Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 73 από 73

Θέμα: Την Κυριακη 21/3 κανονιζεται βολτα στην Αγια Αννα..

  1. #61
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Επειδή θα έρθω (και θα φέρω άλλη μια ή και δυο μηχανές) ως φαίνεται και έχετε τη σπάνια ευκαιρία να δείτε τον NLS... ΠΟΙΟΣ τελικά θα είναι εκεί;

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΘΟΥΜΕ!

  2. #62
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Post ΤΟ'ΠΑΜΕ ... ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ......

    εγω, η Νικόλ και το TransAlpάκι ... είμαστε μέσα ....
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Θάνος-Στέλλα δύο άτομα - μία μηχανή.

    Δεν ξέρω κανέναν όμως... ελπίζω να σας γνωρίσω και να μην προσπεράσω... αν δείτε ένα μπλε fazer1000 δικάβαλο, άσπρο-μπλε-μαύρο δερμάτινο μπουφάν, arai κράνη... φωνάξτε ρε παιδιά!

    Τα λέμε στις 10.00. Επειδή όμως δεν έχουμε τηλέφωνα και τα σχετικά, για να μην μου τύχει κάτι και σας στήσω άδικα, αν αργήσουμε περισσότερο από 10 λεπτά ξεκινήστε!

  4. #64
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Και εγω μεσα, 10 στο τσαφ...

  5. #65
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    10 sto tsaf.... ta mele!!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #66
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916

    Wink

    θα ερθω κι'εγω μαζι με τον NLS για σκουπα και για να μαζευω οτι πεσει απο τα Ευρωπαικα....

  7. #67
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    γιώργο δεν έκανες καλό μπάσιμο για τα ευρωπαϊκά - όλο σε ευρωπαϊκά καβάλα ήσουν σήμερα

    (και σου άρεσε και η μπέμπα)

  8. #68
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354

    Angry TO KEPATO MOY

    ...ΑΡΓΗΣΑ!!!!

    θα ερχόμουν με το CB και θα γούσταρα... η πλάκα είναι ότι η Α.Άννα είναι τό χωριό μου και έχω πάει Χαλκίδα-Α.Άννα μόνος με το CB

    Σύντομη ιστοριούλα

    Μια μέρα ντύνομαι φτιάχνομαι και ετοιμάζομαι να πάω ταξίδι μέχρι το χωριό μου να μάθω να οδηγώ σε ανοιχτό δρόμο, βουνίσιο.

    Στο 23 χιλιόμετρο λίγο πριν τον "πεθαμένο" (!?!?!???!??!!!) πάω να πάρω την κλειστή δεξιά κατηφορική στροφή με 50, φοβάμαι να

    γείρω περισσότερο (ρε γμτ!!! πείτε μου κάποιος, ποια είναι τα όρια που γέρνεις στο CB?!? ποιός θα μου μάθεί; σχετικά ανώδυνα

    αν γίνεται... αυτό το τελευταίο το λέω σοβαρά αν κάποιος έχει όρεξη... gtsiros@yahoo.com ) και βγαίνω στο αντίθετο... και

    σκέφτομαι "μαλάκα τσίρο (εγώ είμαι αυτός) να δούμε τώρα τι θα εμφανιστεί από απέναντι..."

    Και τι έρχεται;

    Φορτηγό της πυροσβεστικής.

    Φρένα; Τι φρένα; Αλλαγή πορείας; Τι αλλλαγή πορείας; "Καλός σχετικά άνθρωπος ήμουν... παίζει να πάω και στον παράδεισο" .σκέφτηκα και συνέχισα να κατευθύνομαι προς το χώμα/γκρεμό που έχει εκεί.

    Ο οδηγος (σκεφτείτε το. οποιοσδήποτε ιδιώτης να ήταν, την είχα γα...ργαλήσει) έκανε προς το ρεύμα μου λίγο και μου άφησε χώρο να μπω *δεξιά* *του*.

    Μπαίνω δεξιά του και φεύγω από την άσφαλτο και σκάω σε κάτι θάμνους.

    Τη γλύτωσα με λίγο στραβο δεξί μέρος τιμονιού και γρατζουνισμένο τελικό (αν δείτε μαύρο CB στη Χαλκίδα με γρατζουνισμένο τελικό, έχετε το δικαίωμα να κορνάρετε/σφυρίξετε κλέφτικα και να φωνάξετε "Πρόσεχε τους θάμνους ρε μλκαααα!!!!").

    Οι πυροσβεστάδες κατέβηκαν με κοίταξαν, κοίταξαν και το μηχανάκι και αφού βεβαιώθηκαν ότι είμαι καλά, φύγαν σιγά σιγά.

    Εγώ παίρνω τη μηχανή και όσο αυτοπεποίθηση είχε μείνει και γύρισα σπίτι. Δε θυμάμαι να έβαλα 3η. Με περνάγαν παππούδες σε 50αρια παπάκια.

    Λίγες μέρες μετά, και αφού συνέρχομαι σχετικά, λέω "κάτσε ρε π μου... τι δηλαδή; θα τρώμε χύμα στο ίσωμα; Τη μ που έκανα πρέπει να την διορθώσω"

    Και βουρ ξανάαα.....

    Την ίδια στροφη λοιπόν, και ενώ η καρδιά μου είχε περάσει στεγνά τον κόφτη, την παίρνω ...χαραααααα όταν βλέπω ότι την παίρνω... χαράααααααα όταν βλέπω ότι από απέναντι δεν έρχεται τίπο--ΒΒΒΒΒΒΒΒΒΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
    ...
    ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ
    ...
    ΤΙ
    Ε;!;!

    Βλέπω μπροστά μου κάτι... κόκκινο; Μάλλον κόκκινο ήταν. Μπορεί και πράσινο. Πάντως δεν πήγαινε έτσι | αλλά έτσι -

    μέχρι εγώ να τελειώσω την επαναφορά μου απο το (λιγοστό) γείρσιμο που είχα κάνει, αυτός είχε *πάρει* την επόμενη στροφή. με γόνατο.

    ζαλισμένος καθώς ήμουν, έκοψα λίγο και κατέβασα σε 2α (ναι το ξέρω ότι είναι πολύ αργά. Το είχα δει, ακούσει, νοιώσει και καταλάβει 5 δευτερόλεπτα πριν. Αλλά απλά είχα χεστεί επάνω μου).

    Μετά από κανά 5λεπτο σταματώ σε μια στροφη που έχει χώμα και ήταν σταματημενος ένας φορτηγατζής. Τον κοιτάω, με κοιτάει. Τον ρωτάω αν είδε ενα γρήγορο μηχανάκι. Απορημένος, μου έγνεψε "όχι". (Ναι το ξέρω ότι η ερώτηση ήταν χωρίς νόημα. Αλλά δεν ήμουν σίγουρος ότι συνέβη αυτό που είχε συμβεί.)

    Η επαλήθευση ήρθε λίγο αργότερα.

    Με ξαναπερνάει ένας. Και άλλος ένας.

    Ε όχι ρε. Δεν ήταν ότι με πέρναγαν, αλλά ήταν ότι θα έπρεπε να παω με παραπάνω απο 40 σε δρόμο που οι άλλοι πάνε με 150.

    Ο δρόμος άνοιγε λίγο σε ένα σημείο (είναι εκεί που έχει το ποτάμι και έχει και την καντίνα. καλό μέρος) και επείδη έβλεπα αν έρχεται από απέναντι κανείς πήγαινα πιο γρήγορα στις στροφές και το πάτησα όσο μπορούσα. Δηλάδη 70-80.

    Σε κάποια φάση, καταλαβαίνω ότι είναι κάτι πίσω μου. Κόβω λίγο και με περνάει (CBR ήταν; ). Πατάει φρένα. Σκέφτομαι "ώχ θα φάω ξύλο, κάποια μ έκανα, το ξέρω...". Πατάω φρένα. Σταματάει. Σταματάω. Κοιτάει προς τα πίσω. Ανασηκώνομαι στη σέλα λίγο. Λέω, μ
    έκανα σίγουρα πριν κάπου, αυτό ήταν θα με πλακώσει στο ξύλο... να πατήσω να φύγω; τι νόημα έχει... 50 μέτρα μετά θα με έχει φτάσει... Περνάει στην καντίνα αριστερά, που από την τρομάρα μου δεν είδα μέχρι εκείνη τη στιγμή. Κοιτάω προς τα κει και

    βλέπω ολόκληρη γκαλερί από μηχανακια... Λέω ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕΕΕΕΕ!!! και ξεκαβαλικέυω. ταραμ ταμ. πλησιάζω (είχαν φτάσει οι φραπέδες μέχρι τη μέση) και λέω τη μαλακία μου για να με προσέξουν. "Εγώ δεν πάω τόσο γρήγορα αλλά προσπαθώ!" Με κοιτάνε.

    Ένας κοιτάει το κράνος μου και με ρωτάει "Εσύ είσαι με το CB;". Τώρα, να πω ναι και θα με γ στο ξύλο ή να φύγώ; μέχρι να βάλουν/βγάλουν τίς στολές είχα χρόνο να ανέβω στη μηχανή και να κρυφτώ στο δάσος. Λέω ναι. μετά δε θυμάμαι τι ακριβώς λέχθηκε

    αλλα στο περίπου (πολύ περίπου) ακούστηκαν τα εξής :
    -Ρε συ (σκουντάει τον διπλανό του) αυτόν εννοείς;
    -Ε ναι, δε μπορούσα να τον περάσω, πήγαινε αριστερά δεξιά σε όλο το δρόμο.

    Κάθησα μιλήσαμε για λίγη ώρα και μετά συνέχισα το ταξιδάκι μου.

    Αυτά και εις άλλα με υγεία.

    Άυριο γυρίζω στη Χαλκίδα (είμαι στην Πατρα τώρα). Ο πατέρας μου μάλλον θα πάρει καινούρια μηχανή (μάλλον θέλει το CBF αλλά επειδή το CBF είναι σκατά, θα τον πείσω να πάρει το Hornet) οπότε το CB θα μείνει σε μένα! ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. αχέμ.

    Αυτοσυγκράτησης. Αχέμ.

    (ωχ... το μύνημα βγήκε λίγο μεγαλύτερο από ότι αρχικά περίμενα...)

  9. #69

    Re: TO KEPATO MOY

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
    ...ΑΡΓΗΣΑ!!!!

    θα ερχόμουν με το CB και θα γούσταρα... η πλάκα είναι ότι η Α.Άννα είναι τό χωριό μου και έχω πάει Χαλκίδα-Α.Άννα μόνος με το CB

    Σύντομη ιστοριούλα

    Μια μέρα ντύνομαι φτιάχνομαι και ετοιμάζομαι να πάω ταξίδι μέχρι το χωριό μου να μάθω να οδηγώ σε ανοιχτό δρόμο, βουνίσιο.

    Στο 23 χιλιόμετρο λίγο πριν τον "πεθαμένο" (!?!?!???!??!!!) πάω να πάρω την κλειστή δεξιά κατηφορική στροφή με 50, φοβάμαι να

    γείρω περισσότερο (ρε γμτ!!! πείτε μου κάποιος, ποια είναι τα όρια που γέρνεις στο CB?!? ποιός θα μου μάθεί; σχετικά ανώδυνα

    αν γίνεται... αυτό το τελευταίο το λέω σοβαρά αν κάποιος έχει όρεξη... gtsiros@yahoo.com ) και βγαίνω στο αντίθετο... και

    σκέφτομαι "μαλάκα τσίρο (εγώ είμαι αυτός) να δούμε τώρα τι θα εμφανιστεί από απέναντι..."

    Και τι έρχεται;

    Φορτηγό της πυροσβεστικής.

    Φρένα; Τι φρένα; Αλλαγή πορείας; Τι αλλλαγή πορείας; "Καλός σχετικά άνθρωπος ήμουν... παίζει να πάω και στον παράδεισο" .σκέφτηκα και συνέχισα να κατευθύνομαι προς το χώμα/γκρεμό που έχει εκεί.

    Ο οδηγος (σκεφτείτε το. οποιοσδήποτε ιδιώτης να ήταν, την είχα γα...ργαλήσει) έκανε προς το ρεύμα μου λίγο και μου άφησε χώρο να μπω *δεξιά* *του*.

    Μπαίνω δεξιά του και φεύγω από την άσφαλτο και σκάω σε κάτι θάμνους.

    Τη γλύτωσα με λίγο στραβο δεξί μέρος τιμονιού και γρατζουνισμένο τελικό (αν δείτε μαύρο CB στη Χαλκίδα με γρατζουνισμένο τελικό, έχετε το δικαίωμα να κορνάρετε/σφυρίξετε κλέφτικα και να φωνάξετε "Πρόσεχε τους θάμνους ρε μλκαααα!!!!").

    Οι πυροσβεστάδες κατέβηκαν με κοίταξαν, κοίταξαν και το μηχανάκι και αφού βεβαιώθηκαν ότι είμαι καλά, φύγαν σιγά σιγά.

    Εγώ παίρνω τη μηχανή και όσο αυτοπεποίθηση είχε μείνει και γύρισα σπίτι. Δε θυμάμαι να έβαλα 3η. Με περνάγαν παππούδες σε 50αρια παπάκια.

    Λίγες μέρες μετά, και αφού συνέρχομαι σχετικά, λέω "κάτσε ρε π μου... τι δηλαδή; θα τρώμε χύμα στο ίσωμα; Τη μ που έκανα πρέπει να την διορθώσω"

    Και βουρ ξανάαα.....

    Την ίδια στροφη λοιπόν, και ενώ η καρδιά μου είχε περάσει στεγνά τον κόφτη, την παίρνω ...χαραααααα όταν βλέπω ότι την παίρνω... χαράααααααα όταν βλέπω ότι από απέναντι δεν έρχεται τίπο--ΒΒΒΒΒΒΒΒΒΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
    ...
    ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ
    ...
    ΤΙ
    Ε;!;!

    Βλέπω μπροστά μου κάτι... κόκκινο; Μάλλον κόκκινο ήταν. Μπορεί και πράσινο. Πάντως δεν πήγαινε έτσι | αλλά έτσι -

    μέχρι εγώ να τελειώσω την επαναφορά μου απο το (λιγοστό) γείρσιμο που είχα κάνει, αυτός είχε *πάρει* την επόμενη στροφή. με γόνατο.

    ζαλισμένος καθώς ήμουν, έκοψα λίγο και κατέβασα σε 2α (ναι το ξέρω ότι είναι πολύ αργά. Το είχα δει, ακούσει, νοιώσει και καταλάβει 5 δευτερόλεπτα πριν. Αλλά απλά είχα χεστεί επάνω μου).

    Μετά από κανά 5λεπτο σταματώ σε μια στροφη που έχει χώμα και ήταν σταματημενος ένας φορτηγατζής. Τον κοιτάω, με κοιτάει. Τον ρωτάω αν είδε ενα γρήγορο μηχανάκι. Απορημένος, μου έγνεψε "όχι". (Ναι το ξέρω ότι η ερώτηση ήταν χωρίς νόημα. Αλλά δεν ήμουν σίγουρος ότι συνέβη αυτό που είχε συμβεί.)

    Η επαλήθευση ήρθε λίγο αργότερα.

    Με ξαναπερνάει ένας. Και άλλος ένας.

    Ε όχι ρε. Δεν ήταν ότι με πέρναγαν, αλλά ήταν ότι θα έπρεπε να παω με παραπάνω απο 40 σε δρόμο που οι άλλοι πάνε με 150.

    Ο δρόμος άνοιγε λίγο σε ένα σημείο (είναι εκεί που έχει το ποτάμι και έχει και την καντίνα. καλό μέρος) και επείδη έβλεπα αν έρχεται από απέναντι κανείς πήγαινα πιο γρήγορα στις στροφές και το πάτησα όσο μπορούσα. Δηλάδη 70-80.

    Σε κάποια φάση, καταλαβαίνω ότι είναι κάτι πίσω μου. Κόβω λίγο και με περνάει (CBR ήταν; ). Πατάει φρένα. Σκέφτομαι "ώχ θα φάω ξύλο, κάποια μ έκανα, το ξέρω...". Πατάω φρένα. Σταματάει. Σταματάω. Κοιτάει προς τα πίσω. Ανασηκώνομαι στη σέλα λίγο. Λέω, μ
    έκανα σίγουρα πριν κάπου, αυτό ήταν θα με πλακώσει στο ξύλο... να πατήσω να φύγω; τι νόημα έχει... 50 μέτρα μετά θα με έχει φτάσει... Περνάει στην καντίνα αριστερά, που από την τρομάρα μου δεν είδα μέχρι εκείνη τη στιγμή. Κοιτάω προς τα κει και

    βλέπω ολόκληρη γκαλερί από μηχανακια... Λέω ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕΕΕΕΕ!!! και ξεκαβαλικέυω. ταραμ ταμ. πλησιάζω (είχαν φτάσει οι φραπέδες μέχρι τη μέση) και λέω τη μαλακία μου για να με προσέξουν. "Εγώ δεν πάω τόσο γρήγορα αλλά προσπαθώ!" Με κοιτάνε.

    Ένας κοιτάει το κράνος μου και με ρωτάει "Εσύ είσαι με το CB;". Τώρα, να πω ναι και θα με γ στο ξύλο ή να φύγώ; μέχρι να βάλουν/βγάλουν τίς στολές είχα χρόνο να ανέβω στη μηχανή και να κρυφτώ στο δάσος. Λέω ναι. μετά δε θυμάμαι τι ακριβώς λέχθηκε

    αλλα στο περίπου (πολύ περίπου) ακούστηκαν τα εξής :
    -Ρε συ (σκουντάει τον διπλανό του) αυτόν εννοείς;
    -Ε ναι, δε μπορούσα να τον περάσω, πήγαινε αριστερά δεξιά σε όλο το δρόμο.

    Κάθησα μιλήσαμε για λίγη ώρα και μετά συνέχισα το ταξιδάκι μου.

    Αυτά και εις άλλα με υγεία.

    Άυριο γυρίζω στη Χαλκίδα (είμαι στην Πατρα τώρα). Ο πατέρας μου μάλλον θα πάρει καινούρια μηχανή (μάλλον θέλει το CBF αλλά επειδή το CBF είναι σκατά, θα τον πείσω να πάρει το Hornet) οπότε το CB θα μείνει σε μένα! ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. αχέμ.

    Αυτοσυγκράτησης. Αχέμ.

    (ωχ... το μύνημα βγήκε λίγο μεγαλύτερο από ότι αρχικά περίμενα...)
    Βρε τελειωμένε κοιτα τι μικρός είναι ο κόσμος,εσύ είσουν με το cb του πατέρα σου που μας βρήκες στον Αλεξίου και μας έλεγες τα τρελά σου για το χωράφι που αγόρασες???
    c.mpitas

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    ....μην μασας νεε μου!!!!!!

    Ασ τους να σε περνανε!!!

    Θα ερθει και η δική σου η σειρα
    www.copacampagnia.gr

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: TO KEPATO MOY

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
    Βρε τελειωμένε κοιτα τι μικρός είναι ο κόσμος,εσύ είσουν με το cb του πατέρα σου που μας βρήκες στον Αλεξίου και μας έλεγες τα τρελά σου για το χωράφι που αγόρασες???

    και σεις τί??

    το αποπήρατε το παιδί ωσαν παλια φρουρα??
    www.copacampagnia.gr

  12. #72

    Re: Re: Re: TO KEPATO MOY

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    και σεις τί??

    το αποπήρατε το παιδί ωσαν παλια φρουρα??

    NO NO NO KΑΛΗ ΜΟΥ!ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ!ΤΙΠΟΤΙΣ ΑΛΛΟ!:rotflmao:
    c.mpitas

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: TO KEPATO MOY

    )
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
    NO NO NO KΑΛΗ ΜΟΥ!ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ!ΤΙΠΟΤΙΣ ΑΛΛΟ!:rotflmao:
    παλι καλα...

    Γιατί μπορει να παθαινε και τίποτα το παιδί, να του μενε κανα ψυχολογικό τραύμα με εσας τους αρούγκαλους-κάγκουρους-στραβους πιλοτους στα F16 (oyps! ταινία είναι αυτο ) και αντε να ξαναβγεί στους δρόμους...
    www.copacampagnia.gr

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. 13ο national rally Harley στην Αγια Αννα
    από SpineshankD στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2008, 11:56
  2. Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2006, 10:51
  3. Βολτα Λαμια μερια την Κυριακη
    από sunnymtx στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2006, 07:21
  4. Βόλτα στη Λευκάδα, τη Κυριακή 21/3
    από parji στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 17:29
  5. Βόλτα στην Αγ. Άννα μετά μαθήματος!!!!!
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2004, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF