Σελίδα 57 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 747525354555657585960616267107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 841 έως 855 από 2046

Θέμα: Habemus Papam

  1. #841
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostaspetrou
    Εγγραφή
    09/07/2010
    Μηνύματα
    712
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις πόσους ξέρω που πήγαν στην Αμερική παράνομα?
    Ξέρεις πόσους ξέρω που πήγαν στη Γερμανία και την Ελβετία παράνομα?
    Ξέρεις πόσοι σήμερα πάνε στην Αυστραλία παράνομα?
    Ξεκαθάρισε λοιπόν εσύ στο μυαλό σου ότι όταν είσαι Έλληνας (ή Ιταλός ή Ιρλανδός)
    δεν σε παίρνει να μιλάς για μετανάστες.[/SIZE][/B]
    Aπειροελάχιστο ποσοστό σε σχέση με αυτούς που πηγαν ΝΟΜΙΜΑ και τους έκαναν μέχρι και ακτινογραφία σώβρακου θώρακα στο Έλις άιλαντ ή στο αντίστοιχο μέρος της αυστραλίας.
    Πέραν του ότι τότε ΖΗΤΑΓΑΝΕ ούτως ή άλλως μετανάστες,ενώ εμείς ΟΧΙ.
    Βλέπεις πολύ δυσκολότερα περνάς ωκεανούς απ'τον έβρο και το αιγαίο.
    Επίσης άλλο αμερική των 300+ εκατομμυρίων με εκτάσεις και βιομηχανίες και άλλο Ελλάδα.
    Οπότε όσο και να θες να τα εξισώσεις με τη δική μας κατάσταση απλά δε γίνεται.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    υγ
    Ο άλλος που άνοιξε τα σύνορα είναι ο Γ Παπαδόπουλος πάντως να το ξέρεις
    οκ και επειδή Ο γούγλης είναι φίλος μεν αλλά μερικοί από μας ξέρουμε ότι υπάρχουν ξένοι στην Ελλάδα με σύνταξη εδώ και πολλά χρόνια
    Εδώ και η εφ. της κυβέρνησης που λέει το νόμο για τη νομοποίηση της εργασίας των ξένων.
    http://www.elinyae.gr/el/lib_file_up...6197284421.pdf
    Αρ. νόμου 448 λοιπόν του 1968...
    Υπογραφή Ζωιτάκης Παπαδόπουλος Μακαρέζος
    Ρίξε και μια ματιά εδώ να δεις και πότε άρχισαν να σκάνε και οι λαθρομετανάστες
    http://www.hellasgr.net/illegalaliens.htm
    υγ
    Γιατί με την ιστορία έχω μια λόξα και έχω βαρεθεί ν ακούω ότι να ναι. [/SIZE]
    Ο Σαμαράς τα άνοιξε.Κάνε ένα κόπο και διάβασε στο λινκ που ανέβασες της Εφ.Κυβερνήσεως στην 1η σελίδα την αναφορά στο ΑΝ 448 "Περί
    χορηγήσεως αδείας εργασίας εις αλλοδαπούς εν ΕΠΕΙΓΟΥΣΗ ΑΝΑΓΚΗ"

    Χορήγησαν άδεια σε πολύ περιορισμένο και ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αριθμό ατόμων για να καλύψει συγκεκριμένες ανάγκες.
    Ένας απ'αυτούς ήταν ο οδοντίαρός μου (ιράκ), οπότε ξέρω πολύ καλά τί λέω.
    Αυτός παντρεύτηκε ελληνίδα, πήγε φαντάρος στον ΕΣ, άρα δικαιούται πολιτικών δικαιωμάτων.

    Τώρα θες ειλικρινά να εξισώσεις εκείνους που έφεραν τότε με το σημερινό μπάτε σκύλοι αλέστε χωρίς πρόσκληση,χωρίς να υπάρχει ανάγκη,χωρίς χαρτιά,χωρίς ιατρικές εξετάσεις,με αριθμόυς που απλά είναι ασύγκριτα μεγαλύτεροι;

    ΥΓ:Εγώ να δεις τί λόξα έχω με την ιστορία και ας μην είμαι ιστορικός.

  2. #842
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostaspetrou
    Εγγραφή
    09/07/2010
    Μηνύματα
    712
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάντως επειδή δεν είχα ιδέα για το ποιά η διαφορά μεταξύ του μεν και του δε, η wikipedia λέει ότι είναι ένα και το αυτό.
    Και επειδή ο γούγλης είναι φίλος και μερικές φορές έχει οδηγήσει σε πατάτες αλλά μερικές φορές πετάει και κανένα καλό, πετυχαίνεις τον νόμο. Δικηγόρος δεν είμαι, αλλά αυτό που λέει με την γέννηση δικαιούσαι την ιθαγένεια... Μήπως, λέω μήπως, δεν ζητάνε παράλογα πράγματα οι αλλοδαπέζοι;

    ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑΣ
     
    Άρθρο 1
     
    ΚΕΦΑΛΑΙΟ Α'
    ΚΤΗΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑΣ
     
    Ι. Με τη γέννηση.
    1. Το τέκνο Έλληνα ή Ελληνίδας αποκτά από τη γέννηση του την Ελληνική Ιθαγένεια.
    2. Την Ελληνική Ιθαγένεια αποκτά από τη γέννηση του και όποιος γεννιέται σε ελληνικό έδαφος, εφόσον δεν αποκτά με τη γέννηση του αλλοδαπή ιθαγένεια ή είναι άγνωστης ιθαγένειας.

     
    Και αν κάποιος θέλει να το ψάΚΣει παραπάνω και επειδή το .doc δεν ξέρω αν γίνεται συνημμένο στο μοτο.γρ, ψάξτε το: (δεν το διάβασα όλο ακόμα)
     
    ΚΩΔΙΚΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΘΑΓΕΝΕΙΑΣ
     
    ΝΟΜΟΣ 3284/2004 - ΦΕΚ 217/Α/10.11.2004



    Ρε σεις, ποιός αριστερός προδότης κυβερνούσε το 2004, θυμάστε; Ο Κωστάκης ο Καραμανλής το ψήφισε αυτό;
    Άμα το λέει η βίκι ε τότε τί στο καλό, έτσι θα'ναι!

    Για κοίτα ημερομηνία στο νόμο: 10.11.2004

    Κυβέρνηση ΝΔ, ή αλλιώς η ατάκα "ό,τι είναι νόμιμο είναι και ηθικό".

    Ψάξτε για τις έννοιες jus solis και jus sanguinis και θα δείτε τί παίζεται πισ' απ' όλ' αυτά.

  3. #843
    Λατινε μου, το εδαφικό δίκαιο και το δίκαιο του αιματος είναι φρασουλες γνωστές μεν, ξαναλεω δικηγόρος δεν ειμαι και δεν θα προσποιηθω οτι με την αναζήτηση του λήμματος θα γίνω νομικός καταρτισμένος ούτως να γνωρίζω την διαφορά και όλα τα δικαιώματα που απορρέουν για τον γεννημένο στη χώρα μας άνθρωπο ανεξαρτήτου της των γονεων του εθνικότητας, ιθαγένειας, προέλευσης. Οπότε ξέρεις τώρα, εριξες μια φωτοβολίδα και χαζεΠΣα να την κοιτάζω να πέφτει...

  4. #844
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.971
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaspetrou Προβολή μηνύματος
    Aπειροελάχιστο ποσοστό σε σχέση με αυτούς που πηγαν ΝΟΜΙΜΑ και τους έκαναν μέχρι και ακτινογραφία σώβρακου θώρακα στο Έλις άιλαντ ή στο αντίστοιχο μέρος της αυστραλίας.
    Πέραν του ότι τότε ΖΗΤΑΓΑΝΕ ούτως ή άλλως μετανάστες,ενώ εμείς ΟΧΙ.
    Βλέπεις πολύ δυσκολότερα περνάς ωκεανούς απ'τον έβρο και το αιγαίο.
    Επίσης άλλο αμερική των 300+ εκατομμυρίων με εκτάσεις και βιομηχανίες και άλλο Ελλάδα.
    Οπότε όσο και να θες να τα εξισώσεις με τη δική μας κατάσταση απλά δε γίνεται.



    Ο Σαμαράς τα άνοιξε.Κάνε ένα κόπο και διάβασε στο λινκ που ανέβασες της Εφ.Κυβερνήσεως στην 1η σελίδα την αναφορά στο ΑΝ 448 "Περί
    χορηγήσεως αδείας εργασίας εις αλλοδαπούς εν ΕΠΕΙΓΟΥΣΗ ΑΝΑΓΚΗ"

    Χορήγησαν άδεια σε πολύ περιορισμένο και ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αριθμό ατόμων για να καλύψει συγκεκριμένες ανάγκες.
    Ένας απ'αυτούς ήταν ο οδοντίαρός μου (ιράκ), οπότε ξέρω πολύ καλά τί λέω.
    Αυτός παντρεύτηκε ελληνίδα, πήγε φαντάρος στον ΕΣ, άρα δικαιούται πολιτικών δικαιωμάτων.

    Τώρα θες ειλικρινά να εξισώσεις εκείνους που έφεραν τότε με το σημερινό μπάτε σκύλοι αλέστε χωρίς πρόσκληση,χωρίς να υπάρχει ανάγκη,χωρίς χαρτιά,χωρίς ιατρικές εξετάσεις,με αριθμόυς που απλά είναι ασύγκριτα μεγαλύτεροι;

    ΥΓ:Εγώ να δεις τί λόξα έχω με την ιστορία και ας μην είμαι ιστορικός.
    Δεν θα μπω στο κόπο να σου απαντήσω λεπτομερώς θα περιοριστώ μόνο να πω
    ότι ο ιππόδρος στο Ν Φάληρο, οι Κουζίνες του Τιτάνια του Χίλτον και τα Ελληνικά βαπόρια που γέμισαν ξένους
    τότε ήταν η επίγουσα ανάγκη.....
    + Στην Αμερική οι λαθρομετανάστες ήταν πάντα πολλαπλάσιοι των νόμιμων γιατι αυτό φυσικά βόλευε.
    (και βολεύει)
    Ξέχασες να δεις το 2ο λινκ που λέει πότε και γιατί άρχισαν να έρχονται οι άνθρωποι αυτοί εδώ.
    ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ήταν (και είναι)
    σαν τους Κύπριους, σαν κι εμάς μετά το Β ΠΠ και στη Χούντα.

    Μάθε ιστορία λοιπόν γιατί σου ξαναέλω ότι δεν μας παίρνει να μιλάμε


    υγ
    γνωρίζεις ότι όπου στέλνουμε στρατό με το ΝΑΤΟ έχουμε υποχραίωση να πέρνουμε πρόσφυγες?
    ανανήψαντας

  5. #845
    Αχά. Εξ ου και το σύνθημα ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο, αμφότεροι μας φορτώνουν αλλοδαπούς με το ζόρι... (πέρα από την πλάκα αυτό πρώτη φορά το ακούω)

  6. #846
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.862
    Ορίστε ρε που γκρινιάζατε για νούμερα και αηδίες.
    Μια χαρά είναι η λίστα του super mar... εεεεε.... των οικονομικών μέτρων.
    Μια χαρά τα καταλαβαίνουν οι οικονομολόγοι στην Ευρώπη http://www.euro2day.gr/news/economy/...komisiond.html

  7. #847
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    μετα τον Γλεζο και η Σακοραφα και ο Μικης Θεοδωρακης και ολη η κομμουνιστικη συνιστωσα και ολη η μαρξιστικη πλατφορμα που στηριξε τον συριζα εχει ξεσηκωθει , μαλλον παραπλανηθηκε και ο ιδιος ο αλεξης ? ποιος ξερει ? απο την μεριδα πρωην μπατσοκ λεω και λοιπους ? παντως την αριστερη στηριξη την πηρε , για ποιον λογο ? για να ενδυθει τον κοκκινο μανδυα και μετα στα @@ μας ?

    η ευκαιρια ειναι τωρα που εχει τον λαο μαζι του , συμπραξη με κκε και ανταρσυα ακομα και με τις πλεον εξτρεμιστικες μαρξιστικες ομαδες , εξοδος απο ευρω και ευρωπαικη ενωση , υπαρχει χρονος , οχι αλλα πισωγυρισματα , η εξουσια στον λαο για αυτονομια και ελευθερια σε λαικη βαση
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  8. #848
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    μετα τον Γλεζο και η Σακοραφα και ο Μικης Θεοδωρακης και ολη η κομμουνιστικη συνιστωσα και ολη η μαρξιστικη πλατφορμα που στηριξε τον συριζα εχει ξεσηκωθει , μαλλον παραπλανηθηκε και ο ιδιος ο αλεξης ? ποιος ξερει ? απο την μεριδα πρωην μπατσοκ λεω και λοιπους ? παντως την αριστερη στηριξη την πηρε , για ποιον λογο ? για να ενδυθει τον κοκκινο μανδυα και μετα στα @@ μας ?

    η ευκαιρια ειναι τωρα που εχει τον λαο μαζι του , συμπραξη με κκε και ανταρσυα ακομα και με τις πλεον εξτρεμιστικες μαρξιστικες ομαδες , εξοδος απο ευρω και ευρωπαικη ενωση , υπαρχει χρονος , οχι αλλα πισωγυρισματα , η εξουσια στον λαο για αυτονομια και ελευθερια σε λαικη βαση

    Ο Μίκης δεν θα έλεγα ότι ήταν κι ο πιο θερμός υποστηρικτής του ΣΥ.ΡΙΖ.Α. από κατά καιρούς δηλώσεις του, προσωπικά όσο τον σέβομαι σαν καλλιτέχνη, δεν μπορώ να πω το ίδιο για τις απόψεις που κατά καιρούς εκφράζει, πολλές φορές δεν μπορώ να τον πάρω καν στα σοβαρά.

    Είναι πιθανότερο αύριο να βγει ο Σόϊμπλε και να κουρέψει το χρέος ζητώντας γονυπετής συγγνώμη, παρά να συμπράξει το ΚΚΕ με τον Τσίπρα.

  9. #849
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    μετα τον Γλεζο και η Σακοραφα και ο Μικης Θεοδωρακης και ολη η κομμουνιστικη συνιστωσα και ολη η μαρξιστικη πλατφορμα που στηριξε τον συριζα εχει ξεσηκωθει , μαλλον παραπλανηθηκε και ο ιδιος ο αλεξης ? ποιος ξερει ? απο την μεριδα πρωην μπατσοκ λεω και λοιπους ? παντως την αριστερη στηριξη την πηρε , για ποιον λογο ? για να ενδυθει τον κοκκινο μανδυα και μετα στα @@ μας ?

    η ευκαιρια ειναι τωρα που εχει τον λαο μαζι του , συμπραξη με κκε και ανταρσυα ακομα και με τις πλεον εξτρεμιστικες μαρξιστικες ομαδες , εξοδος απο ευρω και ευρωπαικη ενωση , υπαρχει χρονος , οχι αλλα πισωγυρισματα , η εξουσια στον λαο για αυτονομια και ελευθερια σε λαικη βαση
    Το έγραψα λίγο πιο «πλαγίως» σε προηγούμενο ποστ. Ας το γράψω και λίγο πιο ξερά.
    Αν κάνει αυτά που γράφεις δεν θα έχει το λαό μαζί του αλλά απέναντί του. Ίσως να βρει υποστήριξη από το 6-7% του λαού γιατί τόσοι είναι οι κλασσικοί ιδεολόγοι κομμουνιστές στην Ελλάδα, αλλά μέχρι εκεί.
    Οι υπόλοιποι δεν θέλουν αυτό που γράφεις σε καμία περίπτωση.

    Οι υπόλοιποι απλά ψήφισαν κάποιον με την ελπίδα ότι δεν θα είναι (ή έστω ότι δεν θα είναι τόσο) διεφθαρμένος όσο οι προηγούμενοι, όχι για να κάνουν αντάρτικο.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  10. #850
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Ορίστε ρε που γκρινιάζατε για νούμερα και αηδίες.
    Μια χαρά είναι η λίστα του super mar... εεεεε.... των οικονομικών μέτρων.
    Μια χαρά τα καταλαβαίνουν οι οικονομολόγοι στην Ευρώπη http://www.euro2day.gr/news/economy/...komisiond.html

    Πάντως η πάταξη της φοροδιαφυγής και της διαφθοράς παίζει να έχει ακουστεί περισσότερο κι από τη φράση ότι το μαχαίρι θα μπει βαθιά στο κόκκαλο... Η πιο διαχρονική φράση από όλες τις κυβερνήσεις, μου θυμίζει γυμνάσιο που κάθε μήνα κάναμε συνέλευση στην τάξη για να χάσουμε μάθημα και η μόνιμη επωδός ήταν το αίτημα για την αποκατάσταση της σπασμένης λάμπας στην τάξη...

  11. #851
    Κάβαμαν γύρισες αγωνιστικά ανανεωμένος μετά το τριήμερο;

    Σήμερα διάβασα την επιστολή του Μίκη Θεοδωράκη. Ωραία τα λέει. Άιντε να φύγουμε. Άιντε να βρούμε συνεταιράκια για να εκμεταλλευτούμε τον εθνικό πλούτο που γράφει. Ζούμε στο 2015 και νομικά δεν θα μας το απαγορεύσει κανείς το εγχείρημα, καλά τα λέει. Ο Μίκης έχει περάσει τα ζόρια του στη ζωή του. Ο σημερινός φοιτητής που "βασανιστήριο" θεωρεί την κατοχή τηλεφώνου χωρίς 4G και της κατανάλωσης καφέ σε μαγαζί χωρίς δωρεάν WiFi και κουλουράκι, τι νιώθει από αυτά που γράφει ο Μίκης; Το "θα περάσουμε δύσκολα" όπως το καταλαβαίνει ο Μίκης που πέρασε πόλεμο εμφύλιο χούντα και όπως το καταλαβαίνουμε όλοι οι υπόλοιποι δεν είναι το ίδιο. Οπότε ο Μίκης καλό θα ήταν να ξυπνήσει, να μυρίσει τον καφέ, να δει που ζει σήμερα. Και στη συνέχεια, ψύχραιμα, να βοηθήσει να βρεθούν "Στρατηγικοί επενδυτές" με όποιο όνομα θέλουν να τους μετονομάσουν και αυτούς και ΑΦΟΥ έχουν κάνει τις απαραίτητες συμφωνίες, ας δουν πάλι το αν συμφέρει ή όχι η παραμονή.

    Επίσης φίλτατε κάβαμαν, είχα ξαναρωτήσει για το σε ποιά χώρα το κομμουνιστικό μοντέλο έχει εφαρμοστεί με τον "λαό κυρίαρχο" γιατί όλα όσα μου έρχονται στο μυαλό ήταν φασιζόμενες ερυθρές τρομοκρατίες. Εσύ θυμάσαι κανένα;

  12. #852
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος

    η ευκαιρια ειναι τωρα που εχει τον λαο μαζι του , συμπραξη με κκε και ανταρσυα ακομα και με τις πλεον εξτρεμιστικες μαρξιστικες ομαδες , εξοδος απο ευρω και ευρωπαικη ενωση , υπαρχει χρονος , οχι αλλα πισωγυρισματα , η εξουσια στον λαο για αυτονομια και ελευθερια σε λαικη βαση
    Ετσι απλα ? Και μετα ?
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  13. #853
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Επίσης φίλτατε κάβαμαν, είχα ξαναρωτήσει για το σε ποιά χώρα το κομμουνιστικό μοντέλο έχει εφαρμοστεί με τον "λαό κυρίαρχο" γιατί όλα όσα μου έρχονται στο μυαλό ήταν φασιζόμενες ερυθρές τρομοκρατίες. Εσύ θυμάσαι κανένα;
    Ελλάδα, 1981, το ΠΑΣΟΚ στην εξουσία, λαϊκή κυριαρχία, η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες

  14. #854
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σήμερα διάβασα την επιστολή του Μίκη Θεοδωράκη. Ωραία τα λέει. Άιντε να φύγουμε. Άιντε να βρούμε συνεταιράκια για να εκμεταλλευτούμε τον εθνικό πλούτο που γράφει. ;
    Να υποθέσω -χωρίς να το έχω διαβάσει- ότι ο Μίκης εθνικό πλούτο εννοεί ανεκμετάλλευτους υδρογονάνθρακες στους ελληνικούς βυθούς;... Ψωνίσαμε από σβέρκο!!!

  15. #855
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Να υποθέσω -χωρίς να το έχω διαβάσει- ότι ο Μίκης εθνικό πλούτο εννοεί ανεκμετάλλευτους υδρογονάνθρακες στους ελληνικούς βυθούς;... Ψωνίσαμε από σβέρκο!!!
    Δεν ξεκαθάρισε, φυσικά. Αλλά έχουμε εθνικό πλούτο, τον οποίο θεωρεί ότι ΑΦΟΥ φύγουμε και με την όποια πίεση στο εσωτερικό γιατί θα γίνει τσι πτάνας κακά τα ψέμματα, θα πρέπει να διαπραγματευτεί η κυβέρνηση και μετά να "θησαυρίσουμε"... Και μετά θα δικαιωθεί ο Λιακόπουλος γιατί οι ΕΛ θα έρθουν να βοηθήσουν το γένος τους (διαβάσατε για κάτι περίεργες καταιγίδες/εκρήξεις στον Άρη; Αυτό θα ήταν, ξυπνήσανε οι δικοί μας) και μετά ο Πούτιν θα εκπληρώσει την προφητεία του γέροντος μπιφτέκιου για το Ξανθό Γένος και μετά θα έρθει η τίνκερμπελ να μας ραντίσει νεραϊδόσκονη και θα πάμε στην χώρα του ποτέ-ποτέ μαζί με τον πίτα παν...

Παρόμοια θέματα

  1. habemus Papa(dima)m!!!
    από DrBig στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2011, 08:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF