Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 64

Θέμα: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ

  1. #46
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Γιαννης κορο Προβολή μηνύματος
    αααα οκ τοτε γραψε λαθος για οσα ειπα !επρεπε να ειχα δωσει περισσοτερο εμφαση οτι ενδιαφερομαι καθαρα σε αυτες τις μαρκες
    no prob man
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #47
    Μα διάλεξες κι εσύ εταιρεία... το KRD (Φοξ στην Αθήνα) είναι κολωνάκι και πουλ-μουρ φάση ρε φίλε...

    Μπορεί να είναι ποιοτικός ο ρουχισμός αλλά υπάρχουν κι άλλες εταιρείες με εξίσου καλή ποιότητα αλλά ίσως όχι τόσο SX style ας πούμε...


    Όπως και νά'χει η πρόθεση μου ήταν , να προσπαθήσουμε να στηρίξουμε με οποιονδήποτε τρόπο( τα σκληρά παζάρια είναι θεμιτά) την εγχώρια αγορά, και δή να βοηθήσουμε εταιρείες που με τη σειρά τους βοηθούν τον χωμάτινο χώρο (μεσω της βοήθειας στις λέσχες για τους κατα τόπους αγωνες) όπως Καρρέρ με UFO και Shot για παράδειγμα.

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    φυσιολογικο ειναι να ειναι τα ρουχα πιο ακρηβα εδω.. στην Αμερικη πουλανε 10.000 στολες το χρονο και λιγα λεω και εδω 10 το χρονο και πολλα λεω
    ναι αλλα φιλε μου αμα ριχναν τις τιμες αντι για 10 τον χρονο θα πουλαγαν 100 πχ γτ απο τις 10.000 στολες που πουλανε στηναμερικη οι 200 ερχονται ελλαδα !αρα εκεινοι και μονο χανουν διπλα ενω εμεις οτι και να γινει την ακρη θα την βροουμε και θα βγουμε κερδισμενοι....

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KaTaNaS Προβολή μηνύματος
    Μα διάλεξες κι εσύ εταιρεία... το KRD (Φοξ στην Αθήνα) είναι κολωνάκι και πουλ-μουρ φάση ρε φίλε...

    Μπορεί να είναι ποιοτικός ο ρουχισμός αλλά υπάρχουν κι άλλες εταιρείες με εξίσου καλή ποιότητα αλλά ίσως όχι τόσο SX style ας πούμε...


    Όπως και νά'χει η πρόθεση μου ήταν , να προσπαθήσουμε να στηρίξουμε με οποιονδήποτε τρόπο( τα σκληρά παζάρια είναι θεμιτά) την εγχώρια αγορά, και δή να βοηθήσουμε εταιρείες που με τη σειρά τους βοηθούν τον χωμάτινο χώρο (μεσω της βοήθειας στις λέσχες για τους κατα τόπους αγωνες) όπως Καρρέρ με UFO και Shot για παράδειγμα.
    Δυστυχως ειναι το κολλημα και εφοσον ειναι χομπι που ειναι ενα μεγαλο κομματι της ζωης μου θελω να το κανω σωστα και επιλεγοντας αυτην την μαρκα που εκτος απο ομορφια μοστρα κτλπ εχει και απιστευτη ποιοτητα καλες ραφες και τετοια εκοβα τουμπες ποσα μετρα και σχεδον δεν σκιστηκε καθολου για αυτο προτιμαω να δωσω 40 ευρω παραπανω και να την κρατησω για καιρο και να την γουσταρω και πιο πολυ!Τωρα σωστα μαντεψες οτι ολα τα εχω παρει απο το krd αλλα δεν ειναι μονο εκει τσιμπημενα ειναι σε ολη την ελλαδα αντε να τα ειχα βρει 10 ευρω κατω !Μονο περσυ ειχαν κανει εκπτωσεις και της ειχα παει τις στολες μεχρι και 90 ευρω και φυσικα τους ειχα σκασει ποσα λεφτα! αρα ας σκεφτουμε τι κερδος βγαζουνε και αυτοι ετσι που ειναι αισχροκερδια πλεον οταν βλεπεις σε μαγαζια του εξωτερικου τετοια διαφορα!τωρα μιας και αναφερθηκες συγκεκριμενα στον καρρερ ψωνιζω και απο εκει αρκετα πραγματα οπως στελνω και φιλους μου να παιρνουνε αλλα πιο πολυ για την μηχανη δλδ κανα τιμονι πλαστικα και τετοια γτ οι συγκεκριμενες μαρκες που φερνει καλος ή κακως δεν μου κανουν κλικ αλλα οσο γινεται βοηθαω το συγκεκριμενο κιολας καγαζι γτ μετα απο μια μικρη ερευνα αγορας στην περιοχη εχει αρκετα καλες τιμες ......

  5. #50
    είμαι υπέρ της λογικής σου αλλά καλό θα ήταν να είμαστε λίγο φειδωλοί στους χαρακτηρισμούς μας..... έτσι για το γαμώτο και γιατί είμαστε όξω από τον χορό σαν μαγαζάτορες....

    εντελώς φιλικά...


  6. #51
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.694
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    είμαι υπέρ της λογικής σου αλλά καλό θα ήταν να είμαστε λίγο φειδωλοί στους χαρακτηρισμούς μας..... έτσι για το γαμώτο και γιατί είμαστε όξω από τον χορό σαν μαγαζάτορες....

    εντελώς φιλικά...

    Σπύρο ίσως δεν χρειάζεται πια να είμαστε και τόσο φειδωλοί.
    Οι έμποροι (προφανώς και όχι όλοι) στην Ελλάδα φρόντισαν με τις πρακτικές και τις νοοτροπίες τους δεκαετίες τώρα, να καταφέρουν αυτό το αποτέλεσμα γενικευμένης δυσαρέσκειας και -όπως αναφέρει ο viper4- να καταντήσουν δοκιμαστήρια τα μαγαζιά τους.
    Όπως στρώνει κανείς,κοιμάται.
    όσοι πουλάνε σε νορμάλ τιμές,νομίζω ότι δεν έχουν παράπονο.με δεδομένη κιόλας την πτώση στην αγοραστική μας δύναμη.πχ ο πίσσαρης ή η αποθήκη στην Ηλιούπολη,που ξεχωρίζουν!
    Είναι άπειρα τα παραδείγματα προϊόντων απο έξω σε εξοργιστικά χαμηλότερες τιμές απο οτι εδω.
    προσωπικά μεγαλύτερη διαφορά σε αγορά μου ήταν στο κράνος μου. 799€ ο εδώ μάγκας, 360€ στην πόρτα μου απο τον σαμουράι στη Ναγκόγια!!!
    σαν πολλά δεν είναι για νταβατζιλίκι? γιατι να μη τα φάμε στις πουτάνες δηλαδή?

    όσο και δύσκολα να είναι (ειδικά εν μέσω κρίσης είναι,άσχετα που η ρετσινιά δεν βγήκε τωρα με την κρίση) για τους εδώ επαγγελματίες, αλλο τόσο είναι και για τους έξω.
    Και έξω πληρωνουν εφορίες,υπαλλήλους,νοίκια,φωτα,νερα,τηλεφωνα,και λοιπές δικαιολογίες που προβάλουν ως παράγοντες αύξησης κόστους οι εδώ "εβραίοι".
    Σόρρυ κιόλας αλλα δε θα στηρίξω κάποιον ο οποίος πάει να με δαγκώσει.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #52
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gayros Προβολή μηνύματος
    Σπύρο ίσως δεν χρειάζεται πια να είμαστε και τόσο φειδωλοί.
    Οι έμποροι (προφανώς και όχι όλοι) στην Ελλάδα φρόντισαν με τις πρακτικές και τις νοοτροπίες τους δεκαετίες τώρα, να καταφέρουν αυτό το αποτέλεσμα γενικευμένης δυσαρέσκειας και -όπως αναφέρει ο viper4- να καταντήσουν δοκιμαστήρια τα μαγαζιά τους.
    Όπως στρώνει κανείς,κοιμάται.
    όσοι πουλάνε σε νορμάλ τιμές,νομίζω ότι δεν έχουν παράπονο.με δεδομένη κιόλας την πτώση στην αγοραστική μας δύναμη.πχ ο πίσσαρης ή η αποθήκη στην Ηλιούπολη,που ξεχωρίζουν!
    Είναι άπειρα τα παραδείγματα προϊόντων απο έξω σε εξοργιστικά χαμηλότερες τιμές απο οτι εδω.
    προσωπικά μεγαλύτερη διαφορά σε αγορά μου ήταν στο κράνος μου. 799€ ο εδώ μάγκας, 360€ στην πόρτα μου απο τον σαμουράι στη Ναγκόγια!!!
    σαν πολλά δεν είναι για νταβατζιλίκι? γιατι να μη τα φάμε στις πουτάνες δηλαδή?

    όσο και δύσκολα να είναι (ειδικά εν μέσω κρίσης είναι,άσχετα που η ρετσινιά δεν βγήκε τωρα με την κρίση) για τους εδώ επαγγελματίες, αλλο τόσο είναι και για τους έξω.
    Και έξω πληρωνουν εφορίες,υπαλλήλους,νοίκια,φωτα,νερα,τηλεφωνα,και λοιπές δικαιολογίες που προβάλουν ως παράγοντες αύξησης κόστους οι εδώ "εβραίοι".
    Σόρρυ κιόλας αλλα δε θα στηρίξω κάποιον ο οποίος πάει να με δαγκώσει.
    Αυτο ακριβως που λεει ο φιλος πλεον οπως εστρωσαν θα κοιμηθουν και επειδη εχω και συγγενεις με μαγαζια κτλπ σε αυτες τις δυσκολες εποχες εχει ριξει τις τιμες οσο μπορει οχι σαν εδω που τις ανεβαζουν πια! εχει καταντησει αηδια το θεμα.....

  8. #53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gayros Προβολή μηνύματος
    Σπύρο ίσως δεν χρειάζεται πια να είμαστε και τόσο φειδωλοί.
    Οι έμποροι (προφανώς και όχι όλοι) στην Ελλάδα φρόντισαν με τις πρακτικές και τις νοοτροπίες τους δεκαετίες τώρα, να καταφέρουν αυτό το αποτέλεσμα γενικευμένης δυσαρέσκειας και -όπως αναφέρει ο viper4- να καταντήσουν δοκιμαστήρια τα μαγαζιά τους.
    Όπως στρώνει κανείς,κοιμάται.
    όσοι πουλάνε σε νορμάλ τιμές,νομίζω ότι δεν έχουν παράπονο.με δεδομένη κιόλας την πτώση στην αγοραστική μας δύναμη.πχ ο πίσσαρης ή η αποθήκη στην Ηλιούπολη,που ξεχωρίζουν!
    Είναι άπειρα τα παραδείγματα προϊόντων απο έξω σε εξοργιστικά χαμηλότερες τιμές απο οτι εδω.
    προσωπικά μεγαλύτερη διαφορά σε αγορά μου ήταν στο κράνος μου. 799€ ο εδώ μάγκας, 360€ στην πόρτα μου απο τον σαμουράι στη Ναγκόγια!!!
    σαν πολλά δεν είναι για νταβατζιλίκι? γιατι να μη τα φάμε στις πουτάνες δηλαδή?

    όσο και δύσκολα να είναι (ειδικά εν μέσω κρίσης είναι,άσχετα που η ρετσινιά δεν βγήκε τωρα με την κρίση) για τους εδώ επαγγελματίες, αλλο τόσο είναι και για τους έξω.
    Και έξω πληρωνουν εφορίες,υπαλλήλους,νοίκια,φωτα,νερα,τηλεφωνα,και λοιπές δικαιολογίες που προβάλουν ως παράγοντες αύξησης κόστους οι εδώ "εβραίοι".
    Σόρρυ κιόλας αλλα δε θα στηρίξω κάποιον ο οποίος πάει να με δαγκώσει.
    +600

    Εδώ ο καθένας ανοίγει ένα μαγαζάκι με 10 προϊόντα, και προσπαθεί να βγάλει μηνιάτικο με 10 αγορές... Ε όχι ρε φίλε... Όταν ένα κράνος έξω έχει 200 ευρώ δεν μπορείς εσύ να μου το δίνεις 300 και 400... ήμαρτον δηλαδή!
    Να μου φερθείς σωστά και θα σε προτιμήσω... Έχω προσωπική εμπειρία από εδώ κατάστημα στην Καβάλα (του Κοσμά όσοι ξέρουν, για να μην πω επωνυμία και θεωρηθεί διαφήμιση) ο οποίος πραγματικά είναι επαγγελματίας σωστός! Κάνει τις προσφορές του, τα σκόντα του και η εξυπηρέτηση του γενικότερα σε αναποδιές κλπ είναι άριστη! Αυτόν τον προτιμώ και θα του δώσω και κάτι παραπάνω από ότι θα έδινα έξω, ακριβώς για να τον υποστηρίξω στην φιλότιμη προσπάθεια που κάνει. Όχι όμως αυτούς που με βλέπουν σαν βλάκα και μου πουλάνε εξοπλισμό λες και είναι από χρυσάφι!
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  9. #54
    Σαφώς και υπάρχουν βλάκες επιχειρηματίες που βλέπουν κοντόφθαλμα εστιάζοντας στο μεγάλο ποσοστό κέρδους. Από την άλλη μεριά όμως, τα μεγέθη της Ελληνικής αγοράς με των Η.Π.Α. πχ δεν έχουν καμία σχέση. Επίσης, οι διάφοροι φόροι τέλη κλπ της Ελλάδας επιβαρύνουν πολύ περισσότερο το κόστος σε σχέση με άλλες οικονομίες.

    Βέβαια, ο καταναλωτής λίγο νοιάζεται γι αυτά και θα προτιμήσει την άμεση ωφέλεια του φτηνότερου πωλητή. Δεν το θεωρώ άδικο, ειδικά αυτήν την εποχή, αλλά αν αναρωτηθούμε τι θα συμβεί αν κλείσουν όλες οι ελληνικές επιχειρήσεις, θα αντιληφθούμε ότι θα είμαστε χαμένοι ΚΑΙ εμείς. Οπότε, καλή έρευνα αγοράς σε ελληνικά μαγαζιά πρώτα, και αν δεν μείνουμε ικανοποιημένοι ας στραφούμε τότε στο εξωτερικό.
    Think faster than you ride

  10. #55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Σαφώς και υπάρχουν βλάκες επιχειρηματίες που βλέπουν κοντόφθαλμα εστιάζοντας στο μεγάλο ποσοστό κέρδους. Από την άλλη μεριά όμως, τα μεγέθη της Ελληνικής αγοράς με των Η.Π.Α. πχ δεν έχουν καμία σχέση. Επίσης, οι διάφοροι φόροι τέλη κλπ της Ελλάδας επιβαρύνουν πολύ περισσότερο το κόστος σε σχέση με άλλες οικονομίες.

    Βέβαια, ο καταναλωτής λίγο νοιάζεται γι αυτά και θα προτιμήσει την άμεση ωφέλεια του φτηνότερου πωλητή. Δεν το θεωρώ άδικο, ειδικά αυτήν την εποχή, αλλά αν αναρωτηθούμε τι θα συμβεί αν κλείσουν όλες οι ελληνικές επιχειρήσεις, θα αντιληφθούμε ότι θα είμαστε χαμένοι ΚΑΙ εμείς. Οπότε, καλή έρευνα αγοράς σε ελληνικά μαγαζιά πρώτα, και αν δεν μείνουμε ικανοποιημένοι ας στραφούμε τότε στο εξωτερικό.
    ευχαριστώ, βαριόμουν να τα γράψω.....


  11. #56
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.694
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Σαφώς και υπάρχουν βλάκες επιχειρηματίες που βλέπουν κοντόφθαλμα εστιάζοντας στο μεγάλο ποσοστό κέρδους. Από την άλλη μεριά όμως, τα μεγέθη της Ελληνικής αγοράς με των Η.Π.Α. πχ δεν έχουν καμία σχέση. Επίσης, οι διάφοροι φόροι τέλη κλπ της Ελλάδας επιβαρύνουν πολύ περισσότερο το κόστος σε σχέση με άλλες οικονομίες.

    Βέβαια, ο καταναλωτής λίγο νοιάζεται γι αυτά και θα προτιμήσει την άμεση ωφέλεια του φτηνότερου πωλητή. Δεν το θεωρώ άδικο, ειδικά αυτήν την εποχή, αλλά αν αναρωτηθούμε τι θα συμβεί αν κλείσουν όλες οι ελληνικές επιχειρήσεις, θα αντιληφθούμε ότι θα είμαστε χαμένοι ΚΑΙ εμείς. Οπότε, καλή έρευνα αγοράς σε ελληνικά μαγαζιά πρώτα, και αν δεν μείνουμε ικανοποιημένοι ας στραφούμε τότε στο εξωτερικό.
    Στην τραβηγμένη αυτή περιπτωση φίλε,νομίζω ότι ο τελευταίος που θα φταίει θα είναι ο καταναλωτής.
    τέσπα,οικονομολόγος δεν είμαι αλλά ούτε και χρειάζεται να είμαι για να ασπάζομαι το "σεβασμός στον καταναλωτή".
    Αν ως κοινωνία είχαμε καταναλωτική συνείδηση και δεν τρέχαμε να τα χώσουμε στο κάθε "dainese" θέλω να πιστεύω ότι τα ελληνικά μαγαζιά (αυτά με τις μασέλες) θα είχαν αναγκαστεί μέχρι τώρα να συμμορφωθούν και να εναρμονιστούν με τις συνθήκες.

    Δεν διαφωνούμε στα βασικά,απλά κουβέντα να γίνεται.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.989
    ενταξει ξεχνατε και κατι βασικο...
    περα απο αυτα που ειπε ο Δημητρης (Bladerunner) και που ειναι αποδεκτα...
    σκεφτειτε οτι ενα μαγαζι, εχει αλλα εξοδα σε σχεση με μια αποθηκη και 3 υπολογιστες που λαμβανουν on-line παραγγελιες...

    αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν πρεπει οι εμποροι να αναθεωρησουν καποια πραγματα...
    μπορουν στην τελικη να τα κλεισουν, να στοκαρουν σε μια αποθηκη (στυλ Ηλιουπολης ή mega bazaar), και να δεχονται on-line παραγγελιες....
    και οποιος γουσταρει να πηγαινει να δοκιμαζει αυτο που θελει...


    λυσεις υπαρχουν νομιζω..

  13. #58
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.694
    φίλε ντεβιλ πιάνομαι απο το ποστ σου για να πω το εξής:
    έχετε δει (έστω και απο φωτό) το μέγεθος των καταστημάτων του κυρίου www.automotoracing.com απο την Ανδόρα ή του κυριου www.mandp.co.uk στην Αγγλία???
    κάνει κάτι "μαγαζαρες" εδω να μοιάζουν με το μπακάλικο της γειτονιάς.
    και έξω έχουν λειτουργικά έξοδα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #59
    το θεμα δεν ειναι οτι δεν εχουν μαγαζια.. η Λουις εχει μαγαζια σε ολλη την γερμανια και εχει και τρελες τιμες... Δεν περημενεις να εχεις 5 αραι να τα δηνεις 900ε και να εχεις και την απετηση να τα πουλησεις οταν πλεον η ερευνα αγορας ειναι στα δαχτηλα σου..

    Στην Αθηνα τα μοτομαγαζα ειναι ενα πραγμα του παρελθοντως... 90ς φαση οταν ολλοι μας ειχαμε την καβλα λεφτα στα χερια και το πρωτο που βλεπαμε θελαμε να το παρουμε, μερικοι πλουτησαν ονοματα δεν λεμε...
    ORGIA!!!!!

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Σαφώς και υπάρχουν βλάκες επιχειρηματίες που βλέπουν κοντόφθαλμα εστιάζοντας στο μεγάλο ποσοστό κέρδους. Από την άλλη μεριά όμως, τα μεγέθη της Ελληνικής αγοράς με των Η.Π.Α. πχ δεν έχουν καμία σχέση. Επίσης, οι διάφοροι φόροι τέλη κλπ της Ελλάδας επιβαρύνουν πολύ περισσότερο το κόστος σε σχέση με άλλες οικονομίες.

    Βέβαια, ο καταναλωτής λίγο νοιάζεται γι αυτά και θα προτιμήσει την άμεση ωφέλεια του φτηνότερου πωλητή. Δεν το θεωρώ άδικο, ειδικά αυτήν την εποχή, αλλά αν αναρωτηθούμε τι θα συμβεί αν κλείσουν όλες οι ελληνικές επιχειρήσεις, θα αντιληφθούμε ότι θα είμαστε χαμένοι ΚΑΙ εμείς. Οπότε, καλή έρευνα αγοράς σε ελληνικά μαγαζιά πρώτα, και αν δεν μείνουμε ικανοποιημένοι ας στραφούμε τότε στο εξωτερικό.

    Φίλε μου από την εποχή του ίντερνετ όλα τα καταστήματα πλέον μπορούν να χτυπήσουν παγκόσμια πελατεία... Ας κανονίσουν να γίνουν ανταγωνιστικοί και να πουλάνε και στο εξωτερικό (όπως κάνουν από τις άλλες χώρες)... Όταν όμως απλά για τα μεταφορικά από Αθήνα για Καβάλα που μένω όμως μου ζητάνε περισσότερα από ότι μου ζητάει κάποιος από Αγγλία, Γερμανία, Κίνα κλπ ε τότε συγνώμη αλλά κάτι δεν κάνει καλά...
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορές από Αμερική
    από crazykiller στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2011, 13:45
  2. Arai RX-7 Corsair από Αμερική, μέσω ebay
    από npat στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 98
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2008, 14:36
  3. Πληροφορίες για παραγγελία από Αμερική
    από DIUK13 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2008, 16:17
  4. help για κράνος από αμερική!!!
    από Alx 84 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2005, 03:01
  5. ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ...help
    από banditgr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2005, 14:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF