Σελίδα 5 από 19 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 282

Θέμα: Casey.Stoner.The.Age.Of.27

  1. #61
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.210
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    να το ξαναδεις.

    υπήρχε παλιότερα χιλιάδες κόσμος (σοβαρός, σπουδαγμένος, έξυπνος κτλ) που κάθε Δευτέρα τσακωνότανε για το αν ήταν πέναλτι ή όχι το χθεσινό. Την ίδια φάση έβλεπαν όλοι τους απο τη τηλεοραση και μάλιστα απο 8 διαφορετικές κάμερες! ο καθένας έβλεπε οτι ήθελε να δει.

    Στη Γ' λυκείου του σωτήριου έτους 1992, στην κοινονιωλογία (τι γμηστερό βιβλίο ήταν αυτό), το έλεγαν "προκατάληψη". τα μάτια μας βλέπουν κάτι, αλλα το μεταφράζουμε με τρόπο έτσι ώστε να ενισχύσει την ηδη υπάρχουσα άποψη μας.

    καλημέρα
    Τελευταία τροποποίηση από spyro; 14/04/2013 στις 06:51.

  2. #62
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Ο βγαίνων απο το χωράφι λοιπόν μπορεί να κάνει ότι θέλει αρκεί να λέγεται VR
    Τρούπη αν βρεθούμε παρέα σε κάνα σέσιον και σου βγω απο τα χώματα και σε κλείσω μην πεις τίποτα

    Τη Λαγκούνα πάντως αν την ξαναπιάσουμε δεν θα βγει πουθενά.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  3. #63
    Και το 2018 για το προσπέρασμα της Laguna θα συζητάμε...

    Παλληκάρια με τα νόμιμα και τα παράνομα...ο Rossi κέρδισε στη Laguna όχι επειδή πέρασε «παράνομα», αλλά επειδή ο Casey βρόντηξε βρόντηξε κάτω κάποιους γύρους αργότερα.

    Τα υπόλοιπα είναι " thats racing"
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #64
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Και το 2018 για το προσπέρασμα της Laguna θα συζητάμε...
    Και το τζαρτζάρισμα στον Sete... :a13: #den_ksehnw

    Θυμίζω πως Κρουμενάχερ και Ζάρκο τιμωρήθηκαν για πολύ μικρότερα παραπτώματα
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  5. #65
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Και το τζαρτζάρισμα στον Sete... :a13: #den_ksehnw

    Θυμίζω πως Κρουμενάχερ και Ζάρκο τιμωρήθηκαν για πολύ μικρότερα παραπτώματα
    υπευνθυμίζω οτι ο τύπος στο avatar σου κέρδισε πρωτάθλημα με πολύ σοβαρότερο παράπτωμα
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #66
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    υπήρχε παλιότερα χιλιάδες κόσμος (σοβαρός, σπουδαγμένος, έξυπνος κτλ) που κάθε Δευτέρα τσακωνότανε για το αν ήταν πέναλτι ή όχι το χθεσινό. Την ίδια φάση έβλεπαν όλοι τους απο τη τηλεοραση και μάλιστα απο 8 διαφορετικές κάμερες! ο καθένας έβλεπε οτι ήθελε να δει.

    Στη Γ' λυκείου του σωτήριου έτους 1992, στην κοινονιωλογία (τι γμηστερό βιβλίο ήταν αυτό), το έλεγαν "προκατάληψη". τα μάτια μας βλέπουν κάτι, αλλα το μεταφράζουμε με τρόπο έτσι ώστε να ενισχύσει την ηδη υπάρχουσα άποψη μας.

    καλημέρα
    δλδ βλεπεις κατι αλλο απο αυτο που βλεπω εγω?
    ρε σπυρο οσα χρονια και αν περασουνε και οσο βαμενος κοκκινος και αν ειμαι, ουτε τοτε, ουτε τωρα μπορω να πω οτι ο το σφυριγμα του παπουτσελη ηταν μαρς ΜΠεναλτι. πως να το κανουμε δλδ...?
    εδω εχουμε να κανουμε με αντικειμενικα το πιο αρχιδατο προσπερασμα στην ιστορια του αθληματος (απ' οσους αγωνες θυμαμαι τουλαχιστον) κι μου λες για παραβαση κανονισμου (τον οποιο δεν μου ανεφερες παρεπιπτωντος).

    τελοσπαντων...φιλια στη μουρη
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #67
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    υπευνθυμίζω οτι ο τύπος στο avatar σου κέρδισε πρωτάθλημα με πολύ σοβαρότερο παράπτωμα
    Συμφωνώ και επαυξάνω. Η κίνηση σήκωνε μεγάλη τιμωρία ως και μηδενισμό κι ας σημαίνει πως θα έχανε το πρωτάθλημα. Δεν το έκαναν όμως γιατί ήταν δημοφιλής και μόνο.
    Δεν είναι συγκρουόμενα οι μοτοσυκλέτες για να κάνει ο κάθε Loris ότι θέλει.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  8. #68
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Ο βγαίνων απο το χωράφι λοιπόν μπορεί να κάνει ότι θέλει αρκεί να λέγεται VR
    Τρούπη αν βρεθούμε παρέα σε κάνα σέσιον και σου βγω απο τα χώματα και σε κλείσω μην πεις τίποτα

    Τη Λαγκούνα πάντως αν την ξαναπιάσουμε δεν θα βγει πουθενά.
    μπορει να κανει οτι θελει οπως και αν λεγεται.ειδικα εγω δεν παθιαζομαι με οδηγους.φυσικα υπαρχουν καποιοι που τους παω και αλλοι που δεν θελω να τους βλεπω αλλα αυτη την προσπεραση οποιος και αν την εκανε θα ημουν στα γονατα και θα προσκυνουσα (και ας τον ελεγαν και πεντροσα).

    εντο αν βρεθουμε παρεα σε κανενα σεσιον και μου βγεις απο τα χωμματα και με κλεισεις θα φας κλωτσια και θα σε στειλω σε αλλη πιστα.αν ομως εχει η μηχανη σου νουμερο και η δικια μου επισης και εμεις οι 2 λισανς και ξεκινησαμε με σβησιμο φωτων και υπαρχει καρο σημαια στο τελος ΝΑΙ!ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ γιατι that s racing.

    αν θελετε να υιοθετησετε τις δηλωσεις του κεισι και του χορχε πριν καποια χρονια οτι ''πρεπει να γινονται με μεγαλυτερη ασφαλεια οι προσπερασεις'' και λοιπες αλλες μπουρδες, πατε να παρακολουθησετε αγωνες χουλα-χουπ και αφηστε τα αγωνιστικα μηχανακια χωρις φλας,καθρεφτες και κορνες.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #69
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Και το τζαρτζάρισμα στον Sete... :a13: #den_ksehnw
    κραταει την γραμμη του (ειναι απο εσωτερικη).ναι ειναι tοugh αλλα τι να κανουμε?η ζωη ειναι ποΙτανα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #70
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    εντο αν βρεθουμε παρεα σε κανενα σεσιον και μου βγεις απο τα χωμματα και με κλεισεις θα φας κλωτσια και θα σε στειλω σε αλλη πιστα.αν ομως εχει η μηχανη σου νουμερο και η δικια μου επισης και εμεις οι 2 λισανς και ξεκινησαμε με σβησιμο φωτων και υπαρχει καρο σημαια στο τελος ΝΑΙ!ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ γιατι that s racing.
    ΟΚ δεκτό. Δεν είναι το ίδιο οι αγώνες παρότι και στα τρακ ντέι μερικές φορές η αδρεναλίνη περισσεύει.

    αν θελετε να υιοθετησετε τις δηλωσεις του κεισι και του χορχε πριν καποια χρονια οτι ''πρεπει να γινονται με μεγαλυτερη ασφαλεια οι προσπερασεις'' και λοιπες αλλες μπουρδες, πατε να παρακολουθησετε αγωνες χουλα-χουπ και αφηστε τα αγωνιστικα μηχανακια χωρις φλας,καθρεφτες και κορνες.
    Αυτό σημαίνει πως και ο Κέισι, ο Γιώργος, ο Ντάνι και άλλοι με αυτή την οπτική έπρεπε να τρέχουν χούλα χούπ. ΟΚ...
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  11. #71
    Απορώ που ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει το θέμα με τη Laguna. Ο γιατρός είτε πάτησε χώμα για να κόψει, είτε τον έβγαλε η φόρα, το ρεζουμέ είναι το ίδιο. Έκανε κάτι το οποίο όχι μόνο δεν του έδινε πλεονέκτημα, αλλά και έπιασε και limit up στις πιθανότητες να γίνει βρόντακας. Μιλάμε για 2 τροχους και μηχανάκι ακατάληλο για enduro.Δατ ιζ μπόλς μάι ντίαρ φρέντς
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  12. #72
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    ΟΚ δεκτό. Δεν είναι το ίδιο οι αγώνες παρότι και στα τρακ ντέι μερικές φορές η αδρεναλίνη περισσεύει.
    καλο θα ειναι στα τρακ ντειζ και στους φιλικους σε αυτα αγωνες να μην περισσευει η αδρεναλινη προκειμενου να περνανε ολοι καλα, αλλα να πρυτανευει η λογικη.αυτος ειναι ενας απο τους βασικους λογος που επιλεγω σε ποια τρακ ντει να παω και σε ποια οχι.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Αυτό σημαίνει πως και ο Κέισι, ο Γιώργος, ο Ντάνι και άλλοι με αυτή την οπτική έπρεπε να τρέχουν χούλα χούπ. ΟΚ...
    για μενα ναι.εβαλες τους 3 οδηγους που ο αγαπημενος τους αγωνας ειναι να φυγουνε μονοι μπροστα και να μην εμπλακουν σε μαχη.τυχαιο?δεν νομιζω.

    εγω σαν θεατης θελω μαχη.θελω να κερδιζει αυτος που εχει τα κακαλα να χωσει τα μουτρα του.αυτος που θα ανοιξει το γκαζι no matter what.αυτος που θα ξερει να κλεισει τις πορτες και να κρατησει τη γραμμη του.δε με νοιαζει το καλυτερο γυρολοι (παρ' ολα αυτα οταν βλεπω την τεχνικη της οδηγησης του κεισι με τα ντριφταρισματα παντου φυσικα και υποκλινομαι!)

    σαν αναβατης παλι ''μαχη'' θελω. δεν μου αρεσει (και δεν πετυχαινω και τπτ) οταν ειμαι μεσα στη πιστα και γυρναω μονος μου. θελω συναγωνισμο για να βελτιωθω αλλα πανω απ' ολα για να βγω αναψοκοκκινισμενος (απλα επιθυμω αυτος ο συναγωνισμος να γινεται με ασφαλεια, αλλα εγω εχω το δικαιωμα να το λεω αυτο μια και ειμαι ενας χομπιστας ιδιωτης και οχι ενας αγωνιζομενος υψηλου επιπεδου).

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.970
    Άμα σε λένε Σιμοντσέλι και τρέχεις με δορυφορική για να προσπεράσεις το Ντάνο θέλεις αίτηση 10 δραχμές χαρτόσημα κλπ κλπ
    Αν δε, κάνεις καμιά μαλακία και πέσει, περιμένεις κάνα δύο ωρο με τη φόρμα ακούς τα χεστήρια της αρκούδας, στο επόμενο αγώνα μπορεί να σου ψοφήσουν και μερικά αλόγατα στο μοτέρ...
    Άμα σε λένε ΚέιΖι και τρέχεις με Χόντα μπορείς να ρίχνεις μπουνιές κλοτσιές καντίλια και να λένε όλοι ότι έχεις νευράκια
    Άμα σε λένε ΚέιΖι και τρέχεις με ντουκάτι τρως την προσπέραση από τον ΒΡρρρρ και κάνεις γαργάρα.
    Δατς ντόρνα !

    υγ
    και άμα σε λένε καπιρόσσι και τρέχεις με πραπρίλια στα2,5, ένα Χαράντα τον καθαρίζεις πως θα γίνει τώρα...

    υγ2
    παλιά γίνονταν και χειρότερα αλλά τότε έτρεχαν αγώνες δεν πουλούσαν μηχανάκια !


    υγ
    Το Ντάνο δεν τον έχω ούτε για Χούλα χουπ !

  14. #74
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Ναι τρουπ οκ εμείς είμαστε ζελέδες και δεν θέλουμε μάχες γιαυτό τα λέμε.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  15. #75
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    υγ
    Το Ντάνο δεν τον έχω ούτε για Χούλα χουπ !
    Είπαμε να πατάμε κάνα κουμπάκι στο πληκτρολόγιο ρε συ Νίκο όχι να γίνουμε οδοστρωτήρες.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

Σελίδα 5 από 19 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Casey Stoner: The Final Lap
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2013, 20:17
  2. 27 to 1 The Rise of Casey Stoner !!!
    από Runner Ducati στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2007, 16:45
  3. The Lord Of The..............GREEKS!Xα!
    από bikersonly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2004, 11:45
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2004, 15:59
  5. The Lord Of The Rings......The end...!
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF