχει τό τρανσάλπ 2 μήνες....



    Παρόλα αύτά όφείλω νά τό προτείνω στό μέσο όδηγό σάν ένα άπό τά ίδανικώτερα
    μηχανάκια γιά τή χώρα μας.



    Λίγο χιούμορ βρέ............λίγο χιούμορ........χωρίς είρωνία.


    Έχω άποψη γιά τό v-strom, έσύ έχεις....???
    Άν ναί έλα νά τό συζητήσουμε.........





  4. #64
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    terens μια αδελφαρα που δεν ξερει να οδηγει και που ακουει στο ονομα Valentino Rossi κυκλοφορουσε με σκουτερ μικρος -μεχρι και σημερα αλλα μην ασχολησε εσυ παρα εισαι αντρας και οδηγαρα για κατι γκεικουλες σαν και αυτον που οδηγει μουνογκαζα(?) :rotflmao:



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #65
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    ΩραίΑ άνοιξε τώρα τον παράδεισο όλων των ταλαιπωρων μηχανοβιων που δε τους αφήνει η γυναίκα να πάρουν ένα πιστόλι να καυλαντιζουνε καθημερινά σα τους λευθερους...και πήρανε σκουτερ και προσπαθούν με αυτό και περνάνε κ κανά κουλαδι ανυπαντρο κ λευθερο..και σαν να μην έφτανε αυτό ήρθες εδώ ρε κουλαρχε! Να ανοίξεις κ κουβέντα μαζί τους ώστε να τους δώσεις το δικαίωμα να ξετσουτσουνισουνε κιόλας
    ντε...!!μη δίνετε δικαιώματα....σε καταπιεσμενους παντρεμενους με σκουτερ..Τώρα λουσουτα!
    :rotflmao:

  6. #66
    Ρε παιδια σας εχει φαει το κομπλεξ καποιους απο σας!!!Δυστυχως!
    Αν καποιος μπορει μπορει να μου απαντησει για ποιο λογο καποιος που θελει να κινειται μεσα στη πολη μονο!!!! να παρει μηχανη ντε και καλα και οχι σκουτερ!!ΓΙΑΤΙ???Στο σκουτερ εχεις μεγαλυτερους αποθηκευτηκους χωρους,καλυοτεσαι καλυτερα απο βροχη-νερα-αερα,και επισης ακομα και σε πεσιμο η σε πλαγιο τρακαρισμα τα ποδια σου προστατευονται καλυτερα!Τελος ακομα και το οτι ειναι αυτοματα βολευει για τους ελιγμους μεσα στη πολη και στη τελικη δε χρειαζεται να λαδωνεις αλυσιδες!
    ΟΠΟΤΕ μπορει καποιους απο ολους εσας που το παιζεται τρελλοι μηχανοβιοι να μου πειτε γιατι καποιος να παρει αλλους ειδους μηχανη για μεσα στη πολη???
    Οσον αφορα για ταξιδακια εκτος των τειχων εκει ειναι αλλη ιστορια.Οντως με κανονικη μοτοσυκλετα ειναι πολυ καλυτερα και ασφαλεστερα ωστε να κρατας και καλη μεση ωριαια ταχυτητα.
    Αλλα συγχωρηστε με αλλα θεωρω πολυ πιο ασφαλες το ταξιδι με το αμαξι μου που μπορει να μη το απολαμβανω οπως με τη μηχανη αλλα δεν ειμαι τοσο στο ελεος του καθε μαλ@κα!Επισης δεν φτανω και να με ποναει η μεση μου.

    Υ.Γ.Πηγαινετε να δειτε το Css που γινεται για scooter να δειτε πως αν καποιος ξερει να στριβει γενικα στριβει το οποιοδηποτε οχημα καλα!

  7. #67
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Πολυ ωραία ολα αυτα με τα σκούτερ αλλα οι τύποι με τα V-strom τι θελουν να πουν με τα τριμπουρδελα που καβαλάνε;2 περασαν απο τα χερια μου και τετοια κατάρα δεν εχω ξαναδεί.Μπροστινό κάπου στο περίπου,με ταλαντώσεις και αοριστία.Πισω αστο καλύτερα.Φρένα....η κωμωδία δεν ξερεις ποτε αν φρενάρω ή μπλοκάρω τετοια ομορφιά!να μην πουμε για αλλα θλιβερά μηχανάκια τα οποια κυκλοφορούν ανάμεσα μας.Τα σκούτερ κυριοι και ειδικα ο κυριος Λιακος ο συνονόματος ειναι πολυ καλα για την δουλεια που κατασκευάστηκαν,αν αυτοι που τα οδηγούν ειναι ασβέστες αλλη κουβέντα άλλωστε τετοιοι υπάρχουν πολλοί ακόμα και εδω μεσα.

  8. #68
    ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΚΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.....



    Βλέπεις μπουτάκι..........κί άν είσαι τυχερός μέχρι κυλοττάκι....!!!







  9. #69
    Μέλος χωρίς V-Strom Το avatar του/της Hiro
    Εγγραφή
    17/02/2010
    Μηνύματα
    162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    terens μια αδελφαρα που δεν ξερει να οδηγει και που ακουει στο ονομα Valentino Rossi κυκλοφορουσε με σκουτερ μικρος -μεχρι και σημερα αλλα μην ασχολησε εσυ παρα εισαι αντρας και οδηγαρα για κατι γκεικουλες σαν και αυτον που οδηγει μουνογκαζα(?) :rotflmao:

    +2 Τρις
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ΩραίΑ άνοιξε τώρα τον παράδεισο όλων των ταλαιπωρων μηχανοβιων που δε τους αφήνει η γυναίκα να πάρουν ένα πιστόλι να καυλαντιζουνε καθημερινά σα τους λευθερους...και πήρανε σκουτερ και προσπαθούν με αυτό και περνάνε κ κανά κουλαδι ανυπαντρο κ λευθερο..και σαν να μην έφτανε αυτό ήρθες εδώ ρε κουλαρχε! Να ανοίξεις κ κουβέντα μαζί τους ώστε να τους δώσεις το δικαίωμα να ξετσουτσουνισουνε κιόλας
    ντε...!!μη δίνετε δικαιώματα....σε καταπιεσμενους παντρεμενους με σκουτερ..Τώρα λουσουτα!
    :rotflmao:
    +1.916.748.954.749 (+ΦΠΑ) Και τώρα, πρόσθεσε αυτούς που έχουν ΚΑΙ scooter, κάποιοι απ' αυτους μπορεί να είχαν πρίν ΚΑΙ παπί και δεν ξέρεις τι άλλο έχουν και πως το πάνε.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από eddiedimitris
    Ρε παιδια σας εχει φαει το κομπλεξ καποιους απο σας!!!Δυστυχως!
    Κάποιοι για να αισθανθούν ακόμα πιο χεράδες κατηγορούν τα scooter συνολικά και οχι ορισμένους αναβάτες αυτών. Ο σωστός μοτοσυκλετιστής ξεχωρίζει απο το σεβασμό που δείχνει στα άλλα οχήματα και πεζούς.
    Αν καποιος μπορει μπορει να μου απαντησει για ποιο λογο καποιος που θελει να κινειται μεσα στη πολη μονο!!!! να παρει μηχανη ντε και καλα και οχι σκουτερ!!ΓΙΑΤΙ???Στο σκουτερ εχεις μεγαλυτερους αποθηκευτηκους χωρους,καλυοτεσαι καλυτερα απο βροχη-νερα-αερα,και επισης ακομα και σε πεσιμο η σε πλαγιο τρακαρισμα τα ποδια σου προστατευονται καλυτερα!Τελος ακομα και το οτι ειναι αυτοματα βολευει για τους ελιγμους μεσα στη πολη και στη τελικη δε χρειαζεται να λαδωνεις αλυσιδες!
    Υπάρχουν πολλοί λόγοι αλλά, τελικά, είναι θέμα προτεραιοτήτων.

    Υ.Γ.Πηγαινετε να δειτε το Css που γινεται για scooter να δειτε πως αν καποιος ξερει να στριβει γενικα στριβει το οποιοδηποτε οχημα καλα!

    Καλά αυτά που λες, αλλά η κίνηση στην πόλη δεν γίνεται υπο τις ίδιες συνθήκες με μια πίστα
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Πολιτικος εισαι? :rotflmao:
    -1.2δις
    Experience is something you don't get until just after you need it.
    Παλιά ήμουν αναποφάσιστος αλλά τώρα πια δεν είμαι σίγουρος.

  10. #70
    Μέλος χωρίς V-Strom Το avatar του/της Hiro
    Εγγραφή
    17/02/2010
    Μηνύματα
    162
    Και κάπου έχει γίνει ένα μπέρδεμα με το ποιός είπε τι. Για το V-Strom και τα αστεία γι' αυτό, αλλά δεν πειράζει όποιος προλάβει. Κι αυτό μοτοσυκλέτα είναι, απλά υπάρχουν καλύτερες. Και απο to scooter που χρησιμοποιώ κάθε μέρα είναι σαφώς ανώτερο. Μην το ξεφτιλίσουμε το θέμα εντελώς
    Experience is something you don't get until just after you need it.
    Παλιά ήμουν αναποφάσιστος αλλά τώρα πια δεν είμαι σίγουρος.

  11. #71
    Μέλος χωρίς V-Strom Το avatar του/της Hiro
    Εγγραφή
    17/02/2010
    Μηνύματα
    162
    Και ο φίλος που πήρε και δεύτερο τι? Τι μας λέει ο,τι με το πρώτο δεν κατάλαβε???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αλλά όχι και θλιβέρο όμως. -1.2 εκατομμύρια (άνευ ΦΠΑ)
    Experience is something you don't get until just after you need it.
    Παλιά ήμουν αναποφάσιστος αλλά τώρα πια δεν είμαι σίγουρος.

  12. #72
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Hiro
    Και ο φίλος που πήρε και δεύτερο τι? Τι μας λέει ο,τι με το πρώτο δεν κατάλαβε???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αλλά όχι και θλιβέρο όμως. -1.2 εκατομμύρια (άνευ ΦΠΑ)
    Θλιβεροτατο να διορθώσω!:rotflmao: :rotflmao:
    Το πρώτο προσπάθησα να το κανω μηχανη,με το δεύτερο κατάλαβα οτι την π@υτ@ν@ και να την καλοπισεις παρθένα δεν γίνεται και το έστειλα σε 2 μηνες.

  13. #73
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΗΛΙΑΣΚΤΜ
    Θλιβεροτατο να διορθώσω!:rotflmao: :rotflmao:
    Το πρώτο προσπάθησα να το κανω μηχανη,με το δεύτερο κατάλαβα οτι την π@υτ@ν@ και να την καλοπισεις παρθένα δεν γίνεται και το έστειλα σε 2 μηνες.

    :rotflmao:

    (ένας φίλος κατάφερε και το έκανε μηχανή. Εβαλε καρίνα). :rotflmao:





    όμως...:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hijack.jpg 
Προβολές:	395 
Μέγεθος:	9,4 KB 
ID:	190966

  14. #74
    Παντως δεν βλεπω κανεναν να αναιρει οτι για μεσα στη πολη τα scooter εξυπηρετουν πολυ καλυτερα απ τα αλλα!
    Επισης χιλιες φορες ενας σκουτεροβιος γερος και μπαμπας απο εναν που παιρνει supersport 1000cc για να πουλαει μουρη στη καφετερια και να βλεπεις τα λαστιχα του φθαρμενα μονο στο κεντρο τους!

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από eddiedimitris
    Ρε παιδια σας εχει φαει το κομπλεξ καποιους απο σας!!!Δυστυχως!
    Αν καποιος μπορει μπορει να μου απαντησει για ποιο λογο καποιος που θελει να κινειται μεσα στη πολη μονο!!!! να παρει μηχανη ντε και καλα και οχι σκουτερ!!ΓΙΑΤΙ???Στο σκουτερ εχεις μεγαλυτερους αποθηκευτηκους χωρους,καλυοτεσαι καλυτερα απο βροχη-νερα-αερα,και επισης ακομα και σε πεσιμο η σε πλαγιο τρακαρισμα τα ποδια σου προστατευονται καλυτερα!Τελος ακομα και το οτι ειναι αυτοματα βολευει για τους ελιγμους μεσα στη πολη και στη τελικη δε χρειαζεται να λαδωνεις αλυσιδες!
    ΟΠΟΤΕ μπορει καποιους απο ολους εσας που το παιζεται τρελλοι μηχανοβιοι να μου πειτε γιατι καποιος να παρει αλλους ειδους μηχανη για μεσα στη πολη???
    Οσον αφορα για ταξιδακια εκτος των τειχων εκει ειναι αλλη ιστορια.Οντως με κανονικη μοτοσυκλετα ειναι πολυ καλυτερα και ασφαλεστερα ωστε να κρατας και καλη μεση ωριαια ταχυτητα.
    Αλλα συγχωρηστε με αλλα θεωρω πολυ πιο ασφαλες το ταξιδι με το αμαξι μου που μπορει να μη το απολαμβανω οπως με τη μηχανη αλλα δεν ειμαι τοσο στο ελεος του καθε μαλ@κα!Επισης δεν φτανω και να με ποναει η μεση μου.

    Υ.Γ.Πηγαινετε να δειτε το Css που γινεται για scooter να δειτε πως αν καποιος ξερει να στριβει γενικα στριβει το οποιοδηποτε οχημα καλα!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από eddiedimitris
    Παντως δεν βλεπω κανεναν να αναιρει οτι για μεσα στη πολη τα scooter εξυπηρετουν πολυ καλυτερα απ τα αλλα!
    Επισης χιλιες φορες ενας σκουτεροβιος γερος και μπαμπας απο εναν που παιρνει supersport 1000cc για να πουλαει μουρη στη καφετερια και να βλεπεις τα λαστιχα του φθαρμενα μονο στο κεντρο τους!

    επειδη βλεπω οτι δεν σου γραφει καποιος αλλος τα αυτονοητα, παμε αλλη μια παλι (μιας και εισαι και καινουργιος).

    ειναι καλυτερο να κυκλοφορεις με μηχανη μεσα στην πολη αντι για σκουτερ γιατι:
    1) εχει καλυτερα φρενα
    2) εχει καλυτερες αναρτησεις
    3) εχει καλυτερη θεση οδηγησης
    4) εχει καλυτερη γωνια καστερ
    5) εχει ταχυτητες και παραλληλα συμπλεκτη δλδ φρενο απο τον κινητηρα.
    6) εχει μεγαλυτερες ροδες και πολλες φορες και καλυτερα λαστιχα

    επισης να προσθεσω οτι το επιχειρημα σου να παιρνουμε τις μηχανες στο ταξιδι επειδη κρατανε μεγαλη μεση ωριαια δεν στεκει. η μεγαλη μεση ωριαια δεν εχει να κανει με το αν ειναι μηχανη ή σκουτερ. και με ενα σκουτερ 250cc μπορεις να το πηγαινεις τερμα γκαζι παντου και η μεση ωριαια σου να ειναι πολυ καλυτερη απο αυτη που θα κανει ενας εντουρας π.χ.

    επιπροσθετως τα περισσοτερα ατυχηματα στατιστικως γινονται εντος των τειχων ΑΡΑ: αν εχεις καλυτερη ενεργητικη ασφαλεια (δλδ ολα αυτα που εγραψα πιο πανω και τα εχει η μηχανη) ισως να προλαβαινες και καποια...

    εσυ μπορει να θεωρεις ασφαλεστερο το ταξιδι με αμαξι αλλα επειδη εμεις εδω ειμαστε μηχανοβιοι απο κουνια το θεωρουμε ασφαλεστερο και ταυτοχρονα καλυτερο/διασκεδαστικοτερο/ομορφοτερο πανω σε αυτο που εχει 2 ροδες.

    τελος μην ξανακουσω οτι σε ποναει η μεσουλα σου στο ταξιδι με μηχανη. αυτα ειναι δικαιολογιες του κwλου. κατσε στο κουτακι σου με το cd player, το air condition, τους πλευρικους αεροσακους και την φραπεδια και σταματα να μας λες οτι τα σκουτερ ειναι καλυτερα απο τις μηχανες. πιο ευκολα στον χειρισμο ναι. καλυτερα οχι.

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. όλοι εσείς με τα Dainese...Σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
    από SVX στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2010, 17:05
  2. Εσεις με τα Tiger για ψαχτειτε:
    από hector στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2010, 19:10
  3. Προσέξτε εσείς με τα ss..
    από lampros_fazer στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2007, 00:15
  4. Εσείς όλοι με τα avatar "μαιμού"
    από powerphot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2005, 00:17
  5. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF