Σελίδα 6 από 13 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 187

Θέμα: ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ;

  1. #76
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από conkark
    Φίλε μου Trooper, δεν θ'αφήσω μια "συγγνώμη" να μας χωρίζει. ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΩΣ! Δεν θα πρέπει να παρεξηγούμαστε για μια στιγμή έξαρσης. Ανθρώπινο πάθος είναι, και είμαστε όλοι άνθρωποι. Δεν αναζητώ τα τείχη αλλά τις γέφυρες που θα μας φέρουν πιο κοντά στο σύντομο αυτό επίγειο ταξιδάκι, και στη λέσχη των μηχανών που είναι κοινή μας αγάπη. Η ζωή μου έμαθε να ζητάω συγγνώμη, και να δίνω πρώτος το χέρι-αν και μπορεί να φταίει κι ο άλλος. Δεν πειράζει, όμως. Ουδείς τέλειος.
    Οσο για τον αγαπητό συνάδελφο vstrom-ίτη που με χιούμορ δήλωσε ότι ψήφισε πατρωτική συμμαχία, δεν είμαι απ'τους ανθρώπους που μου αρέσει να προσβάλλω. Εξάλλου με χιούμορ απάντησε, και είναι μία μόνο ψήφος! Δεν σημαίνει ότι προτρέπω όλους να κάνουν το ίδιο. Εξάλλου, υπάρχει μία μερίδα συμπολιτών μας που πιστεύουν σε αυτή τη παράταξη. Να τους πιάνουμε και να τους βρίζουμε ή να τους φτύνουμε προτείνεις; Επι πλέον θα παρατήρησες ότι συμφωνώ με τις απόψεις όλων των παιδιών εδώ μέσα. Ο καθένας έχει τη δική του προσωπικότητα, και οφείλουμε να σεβόμαστε όλους, αρκεί να μην είναι κακοπροαίρετοι. Συμφωνείς; Εξάλλου δεν είναι ο σκοπός της συζήτησης αυτός, αλλά στατιστικά να βγει ένα συμπέρασμα σχετικά με το αν συμφωνούμε ή διαφωνούμε με τον δικομματισμό. Από συζητήσεις με ανέκδοτα, λάιτ, και βόλτες με μηχανές, είναι γεμάτο όλο το site. Και πιστεύω ότι εκτός από μηχανόβιοι, είμαστε πάνω απ'όλα άνθρωποι, όπως και πολίτες-ψηφοφόροι, και αγαπάμε την πατρίδα μας, και θα θέλαμε όλοι να τη δούμε να προοδεύει. Γιατί αν βουλιάξει, όλοι μας θα πάμε στον πάτο. Και εν κατακλείδι, θεωρώ ότι είναι τιμή μου που συμμετέχετε, και ανταποκρίνεστε στη συζήτηση αυτή.
    Να είσαι πάντα καλά!

    ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ και πλεον δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #77
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    "Συγγνώμη" πάει να πει "αντιλαμβάνομαι ότι έσφαλα".

    Να απαιτείς συγγνώμη είναι ανόητο, το ίδιο και να λες "συγγνώμη" σε άσχετες φάσεις.

    Αυτό, σχετικά με τις σαχλαμάρες που πετάτε για συγγνώμες ο trooper και ο conkark (το ότι μου αρέσουν αυτά που λες, δεν πάει να πει ότι όταν πεις κάτι λάθος, θα σου το χαρίσω... έχω την ίδια συμπεριφορά προς κάθε ένα άνθρωπο, δεν υποκρίνομαι σε κανέναν, ποτέ)


    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #78
    μοναχικός καβαλλάρης Το avatar του/της kostisthegreek
    Εγγραφή
    23/05/2006
    Μηνύματα
    521
    Αρχικά δημιουργήθηκε από conkark
    Αυτό όμως, είναι αντίσταση, προς τη κατεύθυνση που θα ήθελες; Πάλι τα ίδια πρόσωπα της εξουσίας, δεν λυμαίνονται τη χώρα; Άρα ποιό το νόημα της άκυρης ψήφου;
    Δεν είναι άκυρη ψήφος, αποχή είναι.
    Διάβασε και το ποστ του stavrogin παραπάνω.
    Πήρα τη strada κι έρχομαι...

  4. #79
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ και πλεον δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου.


    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

  5. #80
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
    Eιναι κι αυτο μια πραξη πολιτικη,εκτος βεβαια κι αν γινεται λογο τεμπελιας.

    Οσο μεγαλωνει η αποχη απο τις gay εκλογες,τοσο θα μεγαλωνει και η ανασφαλεια μεταξι των συμετεχοντων στις εκλογες.Κι οχι μονο για τα μεγαλα κομματα αλλα και για τις μικροτερες δυναμεις οι οποιες θα βλεπουν οτι δεν εχουν την εμπιστοσυνη ενος μεγαλου μερους του λαου.Σε καποια ευρωπαικα κρατη βγαινει αποτελεσμα μονο απο το 30% του εκλογικου σωματος.αλλαΕιτε θα αναγκαστουν να προβουν σε αλλαγες ,ειτε καποια νεα κινηση θα τους παρει τον αερα.

    απλα δεν βλεπω τον λογο να ψηφισει κανεις κομματα εφοσων δεν τον εκφραζουν.

    Έγραψες και πάλι με τις gay εκλογές :a19:
    Ωστόσο, η εξουσία δεν κωλώνει: Βγάζει κυβέρνηση μειοψηφίας, με τις ίδιες μούρες. Είτε λοιπόν κάνεις αποχή είτε άκυρη ψήφο ρίξεις, το αποτέλεσμα παραμένει το ίδιο. Απλά, δεν λαμβάνεσαι υπόψη. Και δεν σε υπολογίζουν και ως ενεργό πολίτη. Και στις ΗΠΑ πάλι ένα μικρό ποσοστό δεν ψηφίζει; Τα αποτελέσματα τα βλέπουμε καθημερινά. Για να μη σου πω ότι οι κυβερνήσεις αυτό είναι που επιδιώκουν. Να στρέφουν σε αδιάφορα πράγματα τον πολίτη, σε baseball, στα γυμναστήρια να φτιάξει κοιλιακούς, να βλέπει χαζοσήριαλ στη τηλεόραση, στον άκρατο σεξισμό, να εργάζεται άπειρες ώρες, αφού το δολλάριο είναι Θεός! Για να τον κρατάνε μακριά απ'τη πολιτική. Γιατί ασφαλώς και γνωρίζουν ότι "οργή λαού, οργή Θεού"! Και επί πλέον η αποχή, δεν μου φαίνεται και τόσο πολιτική πράξη ενός ενεργού πολίτη, αλλά περισσότερο μου μοιάζει με παθητική στάση και ουδέτερη-στύλ Πόντιου Πιλάτου- ως μη συμμετοχή στα κοινά. Βέβαια, δεν αμφιβάλλω ότι εσύ το κάνεις από αηδία προς τα ίδια κόμματα, αλλά το κακό είναι ότι αυτά το εκμεταλλεύονται. Διαφορετικά, θα ήταν μια πολιτική και εύκολη αντίδραση. Πάντως, προσωπικά, πιστεύω στο φυσικό νόμο της δράσης-αντίδρασης, δηλ, ενώ βλέπεις ότι το κακό σε πλησιάζει κι έρχεται κατά 'πάνω σου, και σε αγγίζει, κάτι θα πρέπει να κάνεις για να το αντικρούσεις. Δεν μπορείς να μείνεις απαθής. Πιστεύω-λόγω των παρά πάνω- ότι η αποχή, όσο και τα άκυρα, βολεύουν τους κατεστημένους πολιτικούς.
    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

  6. #81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από conkark
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΠ' ΤΙΣ "ΕΙΚΟΝΕΣ ΜΟΥ", ΕΔΩ.
    Όταν πατήσεις απάντηση και αλλάξει η σελίδα και αρχίσεις να γράφεις, ακριβώς από κάτω από κει που γράφεις υπάρχει ένα κουμπί "Browse..."

    Όταν το ζουμπήξεις, θα μπορείς να επιλέξεις ποιό αρχείο να γίνει συννημένο στην απάντησή σου. Αν πατήσεις το κουμπάκι, δε, που δείχνω στην εικόνα από κάτω, θα βλέπεις τις εικόνες σε μικρογραφία και θα είναι ευκολότερο να επιλέξεις ποιό αρχείο θες να στείλεις.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	t1.png 
Προβολές:	75 
Μέγεθος:	28,7 KB 
ID:	54652

  7. #82
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    Όταν πατήσεις απάντηση και αλλάξει η σελίδα και αρχίσεις να γράφεις, ακριβώς από κάτω από κει που γράφεις υπάρχει ένα κουμπί "Browse..."

    Όταν το ζουμπήξεις, θα μπορείς να επιλέξεις ποιό αρχείο να γίνει συννημένο στην απάντησή σου. Αν πατήσεις το κουμπάκι, δε, που δείχνω στην εικόνα από κάτω, θα βλέπεις τις εικόνες σε μικρογραφία και θα είναι ευκολότερο να επιλέξεις ποιό αρχείο θες να στείλεις.

    Ευχαριστώ φίλε Τσίρο. Θα το παλέψω.Για να δω

    ΏΩΩωωωπ! Το πέτυχα;

    Πρέπει να το διαβάσουν όλοι αυτό, γιατί βοηθάει στην αφύπνηση των συνειδήσεων.

    Οχι!!! Μου βγάζει the page can not be displayed. Γιατί;
    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

  8. #83
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από conkark
    Ευχαριστώ φίλε Τσίρο. Θα το παλέψω.Για να δω

    ΏΩΩωωωπ! Το πέτυχα;

    Πρέπει να το διαβάσουν όλοι αυτό, γιατί βοηθάει στην αφύπνηση των συνειδήσεων.

    Οχι!!! Μου βγάζει the page can not be displayed. Γιατί; Μήπως είναι βαρύ το αρχείο;
    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

  9. #84
    Χμμμ... αν είναι μεγάλο το αρχείο, ίσως και να μη μπορείς να το βάλεις, γνωρίζω ότι υπάρχει κάποιο όριο. Βέβαια,το λέει αν κάποιο αρχείο ξεφεύγει από τα όρια, αλλά δε ξέρω τι γίνεται αν το αρχείο είναι πραγματικά τεράστιο.

    ...

    Να σου πω, είσαι σίγουρος ότι θες να αφυπνίσεις συνειδήσεις; Έχω παρατηρήσει ότι πολλοί άνθρωποι καλύτερα να μένουν σε ημι-κοιμισμένη κατάσταση γιατί η νοημοσύνη τους και η γνώσεις τους είναι, το λιγότερο, επικίνδυνες...

  10. #85
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10

    ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    Χμμμ... αν είναι μεγάλο το αρχείο, ίσως και να μη μπορείς να το βάλεις, γνωρίζω ότι υπάρχει κάποιο όριο. Βέβαια,το λέει αν κάποιο αρχείο ξεφεύγει από τα όρια, αλλά δε ξέρω τι γίνεται αν το αρχείο είναι πραγματικά τεράστιο.

    ...

    Να σου πω, είσαι σίγουρος ότι θες να αφυπνίσεις συνειδήσεις; Έχω παρατηρήσει ότι πολλοί άνθρωποι καλύτερα να μένουν σε ημι-κοιμισμένη κατάσταση γιατί η νοημοσύνη τους και η γνώσεις τους είναι, το λιγότερο, επικίνδυνες...
    ----------------------------------------------------------------------------------


    Η αφύπνηση των συνειδήσεων παντα είναι για το καλό. Εξαλλου η ίδια η φράση το επαγγέλλεται, διότι η "συνείδηση" είναι το ηθικό και το καλό. Ενώ η ασυνειδησία βλάπτει.
    Να δούμε όμως. Τα κατάφερα ΝΑ Τ'ΑΝΕΒΆΣΩ; ΝΑΙ

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΧΟΣ, ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ-ΠΟΛΙΤΕΣ-ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ. ΟΣΟΙ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΟΜΜΑΤΑ, ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗ ΧΟΝΤΡΗ ΚΡΑΤΙΚΗ ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΗΣ ΤΣΕΠΗΣ ΤΟΥΣ!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΚΟΜΜΑΤΩΝ.jpg 
Προβολές:	104 
Μέγεθος:	50,0 KB 
ID:	54829
    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

  11. #86
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Δεν υπάρχει δικομματισμός.....!! Υπάρχει το ΚΚΕ, ο Συνασπισμός, οι Οικολόγοι κλπ κλπ

    Αν ήταν στη βουλή θα είχαμε μόνο δυο χρώματα και όχι τρια-τέσσερα.

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  12. #87
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    Δεν υπάρχει δικομματισμός.....!! Υπάρχει το ΚΚΕ, ο Συνασπισμός, οι Οικολόγοι κλπ κλπ

    Αν ήταν στη βουλή θα είχαμε μόνο δυο χρώματα και όχι τρια-τέσσερα.
    Αγαπητή συνάδελφε και συνεορτάζουσα Έλενα-να συστηθούμε κιόλας: Κωνσταντίνος- δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα τί εννοείς. Το thred αναφέρεται στον δικομματισμό, δηλ. στα δύο κόμματα που εναλλάσσονται στην εξουσία, επί σειρά δεκαετιών.Τα άλλα δεν ήταν ποτέ στη κυβέρνηση. Αν εννοείς ότι το ΔΗΚΚΙ είναι οικολόγοι, δεν ισχύει. Ηταν το κόμμα του Τσοβόλα που το δημιούργησε για να πάρει ψήφους απ'το πασόκ.Τώρα διαλύθηκε. Στη σημερινή βουλή, εκτός τα δύο κόμματα εξουσίας, υπάρχει το ΚΚΕ και ο Συνασπισμός. Αλλά όλοι λυμαίνονται την κρατική χρηματοδότηση των κομμάτων, συμπεριλαμβανομένου και του κου Καρατζαφέρη,εκτός του μισθού τους, και σαυτό έχουν απόλυτη συμφωνία. Και δεν ξέρω αν μπορείς καν να διαβάσεις τα αριθμητικά ποσά που εγκωλπίζονται. Είναι δις το χρόνο. Και να φανταστείς ότι είναι ποσά του 2003. Φαντάσου σήμερα τί προσαυξήσεις θα έχουν.:a53: Τώρα, απ'ότι προκύπτει, στη βουλή υπάρχουν τέσσερα κόμματα, που όλα έχουν την ίδια δεξιά τσέπη: Στη μάσα όλοι ενωμένοι. Εμείς τί κάνουμε, είναι το ερώτημα. Έχεις μήπως κάτι να προτείνεις; Και επειδή όλος μας ο κόσμος δεν είναι μόνο ένα δίτροχο. Κι επειδή κι εσύ ψηφίζεις.
    Έλενά μου, σευχαριστώ που συμμετέχεις στο thred που ξεκίνησα. Να είσαι πάντοτε καλά, και να προσέχεις με τις σκοτώστρες, που όλοι γουστάρουμε καλώς ή κακώς.
    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

  13. #88
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    Δεν υπάρχει δικομματισμός.....!! Υπάρχει το ΚΚΕ, ο Συνασπισμός, οι Οικολόγοι κλπ κλπ
    Αν ήταν στη βουλή θα είχαμε μόνο δυο χρώματα και όχι τρια-τέσσερα.

    :a13::a13::a13::a13::a13:

    Οικολό-γρια έγινες???



  14. #89
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    :a13::a13::a13::a13::a13:

    Οικολό-γρια έγινες???


    Όχι Οικολό-γρια αλλά Οικολο-για :hypnotize

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  15. #90
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Επειδή κάποιοι μπορεί να μη το πρόσεξαν, ή να το προσπέρασαν ως επουσιώδες, το ξαναβάζω. Περιμένω γνώμες, εντυπώσεις, κριτικές, για τα ποσά του νόμου της χρηματοδότησης των κομμάτων. Νομίζω ότι σε όλους θα κάνει αίσθηση. Διότι τα ποσά αυτά τα αστρονομικά, όλον τον υπόλοιπο λαό, και ιδιαίτερα σε εποχή οικονομικής κρίσης, μας αφήνουν άναυδους.
    --Πρόκειται για τον ανήθικο νόμο του Δ. Τσοβόλα του '84,επί Πασόκ, που με τη πρόφαση ότι ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΕΚΔΟΤΕΣ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΣΘΟΥ ΤΟΥΣ, ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΑΠ'ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!! ΑΦΟΥ ΠΡΟΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ, ΥΠΕΡΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΤΟΣ ΒΟΥΛΗΣ ΚΟΜΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΙΣΧΥ. Το παραστατικό είναι πραγματικό, προμηθευμένο απ' το εθνικό τυπογραφείο, το 2003. Φανταστείτε σήμερα ποια θα είναι τα αντίστοιχα ποσά.
    --Συμφωνείτε με αυτό;


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΚΟΜΜΑΤΩΝ.jpg 
Προβολές:	70 
Μέγεθος:	62,9 KB 
ID:	55329
    Μικρούς μας μαθαίναν παραμύθια αντί να μας μαθαίνουν πάλη.

Σελίδα 6 από 13 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. τί πιστεύετε για τους σταρς μοτοτζιπάδες...???
    από RaGe_Raptor στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2013, 13:22
  2. Τι να πω για τον τύπο με το CBR το πρωί;
    από NLS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2004, 04:49
  3. Για Τον Σπυρο (duke IΙ)
    από XTMPAM στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2003, 09:27
  4. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 14:50
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF