Σελίδα 58 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 848535455565758596061626368108 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 856 έως 870 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #856
    Στα ανέκδοτα θα πήγαινε, αλλά πραγματικά το είδα το ΖΧ-10 πάνω στην γέφυρα του Ευρώτα με διπλωμένο μπροστινό από φρένα αφού είχες πατήσει πορτοκάλι ??
    Nταξ αφού δεν έπεσες,μόνο η τρομάρα έμεινε.

    Σε είδα λευκό ΚΤΜ 990 ADV δικάβαλλο με φλούο χρωματιστά ΜΧ κράνη λίγο πριν την Αρεόπολη, να κάνεις προσπέραση του θανάτου πάνω σε κλειστή στροφή και ο τύπος με το Ford Maverick έκοψε τελευταία στιγμή δεξιά για να μην σας πάρει παραμάζωμα. Γιατί ρε άνθρωπε?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #857
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα με το dr σε ολα τα φαναρια απο τη χαμοστερνας μεχρι το ποταμι να εισαι λαμπαδα!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #858
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    CBF 600 ασημί Πειραιάς 0800 πρωινή , αυτοκόλλητα MOTO.GR κράνος-μπαγκαζιέρα ....... καλούς δρόμους !

  4. #859
    Σας ειδα, ενα 1200GS και ενα Multistrada, με αποσταση 5 λεπτων χθες το πρωι στις 8.30 στην Κορινθου-Πατρων και με χαιρετησατε κ οι 2. Εφευγα απο Κιατο και πηγαινα καρφι στη δουλεια. Καλους δρομους παιδια
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  5. #860
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jezuz Προβολή μηνύματος
    Χεχε, καλη φαση!
    Πως βρεθηκαν εκει, ειχαν καποια συναυλια Ελλαδα?
    Ναι επαιζαν Ηρακλειο.Κι ο Ψαραντωνης επαιζε πριν καμια 10αρια μερες.

    Σε ειδα 106 ραλι να σπας στην 62 μαρτυρων και να γεμιζει ο τοπος λαδια.Απο "τ αδελφια" και πανω.Το νου σας οι Ηρακλειωτες!

  6. #861
    σε ειδα σημερα κατα τις 1 το μεσημερι στον πυργο στην κηφισιας με το πορτοκαλι σου adventure 640,
    και λιγο πιο πανω εσας τους τρεις με τα ποδηλατα σας φουλ ντυμενοι

  7. #862
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα μεσα στον καθρεφτη του μπανιου που με κοιταζες περιεργα, και σου ειπα "μα καλα, ποσο βλακας μπορει να εισαι?".
    Δεν με καταλαβες και εφυγες τσαντισμενος...

  8. #863
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Σε ειδα χθες κατα τις 9 παρα το βραδυ ακρανωτο-αλλα καπελατο με λευκη μπουσα απινακιδωτη,Κηφισο προς πειραια,στην τελευταια γεφυρα πριν την εξοδο για Νικαια να ερχεσαι ΑΝΑΠΟΔΑ στην βοηθητικη και κανοντας τον κοσμο να παραμιλαει απο την ηλιθιοτητα σου.
    Και ενω νομιζα οτι δεν θα σε ξαναεβλεπα,μεσα σε 5 δευτερολεπτα εσκασες να με προσπερασεις με 200 στην ιδια μου την λωριδα,αδιαφοροντας το οτι ειχα βγαλει φλας αριστερα να προσπερασω ενα σταματημενο οχημα που μου εκλεινε την λωριδα 15 μετρα μπροστα μου στην κορυφη της γεφυρας.
    Το πως και δεν ειχα κανει κινηση 3 εκατοστων πιο αριστερα και να βρισκομασταν και οι δυο στα ουρανια,ο θεος μονο ξερει.
    Και ετσι για να τριτωσει η μ@λακια σου,μερικα μετρα πιο κατω λιγο πριν το υψος του ΙΚΕΑ βρηκες το αλλο ακρανωτο ζευγαρακι με το supersport
    και αποφασισατε να πατε με 40 στην κεντρικη λωριδα της εθνικης για να μπορεσετε να πιασετε κουβεντουλα σαν να μην τρεχει τιποτα και να πατε κωλοφερατζα και οσους ηταν απο πισω σας.
    Σηκωνομαι και χειροκροταω ορθιος,ΜΠΡΑΒΟ Μ@Λ@Κ@ ΑΡΧΙΚΑΓΚΟΥΡΑ

  9. #864
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Καθώς περιμένω στο φανάρι στη μεσογείων ακούω μουσική να με πλησιάζει από πίσω!! Γυρνάω και βλέπω τον γνωστό Παύλο Χαϊκάλη με την ωραία του ΜΠέΜΠα RT δικύκλινδρη, με ράδιο στο στέρεο, όμορφο κι ωραίο, όμως με ακράνοβιτς και μου την έδωσε
    Δε σου μίλησα αν και δίπλα σου στο φανάρι, γιατί σέβομαι πως το ότι σε έχω δει στην τηλεόραση και μου είσαι γνώριμος δε σημαίνει πως πρέπει να ακούς και τη μαλακία του οποιουδήποτε σε αναγνώρισε !!!

  10. #865
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα παλίκαρε να τρέχεις στην γέφυρα του Κηφισσου στο ύψος της Ιερά Οδού πρός την αντίθετη μεριά,για να μαζέψεις το γυαλίΗ ηλίΙου που προφανώς στο πήρε ο αέρας.Είδα και 50 μέτρα πιό κάτω το SV σου το μπλέ αραγμένο όπως όπως να προλάβεις το γυαλίΗ μήν στο σπάσουν.Την κεφάλα σου δεν σε νοιάζει άν σπάσει χωρίς κράνος?
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #866
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα χθες το απόγευμα στο μετρό Σεπόλια με μια ασημί Transalp να μου ρίχνεις φιλικότατη χαιρετούρα ενώ ήμουνα με το ποδήλατό μου
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	CubeLTDRace2012.jpg 
Προβολές:	506 
Μέγεθος:	39,2 KB 
ID:	260811

    και τελικώς να πιάνουμε κουβέντα για το μελλοντικό σου ποδήλατο. Κάποια στιγμή σου γύρισα την κουβέντα και στο SYM Wolf250i που θέλω να πάρω και τα είπαμε για λίγη ώρα ακόμα. Μου φτιαξες τη μέρα με τον τρόπο σου και σου εύχομαι ασφαλείς δρόμους και πολλά υγιή χιλιόμετρα με το κουρσάκι που σου πρότεινα


    http://www.youtube.com/watch?v=gLIj_...ayer_embedded#!

  12. #867
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.520
    σε ξαναειδα στο μαρουσι με το XT550 να το πηγαινεις με χιλια και σε καμαρωσα
    μετα ειδα το ταμπουρο μπροστα και σκεφτηκα αυτους που χωρις σωληνακια υψηλης δεν πανε ουτε για καφε

  13. #868
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dim_rac Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα 106 ραλι να σπας στην 62 μαρτυρων και να γεμιζει ο τοπος λαδια.Απο "τ αδελφια" και πανω.Το νου σας οι Ηρακλειωτες!
    Το είδα και εγώ... Είχαν γεμίσει άμμο όλο τον δρόμο μετά...

  14. #869
    Απροσάρμοστος Το avatar του/της railDG
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    25
    Σε είδα αρχικά σταματημένο δίπλα μου,τρικάβαλο,με ένα μωρό γύρω στα 2-3 να έχει ξαπλώσει μπρούμυτα μπροστά στη μηχανή και εσύ να θέλεις να προσπεράσεις τα αυτοκίνητα που είναι μπροστά,για να φτάσεις στο φανάρι.Τότε είδα και την ψυχή μου να πηγαίνει στην κούλουρη,γιατί το παιδί φάλτσαρε δεξιά αριστερά.Ήθελα να 'ξερα,είναι θέμα αδιαφορίας ή απλά μαλακίας;
    Ξύπνα...φτάσαμε...!

  15. #870
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.176
    Σας ειδα σημερα μοτοπαρεα στο Πηγαδι Πτελεου να απολαμβανετε θαλασσα και σας ζηλεψα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF