Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 123

Θέμα: Endo Tips !

  1. #76
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AmIinside?
    gia ti mhxanh proketai?

    enduro h' motard? h' kati allo...? :-/
    για ποδηλατακι μαρκας comfort παρακαλω!!:rotflmao:

    τι????:wacko:

    λες να δοκιμασω με το mate???:hypnotize :hypnotize :hypnotize

    :rotflmao:





























































    αφτο δεν εχει καν μπροστα φρενο!!!

  2. #77
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    253
    εγω παντως την πρωτη μερα που εβαλα δισκο 320 μμ, στο χρ μου που ηταν το προηγουμενο μηχανακι ειχα μαμηθει στα εντο, ρολλινγκ σιγουρα σηκωνε αλλα φοβομουν, βλακεια μου που δεν τραβηξα κανα βιντεο-φωτο,
    τωρα με το στρεετακι το εχω πατισει με δυναμη το μπροστινο αλλα δεν βλεπω να εχει πολυ ορεξη μαλλον θελει ποιο δυνατα και φοβαμαι γιατι ειναι αρχη ακομα 4 μερες την εχω :rotflmao: παντως καλο ειναι να επιλεγεις τον δρομο που θα το κανεις + ποτε να μην ειναι αμαξι μπροστα γιατι παιζει να μην ποιασει το φρενο και να φυγεις λιγο μπροστα + ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ θα κοιτας πισω σου πριν το κανεις, αυτα τα ολιγα

  3. #78
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από X-SFIGA
    εγω παντως την πρωτη μερα που εβαλα δισκο 320 μμ, στο χρ μου που ηταν το προηγουμενο μηχανακι ειχα μαμηθει στα εντο, ρολλινγκ σιγουρα σηκωνε αλλα φοβομουν, βλακεια μου που δεν τραβηξα κανα βιντεο-φωτο,
    τωρα με το στρεετακι το εχω πατισει με δυναμη το μπροστινο αλλα δεν βλεπω να εχει πολυ ορεξη μαλλον θελει ποιο δυνατα και φοβαμαι γιατι ειναι αρχη ακομα 4 μερες την εχω :rotflmao: παντως καλο ειναι να επιλεγεις τον δρομο που θα το κανεις + ποτε να μην ειναι αμαξι μπροστα γιατι παιζει να μην ποιασει το φρενο και να φυγεις λιγο μπροστα + ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ θα κοιτας πισω σου πριν το κανεις, αυτα τα ολιγα
    Οπως τα λες ειναι παντα να κοιταμε πριν το κανουμε το εντο γιατι παιζουν και παπαρηδες στα φαναρια που κολλανε απο πισω να κοιτατε καθρεφτες η να γυρνατε πριν το κανετε ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

    Οσο για το hornetακι σου απλα πρεπει να βρεις το κουμπι του,σηκωνετε πολυ ευκολα trust me

    Αντε και καλα endo,rolling endo!

    Keep spamming!!!:a13:

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    253
    rolling σιγουρα δεν θα προσπαθησω αλλα μολις βαλω και υψηλης μπροστα σιγουρα θα το προσπαθησω περισσοτερο για το κανονικο

  5. #80
    Ρε παιδιά παλιά είχα ένα HUSQVARNA με το οποίο έκανα ENDO ανα πάσα στιγμή σε 90 μοίρες γωνία εντελώς κάθετα και πήγαινα και 5-6 Μέτρα...
    Πάταγα φρένο και συμπλέκτη και ταυτόχρονα σηκωνόμουν όρθιος και σχεδόνα καθόμουν πάνω στο τεπόζιτο μεχρι να νοιώσω τη σέλα να φτάνει στη πλάτη μου...
    Τώρα με το R1 που έχει 10 φορές πιο δυνατά φρένα με φοβίζει να το δοκιμάσω λόγω του μεγάλου βάρους του και λόγω διαφορετικής τεχνικής που έχουν αυτά τα μηχανάκια στο endo...
    Κάποιος ΕΝDO KING να μας δώσει τα φώτα του!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  6. #81
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
    Ρε παιδιά παλιά είχα ένα HUSQVARNA με το οποίο έκανα ENDO ανα πάσα στιγμή σε 90 μοίρες γωνία εντελώς κάθετα και πήγαινα και 5-6 Μέτρα...
    Πάταγα φρένο και συμπλέκτη και ταυτόχρονα σηκωνόμουν όρθιος και σχεδόνα καθόμουν πάνω στο τεπόζιτο μεχρι να νοιώσω τη σέλα να φτάνει στη πλάτη μου...
    Τώρα με το R1 που έχει 10 φορές πιο δυνατά φρένα με φοβίζει να το δοκιμάσω λόγω του μεγάλου βάρους του και λόγω διαφορετικής τεχνικής που έχουν αυτά τα μηχανάκια στο endo...
    Κάποιος ΕΝDO KING να μας δώσει τα φώτα του!
    εγω στο στατικο εντο κανω ακριβως το ιδιο...

    συμπλεκτη...σωμα μπροστα...φρενα...και νατο το εντο...

    το ρολινκ το φοβαμαι και εγω....:smilea:
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  7. #82
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    253
    εξω απο το σπιτι μου εχει ενα σχολειο, ειμουν εγω με το χρ και ο αδερφος μου με το παπι, και του κανω μην ερθεις απο πισω μου, παω απο εξω με φορα και σκαω ενα εντο γαματο, απο τα καλυτερα μου, και ο αλλος ο παπαρας κοιταγε τις γομενες και ειχε κολησει απο πισω μου και ξαφνικα γυρναει το κεφαλι του μπροστα και βλεπει την ροδα να του ερχεται στο κεφαλι λολ, κανει αριστερα και ισα που ακουμπισαν το χερι του στο αντιβαρο μου,

    το χορνετ δεν σικωνεται ρε γμτ, τι να κανουν οι διπιστονες δαγκανιτσες του θα μου πεις, αλλα δεν εχω και πολυ καλα λαστιχα, κανα παλικαρι να σικωνει το χορνετ εντο?

  8. #83
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από X-SFIGA
    εξω απο το σπιτι μου εχει ενα σχολειο, ειμουν εγω με το χρ και ο αδερφος μου με το παπι, και του κανω μην ερθεις απο πισω μου, παω απο εξω με φορα και σκαω ενα εντο γαματο, απο τα καλυτερα μου, και ο αλλος ο παπαρας κοιταγε τις γομενες και ειχε κολησει απο πισω μου και ξαφνικα γυρναει το κεφαλι του μπροστα και βλεπει την ροδα να του ερχεται στο κεφαλι λολ, κανει αριστερα και ισα που ακουμπισαν το χερι του στο αντιβαρο μου,

    το χορνετ δεν σικωνεται ρε γμτ, τι να κανουν οι διπιστονες δαγκανιτσες του θα μου πεις, αλλα δεν εχω και πολυ καλα λαστιχα, κανα παλικαρι να σικωνει το χορνετ εντο?
    εξαρταται σε ποιο χορνετ αναφερεσαι...

    ενα φιλαρακι μου εχει το 600 03' και το σηκωνει μια χαρουλα...
    αλλα μονο στατικο ρολινγκ το φοβαται οπως ολοι μας

    (ή μαλλον οι περισσοτεροι)

  9. #84
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    αλλα και παλι νομιζω οτι ολα τα μηχανακια μπορουν να κανουν εντο αρκει να διαθετουν καλα φρενα...

    απο κει και περα σε αλλα ειναι ευκολοτερο και σε αλλα δυσκολοτερο....

    εγω με τα v-brakes μου μια χαρουλα τα καταφερνω παντως

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192

    δ

    http://www.youtube.com/watch?v=VC8-YSfDw1E

    endo απο κομοτηνη
    εγινα suzukakios

  11. #86
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: δ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750
    http://www.youtube.com/watch?v=VC8-YSfDw1E

    endo απο κομοτηνη
    Ωραια ολα αυτα που κανεις και τα wheelie σε αλλα βιντεακια σου αλλα.....σορυ θα φας κραξιμο απο εμενα τουλαχιστον για το κρανος και κοντομανικο στην εθνικη την ωρα που την σηκωνεις καντηλι με τα ποδιια στην σελα?????


    W T F


    Και γω τα γουσταρω αυτα αλλα παντα με κρανος και δερμα πανω μου,δεν ξερω νιωθω πολυ εξω απο τα ρουχα μου οταν ανεβαινω για λιγο πανω στην μηχανη το τετραγωνο της γειτονιας μου,αφου την εχω πλυνει να φυγουν τα νερα με πολυ λιγα χιλιομετρα(να μην λερωθει παλι ),ποσο μαλλον στην εθνικη με τοσα χιλιομετρα με σουζα!!
    Keep spamming!!!:a13:

  12. #87
    Nαι ναι ναι ναιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Καταφερα και γω να βγαλω endo.Οχι τιποτα ιδιαιτερο δηλαδη.Καμια 20αρια ποντους απο την ασφαλτο σηκωθηκε...
    Θεωρειται endo ετσι δεν ειναι???

    Σιγα σιγα και προσεκτικα οσο γινεται ελπιζω να φτασω στο σημειο να το κανω the way it's meant to be...


    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  13. #88
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/02/2007
    Μηνύματα
    12
    οτα μαθης ρολην το στατικο σου φενετε ποιο επικινδυνο.
    παντο τα ΣΣ συκονοντε λιγο ποιο δυσκολα αλλα με λιγο προπονηση καταλαβενης οτι ειναι ποιο ελενχομενα.
    να και ενα με το χορνετακη οταν μαθενα στη πιλοτι μου.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ninjaendo.jpg 
Προβολές:	166 
Μέγεθος:	58,5 KB 
ID:	79799

    __________________
    cbr rr konica minolta

  14. #89
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    253
    thelw kai gwwwww

  15. #90
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/02/2007
    Μηνύματα
    12
    Με λιγη ρποπονιση και αρκετη αυτοπεπιθιση μαθενης.
    δεν χριαζετε να προσπαθης να το καντιλιαζης ,σιγα σιγα με 5-10 χλμ. να αρχιζης να εξικιονεσε με το σικομα του πισου τροχου,παντος μεσα σε 10 λεπτα θα αρχιζις να το σικονης εστο και 2 ποντους.

    __________________
    cbr rr konica minolta

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Endo ή τροποποίηση του Κ.Ο.Κ.???
    από OldMan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2005, 18:47
  2. Rolling endo....
    από dela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 08:39
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 15:40
  4. tip gia souza?
    από geo13rs στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 14:48
  5. tip No1
    από stefanos στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 18:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF