Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 110

Θέμα: drz400 βελτιωσεις και αξιοπιστια

  1. #61
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    ακομα τιποτα, μαλλον θα το παραγειλω απο to thumpertalk . Ξερεις αν στελνουν και συστημενα/ασφαλισμενα δεματα?

  2. #62
    Θα σε γελασω ... δε το ξερω . Το θεμα ειναι να στο στειλουν "μαυρο" ... Σα δωρο - αναγραφομενη τιμη κατω απο 60$ - εξαρτημα απο επισκευη , για να μη πληρωσεις τελωνειο .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  3. #63
    ουτε εγω εκανα κατι με καρμπ.γιατι δεν πληρωθηκα ακομα,μολις τα παρω θα τα καταθεσω αμεσως σιγουρα,οι σελες αυτες ειναι ανετες σε σχεση με αυτη που φοραει?μιλαμε παντα για την ψηλη σελα,που μπορω να τις βρω?

  4. #64
    Ψαξε στα μγαζια του eBay , κατι θα βρεις .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  5. #65
    βρισκω στο γερμανικο ebay καρμπ. και με το που παταω για να το δω βλεπω οτι ειναι σε αμερικανικο καταστημα,τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?γνωριζει κανεις στα σιγουρα?απο γερμανια δεν εχει τελωνειο αλλα απο αμερικη...

  6. #66
    στειλε μου το λινκ .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  7. #67

  8. #68
    Ναι , απο Αμερικη ειναι , μεταχειρισμενα ειναι , αυτο και αυτο κανουν για το DRZ , τα αλλα δυο ΟΧΙ . Αν παρεις καποιο απ'τα τα αλλα 2 θα το μετανιωσεις ... Ασε τι λενε οι πωλητες , αυτα που σου ειπα ειναι αυτα που μπαινουν .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  9. #69
    τελωνειο?πρεπει να τους πω οτι ειναι για δωρο η η αξια το να γραφει κατω απο 60,ειναι σιγουρο οτι δεν θα πληρωσω ετσι?

  10. #70

  11. #71
    Αρχικά δημιουργήθηκε από martinacos
    τελωνειο?πρεπει να τους πω οτι ειναι για δωρο η η αξια το να γραφει κατω απο 60,ειναι σιγουρο οτι δεν θα πληρωσω ετσι?
    Οσες φορες το εκανα μου τα στειλαν οπως ηθελα , σα δωρο , σαν επιστροφη απο επισκευη κ.α .
    Οχι ουτε αυτο το καρμπ κανει , ειναι 3'ης γεννιας , πρεπει να ψαχνεις για 1'η- 2'η που εχουν αφαιρουμενο ανταπτωρα για το φιλτροκουτι .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  12. #72

  13. #73
    εβαλα τα μτ60,αυριο εχει δοκιμη

  14. #74
    Καλοφαγωτα
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  15. #75
    επισης θελω να βελτιωσω την ανεση της σελας,ειμαι για πανελληνια και ειναι πολλα τα χλμ,εχτες πηγα λευκαδα και την ψιλοακουσα λιγο κανοντας περιπου 250 χλμ.εχετε καμια δοκιμασμενη συνταγη απο καποιον απο ελλαδα?ας γινει λιγο πιο ψηλο αρκει να μην ποναει τοσο ο κ@λ@ς μου!ευχαριστω και περιμενω

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2009, 18:51
  2. Βελτιωσεις και μετατροπες στα ΧΤ...
    από p@nos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2008, 19:52
  3. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 09:19
  4. Scooters ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ
    από kalant στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 02:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF