Σελίδα 6 από 13 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 185

Θέμα: 0-300 Riding school 27/10/2007

  1. #76
    Re gixxerakia tora pou koitao kala tin foto sou anarotiemai,mipos isoun autos pou mou milage otan vgika apo tin pista???Forousa ena aspro kranos Shark kai mia dainese forma...

  2. #77
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Re gixxerakia tora pou koitao kala tin foto sou anarotiemai,mipos isoun autos pou mou milage otan vgika apo tin pista???Forousa ena aspro kranos Shark kai mia dainese forma...
    Εισαι με το μαυρο Κ6 με το παληκαρι που αλλαξατε μετα για να μπει αυτος?Αν ναι εγω ειμαι!Ειδες τι μικρος ειναι ο κοσμος ε?
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #78
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panosER5
    110/70-17 και 130/70-17. Dunlop Arrowmax . Καπως σκληρα.
    Τις ίδιες διαστάσεις φοράμε, άρα σου κάνουν μια χαρά!

    Επίσης στο ίδιο επίπεδο, ίσως λίγο πιο μαλακά, είναι τα Sport Demon της pirelli.

    Και αν δε σε πειράζει να αλλάξεις λίγο τη διάσταση σου, πολύ καλά είναι τα ΒΤ-090 (140/70-17), αλλά δε ξέρω αν συνιστάται..
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Gixxerakia ήσουνα και πεντέλη σήμερα το μεσημεράκι;
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  5. #80
    E re ti mikros einai o kosmos!!Paratirisa to mpoufan stin foto sou pou itan mple kai diavasa oti tha erxosoun stin pista kai oti telika irthes alla dn mpikes kai skeftika:re les na nai autos?Ase pou prepei na isoun k o monos me gsxr 600 04 se auta ta xromata...

    Pou les to palikari einai kollitos mou kai leei k autos apo to kalokairaki na parei ena K6 kai gi auto tou to edosa k mesa stin pista na exei mia kali empeiria...

  6. #81
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
    Gixxerakia ήσουνα και πεντέλη σήμερα το μεσημεράκι;
    Οχι φιλε μου αλλα εκει ξημεροβραδιαζομαι συνηθως!

    Ειδες κανενα Μαυρο Κ4 600 μηπως??Το δικο μου ειναι το ασπρο μπλε και καραμα,θα το γνωρισεις σιγουρα αν το δεις.Μεχρι και το λασπωτηρα εχει πανω. Πεσ μου με τι εισαι και αν ειναι μιλα μου αν με δεις,εν δαγκωνω.
    Keep spamming!!!:a13:

  7. #82
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    E re ti mikros einai o kosmos!!Paratirisa to mpoufan stin foto sou pou itan mple kai diavasa oti tha erxosoun stin pista kai oti telika irthes alla dn mpikes kai skeftika:re les na nai autos?Ase pou prepei na isoun k o monos me gsxr 600 04 se auta ta xromata...

    Pou les to palikari einai kollitos mou kai leei k autos apo to kalokairaki na parei ena K6 kai gi auto tou to edosa k mesa stin pista na exei mia kali empeiria...
    Αχ και να ειχα και γω ενα κολλητο με Κ6 1000! Ωραιος παντως που του το εδωσες,αν και το παντελονι το δερματινο του επεφτε λιγακι .....μεγαλουτσικο!:rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  8. #83
    Στην διασταση μου προτεινεται το bt-45 της Bridgestone. Τι θα γινει αμα βαλω το bt-90?

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Οχι φιλε μου αλλα εκει ξημεροβραδιαζομαι συνηθως!

    Ειδες κανενα Μαυρο Κ4 600 μηπως??Το δικο μου ειναι το ασπρο μπλε και καραμα,θα το γνωρισεις σιγουρα αν το δεις.Μεχρι και το λασπωτηρα εχει πανω. Πεσ μου με τι εισαι και αν ειναι μιλα μου αν με δεις,εν δαγκωνω.



    gsxr άπρο-μπλέ πρέπει να είδα.Δέν είμαι και σίγουρος.
    Είμαι με cbr 919 fireblade του ΄98 κόκκινο-λευκό-μώβ.
    Θα έχω το νού μου!
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  10. #85
    Ontos itan ligo megaloutsiko...

    Pantos apo oti eida to lastixo sou to exeis termatisei kai ap oti mou eipes ston dromo to ekanes...Fantasou loipon ti mporeis na kaneis stin pista...

  11. #86
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panosER5
    Στην διασταση μου προτεινεται το bt-45 της Bridgestone. Τι θα γινει αμα βαλω το bt-90?
    Δε ξέρω τί επιπτώσεις θα έχει στη οδηγική συμπεριφορά, σίγουρα πάντως θα ψηλώσει το πίσω 7 χιλιοστά. Δες ΕΔΩ

    Επίσης στο RS που ρώτησα μου είπαν καλύτερα να μη το πειράξω επειδή δεν ήξερε να μου πει 100% τί θα γίνει.. Άν τελικά αποφασίσω να το βάλω μου είπε να τον ενημερώσω..

    Πάντως τα άλλα δυο που σου είπα, στις μαμα διαστάσεις, είναι καλύτερα από τα BT-45 (έχουν και προσμίξεις πυριτίου ενώ τα 45 δε νομίζω)
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  12. #87
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Ontos itan ligo megaloutsiko...

    Pantos apo oti eida to lastixo sou to exeis termatisei kai ap oti mou eipes ston dromo to ekanes...Fantasou loipon ti mporeis na kaneis stin pista...
    Aχ αυτη η πιστα!

    Ολο λεω οτι θα μπω και ολο το παιδι για τα χρονομετρα και τα νερα κανω.
    Ναι φιλοε μου δεν εχω μπει ακομα πιστα,ειμαι ακομα στην φαση της pentelius circuit!Εκει το εχω πατησει το λαστιχο μου.Περιμενω να μπω με τα λαστιχα μου οπως τα ειδες και μετα παω για καινουργιο.Δεν θα κανω extreme πραγματα,μυρουδια θελω να παρω μονο.

    Αλλα αμα μου αρεσει η μυρουδια(που θα μου αρεσει δεν τιθεται θεμα),το βλεπω να στηνω σκηνη εκει να απο την προηγουμενη μερα καθε φορα που θα εχει track day.
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #88
    Emena pantos itan i proti fora pou mpika se pista k pragmatika trellathika!!!

    Tora se kathe track day tha prospatho na eimai ekei.

  14. #89
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Emena pantos itan i proti fora pou mpika se pista k pragmatika trellathika!!!

    Tora se kathe track day tha prospatho na eimai ekei.
    Καλα σε καθε track ειναι λιγο δυσκολο να πηγαινω και να μπαινω λογο χρηματων.Το σιγουρο ειναι οτι και γω θα νξετρελαθω μα την φαση.Θα μπω μαζι με το φιλαρακι μου με το Ζ750 γιατι μαζι βελτιωθηκαμε παρα πολυ σαν οδηγοι.

    Ασχετο ειμαστε και γειτονες (Αιγαλεω) αλλα και το ιδιο ονομα εχουμε.Nice!
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #90
    Kai dipla kai sinonomatoi!!

    Aigaleo eimai sxedon kathe mera epeidi spoudazo ekei(tei emporias k diafimisis)opote paizei na se petuxo pali kamia fora.


Σελίδα 6 από 13 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 0-300 Riding school 01/07/2007
    από Ταξιδευτής στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 73
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2007, 10:49
  2. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:27
  3. 0-300 Riding School Report
    από sniper στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2005, 09:23
  4. 0-300 Riding School
    από sniper στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2005, 21:38
  5. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 14:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF