Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 96

Θέμα: ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ρε 'σείς!!!!!!!

  1. #76
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
    ??????
    Απορώ πως δεν θεωρείς την ταχύτητα των παιδιών αυτών στο εν λόγω σημείο υπερβολική? Με οχήματα, οδόστρωμα ότι να 'ναι......κλπ???
    Φυσικά και την θεωρώ υπερβολική αν όντως ήταν 170 στο συγκεκριμένο σημείο που αναφέρεις. Αν διαβάζεις αυτά που γράφω (εδώ αλλά και γενικότερα) λέω ότι οι δρόμοι δεν είναι πίστες να πηγαινουμε τάπα αλλά μην το πάμε στο άλλο άκρο. Το ότι μια Χ ταχύτητα εσένα σε τρομάζει για τον άλλο μπορεί να είναι νορμάλ. Έχει σχέση με το τι καβαλάς, και πόσο ξέρεις να το πηγαίνεις.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku

    Ναι φοβάμαι να πάω με 160-170 σε τέτοιες στροφές γιατί απλούστατα αυτό εμπεριέχει ένα πολύ υψηλό βαθμό επικινδυνότητας.
    Κάθε σημείο στο δρόμο έχει ένα όριο (όχι αυτό που ορίστηκε απο το νόμο) ταχύτητας ώστε να είμαστε ασφαλείς. Αυτό εξαρτάται από το αν είναι άδειος ο δρόμος, την ποιότητα του οδοστρώματος, αν βρέχει........... και άλλους 100000 παράγοντες.
    Σωστό.... αλλά αν πάμε στο άλλο άκρο... και τηρούμε κατά γράμμα τον ΚΟΚ θα μας περάσουν από πάνω τα κουτιά... ασε που τότε δεν έχει και καμμία ευχαρίστηση το θέμα...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku

    Θα πάω σχετικά γρήγορα εκεί που με παίρνει πραγματικά και θα τρέξω πολύ μέσα στην πίστα. Και θα μπω στην πίστα γιατί και εγώ θέλω να την τρέξω την μηχανή και για να μάθω και κάτι παραπάνω.
    Μπορείς να μου πεις τι είναι το "σχετικά γρήγορα"; Ο καθένας έχει το δικό του "σχετικά".

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku

    Οι οδηγοί αγώνων (οποιασδήποτε μορφής) γιατί μας πρήζουν συνεχώς να μην τρέχουμε στους δρόμους???
    Δεν είπαμε να τρέχουμε παντου και πάντα. Και δίκιο έχουν. Αλλά να σε δώ στηνευθεία της Λάρισας με SS και 120 και τι στον κόσμο....

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #77
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    367
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku

    Οι οδηγοί αγώνων (οποιασδήποτε μορφής) γιατί μας πρήζουν συνεχώς να μην τρέχουμε στους δρόμους???
    Ξέρω αρκετούς οδηγούς αγώνων και κανείς δεν πάει σιγά στο δρόμο... Τα συμπεράσματα δικά σου. Άλλο τι λέει, άλλο τι κάνει.

    Επίσης, όπως είπαμε και πριν, 170 δεν στρίβει μηχανάκι στα λιμανάκια, και ας είσαι ο Rossi με την M1. Τέρμα αυτό. Άν τώρα όπως είπαμε ήδη, πάτησαν στην ευθεία με 2α (μόλις με 2α...) και έπιασαν στιγμιαία 150-170 είναι άλλο θέμα.

    Επίσης, κάτι άλλο. Γιατί όλοι πιάνονται από τη φράση που μας συμφέρει. Κανείς δεν είπε ότι ένα SS είναι πιο ασφαλές αν πέσεις από τα 170. Και με ποδήλατο να είσαι, και με ότι θες, εφ'όσον είναι δίτροχο, οι επιπτώσεις από την ίδια ταχύτητα, είναι πάνω κάτω οι ίδιες. Αυτό που είπαμε, είναι ότι ένα SS είναι φτιαγμένο να φρενάρει δυνατά από τα 170 και να είναι πολύ σταθερό, σε αντίθεση με μια άλλη μοτοσικλέτα με πιο ήπιο προσανατολισμό. Έτσι, όταν φρενάρει από τα 180 τέρμα, είναι φυσιολογικό και δεν χαροπαλεύει όπως θα φαντάζεσαι εσύ.

    Αυτά τα ολίγα.
    www.clubcsl.com

  3. #78
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Φυσικά και την θεωρώ υπερβολική αν όντως ήταν 170 στο συγκεκριμένο σημείο που αναφέρεις. Αν διαβάζεις αυτά που γράφω (εδώ αλλά και γενικότερα) λέω ότι οι δρόμοι δεν είναι πίστες να πηγαινουμε τάπα αλλά μην το πάμε στο άλλο άκρο. Το ότι μια Χ ταχύτητα εσένα σε τρομάζει για τον άλλο μπορεί να είναι νορμάλ. Έχει σχέση με το τι καβαλάς, και πόσο ξέρεις να το πηγαίνεις.



    Σωστό.... αλλά αν πάμε στο άλλο άκρο... και τηρούμε κατά γράμμα τον ΚΟΚ θα μας περάσουν από πάνω τα κουτιά... ασε που τότε δεν έχει και καμμία ευχαρίστηση το θέμα...


    Μπορείς να μου πεις τι είναι το "σχετικά γρήγορα"; Ο καθένας έχει το δικό του "σχετικά".



    Δεν είπαμε να τρέχουμε παντου και πάντα. Και δίκιο έχουν. Αλλά να σε δώ στηνευθεία της Λάρισας με SS και 120 και τι στον κόσμο....

    Δεν βλέπω κάπου να διαφωνούμε.
    Το σχετικά έχει να κάνει με τους πολλούς παράγοντες που μπορεί να επηρεάσουν την πορεία μας στο δρόμο όπως ανέφερα πάνω.

    Ούτε εγώ πηγαίνω με το όριο του ΚΟΚ αλλά φροντίζω να πηγαίνω με ασφάλεια.

    Υπάρχουν περιπτώσεις όπου σε παίρνει να πας πιο γρήγορα και παραβιάζεις τον ΚΟΚ αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις όπου λόγω συγκυριών δεν είναι ασφαλές να τον παραβιάζεις.
    Απλά να ξέρουμε που μας παίρνει και να μην παίζουμε με την τύχη μας οδηγώντας οριακά ώστε να έχουμε και το περιθώριο αντίδρασης στις "στραβές" που τυχαίνουν συνεχώς.
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  4. #79
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
    Ξέρω αρκετούς οδηγούς αγώνων και κανείς δεν πάει σιγά στο δρόμο... Τα συμπεράσματα δικά σου. Άλλο τι λέει, άλλο τι κάνει.

    Επίσης, όπως είπαμε και πριν, 170 δεν στρίβει μηχανάκι στα λιμανάκια, και ας είσαι ο Rossi με την M1. Τέρμα αυτό. Άν τώρα όπως είπαμε ήδη, πάτησαν στην ευθεία με 2α (μόλις με 2α...) και έπιασαν στιγμιαία 150-170 είναι άλλο θέμα.

    Επίσης, κάτι άλλο. Γιατί όλοι πιάνονται από τη φράση που μας συμφέρει. Κανείς δεν είπε ότι ένα SS είναι πιο ασφαλές αν πέσεις από τα 170. Και με ποδήλατο να είσαι, και με ότι θες, εφ'όσον είναι δίτροχο, οι επιπτώσεις από την ίδια ταχύτητα, είναι πάνω κάτω οι ίδιες. Αυτό που είπαμε, είναι ότι ένα SS είναι φτιαγμένο να φρενάρει δυνατά από τα 170 και να είναι πολύ σταθερό, σε αντίθεση με μια άλλη μοτοσικλέτα με πιο ήπιο προσανατολισμό. Έτσι, όταν φρενάρει από τα 180 τέρμα, είναι φυσιολογικό και δεν χαροπαλεύει όπως θα φαντάζεσαι εσύ.

    Αυτά τα ολίγα.
    Η μηχανή μπορεί να είναι τέλεια, να έχει φοβερή συμπεριφορά και κορυφαία φρένα αλλά δεν ισχύει το ίδιο και με τις ικανότητες του αναβάτη.
    Αντανακλαστικά, ικανότητες χειρισμού της μηχανής εμπειρία.....
    Αν πήγαινε ξαφνικά αριστερά ένα από τα αυτοκίνητα χωρίς προειδοποίηση (όπως συμβαίνει πολύ συχνά - εμένα τουλάχιστον μου έχει συμβεί πολλές φορές) ποιο θα ήταν το περιθώριο αντίδρασης των αναβατών αυτών?
    Θα έπρεπε να τη σηκώσουν για να φρενάρουν και φυσικά θα έμπαιναν στο αντίθετο ρεύμα από όπου έρχονταν επίσης αυτοκίνητα.
    Μανούβρα αποφυγής? Δύσκολα υπό τέτοιες συνθήκες.
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  5. #80
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Αυτό λέγεται καθημερινότητα....

    και γίνεται πολύ πιο εύκολα απ' ότι νομίζεις...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #81
    Μαυρομιχάλης. .. Το avatar του/της stavrobeis
    Εγγραφή
    14/05/2003
    Μηνύματα
    150
    Εγω αυτο που διακρινω ειναι οτι ορισμενοι ψαχνουν να βρουν δικαιολογιες (και εγω μαζι) για να δικαιολογισουν - με τα αδικαιολογητα....

    που ειναι το να πηγαινουμε με 120-140 μεσα στη πολη...(δε βαζω τα 170 που λεει ο Kiz...)

    Τι να πουμε τωρα...αν εχεις SS δες αν μπορεις να μην το τρεχεις
    Εγω λεω μπορεις...δηλαδη επειδη το SS παει με 300 τι παει να πει αυτο?

    Γιατι ψαχνουμε να βρουμε δικαιολογιες?

    Και εγω καμια φορα τρεχω, ξεφευγω και μετα το συνηδητοιποιω οτι μαλλον μαλακια εκανα....αλλα θα το ξανακανω ισως
    Αλλα δε λεω, εχω sport 600 με καλα φρενα, και ειναι λιγοτερο επικινδυνο για να κανω τον εαυτο μου να αισθανθει καλυτερα για την μαλακια μου....
    Τελεια και παυλα, το να πηγαινεις με πανω απο 100 μεσα στη πολη ειναι επικινδυνο (εκτος και αν εχει πεσει θανατηφορος ιος και εισαι ο μονος επιζων)

    Μην ψαχνετε για δικαιολογιες, πειτε, ναι το ξερουμε οτι μπορει να γινει στραβη αλλα το κανουμε γιατι δε μπορουμε αλλιως...

    Αν ρωτησεις καπιον που δε φοραει κρανος, τι θα σου πει?
    Ναι μωρε, το ξερω αλλα εχει ζεστη, πεφτουν τα μαλλια μου, δεν εχω ορατοτητα και μπλα μπλα, και συ λες τι μαλακιες μου λεει τωρα....
    Ενω αν ελεγε, το ξερω ρε φιλε οτι κανω μαλακια αλλα δε γουσταρω κρανος, τελεία! Θα μπορουσες να πεις κατι?

    Το ιδιο συμβαινει και μαυτη τη κουβεντα, αλλα υπαρχει μια πολυ σοβαρη διαφορα, οταν δε φορας κρανος σπας το κεφαλι σου, οταν τρεχεις παραπανω απο οσο πρεπει, μπορει να σπασεις και το κεφαλι καποιου αλλου.....

    Αυτα.
    Χ

    (δε ξέρω να υπογράφω)

    www.xristopistoi.tk

  7. #82
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    367
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
    Η μηχανή μπορεί να είναι τέλεια, να έχει φοβερή συμπεριφορά και κορυφαία φρένα αλλά δεν ισχύει το ίδιο και με τις ικανότητες του αναβάτη.
    Αντανακλαστικά, ικανότητες χειρισμού της μηχανής εμπειρία.....
    Αν πήγαινε ξαφνικά αριστερά ένα από τα αυτοκίνητα χωρίς προειδοποίηση (όπως συμβαίνει πολύ συχνά - εμένα τουλάχιστον μου έχει συμβεί πολλές φορές) ποιο θα ήταν το περιθώριο αντίδρασης των αναβατών αυτών?
    Θα έπρεπε να τη σηκώσουν για να φρενάρουν και φυσικά θα έμπαιναν στο αντίθετο ρεύμα από όπου έρχονταν επίσης αυτοκίνητα.
    Μανούβρα αποφυγής? Δύσκολα υπό τέτοιες συνθήκες.
    Τελικά το θέμα ποιο είναι?
    Γιατί τρέχουμε? Γιατί αυτοί έτρεχαν? Έχουμε ικανότητες οδήγησης ή όχι? Μπερδεύτηκα τώρα.

    Και ξαναλέω, ό,τι δεν γνωρίζουμε/καταλαβαίνουμε μας φοβίζει πολλές φορές (και ίσως αδικαιολόγητα).

    Και επιτέλους, από τη στιγμή που αυτοί οι αναβάτες (λόξυγγα θα έχουν τόσες μέρες που τους κράζουμε) δεν έθεσαν εσένα σε κίνδυνο, ή κάποιον άλλο, ποιο είναι το πρόβλημα σου? Θέλεις να τους σώσεις? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ. Άλλοι παίρνουν ναρκωτικά, άλλοι κάνουν σεξ με όποιον βρουν (λέγε με aids), άλλοι μεθοκοπάνε όλη μέρα... και ναι μερικοί τρέχουν με τη μηχανή τους. Επιλογές είναι αυτές. Και πες μου τώρα ότι νοιάζεσαι για όλο τον κόσμο να μην πάθει τίποτα.
    www.clubcsl.com

  8. #83
    Μαυρομιχάλης. .. Το avatar του/της stavrobeis
    Εγγραφή
    14/05/2003
    Μηνύματα
    150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
    Τελικά το θέμα ποιο είναι?
    Γιατί τρέχουμε? Γιατί αυτοί έτρεχαν? Έχουμε ικανότητες οδήγησης ή όχι? Μπερδεύτηκα τώρα.

    Και ξαναλέω, ό,τι δεν γνωρίζουμε/καταλαβαίνουμε μας φοβίζει πολλές φορές (και ίσως αδικαιολόγητα).

    Και επιτέλους, από τη στιγμή που αυτοί οι αναβάτες (λόξυγγα θα έχουν τόσες μέρες που τους κράζουμε) δεν έθεσαν εσένα σε κίνδυνο, ή κάποιον άλλο, ποιο είναι το πρόβλημα σου? Θέλεις να τους σώσεις? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ. Άλλοι παίρνουν ναρκωτικά, άλλοι κάνουν σεξ με όποιον βρουν (λέγε με aids), άλλοι μεθοκοπάνε όλη μέρα... και ναι μερικοί τρέχουν με τη μηχανή τους. Επιλογές είναι αυτές. Και πες μου τώρα ότι νοιάζεσαι για όλο τον κόσμο να μην πάθει τίποτα.
    Φιλε, εμενα πραγματικα στα αρ@@@ αν παθουν αυτοι τιποτα αφου ετσι γουσταρουν, ας τρεχουν και με 500...ας παρουν και ενα πιστολι να αυτοκτονησουν, τελος παντων οτι θελουν...

    Απλα το να προκαλεσεις ατυχημα εμπλεκει και αλλους (οχι παντα) οι οποιοι δε φταινε σε τιποτα, αυτο ειναι το προβλημα...

    Επαναλαμβανω, οτι και να λετε μεσα σε πολη πανω απο 100 ειναι επικυνδυνα και απορω γιατι δεν το παραδεχεστε,

    Η επικυνδυτοτητα δεν εγγυται μονο στην ικανοτητα του οδηγου που τρεχει ουτε στις δυνατοτητες του οχηματος, αλλα και σαυτων που ειναι διπλα του, δεξια και αριστερα, απλα ειναι τα πραγματα...

    Και εγω κανω καμια φορα τετοια αλλα τουλαχιστον καταλαβαινω οτι ειναι ψιλομαλακια....το χειροτερο ειναι να τα κανεις και να νομιζεις οτι εισαι και σωστος....
    Χ

    (δε ξέρω να υπογράφω)

    www.xristopistoi.tk

  9. #84
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    367
    Φίλε μου, αρχικά δεν μιλούσαμε για πόλη (άσχετα π.χ. άν η Αττική οδός περνάει μέσα από την Αθήνα).
    Μετά, προσωπικά μιλώντας, άν με δεις πως πηγαίνω στους κανονικούς δρόμους της αθήνας θα καταλάβεις αν παίρνω ρίσκα για όλα αυτά που αναφέρεις ή όχι. Φυσικά και θέλω να γυρίσω ολόκληρος στο σπίτι μου, μαζί με το μηχανάκι μου. Με περιμένει κόσμος. Εσύ ξέρεις πολλούς με ss να κάθονται στην Ποσειδώνος πίσω από αυτοκίνητο και να πηγαίνουν με 80-90?

    Όμως, άν είναι Κυριακή 7 η ώρα το πρωί και θέλω να κάνω εκκίνηση (κόντρα με τον εαυτό μου) στην Ποσειδώνος/Βουλιαγμένης, σημαίνει ότι είμαι ανεγκέφαλος? Ίσως, και ξέρω σε τι μπορεί να οδηγήσει ένα μηχανικό πρόβλημα ή μια κακή στιγμή ελιγμού.

    Μην τα βάζουμε όλα σε ένα καζάνι, γιατί δεν είναι έτσι. Κάθε ώρα, κάθε σημείο, κάθε κατάσταση έχει διαφορετικά δεδομένα.

    ΥΓ : Πάντως εγώ προσωπικά φίλε Kizoku στα Λιμανάκια πάω με 70-80 και στις μικρές ευθείες μέχρι 130. Και αυτό γιατί γλυστράει πολύ. Άλλωστε, έχω δηλώσει προ πολλού ώς κουλός.
    www.clubcsl.com

  10. #85
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Δεν πρόκειτε να βγει άκρη....

    και αυτό γιατί ο καθένας εδώ μέσα έχει ή δεν έχει τις δικές του απόψεις για το θέμα.

    Όσοι θέλουν τρέχουν και όσοι δεν θέλουν δεν τρέχουν. Αλλά σε φόρουμ για μηχανές δεν μπαίνεις να βρίσεις αυτόν που πάει γρήγορότερα από εσένα επειδή τρόμαξες.

    Ούτε επειδή ένα 600RR σε τσάγιωσε.... [δλδ τι περίμενες; να σε περιμένει να στρίψεις πρώτος;]

    Αυτό το πράγμα δείχνει άλλα πράγματα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν πρόκειτε να βγει άκρη....

    και αυτό γιατί ο καθένας εδώ μέσα έχει ή δεν έχει τις δικές του απόψεις για το θέμα.

    Όσοι θέλουν τρέχουν και όσοι δεν θέλουν δεν τρέχουν. Αλλά σε φόρουμ για μηχανές δεν μπαίνεις να βρίσεις αυτόν που πάει γρήγορότερα από εσένα επειδή τρόμαξες.

    Ούτε επειδή ένα 600RR σε τσάγιωσε.... [δλδ τι περίμενες; να σε περιμένει να στρίψεις πρώτος;]

    Αυτό το πράγμα δείχνει άλλα πράγματα.
    Δεν με ενδιαφέρει που είμαι πιο αργός από αυτούς. Με ενδιαφέρει ότι μαζί με τις ζωές τους κινδύνεψαν, κατά τη δική μου άποψη, και οι ζωές άλλων.
    Η ιστορία με το 600RR είναι τελείως άλλη φάση. (Αν αναφέρεσαι στο topic μου!) Τον είχα προσπεράσει στη στροφή, όχι το αντίθετο.
    Αλλά το αφήνω γιατί θα ανοίξει άλλη κουβέντα πάλι.

    Ότι είχα να πω τα είπα και ο καθένας έχει τις απόψεις του!

    BYE!
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  12. #87
    Μαυρομιχάλης. .. Το avatar του/της stavrobeis
    Εγγραφή
    14/05/2003
    Μηνύματα
    150
    Πραγματι δεν θα βγει ακρη, οποιος θελει ας τρεχει απλα να μη θετει σε κινδυνο την ζωη οποιουδηποτε αλλου εκτος απο τον ευατο του
    Χ

    (δε ξέρω να υπογράφω)

    www.xristopistoi.tk

  13. #88
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    stako
    Έχεις μπει ρε μεγάλε, ρε τεράστιε, Μέγαρα ή έτσι πετάς ότι σου είπαν άλλοι τεράστιοι "μάγγες"............???Είσαι ωραίος πάντως, έτσι, συνέχιζε να φοβίζεις κόσμο που σκέφτεται να μπει και στέλνε τον να πλακώνεται στον 'Αγιο και στην Επίδαυρο......................

    Μπράβο!


    Φοβισα εγω κανεναν να μπει πιστα η τον εστειλα να πλακωνετε στην Επιδαυρο ??? Μηπως να διαβαζες καλλυτερα προτου αποφασισεις να πατας τα κουμπακια του pc σου ??? Ιδεα σου δινω απλα !!! ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ????

  14. #89
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    stako




    Φοβισα εγω κανεναν να μπει πιστα η τον εστειλα να πλακωνετε στην Επιδαυρο ??? Μηπως να διαβαζες καλλυτερα προτου αποφασισεις να πατας τα κουμπακια του pc σου ??? Ιδεα σου δινω απλα !!! ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ????
    Βεβαίως και φόβισες.

    Βαριέμαι τώρα να πατάω κουμπάκια στο pc μου.......

    Άντε γεια

  15. #90
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    stako

    Βαριέμαι τώρα να πατάω κουμπάκια στο pc μου.......
    Πιστεψε με !!! Πολυ καλα κανεις και βαριεσαι !!!



Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2004, 13:12
  2. Ρε σεις.......
    από GyPsy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2004, 08:38
  3. Ρε σεις ....
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2004, 12:28
  4. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2004, 16:46
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 10:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF