Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 84 από 84

Θέμα: ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 ΚΑΣΤΡΟ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΠΑΤΕΡΑ

  1. #76
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Χθες το περίπτερο θύμιζε παλιές καλές εποχές …
    Πολλες παρεες για πολεες βολτες , εντουραδες για το εντουρο μιτινγκ κλπ
    Πολλές δεκάδες μηχανάκια …
    Παλιά και νεα μέλη του μότο …. Άλλοι για Υλική , άλλοι για Στυμφαλία , άλλοι για Ορ.Ναυπακτια…
    Good old days…
    Καιρό είχα να το δω έτσι...


  2. #77
    Πολυ ωραια βολτα και λιγο βρωμιαρα (παναγιωτη ακομα καθαριζω : ) πλακα κανω) ολα αψογα. Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια παμε για αλλες
    "Riding a bike is like an art,something you do because feel something inside".
    Valentino Rossi

  3. #78
    Η θετική ενέργεια και το χαμόγελο του Eversman νομίζω κάνει διαφορά στις κοντινές

  4. #79
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billydurex Προβολή μηνύματος
    Πολυ ωραια βολτα και λιγο βρωμιαρα (παναγιωτη ακομα καθαριζω : ) πλακα κανω) ολα αψογα. Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια παμε για αλλες
    Σε καταλαβαίνω Βασίλη. Εγώ τώρα θα ξεκινήσω καθάρισμα/γρασάρισμα και πώς το βαριέμαι! Μέχρι την επόμενη ελπίζω να έχουν τελειώσει τα πολλά οργώματα και οι ελιές

    @amyroukai
    To χαμόγελο το έχασα για μιά στιγμή, όταν γυρίζωντας στο σπίτι, ανακάλυψα μία κάθετη ρωγμή, εξωτερικά στο τελικό (από την πλευρά του τροχού) και ένα ωραίο κάψιμο του παντελονιού, χαμηλά στο δεξί πατζάκι. Πώς, πότε και γιατί δεν πήρα καθόλου είδηση.
    Η εξάτμιση ήδη κολήθηκε και το παντελόνι φτιάχνεται και αυτό. Μάχιμη βόλτα από το πουθενά Πάμε γι' άλλα!
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  5. #80
    να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον Παναγιωτη για την θετικη του ενεργεια και το κεφι του καθως και ολα τα παιδια που γνωρισα χθες.το παρεακι αυτο και η διαδρομη με γυρισαν πολλα χρονια πισω τοτε που πηγαιναμε βολτα για την βολτα και οχι για τον προορισμο.ναστε καλα παντα ορθιοι και θα τα ξαναπουμε σιγουρα

  6. #81
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Γειά σου ρε Πάνο με τις εκδρομες σου...Δυστυχώς δεν μπόρεσα να σας ακολουθήσω γιατί είχε μπεί φιλαράκι στην Θήβα και πετάχτηκα μια χτες λίγο πιο αργά αφ'ότου ξεκινήσατε.Στις επόμενες λοιπόν....


    @ggs Όντως ρε τι ήταν αυτό το πράμα χτες,1 καφέ στάθηκα να πιώ και γινόταν τζημπουτανας......



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Σε καταλαβαίνω Βασίλη. Εγώ τώρα θα ξεκινήσω καθάρισμα/γρασάρισμα και πώς το βαριέμαι! Μέχρι την επόμενη ελπίζω να έχουν τελειώσει τα πολλά οργώματα και οι ελιές

    @amyroukai
    To χαμόγελο το έχασα για μιά στιγμή, όταν γυρίζωντας στο σπίτι, ανακάλυψα μία κάθετη ρωγμή, εξωτερικά στο τελικό (από την πλευρά του τροχού) και ένα ωραίο κάψιμο του παντελονιού, χαμηλά στο δεξί πατζάκι. Πώς, πότε και γιατί δεν πήρα καθόλου είδηση.
    Η εξάτμιση ήδη κολήθηκε και το παντελόνι φτιάχνεται και αυτό. Μάχιμη βόλτα από το πουθενά Πάμε γι' άλλα!
    Aθεόφοβε τί έκανες;μετα το σπύρο που ξύνει τους μαρσπιέδες εσύ ξύνεις τις εξατμίσεις;;;;
    Τελευταία τροποποίηση από Hayate; 17/11/2014 στις 14:09.

  7. #82
    ευκαιρια για βαθυ καθαρισμα ;-)
    "Riding a bike is like an art,something you do because feel something inside".
    Valentino Rossi

  8. #83
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ηayate Προβολή μηνύματος
    Γειά σου ρε Πάνο με τις εκδρομες σου...Δυστυχώς δεν μπόρεσα να σας ακολουθήσω γιατί είχε μπεί φιλαράκι στην Θήβα και πετάχτηκα μια χτες λίγο πιο αργά αφ'ότου ξεκινήσατε.Στις επόμενες λοιπόν....


    @ggs Όντως ρε τι ήταν αυτό το πράμα χτες,1 καφέ στάθηκα να πιώ και γινόταν τζημπουτανας......





    Aθεόφοβε τί έκανες;μετα το σπύρο που ξύνει τους μαρσπιέδες εσύ ξύνεις τις εξατμίσεις;;;;
    Τί να πώ βρέ φίλε! Στο σημείο της ρωγμής είχε ένα σημάδι, σαν να είχε χτυπήσει πέτρα (γούβα πρός τα "μέσα"). Αλλά ούτε αισθάνθηκα, ούτε άκουσα κάτι. Και σιγά μην ξέρω να πλαγιάζω για να ξύνω κιόλας
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  9. #84
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.366
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Και σιγά μην ξέρω να πλαγιάζω για να ξύνω κιόλας
    θα σε μαθω εγω....

    ρε πστμ οταν δεν εχω λεφτα, τα καλυτερα χανω...

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Οχι στα διοδια, ναι στο ταπερ..... Κυριακη 16/02/2014
    από spyrakos35 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 302
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2014, 11:00
  2. καλημερα κυριακη 16-10-11
    από SoulGR στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2011, 09:50
  3. Βόλτα στη Σιθωνία, Κυριακή 6/11, 11:00
    από Barchman στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2005, 07:40
  4. Κυριακη 6/11/φετος
    από LanosXR125 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2005, 17:49
  5. Μονοήμερη Κυριακή 16/5
    από petridist στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 11:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF