Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 72 από 72

Θέμα: Συνοδηγός - Πώς ανεβαίνει;;;

  1. #61
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    νομιζω οτι καπου ειχα διαβασει οτι στη Ελλαδα το μεσο υψος ειναι 175...στην κρητη ειναι 1.65 οποτε ξεχωριζω βλεπετε...σαν την μυγα μες στο γαλα. Στην γερμανια απο την αλλη ειμαι απλα καμποσο ανω του μετριου αλλα υπαρχουν και αλλοι ψηλοι σαν εμενα εκει που τους συνανταω συχνα στον δρομο.
    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  2. #62
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    2
    Καλησπέρα σας!!!εγώ είμαι νέο φρούτο στις μηχανοπαρεες και το απολαμβάνω!!!Δεν οδηγώ ακόμα (αν και δε θα αργησει) αλλά έχω έναν καλό δάσκαλο δίπλα μου που 2 χρόνια τώρα μου μαθαίνει το θεωρητικό-μηχανικα πρακτικό κομμάτι της μηχανής και τα μυστικά της κυρίως σε θέματα ασφάλειας!!!και παροτι δείχνει να είμαι καλή μαθήτρια και με ζήλο εχω ενα μεγάαααααλο(με το συμπάθιο) θέμα......για κανένα μα κανένα λόγο δεν μπορώ να ανέβω στη μηχανή από το μαρσεπιέ!!!!!για να καταλάβετε η εκπαίδευση μου ως συνεπιβάτης άρχισε πάνω σε GSXR...προφανώς τα μαρσεπιέ εκεί τα έφτανε μόνο ο Φασούλας, συνεπώς για να ανέβω πατούσα στο μαρσεπιέ του οδηγού, τι με φούστες, τι με στενά, τι με φόρμες κανένα πρόβλημα(ωραίοι καιροί)!!!μετά την οδηγική ωρίμανση του οδηγού περάσαμε σε μια πανέμορφη Αφρικάνα...(θα είσαι βασίλισσα μου λέει...) εδώ και ένα χρόνο δεν κατάφερα ποτέ να ανέβω σαν πεταλουδίτσα (όπως είπε και ένα παλικάρι) παρα μόνο σαν ντουβάρι πατώντας στα μαρσεπιε οπότε χωρίς κανένα θέμα σηκώνω απλά το ποδαράκι και ανεβαίνω μια χαρα (είμαι και 1,70 παρόλο το ύψος της μηχανης φτάνω)!!!!Έλα μου ντε που ήρθε η ώρα να τη φορτώσουμε για ταξίδι....3 μέρες έκανα να κοιμηθώ σκεπτόμενη πως θα ανέβω...τελικά καταλήξαμε στο καράτε....ανοιγμα 90 μοίρες και τσουκου τσουκου ανέβα(γελοίο θέαμα)!!!!!Δεν είμαι φτερό και ουτε ο οδηγός κανα γομάρι όπως μερικοί της συζήτησης(χαχαχαχαχαχα)...καμια ιδέα κανα κολπάκι πως να ανεβαίνω όταν η μηχανή ειναι φορτωμένη με μπαγκαζιέρα ή ακόμα χειρότερα και με βαλίτσες(εφιάλτης)?????

  3. #63
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από econart Προβολή μηνύματος
    Κκαμια ιδέα κανα κολπάκι πως να ανεβαίνω όταν η μηχανή ειναι φορτωμένη με μπαγκαζιέρα ή ακόμα χειρότερα και με βαλίτσες(εφιάλτης)?????
    Εδώ είσαι...
    Think faster than you ride

  4. #64
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από econart Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σας!!!εγώ είμαι νέο φρούτο στις μηχανοπαρεες και το απολαμβάνω!!!Δεν οδηγώ ακόμα (αν και δε θα αργησει) αλλά έχω έναν καλό δάσκαλο δίπλα μου που 2 χρόνια τώρα μου μαθαίνει το θεωρητικό-μηχανικα πρακτικό κομμάτι της μηχανής και τα μυστικά της κυρίως σε θέματα ασφάλειας!!!και παροτι δείχνει να είμαι καλή μαθήτρια και με ζήλο εχω ενα μεγάαααααλο(με το συμπάθιο) θέμα......για κανένα μα κανένα λόγο δεν μπορώ να ανέβω στη μηχανή από το μαρσεπιέ!!!!!για να καταλάβετε η εκπαίδευση μου ως συνεπιβάτης άρχισε πάνω σε GSXR...προφανώς τα μαρσεπιέ εκεί τα έφτανε μόνο ο Φασούλας, συνεπώς για να ανέβω πατούσα στο μαρσεπιέ του οδηγού, τι με φούστες, τι με στενά, τι με φόρμες κανένα πρόβλημα(ωραίοι καιροί)!!!μετά την οδηγική ωρίμανση του οδηγού περάσαμε σε μια πανέμορφη Αφρικάνα...(θα είσαι βασίλισσα μου λέει...) εδώ και ένα χρόνο δεν κατάφερα ποτέ να ανέβω σαν πεταλουδίτσα (όπως είπε και ένα παλικάρι) παρα μόνο σαν ντουβάρι πατώντας στα μαρσεπιε οπότε χωρίς κανένα θέμα σηκώνω απλά το ποδαράκι και ανεβαίνω μια χαρα (είμαι και 1,70 παρόλο το ύψος της μηχανης φτάνω)!!!!Έλα μου ντε που ήρθε η ώρα να τη φορτώσουμε για ταξίδι....3 μέρες έκανα να κοιμηθώ σκεπτόμενη πως θα ανέβω...τελικά καταλήξαμε στο καράτε....ανοιγμα 90 μοίρες και τσουκου τσουκου ανέβα(γελοίο θέαμα)!!!!!Δεν είμαι φτερό και ουτε ο οδηγός κανα γομάρι όπως μερικοί της συζήτησης(χαχαχαχαχαχα)...καμια ιδέα κανα κολπάκι πως να ανεβαίνω όταν η μηχανή ειναι φορτωμένη με μπαγκαζιέρα ή ακόμα χειρότερα και με βαλίτσες(εφιάλτης)?????
    πατας μαρσπιε.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #65
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2014
    Μηνύματα
    2
    το έχω δει όπως και αυτό https://www.youtube.com/watch?v=nGfqXDdyCY8 αλλά για τα μπάζα είμαι δεν τα έχω καταφέρει ακομα!!thnx πάντως!!!
    -Ποιά η διαφορά ενός άντρα και ενός παιδιού.....????
    -Ο άντρας έχει πιο ακριβά παιχνίδια!!!
    Keep in mind girls!!!!!

  6. #66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από econart Προβολή μηνύματος
    για κανένα μα κανένα λόγο δεν μπορώ να ανέβω στη μηχανή από το μαρσεπιέ!!!!!για να καταλάβετε η εκπαίδευση μου ως συνεπιβάτης άρχισε πάνω σε GSXR...προφανώς τα μαρσεπιέ εκεί τα έφτανε μόνο ο Φασούλας, συνεπώς για να ανέβω πατούσα στο μαρσεπιέ του οδηγού, τι με φούστες, τι με στενά, τι με φόρμες κανένα πρόβλημα(ωραίοι καιροί)!Δεν είμαι φτερό και ουτε ο οδηγός κανα γομάρι όπως μερικοί της συζήτησης(χαχαχαχαχαχα)...καμια ιδέα κανα κολπάκι πως να ανεβαίνω ?????
    Μακριά γαϊδούρα ξέρεις?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #67
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    χαχαχα πολύ καλό δεν είχε υποπέσει εις την αντίληψήν μου, το είδα όλο.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #68
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    χαχαχα πολύ καλό δεν είχε υποπέσει εις την αντίληψήν μου, το είδα όλο.
    Το ιδιο και 'γω. Το προωθησα και στη κοπελα μου με το εξης σχολιο "Θα σε εξετασω σε 1 ωρα και 45 λεπτα"
    Η απαντηση ηταν "Αν κοπω, βγαινω με τις φιλες μου?"

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.235
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από econart Προβολή μηνύματος
    καμια ιδέα κανα κολπάκι πως να ανεβαίνω όταν η μηχανή ειναι φορτωμένη με μπαγκαζιέρα ή ακόμα χειρότερα και με βαλίτσες(εφιάλτης)?????
    Δεν υπαρχει κολπο (τσεκαρισμενο). Θελει μανουβρα.

  10. #70
    Πηγαμε στα γενικα περι μοτοσυκλετας

  11. #71
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    στην africa με τριβάλιτσο GIVI ανεβαίνει κανονικά η γυναίκα μου με το πατάκι
    απλά θέλει πιο πολύ προσοχή ένεκα βάρους
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  12. #72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Μακριά γαϊδούρα ξέρεις?
    :rotflmao::rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2016, 20:37
  2. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 21:33
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 13:19
  4. Πως Να Κανεις Ευτυχισμενη Μια Γυναικα
    από stratospr στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 09:40
  5. Πως επιλεγονται οι moderator????
    από filippos_hornet στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 13:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF