Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 121

Θέμα: Νέα Yamaha WR250R και WR250Χ

  1. #76
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost


    Εναν !! ... μα έναν !! άνθρωπο ! που να σε εκτιμάει , εκτός απο κάτι χαχανούληδες
    kiriakost κάτι δεν πάει καλά εδώ.
    Πρέπει να έχει γεμίσει το φόρουμ χαχανούληδες.

    Και το πρόβλημα είναι οτι δεν βλέπω σοβαρά άτομα που σε εκτιμάνε να βγούνε να πούνε κάτι ρε αδερφέ.
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  2. #77
    ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ISDE ΛΕΜΕ Το avatar του/της nantin
    Εγγραφή
    21/11/2006
    Μηνύματα
    466

    θεσ να με εκνευρισεισ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nasos_wr426
    Το ΑΧ-1 ετσι το ΑΧ-1 αλλιώς και παει λεγοντας!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....Και με το καθισμα απο το τζιπ μου ποιο ξεκούραστα και δισκεδαστικα ειναι και εχει 95 φοράδες!!ΧΕΧΕΧΕ...WR(R-X) vs ΑΧ-1 Τρελη σύγκριση!!Οτι νάνε...
    kiriakost βλέπω ότι είσαι εγκλωβισμένος με το ΑΧ-1 σου!!!Δεν γυρίζουν όλα γύρο απο αυτο...
    Οπως και να εχει να το χαίρεσαι με τα ούλα του γιατι ειναι άξιο για την χρήση την οποία έχει κατασκευαστεί!Η γνώμη μου ειναι να ανοίξεις μια καινούρια συζήτηση για το ΑΧ-1 σου ώστε εκει να μπορουμε να σου χωνόμαστε,να κάνουμε χαβαλέ και να κριτικάρουμε τις απόψεις σου για την εν λόγο μηχανή.

    Στο θέμα μας λοιπόν...
    Το καινουργιο WR(R-X) το βρισκω αρκετά επιθετικό μηχανάκι,για σπορ καταστάσεις στην άσφαλτο και στο χώμα .Ξεχωρίζει και πιστεύω οτι κατατασετε αναμεσα σε WRF-ΧΤ ή καλύτερα ειναι σαν ενα εξεληγμενο υδρόψυκτο TTR(καμιά σχέση με το ΑΧ-1).Πολυ καλη η κίνηση της Yamaha και ειμαι σίγουρος οτι θα βρει απήχηση απο τον κοσμο αρκει να εχει φιλικη τιμη...
    ΤΟ ΑΧ 1 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΧ ΜΟΥ ΤΟ ΓΙΑΜΑΧΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΜΠΑΡΑΛΙΑ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΓΚΑΣ ΓΚΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕ .ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΒΗΝΕΙ ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΓΙΝΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ . ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΠΛΑ ΤΗΣ ΧΟΝΤΑ ΤΟ ΝΧ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΑΧ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ .ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΚΑΘΕΤΟ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ 525 ΤΗΣ ΚΤΜ ΝΑ ΕΧΕΙ .......... ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΡΕΣ

    ΥΓ ΝΑΣΟ ΤΡΕΛΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟΟ ΓΙΑΜΑΧΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ .ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΤΟ ΜΟΤΑΡΝΤ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ

  3. #78
    Εσένα που τα @@@@ έχουν γινει τσουρέκια , να βάλεις ποντικοπαγίδες , για να μην στα δαγκώσουν τα ποντίκια !! :wacko:


    Εσένα που νομίζεις ότι κάτι δεν πάει καλά , να το θυμηθείς στις επόμενες εκλογές :wacko:



    Εσένα που έχεις αδύναμο χαρακτήρα , και δεν μπορείς να ελέγχεις τις προσωπικές σου παρεμβάσεις , και για αυτό το λόγο κρύβεσαι πίσω από την λέξη φορουμ .
    Δεν υπάρχει γιατρειά ...

    Εσένα που νομίζεις ότι όλοι οι άλλοι, πρέπει να συμφωνούν μαζί σου , για να έχεις την εξασφάλιση ότι δεν είσαι τρελός , σου χρειάζεται ένα ηλεκτροσόκ .... Ακόμα και οι τρελοί , έχουν παρέες και φίλους .
    Το τσούρμο , δεν σημαίνει επιβεβαίωση λογικής συμπεριφοράς !!
    Υπάρχουν και άλλοι , που κάνουν ομαδική αυτοκτονία , ο κάθε Κυριάκος , είναι τρελός επειδή δεν τους ακολουθεί !! ?

    Εσένα που έχεις ΝΧ , άμα ξαναπείς το ΑΧ-1 ..." οτι και οτι ".... , θα μονομαχήσουμε στα μαρμαρένια αλώνια !! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.997
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
    Εσένα που τα @@@@ έχουν γινει τσουρέκια , να βάλεις ποντικοπαγίδες , για να μην στα δαγκώσουν τα ποντίκια !! :wacko:


    Εσένα που νομίζεις ότι κάτι δεν πάει καλά , να το θυμηθείς στις επόμενες εκλογές :wacko:



    Εσένα που έχεις αδύναμο χαρακτήρα , και δεν μπορείς να ελέγχεις τις προσωπικές σου παρεμβάσεις , και για αυτό το λόγο κρύβεσαι πίσω από την λέξη φορουμ .
    Δεν υπάρχει γιατρειά ...

    Εσένα που νομίζεις ότι όλοι οι άλλοι, πρέπει να συμφωνούν μαζί σου , για να έχεις την εξασφάλιση ότι δεν είσαι τρελός , σου χρειάζεται ένα ηλεκτροσόκ .... Ακόμα και οι τρελοί , έχουν παρέες και φίλους .
    Το τσούρμο , δεν σημαίνει επιβεβαίωση λογικής συμπεριφοράς !!
    Υπάρχουν και άλλοι , που κάνουν ομαδική αυτοκτονία , ο κάθε Κυριάκος , είναι τρελός επειδή δεν τους ακολουθεί !! ?

    Εσένα που έχεις ΝΧ , άμα ξαναπείς το ΑΧ-1 " οτι και οτι " , θα μονομαχήσουμε στα μαρμαρένια αλώνια !! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    για μενα δεν εχεις να πεις τιποτα??

    θιχτηκα τωρα!!:rotflmao: :rotflmao:
































    και ημουν ετοιμος να παρω ΑΧ-1!
    :rotflmao: :rotflmao:

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.997
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Εχεις καταντησει γραφικός!

    Προσωπικά, ΕΣΥ και 2-3 άλλοι ειστε ο λογος που θα εφευγα απο το φορουμ!

    Και τελωσπαντων, ποσο μυαλο χρειαζεται να εχεις για να καταλαβεις οτι μας εχεις ΚΑΝΕΙ Τ @@ΔΙΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ???

    ΑΪ ΣΙΧΤΙΡ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

    ΓΕΛΟΙΕ!!!

    Τις παρατηρησεις που κανεις εσυ στους αλλους, εισαι ο πρωτος που τις καταπατα!
    +1000



    τι αλλα??


    α,ωραια τα wr αλλα τετραχρονα??:a29:
    :rotflmao:

  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Ωραία φαίνονται τα Yamahaκια και αρκετά εξελιγμένα...

    Δυστυχώς το πρόβλημα δεν είναι στα μηχανάκια αλλά στην τιμή τους και αυτό είναι που εξάλειψε την συγκεκριμένη κατηγορία που είναι ΠΡΑΚΤΙΚΟΤΑΤΗ για εντός πόλης καθημερινές μετακινήσεις άιντε και λίγο παραέξω...

    Γιατί αν φτάσουν αυτά τα 250αράκια να κοστίζουν σχεδόν όσο τα υπερδιπλάσιας κυβικά ον-οφφ τότε δεν θα έχουν τύχη...
    Το πρόβλημα το αντιμετωπίζω τον τελευταίο καιρό που ψάχνω για κάποιο 250αράκι ως υποκατάστατο του παπιού μου...Ή βρίσκω φθηνά κάτι σούργελα 10ετιάς+ που φοβάμαι να τα πλησιάσω ή ελάχιστα φρέσκα και αστέρια μεταχείρω που όμως ζητάνε σχεδόν όσα για ένα ΧΤ-600 του 2002 ή Τράνσαλπ 5 ετίας...

  7. #82
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Το πρόβλημα το αντιμετωπίζω τον τελευταίο καιρό που ψάχνω για κάποιο 250αράκι ως υποκατάστατο του παπιού μου...Ή βρίσκω φθηνά κάτι σούργελα 10ετιάς+ που φοβάμαι να τα πλησιάσω ή ελάχιστα φρέσκα και αστέρια μεταχείρω που όμως ζητάνε σχεδόν όσα για ένα ΧΤ-600 του 2002 ή Τράνσαλπ 5 ετίας...
    Αυτο είναι απόλυτα φυσιολογικό , αφού έχει εξαφανιστεί η ράτσα 250cc .

    Εγω αναρωτιέμαι η Honda , δεν θα ..... τίποτις !!

  8. #83
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost


    Εγω αναρωτιέμαι η Honda , δεν θα ..... τίποτις !!

    Tί σε νοιάζει ? Εσυ έχεις το ΑΧ-1
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  9. #84
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
    Tί σε νοιάζει ? Εσυ έχεις το ΑΧ-1
    Αυτό, ξαναπέστω !!

  10. #85
    Μου το λεγανε και δε το πιστευα:rotflmao:












    φοβερος αυτος ο ....
















    ....νεος κινητηρας του wr

    :rotflmao: :rotflmao:
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  11. #86
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623



    Να γίνει διαχωρισμός κ να γίνει κάπου στικυ το 'καλό' please..
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

  12. #87
    μπραβο ρε κυριακο καστορα!

    εχεις καταφερει να συσπειρώσεις ΟΛΟ το μοτο.γρ με τις μλκιες που λες!


    προτεινω να ανοιχτει υποφορα ΑΧ1 με μοντερατορα τον καστορα.

    ολα τα νεα μοντελα θα συγκρίνονται με το ΑΧ1!
    καλο θα ειναι να εχουν τις απαραιτητες προδιαγραφές (τουλαχιστον στα καθρεπτακια!) πριν μπουν στο κοπο να συγκριθουν με το all-time fucken classic super bike κ ολοκληρωμενα σπεκς οπως θερμοκρασια αλυσδιδας, χρονος αναπαλαιωσης κ χρονος βαφης σε μπλε
    .....αφου οταν θα τελιωσει η συγκριση το "εν κατακλειδι" θα ειναι ....το ΑΧ1 γαμει, το μπορδελο ΧΧΧ999 βαφτω μπλε κ πετα το στη θαλασσα!




    τιπ για τον αντμιν.
    οι μοντερατορες του ΑΧ1 φορα να εχουν πληρη περμισιονς στο φορα τους αλλα ΚΑΝΕΝΑ στο υπολοιπο μοτο.γρ!




    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  13. #88
    Ας αποφυγουμε την πολωση
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  14. #89
    ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ISDE ΛΕΜΕ Το avatar του/της nantin
    Εγγραφή
    21/11/2006
    Μηνύματα
    466

    τρεμωωωωωωωωωωωωωωωω

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
    Εσένα που τα @@@@ έχουν γινει τσουρέκια , να βάλεις ποντικοπαγίδες , για να μην στα δαγκώσουν τα ποντίκια !! :wacko:


    Εσένα που νομίζεις ότι κάτι δεν πάει καλά , να το θυμηθείς στις επόμενες εκλογές :wacko:



    Εσένα που έχεις αδύναμο χαρακτήρα , και δεν μπορείς να ελέγχεις τις προσωπικές σου παρεμβάσεις , και για αυτό το λόγο κρύβεσαι πίσω από την λέξη φορουμ .
    Δεν υπάρχει γιατρειά ...

    Εσένα που νομίζεις ότι όλοι οι άλλοι, πρέπει να συμφωνούν μαζί σου , για να έχεις την εξασφάλιση ότι δεν είσαι τρελός , σου χρειάζεται ένα ηλεκτροσόκ .... Ακόμα και οι τρελοί , έχουν παρέες και φίλους .
    Το τσούρμο , δεν σημαίνει επιβεβαίωση λογικής συμπεριφοράς !!
    Υπάρχουν και άλλοι , που κάνουν ομαδική αυτοκτονία , ο κάθε Κυριάκος , είναι τρελός επειδή δεν τους ακολουθεί !! ?

    Εσένα που έχεις ΝΧ , άμα ξαναπείς το ΑΧ-1 ..." οτι και οτι ".... , θα μονομαχήσουμε στα μαρμαρένια αλώνια !! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΤΟ ΝΧ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΧ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΙΟ ΣΤΥΛΑΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΠΑΚΙ .ΑΝ ΘΕΣ ΚΟΝΤΡΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ .ΑΥΤΟ Ο ΔΙΠΛΟΣ ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ .ΕΝΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ ΚΥΡΙΛΑ ΕΙΝΑΙ .ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΝΧ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΑΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ

  15. #90
    Ρε ξέρει κανείς πόσο θα κοστίζει το wr250r στο περίπου? (Να πούμε και τίποτα σοβαρό!!)

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2012, 15:40
  2. νεα ''ροδα τσαντα και κοπανα''
    από p@nos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2010, 16:02
  3. Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2009, 08:46
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2008, 18:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF