Σελίδα 50 από 59 ΠρώτοΠρώτο ... 404546474849505152535455 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 736 έως 750 από 876

Θέμα: Bmw R51/3 ταξιδι στο χρονο

  1. #736
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    αξιος σπυρο εισαι καταπληκτικος. αντε και στα επομενα με το ιδιο παθος!!!!!!
    Γιαννης

  2. #737
    Συγκινηθήκαμε μαζί σου Σπύρο, βλέποντάς την έξω έτοιμη να φύγει πια δεν μου βγαίνουν λόγια παρά μόνο σιωπή που λέει όμως πολλά..!

    Ξέρουμε πως έγινε σταθμός στη ζωή σου κι αυτό από μόνο του είναι θησαυρός, για μένα προσωπικά είσαι πιο πλούσιος απο τον ίδιο τον άνθρωπο που θα την έχει πλέον δίπλα του καθημερινά κι αυτό γιατί το δέσιμο μεταξύ σας δημιουργήθηκε από τη ζωή που της έδωσες ξανά εσύ! Και ναι, αν τα σίδερα που μαζεύονται και δημιουργούν μια μοτοσυκλέτα αποκτούν ταυτόχρονα και αισθήματα, τότε φίλε μου αυτή η Μπέμπα σε έχει λατρέψει για πάντα!


  3. #738
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Τελος λοιπόν.
    Καλή έγινε, είναι όμορφη, αλλά χάνει μια κι εχει πολλά νικελ,γυαλίσματα και λάθος τεπόζιτο.
    Μπράβο για την δουλειά σου, εξ άλλου οι επιλογές ηταν του ιδιοκτήτη.!

    Και για την ιστορία, ο μαστορας που εφτιαξε το τεπόζιτο σου μπάλωσε εσωτερική τρύπα από σκουριά στην ραφή κάτι που δεν ηταν δυνατόν να δείς εσυ χωρίς ειδικό εξοπλισμό, δεν του έπεσε κλπ όπως γράφτηκε.

    Νομίζω οτι έπρεπε να ειπωθεί, γιατί ειχε μείνει μετέωρο το θέμα και δεν είναι σωστό.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #739
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Για αλλη μια φορα μπραβο!

    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  5. #740
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Σπυράκι μπράβο σου ρε φίλε, σε τέτοιους χαλεπούς καιρούς μας χαρίζεις χαμόγελα. Μπράβο σου ρε μπαγάσα μ' έκανες να παρακολουθώ μετά μανίας το εγχείρημά σου.

    Άντε και με άλλη κούκλα σύντομα...
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #741
    Μπράβο σου , το αποτέλεσμα είναι το λιγότερο εντυπωσιακό ! Το μεράκι σου και η αγάπη για αυτό που κάνεις φαίνονται στη δουλειά σου.

    Μακάρι να κυκλοφορούσαν περισσότερες τέτοιες μοτοσυκλέτες στους ελληνικούς δρόμους και να έκαναν την καθημερινότητά μας ομορφότερη .

    Περιμένουμε την επόμενη τώρα!



  7. #742
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527
    ενα μεγαλο ευχαριστω και πολλα πολλα μπραβο για την καταπληκτικη και συναρπαστικη δουλεια σου...

  8. #743
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Τελος λοιπόν.
    Καλή έγινε, είναι όμορφη, αλλά χάνει μια κι εχει πολλά νικελ,γυαλίσματα και λάθος τεπόζιτο.
    Μπράβο για την δουλειά σου, εξ άλλου οι επιλογές ηταν του ιδιοκτήτη.!

    Και για την ιστορία, ο μαστορας που εφτιαξε το τεπόζιτο σου μπάλωσε εσωτερική τρύπα από σκουριά στην ραφή κάτι που δεν ηταν δυνατόν να δείς εσυ χωρίς ειδικό εξοπλισμό, δεν του έπεσε κλπ όπως γράφτηκε.

    Νομίζω οτι έπρεπε να ειπωθεί, γιατί ειχε μείνει μετέωρο το θέμα και δεν είναι σωστό.
    θα δεχτω την εκδοχη του μαστορα και θα ζητησω δημοσια συγνωμη...
    για την ιστορια ομως θα αναφερω και εγω τα εξης...
    1...δεν ανεφερε τιποτα στο παιδι που παρελαβε το τεποζιτο για τρυπα...αλλα οτι νομιζε οτι ειχε τρυπα και επρεπε να κατεβασει τα υλικα για να το σιγουρεψει...
    2...επειδη δεν ημουν μπροστα και σεβομενος την ηλικια και την πειρα του γι αυτο δεν τον φωτογραφισα και δεν ανεφερα ονομα και διευθυνση.θα θυμασαι οτι σε τηλεφωνικη μας επικοινωνια σου ειπα μην γινει θεμα γιατι δεν μπορω να αποδειξω τι εχει γινει...
    3...παλι στην ιδια επικοινωνια ειπα οτι μου αφησε αναμεικτα συναισθηματα και ισως ξαναεκανα δουλεια μαζι του...
    αυτα προς αποκατασταση και των δυο πλευρων...
    και παλι συγνωμη αν προσεβαλα καποιον,μονο αυτος δεν ηταν ο σκοπος μου

  9. #744
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
    και παλι συγνωμη αν προσεβαλα καποιον,μονο αυτος δεν ηταν ο σκοπος μου
    Το ξέρω, απλά νομίζω οτι τωρα που ειπωθηκαν αυτα ειναι πιο ξεκάθαρο για όσους παρακολουθούν.

    Αντε βουρ για το επόμενο τώρα που εχεις παρει φόρα !
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #745
    Είναι η πιο πρόσφατη... Το avatar του/της stavrouliasp
    Εγγραφή
    20/01/2006
    Μηνύματα
    1.977
    Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!!!

    Από τα ελάχιστα πράγματα που ανυπομονούσα κάθα ημέρα να διαβάσω...

    Περιμένουμε τη συνέχεια...

  11. #746
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Συγχαρητήρια Σπυρέτο, για την μεθοδική δουλειά σου και το υπέροχο αποτέλεσμα...


  12. #747
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bikas
    Εγγραφή
    20/07/2009
    Μηνύματα
    484
    συγχαρητηρια σπυρο αν και νομιζω οτι ολο και καποιο δακρυ θα κυλησε.

  13. #748
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SpyrosAfricaner
    Εγγραφή
    23/05/2009
    Μηνύματα
    117
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
    θελω να σας ευχαριστησω ολους για τη στηριξη σας.περιμενα πως και πως τα μηνυματα σας.τωρα που τελειωσα πρεπει με τη σειρα μου να στηριξω τα παιδια που συνεχιζουν projects αλλα και τα μελλοντικα.σε οποιον μπορω να φανω χρησιμος θα ειναι μεγαλη μου χαρα...
    ιδιαιτερα θελω να ευχαριστησω τον γιαννη(ιδιοκτητη XLR) που καθε απογευμα ερχοταν και με βοηθαγε.(photo).
    τον γιαννη το βαφεα για την καταπληκτικη του δουλεια...
    τον θοδωρη μανιατακο για της υπηρεσιες και συμβουλες του...
    Σπυρακο καλα κανεις κι ευχαριστεις τους Γιαννηδες φιλους σου γιατι σπιτι που δεν εχει Γιαννη προκοπη ποτε δεν κανει λεει η παροιμια.............

  14. #749
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SpyrosAfricaner
    Εγγραφή
    23/05/2009
    Μηνύματα
    117
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
    βγηκε στην γειτονια και μαζεψε γυρο της κοσμο και κοσμακη.ακομα και τον γερο που μου εκανε παρατηρηση οτι του μυριζαν τα διαλυτικα της βαφης
    Φιλε Σπυρο τα 1000 μπραβο που λενε ειναι λιγα για να στα πουμε για αυτο το αξιοθαυμαστο ειλικρινα αποτελεσμα.Σημερα που το ειδα και απο κοντα,ειλικρινα επαθα την πλακα μου.Το εργαλειο ειναι κοσμημα.. facadoro...η θεση του ετσι οπως γυαλιζει και ειναι πεντακαθαρο και αμολυντο ειναι σε καποιο σαλονι ......ξερεις ποσο μ αρεσουν τα bmw και ιδιαιτερα τα λευκα,,,,,σημερα μ εκανες να το επιβεβαιωσω για αλλη μια φορα.Τελειωνοντας θελω να σ ευχαριστησω και για τις ωραιες φωτογραφιες που μ αφησες να βγαλω μαζι του!!

  15. #750
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SpyrosAfricaner
    Εγγραφή
    23/05/2009
    Μηνύματα
    117
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
    ταυτοχρονα ηταν και το πιο ψυχοφθορο project μιας και δεν εχω ξαναστεναχωρηθει τοσο που θα την αποχωριστω...
    Ρε φιλε αυτη η φωτο δεν υπααααααααααρχει...ποσο χαμηλα κυλιστηκες για να βγει αυτο το αποτελεσμα..??? χαχαχαα

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
    από V-PLAYER στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 28/12/2006, 02:24
  2. Ταξιδι στο Ισραηλ.
    από stamktm στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/12/2006, 22:40
  3. Ταξίδι στο Εξωτερικό - Πινακίδα
    από Pavlos01 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2006, 10:26
  4. Φτηνό Ταξίδι στο Βερολίνο
    από byron στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2005, 11:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF