Σελίδα 50 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 40454647484950515253545560100 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 736 έως 750 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #736
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.196
    Με είδα, μετά από καιρό να οδηγώ πάλι
    την μοτοσυκλέττα μου......................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  2. #737
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Με είδα με ηδη 4 σπασμένες φλέβες στην 5η να πετυχαίνει επιτέλους τον φλεβοκαθετηρα και να χω λυσαξει στον πόνο απο χτες....αύριο όλα θα είναι παρελθον....

  3. #738
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΨΑΡΑΚΑΣ
    Εγγραφή
    02/10/2009
    Μηνύματα
    136
    Με βλέπω κάθε μέρα με το κουτί να σας χαζεύω με τις καλές σας και να μουρμουράω καλούς δρόμους για όλους σας! χρήματα δεν περισσεύουν για να ξαναφτιάξω την δικιά μου, που θα πάει θα τα καταφέρω!
    ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ!!!

  4. #739
    Μέλος Το avatar του/της zami
    Εγγραφή
    29/09/2013
    Μηνύματα
    83
    Με ειδα στο φαναρι να εχω καρφωσει το βλεμα μου σε ενα GS 1200 LC ADV μεχρι που με ξυπνησε η κορνα του πισω μου...Ατιμη κριση

  5. #740
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Με είδα να την κοιτάω κουκουλωμένη λόγω βροχής, να βλέπω την πρόγνωση του καιρού και να με πιάνει κατάθλιψη...πότε θα κάνει ξαστεριά;

  6. #741
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.973
    Με είδα σήμερα το πρωί -για να μη λέμε μόνο για τους άλλους- να κάνω προσπέραση με το αμάξι χωρίς να έχω υπολογίσει σωστά... η μούτζα που έφαγε από τον απέναντι και λίγη ήταν...συγγνώμη ειλικρινά!!!

  7. #742
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Με είδα σήμερα το πρωί -για να μη λέμε μόνο για τους άλλους- να κάνω προσπέραση με το αμάξι χωρίς να έχω υπολογίσει σωστά... η μούτζα που έφαγε από τον απέναντι και λίγη ήταν...συγγνώμη ειλικρινά!!!
    Συμβαινει...

    Με ειδα παλι στα ιδια χωρις βολτα....
    Και σε περιπτωση που θα μπορουσα να παω βολτα...παρε και μια ψυξη στη μεση απο το ποδηλατο εδω και μερες...
    Great stuff!! :a34:

  8. #743
    Μέλος Το avatar του/της fz600
    Εγγραφή
    23/10/2013
    Μηνύματα
    137
    Σημερα δεν εχω παραπονο, με ειδα να πλενω το μωρο μου της εβαλα και το bagster και μετα της αλλαξα τα φωτα.....

  9. #744
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    με είδα σήμερα τα χαράματα, να πηγαίνω στην δουλειά με την μηχανή,μετά απο πολλές μέρες κακοκαιρίας..το χαμογελο ήταν πλατύ μέσα απο το κράνος...

  10. #745
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/11/2013
    Μηνύματα
    7
    Με είδα μετά από μια εβδομάδα να καβαλάω το gs και να συνηδητοποιω για άλλη μια φορά πόσο καλά στημένη μηχανή είναι!

  11. #746
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Με ειδα να ξαπλωνομαι φαρδυς πλατυς καταμεσης του δρομου μολις ξεκινησα απο το σπιτι, στην 2η στροφη ενω ειχα φορτωμενα ισα με 20χαω.
    Ουτε καταλαβα πως και που γλυστρισε (αν και υποπτευομαι οτι πηγε γρασσο αλυσιδας στο λαστιχο αφου μολις την ειχα ψεκασει) αλλα εγινε τοσο αργα και ομαλα που ηταν σα να προσπαθησα να ακουμπησω απλα κατω το μηχανακι.

    Σηκωθηκα κ εφυγα συγχυσμενος αφου το τζιν εγινε χαλια απο τις σκονες του δρομου, ευτυχως δεν ειχαμε ουτε σωματικες ουτε υλικες ζημιες. Ελπιζω αυτη να ηταν η τουμπα μου για φετος.
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  12. #747
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Με ειδα να ξαπλωνομαι φαρδυς πλατυς καταμεσης του δρομου μολις ξεκινησα απο το σπιτι, στην 2η στροφη ενω ειχα φορτωμενα ισα με 20χαω.
    Ουτε καταλαβα πως και που γλυστρισε (αν και υποπτευομαι οτι πηγε γρασσο αλυσιδας στο λαστιχο αφου μολις την ειχα ψεκασει) αλλα εγινε τοσο αργα και ομαλα που ηταν σα να προσπαθησα να ακουμπησω απλα κατω το μηχανακι.

    Σηκωθηκα κ εφυγα συγχυσμενος αφου το τζιν εγινε χαλια απο τις σκονες του δρομου, ευτυχως δεν ειχαμε ουτε σωματικες ουτε υλικες ζημιες. Ελπιζω αυτη να ηταν η τουμπα μου για φετος.
    Λαδωμα καλυτερα οταν επιστρεφεις, που ειναι η λυσιδα ζεστη και που δεν θα το πεταξει απ πσνω της

  13. #748
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    με είδα μα γλιτώνω στο τσάκ πτώση σε πλάγιασμα σε δεξιά στροφή..με το που φεύγει,έβαλα ενστικτωδώς το δεξί πόδι κάτω και το ίσιαξα..είδα όμως στο σημείο που είναι το όριο του ελαστικού που έχω πατήσει,μια γυαλάδα,ενώ στην αριστερή που το στρίβω καλύτερα,όλα οκ. Μπορεί και να είμαι για αλλαγή,μιας και έχω 12000+ χλμ. με τα ίδια ελαστικά..

  14. #749
    Μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2012
    Μηνύματα
    84
    με ειδα στον αγιο να κολλαω πισω απο- moto guzzi club?-και ισως να εκνευρισα και καποιους,σορυ μαγκες αλλα αμα κοψει φορα το παπι μετα που να ξανανεβασει..

  15. #750
    με είδα να έχω πάλι το δίλημμα το πρωί....

    αμάξι ή μοτό???

    ε, πήρα τη μοτό και σήμερα.....

    έρωτας τρελός λέμε


Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF