Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 125

Θέμα: ποια ηταν η ποιο αστεια εμπειρια σας

  1. #61
    Σας έχω ολους...

    Τόπος: Καπου στο ΙΛΙΟΝ.
    Χρόνος: Πρίν από κάνα χρόνο.
    Μηχανή: ΚΤΜ LC4.

    Οτι είχα πάρει την μηχανή (κανα 2μηνο...) ωραίο το ΚΤΜ.. γκαζι.. φρένα γ@μ@τ@.. ας μάθουμε να "παίζουμε" μαζί του..

    Σε δρόμο ο οποίος μόλις είχε στρωθεί με ασφαλτο.. και ενώ πήγαινα σχετικά σιγά.. ελέγχω το δρόμο και ήμουν μόνο εγώ και ένα παλικάρι με ένα ΧΤ..

    ΩΡΑΙΑ!!!! λέω...ο δρόμος αδειος... η ασφαλτος καλή = ευκαιρία για endo...
    ανοίγω λίγω το γκάζι.. και λίγο πρίν το φανάρι πλακώνομαι στο "μπροστινό" όντως το μηχανάκι "σηκώνεται" και σταματα ακριβώς εκεί που το υπολογίζω...

    Ολα καλά μέχρι εδώ.... ΚΑΤΑ την διαδικασία της "πτώσης" του πίσω τροχού.....

    ΞΑΦΝΙΚΑ!!!
    ΜΑΥΡΙΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.... ΣΚΟΤΙΝΙΑΣΕ Η ΠΛΑΣΗ.... ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΒΟΥΪΖΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ ΚΥΛΟΎΣΑΝ ΣΤΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΤΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ!!!!...

    Είχα "προσγειωθεί" πάνω στο δεξι χμμ... "καμπανελι" να το πω??? τεσπα... Μιλάμε για ΚΟΛΑΣΗ!!!!...

    βρίσκω το κουράγιο... κατεβαζω stand... πάω στο φανάρι βγάζω το κράνος και ακουμπάω όπως όταν τα "φυλάς" στο κρυφτό με το κεφάλι σκυμένο...

    Ολη την φάση την έχει δεί το παλικάρι με το ΧΤ και αφού σταματά δίπλα μου με βλέπει και πετάει το Θεϊκό!!!!

    "Ρε φίλε ΓΑΜΩ τα endo έκανες.... γιατί κλαίς?!?!?!?!"

    Του δείχνω (γιατί το να μιλήσω... ΔΕΝ).... και εισπράτω ένα ΤΡΟΜΕΡΟ βλέμμα κατανόησης λές και έιχε χτυπήσει και ο ίδιος (είναι γνωστό τη λένε για τους μεγάλους πόνους στην ζωή ενός άντρα...)

    Τελικά μετα από 4-5 τσιγάρα κατάφερα να ανέβω στην μηχανή...

    Ηθικόν δίδαγμα!!!!!!!!!!!

    ΠΟΤΈ!!!! ΜΑ ΠΟΤΈ!!!! Endo με boxeraki!!!! μόνο με "σφιχτό" εσώρουχο!!!!
    "It is better to die on your feet than to live on your knees!"--Emiliano Zapata

  2. #62
    Τα πάντα ρει Το avatar του/της Sotirios
    Εγγραφή
    26/02/2007
    Μηνύματα
    668
    έπρεπε να βγάλεις ντουντούκα να βγεί και κανα φράγγο

    "έλα η καλή ομελέτα πάρε πράμα φρεσκο φρέσκο":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Ταξίδια με φωτογραφικές μηχανές ή με δίκυκλες μηχανές, όπως και να έχει
    μας χαλαρώνουν και μας χαρίζουν ξεχωριστές στιγμές http://www.lightrap.net

  3. #63
    desmoriders.gr κρίμα!!! Το avatar του/της nikos33ath
    Εγγραφή
    02/01/2007
    Μηνύματα
    119
    Μιας και γυρισαμε απο διακοπες και επειδη ολοι μου ευχονται καλο χειμώνα και με τσαντιζει και με θλιβει,λιγες αστειες εμπειριες να γελάσει το χειλάκι μας!!!
    2 με ποδήλατο και 2 με μηχανή
    1α)Ποδηλατο ιδιοκατασκευη με ενα σκελετο παμπάλαιο βαμμένο μαύρο(νεκροφόρα το παρατσούκλι)χωρις φρενα(φρεναρα με το ποδι στο πισω λάστιχο) και εξαρτηματα απο ενα παλιο Velamos(οι παλιοτεροι θα θυμούνται).ειχαμε παει για μπάνιο και αποφασισαμε τα αλανια να κανουμε αλμα με τα ποδηλατα απο τον μωλο κατι το οποιο καναμε καμποσες φορες.Οταν βαρεθηκαμε τα αφησαμε στη ακτη και πήγαμε για μπανιο.Οταν μετα απο ωρες φυγαμε ,αποφασιζω να κάνω σουζα και μου μένει το τιμονι στα χερια(λιγο το ρημαδι που ειχα ,λιγο το αλατι)και καταλήγω σε χαντάκι!!!!!
    1β)λιγο μεγαλυτερος παιρνω καινουργιο ποδηλατο αγωνιστικο Motobecane κόκκινο.Πηγαινοντας για φροντιστηριο βλεπω κατι κοπελιτσες και για να κανω επιδειξη κανω αμολητη!!!!Μολις περναω απο μπροστά πιανεται το κορδονι στο γρανάζι,χανω τον ελεγχο και καταλήγω που αλλου?στο χαντακι!!!!!Γελιο οι πιτσιρίκες!!!!
    2α)Μας εδινε ο παππους ενα C-50 που ειχε και καναμε βολτες στην αυλη(στενομακρος διαδρομος καμια 50αρια μετρα).ηθελα να μαθω να κάνω σουζα και ρωτησα τα λοιπα αλανια και μου ειπαν.Ξεκινάω και εγώ ,κραταω το λεβιε πατημένο γκαζωνω,αφηνω τον λεβιε και σηκώνει ενα ''καντήλι'' αλλο πραγμα!!!Τρομοκρατημένος,αδυνατω να αντιδρασω ,σουζα συνέχεια,κατι μαγικό γινεται μετά και αρχίζει να κατεβαίνει το μηχανάκι αλλα ,ναι ναι ,επεσα πάνω στην καγκελοπορτα,για την ακριβεια σφηνωσα!!!!!
    2β)Ανεβάζω φιλο στο παπι μου και θελω να τον εντυπωσιασω!Σταματημενος σε διασταυρωση σκεφτομαι να κανω σουζα(αφου δεν το κατεχω το αθλημα τι προσπαθώ?)Παλι η ιδια διαδικασια σουζας ,αλλα το γκαζι ηταν περισσοτερο,δεν υπολογισα το βαρος του συνεπιβάτη?
    Ναι τον ξάπλωσα στην ασφαλτο και εγω συνεχισα την σουζα ανεξέλεκτος και εσκασα σε ενα πεζοδρομιο!!!!!
    Διδαγμα?Δεν τα εχω καλά με τις σουζες και τα χαντάκια!!!

  4. #64
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
    Μιας και γυρισαμε απο ....


    ....Διδαγμα?Δεν τα εχω καλά με τις σουζες και τα χαντάκια!!!
    και με τα ποδήλατα θα έλεγα...

    :rotflmao: :rotflmao:
    "It is better to die on your feet than to live on your knees!"--Emiliano Zapata

  5. #65
    Απλά Μέλος Το avatar του/της ntinlanden
    Εγγραφή
    16/02/2007
    Μηνύματα
    283
    Εγω-Γιαννης και παπι μου
    Σε σταση για σκαντζα να οδηγησει ο Γιαννης εγω κατεβαινω απο τη μια πλευρα και ο Γιαννης απο την αλλη.
    Δεν το συνεχιζω.

  6. #66
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ntinlanden
    Εγω-Γιαννης και παπι μου
    Σε σταση για σκαντζα να οδηγησει ο Γιαννης εγω κατεβαινω απο τη μια πλευρα και ο Γιαννης απο την αλλη.
    Δεν το συνεχιζω.
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Το παπί, από ποια πλευρά κατέβηκε?
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  7. #67
    Απλά Μέλος Το avatar του/της ntinlanden
    Εγγραφή
    16/02/2007
    Μηνύματα
    283
    γατοοονννιιιι!!!
    :rotflmao:
    παλι ηθικο διδαγμα: καποιος επρεπε να κρατησει το παπι
    δεν θυμαμε ομως πλευρα πανε χρονια

    εχω και αλλη μια ιστορια Ντινος-Γιαννης θα τη γραψω αργοτερα
    αλλα θα μετα θα λετε ο Κωστικας και ο Γιωρικας

  8. #68
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177

    Re: ποια ηταν η ποιο αστεια εμπειρια σας

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    στο δρομο?



    πρωτε μερες με το Ζ πριν χρονια παω σε γνωστο μαγαζι στο μικρολιμανο.......οταν σταματησα για να παρκαρω ολο το μαγαζι γυρισε και με κοιταξε παρκαρω και παω να φυγω χωρις να βαλω σταντ (η αμηχανια μου ηταν τεραστια :rotflmao: ) και παω να κατεβω.....γερνει η μηχανη λεω ενα ωχ ωχ γαμωτ γαμωτ......ιδρωνω την κραταω.......(λεω ρομπα γιναμε :rotflmao: ) την αφηνω καταιβενω κανω 2 βηματα (ολο το μαγαζι εξακολουθουσε να με κοιτα) και σαβουριαζομε :rotflmao: :rotflmao:
    απο τοτε δε παω με μεγαλη μηχανη σε τετοια μαγαζια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao:

    τι μου θύμησες τώρα...
    την πρώτη φορά, που πήγα να πάρω το πρώτο μου μηχανάκι από το μαγαζί, έβρεχε θυμάμαι...
    Στα φανάρια έπεσα, γιατί ξέχασα να βάλω τα πόδια κάτω
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  9. #69
    3η λυκείου. Εγώ με τον κολλητό. Εγώ 1,90 και 98 κιλά, εκείνος 1,70 και 60 κιλά. Με ένα παπί suzuki 50άρι, χάλι μαύρο. Οδηγάει ο κολλητός...Μπροστά από το σχολείο έχει ανηφόρα μεγάλη που βγάζει σε διασταύρωση με τον κεντρικό δρόμο, όπου και μετά το σχόλασμα περιμένουν όλοι (500 μαθητές) για να παρούν λεωφορείο για την πόλη και τα χωριά...

    Ξεκινάμε την ανάβαση, αλλά κάπου πρός το τέλος το μηχανάκι αρχίζει και τα φτύνει και δεν τραβάει. Αρχίζει ο κολλητός τα ζιγκ ζάγκ καταμεσής στον δρόμο, μπας και πάρει φόρα το χρέπι. Σε κάποιο από τα ζιγκ το γέρνουμε λίγο περισσότερο, κλειδώνει το τιμόνι και σωριαζόμαστε και οι δύο με σχεδόν 5κμ/ω . Μπροστά ακριβώς από ΟΛΟ το σχολείο.

    Δεν θα ξεχάσω ποτέ, ότι την ώρα που ακούμπησα το έδαφος, ακούστηκε μια βροντή, ένας αλαλαγμός, σαν να βρίσκεσαι στο γήπεδο ένα πράγμα... --- ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ -- και αμέσως μετά ένα πολύβουο ΓΕΛΙΟ!!!

    Η τρύπα που έσκαψα για να χωθώ, ακόμα υπάρχει στον δρόμο...
    vrooommmmm!!!

  10. #70
    καλο!#
    www.mybike.gr forum , Husaberggggggggggg!!!

  11. #71
    Εκνευριστικο μελος Το avatar του/της Band(age)it
    Εγγραφή
    09/01/2007
    Μηνύματα
    312
    Τεταρτη απογευμα...μετα απο ενα σχολαστικο πλυσιμο το τοτε Bandit 400V γυαλιζει και το χαιρομαι...
    Ωραια λεω ιδανικη στιγμη για βολτα...στη λεωφορο που βγηκα ειχαν ξυσει την ασφαλτο εντελως στο δεξι ρευμα και ειχαν αφησει το αριστερο αθικτο (νομιζα...)..
    Οποτε πηγαινα και γω δεξια και αργααααα...
    Καποια στιγμη φτανω στη διασταυρωση στην οποια επρεπε να κανω αριστερα...καμια πινακιδα του δημου που να μιλαει για εργα..καμια κορδελα χρωματιστη...
    Τη στιγμη που παταω αριστερα ΟΟΟΟλη η μπροστινη ροδα βουλιαζει στην ασφαλτο...!!!
    Οχι θεε λεω...παω να πατησω κατω...τι κανω ?? θα γινω σκατ@ αν πατησω εδω...
    Δινω λιγο γκαζι...μπαινει ακομα περισσοτερο στην φρεσκια ασφαλτο..
    Τη στιγμη εκεινη ακουω απο πισω μου ουρλιαχτα απο οργισμενους μογγολους εργατες...
    Δινω οσο γκαζι ειχα...σκορπιζω οοολη την ασφαλτο πισω μου σε ενα ψυχεδελικο σχεδιο και εξαφανιζομαι...
    Και παω τη μηχανη για πλυσιμο...:rotflmao:
    Δεν ξαναπερασα απο εκεινο το δρομο μεχρι να τελειωσουν τα εργα...
    - Omnia mea mecum porto -

  12. #72
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
    Σας έχω ολους...

    Τόπος: Καπου στο ΙΛΙΟΝ.
    Χρόνος: Πρίν από κάνα χρόνο.
    Μηχανή: ΚΤΜ LC4.

    Οτι είχα πάρει την μηχανή (κανα 2μηνο...) ωραίο το ΚΤΜ.. γκαζι.. φρένα γ@μ@τ@.. ας μάθουμε να "παίζουμε" μαζί του..

    Σε δρόμο ο οποίος μόλις είχε στρωθεί με ασφαλτο.. και ενώ πήγαινα σχετικά σιγά.. ελέγχω το δρόμο και ήμουν μόνο εγώ και ένα παλικάρι με ένα ΧΤ..

    ΩΡΑΙΑ!!!! λέω...ο δρόμος αδειος... η ασφαλτος καλή = ευκαιρία για endo...
    ανοίγω λίγω το γκάζι.. και λίγο πρίν το φανάρι πλακώνομαι στο "μπροστινό" όντως το μηχανάκι "σηκώνεται" και σταματα ακριβώς εκεί που το υπολογίζω...

    Ολα καλά μέχρι εδώ.... ΚΑΤΑ την διαδικασία της "πτώσης" του πίσω τροχού.....

    ΞΑΦΝΙΚΑ!!!
    ΜΑΥΡΙΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.... ΣΚΟΤΙΝΙΑΣΕ Η ΠΛΑΣΗ.... ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΒΟΥΪΖΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ ΚΥΛΟΎΣΑΝ ΣΤΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΤΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ!!!!...

    Είχα "προσγειωθεί" πάνω στο δεξι χμμ... "καμπανελι" να το πω??? τεσπα... Μιλάμε για ΚΟΛΑΣΗ!!!!...

    βρίσκω το κουράγιο... κατεβαζω stand... πάω στο φανάρι βγάζω το κράνος και ακουμπάω όπως όταν τα "φυλάς" στο κρυφτό με το κεφάλι σκυμένο...

    Ολη την φάση την έχει δεί το παλικάρι με το ΧΤ και αφού σταματά δίπλα μου με βλέπει και πετάει το Θεϊκό!!!!

    "Ρε φίλε ΓΑΜΩ τα endo έκανες.... γιατί κλαίς?!?!?!?!"

    Του δείχνω (γιατί το να μιλήσω... ΔΕΝ).... και εισπράτω ένα ΤΡΟΜΕΡΟ βλέμμα κατανόησης λές και έιχε χτυπήσει και ο ίδιος (είναι γνωστό τη λένε για τους μεγάλους πόνους στην ζωή ενός άντρα...)

    Τελικά μετα από 4-5 τσιγάρα κατάφερα να ανέβω στην μηχανή...

    Ηθικόν δίδαγμα!!!!!!!!!!!

    ΠΟΤΈ!!!! ΜΑ ΠΟΤΈ!!!! Endo με boxeraki!!!! μόνο με "σφιχτό" εσώρουχο!!!!






    pwpw mlk!oute na grapsw den mborw
    despite my rage

    i'm still just a rat in a cage

  13. #73
    pantws axizei na deite ayton ton typo,pws ta katafere!


    http://www.youtube.com/watch?v=EA37UzbbGJU



    :rotflmao:
    despite my rage

    i'm still just a rat in a cage

  14. #74
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    τόπος ..Πάτρα

    έτος .. 2002

    μηχανή ..crypton 100

    Μηνάς σεπτεμβριος , μόλις σταματάει η πρώτη βροχή του μηνά αποφασίζω να πάω σε κοντινή κρεπερι να φάω.

    καθώς πηγαίνω χαλαρά στην πλατεία Γεωργιου βγάζω φλας να στρίψω δεξιά για Γεροκοστοπουλου ( για όσους δεν ξέρουν η γωνία αυτή είναι από τις πιο πολυσύχναστες στην πόλη )και καθώς στρίβω με 5 χλμ αποφασίζει το πίσω μέρος του παπιού ότι θέλει να έρθει μπροστά !!!!
    έτσι ξαφνικά βρίσκομαι με κλειδωμένο τιμόνι να διασχίζω το στενό ντριφταρωντας .
    κάπου όμως το ντριφτ τελειώνει και όπως πάει να με φέρει καπάκι κάνω την μαγική κίνηση.
    πατάω με το αριστερό πόδι κάτω , δίνω ένα σαλτο και βρίσκομαι στον αέρα. το παπί πέφτει , εγώ πετάω για λίγο μέχρι που πατάω ξανά γη και στέκομαι στην άσφαλτο με το ένα γονάτο κάτω σαν να έκανα πρόταση γάμου . ψύχραιμος και ατάραχος , έχοντας στο νου μου ποσό ρόμπα έγινα σε ένα καρό κοπέλες που περίμεναν στην στάση.

    γελοία από κάτι παρακείμενους φοιτητές που έτρωγαν αμέριμνοι. εγώ μην έχω καταλάβει τι έχει γίνει γυρίζω στα παλικάρια και τούς λέω " ρε παιδιά , πως έγινε αυτό? "

    ακόμα θυμάμαι τον έναν που κόντεψε να πέσει από την καρεκλά του από τα γέλια
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  15. #75
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260

    Re: ola itan thema profylakseis

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xintas
    pernw dyo paketa

    :hypnotize
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2009, 14:31
  2. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2009, 10:30
  3. Απαντήσεις: 140
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 08:29
  4. Ποιά ήταν η ταινία μωρέ...;
    από DirtRider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 17:56
  5. Ποιά ήταν ΑΥΤΗ με το Ζ ????
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 20:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF