Σελίδα 5 από 14 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 200

Θέμα: Husqvarna 610 VS BMW C 1200

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Θα το ανοιξω το ριμαδι, δεν κρατιεμαι!

    ΡΕ, ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ??

    ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΩ, ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΣ, ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΤΥΧΟ-ΑΘΩΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕ!

    ΣΤΑ ΙΣΙΑ, ΣΤΑΡΑΤΑ, ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ 31 ΕΤΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ!

    ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΝΑ ΧΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ????

    ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΠΑΡΙΖΑ??
    Ε????

    ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ!

    ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΦΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΜΘΗΚΕΣ!

    ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΕ!

    ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΡΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΕΣΥ Ή Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΟΥ ΛΕΣ???

    ΣΚΕΨΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΠΟΥΤΣΑ!

  2. #62
    Τις ωρες που γινονται οι σωστες κοντρες δεν υπαρχει κανεις στον δρομο να παθει κατι,οποτε μη φοβασαι dim,δεν ειμαστε δολοφονοι,υπαρχουν δρομοι την νυχτα που δεν υπαρχει ψυχη,ερημιες με καλες ευθειες στην αττικη.
    πιο επικινδυνο ηταν για μενα κατευθυνομουν χθες εξω απο το Ερρικος ντυναν οταν περασε ενας γραβατομενος τον δρομο ενω ειχαμε πρασινο και πηγε να περασει τον δρομο,σταματησε γιατι ειδε οτι εγω δεν κοβω επειδη πισω μου ειχα αυτοκινητα και παραλιγο να πεσω πανω του.
    Για μενα πιο επικινδυνη ειναι μια διαδρομη σε κινηση στην Αθηνα παρα να δοκιμασεις το μηχανακι σου με ενα φιλο σε μια ευθεια ξημερωματα.

    ΥΓ: Οσο για τον Νικο Force εχει την ιδια τρελλα με μενα και με αλλες χιλιαδες εκει εξω,αδικα του την λες παραπανω.

  3. #63
    χωμα να ειναι και .... Το avatar του/της jasondakar
    Εγγραφή
    28/12/2006
    Μηνύματα
    631
    ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΤΕΡΡΑΙΝ
    a sub-forum you can trust....

    ΧΧΧΧΧΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑ

  4. #64
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Τις ωρες που γινονται οι σωστες κοντρες δεν υπαρχει κανεις στον δρομο να παθει κατι,οποτε μη φοβασαι dim,δεν ειμαστε δολοφονοι,υπαρχουν δρομοι την νυχτα που δεν υπαρχει ψυχη,ερημιες με καλες ευθειες στην αττικη.
    πιο επικινδυνο ηταν για μενα κατευθυνομουν χθες εξω απο το Ερρικος ντυναν οταν περασε ενας γραβατομενος τον δρομο ενω ειχαμε πρασινο και πηγε να περασει τον δρομο,σταματησε γιατι ειδε οτι εγω δεν κοβω επειδη πισω μου ειχα αυτοκινητα και παραλιγο να πεσω πανω του.
    Για μενα πιο επικινδυνη ειναι μια διαδρομη σε κινηση στην Αθηνα παρα να δοκιμασεις το μηχανακι σου με ενα φιλο σε μια ευθεια ξημερωματα.

    ΥΓ: Οσο για τον Νικο Force εχει την ιδια τρελλα με μενα και με αλλες χιλιαδες εκει εξω,αδικα του την λες παραπανω.

    και για όλους αυτούς τους λόγους τότε ειναι που γίνονται τα περισσότερα θανατηφόρα ατυχήματα!

    γιατί όλοι δεν ειναι σε εγρήγορση λογω όλων αυτων των λόγων που είπες!

    Και δεν φτάνουν όλοι αυτοί αλλά έρχετε και το σενάριο ο άλλος να ειναι αυπνος όλη μερα η να εχεις μόλις ξυπνήσει και να ειναι από τον ύπνο.

    Επίσης ο άλλος λόγο του ότι δεν έχει κίνηση περνάει και το στοπ και το κόκκινο.

    Όσοι σου αντιδρούν εδω μέσα δεν ειναι επειδή θέλουν να στο παιξουν έξυπνοι αλλά επειδή θέλουν να σε έχουν και αυριο εδω μέσα στην παρέα αυτή και να σε ακούνε έστω και αν αυτα που γράφεις τους βρίσκουν αντίθετους.

    Κανένας δεν πρόκειται να χαρέι αν πάθεις κάτι όχι επειδή έφταιγες εσυ αλλά επειδή ένας μεθυσμένος γυρίζοντας σπίτι πέρασε με κόκκινο και συ εχοντας 150+ χιλιόμετρα στην κηφησίας δεν μνπόρεσες να αντιδράσεις.

    Ρε Ορέστη σκέψου αύριο τι θα απάνταγες στο παιδί σου αν σου έλεγε πατέρα βάζω με φίλους για χαβαλέ κόντρα στην κηφησίας και μετα θα καταλάβεις γιατι σου τα λέει έτσι ο Δημήτρης.

    Εγώ προσωπικά 6 μηνες ήμουν στο 401 από απροσεξία άλλου που αν πήγαινα με 50 αντί για 60 που είχα θα την είχα γλιτώσει!


    Φιλικά Costas81

  5. #65
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Θα το ανοιξω το ριμαδι, δεν κρατιεμαι!

    ΡΕ, ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ??

    ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΩΡΩ, ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΣ, ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΤΥΧΟ-ΑΘΩΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΑΠΛΩΣ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕ!

    ΣΤΑ ΙΣΙΑ, ΣΤΑΡΑΤΑ, ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ 31 ΕΤΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ!

    ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΝΑ ΧΕΣΩ ΚΙΟΛΑΣ????

    ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΠΑΡΙΖΑ??
    Ε????

    ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ!

    ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΦΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΜΘΗΚΕΣ!

    ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΕ!

    ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΡΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΕΣΥ Ή Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΟΥ ΛΕΣ???

    ΣΚΕΨΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΗ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΠΟΥΤΣΑ!
    prwton de xreiazomai adeia na milisw ...2ov...exoyn perasei ouk oliges fores me kokkino kai paroligo na me paroun ampariza...alla ksereis kati...den etyxe pote na einai malakismena san kai mena aytoi poy perasane to kokkino...antithetws koita ti mouri soy sto kathrefti kai tha katalabeis ti eidous typoi einai aytoi pou kanoyn tis fonikes malakies...katalabes...giati soy milaei enas antrwpos poy einai 24xronwn me dekaeti peira o OPOIOS...DEN ODIGEI POTE KOYRASMENOS...POTE PIWMENOS(OYTE STO ELAXISTO)...POTE NYSTAGMENOS kai exwntas panta to gnwthi tis psyxologikis ,pneymatikis kai synaisthimatikis tou katastasis prin bgei kai kanei malakies...soy akougontai paraloga osa soy lew eeee??????an ontws loipon sou akougontai paraloga tote apodeiknyeis esy to megethos tis blakeias pou koubalas...



    odigaw 10 xronia...
    moy exoun aferesei pampoles fores diplwma...
    alla pote gia kokkino...pote gia methi...pote gia stop...
    alla den exw oyte mia anamiksi se atyxima...
    kai BLAKA...
    apo magkes piksame...

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    prwton de xreiazomai adeia na milisw ...2ov...exoyn perasei ouk oliges fores me kokkino kai paroligo na me paroun ampariza...alla ksereis kati...den etyxe pote na einai malakismena san kai mena aytoi poy perasane to kokkino...antithetws koita ti mouri soy sto kathrefti kai tha katalabeis ti eidous typoi einai aytoi pou kanoyn tis fonikes malakies...katalabes...giati soy milaei enas antrwpos poy einai 24xronwn me dekaeti peira o OPOIOS...DEN ODIGEI POTE KOYRASMENOS...POTE PIWMENOS(OYTE STO ELAXISTO)...POTE NYSTAGMENOS kai exwntas panta to gnwthi tis psyxologikis ,pneymatikis kai synaisthimatikis tou katastasis prin bgei kai kanei malakies...soy akougontai paraloga osa soy lew eeee??????an ontws loipon sou akougontai paraloga tote apodeiknyeis esy to megethos tis blakeias pou koubalas...



    odigaw 10 xronia...
    moy exoun aferesei pampoles fores diplwma...
    alla pote gia kokkino...pote gia methi...pote gia stop...
    alla den exw oyte mia anamiksi se atyxima...
    kai BLAKA...
    apo magkes piksame...

    Οταν περασαν με κοκκινο και παραλιγο να σε παρουν μαζι, δεν τα πηρες κρανιο να θες να του σπασεις τα μουτρα?

    Αυτο λεω! Το καταλαβαινεις??
    Τα υπολοιπα δεν με αγγιζουν!
    ΔΕΝ ΠΙΝΩ, ΔΕ ΠΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΚΟΚΚΙΝΑ (ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ "ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΑ" ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΟΙ ΞΥΠΝΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ!

    ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΩ!
    Οποιο και να ηταν το nick σου (μιας και δε σε ξερω και δε με ξερεις) τα ιδια θα ελεγα μιας και με ειρωνευτηκες!

  7. #67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    prwton de xreiazomai adeia na milisw ...2ov...exoyn perasei ouk oliges fores me kokkino kai paroligo na me paroun ampariza...alla ksereis kati...den etyxe pote na einai malakismena san kai mena aytoi poy perasane to kokkino...antithetws koita ti mouri soy sto kathrefti kai tha katalabeis ti eidous typoi einai aytoi pou kanoyn tis fonikes malakies...katalabes...giati soy milaei enas antrwpos poy einai 24xronwn me dekaeti peira o OPOIOS...DEN ODIGEI POTE KOYRASMENOS...POTE PIWMENOS(OYTE STO ELAXISTO)...POTE NYSTAGMENOS kai exwntas panta to gnwthi tis psyxologikis ,pneymatikis kai synaisthimatikis tou katastasis prin bgei kai kanei malakies...soy akougontai paraloga osa soy lew eeee??????an ontws loipon sou akougontai paraloga tote apodeiknyeis esy to megethos tis blakeias pou koubalas...



    odigaw 10 xronia...
    moy exoun aferesei pampoles fores diplwma...
    alla pote gia kokkino...pote gia methi...pote gia stop...
    alla den exw oyte mia anamiksi se atyxima...
    kai BLAKA...
    apo magkes piksame...
    καλα και ο κολητος τα ιδια ελεγε ακριβως! αλλά κόλησε με 170 στην μεσαια κολωνα ενος αυτοκινητου και σκοτωσε και μια μανα με ενα παιδι!

    η γυναικα βγηκε απο στοπ σε δρομο με δυο λωριδες. ειδε μια μηχανη 500 μετρα μακρια και ξεκινησε! και δεν προλαβε ουτε να περασει απεναντι! Η βελόνα έμεινε στα ματημενη στα 170 μεσα σε δρομο μια σταλια με δυο λωριδες ανα κατευθυνση και καθετα στενα οδων ανα 30 μετρα!

    Ρε συ δεν ειναι τροπος αυτος να μιλαμε μεσα σε μια παρεα! Και στο ξαναλεω. Ο καθενας απο εδω σε βλεπει και σαν φιλο που θελει να σε εχει και αυριο.

  8. #68
    Ποιος ειπε οτι περναμε με κοκκινα; ουτε μια κληση δεν εχω φαει ποτε.
    Προχθες κατεβαινα την πεντελης με 80-90Km/h και μου σκαει απο το απεναντι ρευμα τυπος μεγαλος σε ηλικια με GS που να για να προσπερασει τα σταματημενα της ανοδου βγηκε στο αντιθετο ρευμα σε μενα, και για μερικα δευτερολεπτα κοιταζομασταν στην ευθεια.
    Αυτος ειναι περισσοτερο επικινδυνος απο 2 παιδια που θα τρεξουν σε μια λεωφορο για 5 δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει ψυχη,γιατι ειναι ο κλασικος 45αρης που σου λεει ειμαι οδηγαρα γιατι οδηγω 30 χρονια και ξερω τι κανω,αμα ετρεχα εγω που ειχα δρομο μπροστα μου θα καναμε μια ωραια μετωπικη.

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Ποιος ειπε οτι περναμε με κοκκινα; ουτε μια κληση δεν εχω φαει ποτε.
    Προχθες κατεβαινα την πεντελης με 80-90Km/h και μου σκαει απο το απεναντι ρευμα τυπος μεγαλος σε ηλικια με GS που να για να προσπερασει τα σταματημενα της ανοδου βγηκε στο αντιθετο ρευμα σε μενα, και για μερικα δευτερολεπτα κοιταζομασταν στην ευθεια.
    Αυτος ειναι περισσοτερο επικινδυνος απο 2 παιδια που θα τρεξουν σε μια λεωφορο για 5 δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει ψυχη,γιατι ειναι ο κλασικος 45αρης που σου λεει ειμαι οδηγαρα γιατι οδηγω 30 χρονια και ξερω τι κανω,αμα ετρεχα εγω που ειχα δρομο μπροστα μου θα καναμε μια ωραια μετωπικη.
    Βλεπεις εχω καιρο να ασχοληθω μαζι σου...
    Σε ικετευω....
    Μην πας να βγεις ο αδικημενος των Ελληνικων δρομων και απο πανω....
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Ποιος ειπε οτι περναμε με κοκκινα; ουτε μια κληση δεν εχω φαει ποτε.
    Προχθες κατεβαινα την πεντελης με 80-90Km/h και μου σκαει απο το απεναντι ρευμα τυπος μεγαλος σε ηλικια με GS που να για να προσπερασει τα σταματημενα της ανοδου βγηκε στο αντιθετο ρευμα σε μενα, και για μερικα δευτερολεπτα κοιταζομασταν στην ευθεια.
    Αυτος ειναι περισσοτερο επικινδυνος απο 2 παιδια που θα τρεξουν σε μια λεωφορο για 5 δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει ψυχη,γιατι ειναι ο κλασικος 45αρης που σου λεει ειμαι οδηγαρα γιατι οδηγω 30 χρονια και ξερω τι κανω,αμα ετρεχα εγω που ειχα δρομο μπροστα μου θα καναμε μια ωραια μετωπικη.

    ρε συ ποιος σου λεει οτι αυτος δεν θα ειναι στην κηφησιας το 5λεπτο που θα τρεχεις εσυ και δεν κανει μαλακια?εσυ πρεπει να προσεξεις τον ευατο σου!

    Και επιτέλους τώρα μιλάμε για σένα. Τα παραδέιγματα που δίνεις δεν σου δίνουν άλοθι σε αυτα κάνεις έστω και αν όπως το λες το κάνεις για 5 λεπτα!

    Δηλαδή επειδή εγώ κλέβω τράπεζες εσύ έχεις το δικαίωμα να κλέβεις σπίτια?

    Η λογική του κλασικού Έλληνα!


    Ρε Ορέστη πρόσεχε αν θες φιλαράκι και αν όντως θες να ανοίξεις με κανα φίλο τραβάτε σε καμια πίστα και κάντε και τα κέφια σας!

  11. #71
    Το εχουμε εξαντλησει το θεμα της κοντρας, υπαρχουν καποιοι που μας αρεσουν και καποιοι αλλοι που δεν τους αρεσουν η που λενε οτι δεν τους αρεσουν και αμα γινει καμια κοντρα στο δρομο κοιτανε σα μαλακες να δουν ποιος απο τους δυο πηγε καλυτερα.

    ΥΓ: Συμφωνω για την πιστα αλλα στο Ελληνικο το παλιο αεροδρομιο οι βουλευτες σας δεν το δινουν για πιστα.

  12. #72
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    siga REEEEEE...an symbei kati(makria apo mas ) de xreiazomaste to kathe p@p@ra na to paiksei arxaggelos gabriel...
    αυτο να το θυμηθεις οταν σου τη κανει κανεις απο στοπ η κανας μεθυσμενος σε κοπανησει και φυγει και ψαχνεις μυξοκλαιγοντας καναν ανθρωπο να τον σκισει τον τυπο που στην εκανε η εστω να εχει παρει καμια πινακιδα...

    η γιατι οχι????

    ας το χοντρυνουμε κι αλλο.φαντασου τον ορεστη να ερχεται κοματια την κηφισιας γιατι τραβαει βιντεο και εκεινη την ωρα να διασχιζει η μανα σου τη κηφισιας και να τη στειλει.εκει αν ειναι ο dimchios θα ξερεις οτι αυτος θα ειναι ο ανθρωπος σου αλλα τωρα που εισαι και πολυ μαγκακι και εκ του ασφαλους ειπες να το παιξεις και εσυ καμποις.

    να θυμασαι οτι ο λουκι θα ηταν ενα τπτ χωρις το λουκ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #73
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    αυτο να το θυμηθεις οταν σου τη κανει κανεις απο στοπ η κανας μεθυσμενος σε κοπανησει και φυγει και ψαχνεις μυξοκλαιγοντας καναν ανθρωπο να τον σκισει τον τυπο που στην εκανε η εστω να εχει παρει καμια πινακιδα...

    η γιατι οχι????

    ας το χοντρυνουμε κι αλλο.φαντασου τον ορεστη να ερχεται κοματια την κηφισιας γιατι τραβαει βιντεο και εκεινη την ωρα να διασχιζει η μανα σου τη κηφισιας και να τη στειλει.εκει αν ειναι ο dimchios θα ξερεις οτι αυτος θα ειναι ο ανθρωπος σου αλλα τωρα που εισαι και πολυ μαγκακι και εκ του ασφαλους ειπες να το παιξεις και εσυ καμποις.

    να θυμασαι οτι ο λουκι θα ηταν ενα τπτ χωρις το λουκ.
    telika se ayto to forum eiste i den eiste yper tis aytodikias...pisteyete i den pisteyete sto nomo tis zouglas...ek tou asfalous den milaei kanenas...mono aytoi pou den bgainoun apo ta spitia tous...kai thimisou tis ekfraseis ''μυξοκλαιγοντας'' an o mi gennitw symbei se sena kati tetoio...

  14. #74
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    telika se ayto to forum eiste i den eiste yper tis aytodikias...pisteyete i den pisteyete sto nomo tis zouglas...ek tou asfalous den milaei kanenas...mono aytoi pou den bgainoun apo ta spitia tous...kai thimisou tis ekfraseis ''μυξοκλαιγοντας'' an o mi gennitw symbei se sena kati tetoio...
    αυτοδικια...???

    ειπα εγω κατι για αυτοδικια????

    τελικα σε αυτο το φορουμ ειμαστε καποια 1000αδες ατομα ξεχωριστα μεταξυ μας με διαφορετικεςαποψεις πολλες φορες και αλλες με την ιδια.οσοι δλδ ειναι σε ενα φορουμ κατα την αποψη σου ενεργουν σαν μια οντοτητα???

    και για να λυσω και τις αποριες σου γενητω 3 σε μενα που βγαινω απο το σπιτι.

    σε σενα????

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #75
    Oσοι ειστε γΛηγολοι και κοντΛακηδες,μακαρι να μην σας τυχει ποτε αυτο!!!

Σελίδα 5 από 14 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm duke 690,husqvarna 610 sm η bmw 650 xmoto????
    από Giannis_77 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2008, 11:32
  2. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  3. husqvarna 610 te'04 vs adventure 640
    από sanguini στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2008, 16:34
  4. Κοντρα : Husqvarna 610 VS BMW GS1200cc
    από OrEsTiS82 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 128
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2007, 16:01
  5. νέο Varadero vs BMW 1200 vs KTM 950
    από the_passenger στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2005, 12:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF